SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,824
نام
مهراد
هیچ علاقه ای ندارم دومین تریلر بتمن دومین تریلر اسپایدر من یا اصلا اولین تریلر جیمزباند رو ببینم ... همش حس میکنم که اون سورپرایزی که وسط فیلم میشی رو ازت میگیرن ... هر چند که برای ایجاد هایپ خیلی مهمه این قضیه اما اگه بتونی تحمل کنی و نبینی هیجان چند برابر میشه

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,810
نام
نریمان
اصلا با Halloween Kills حال نکردم. هیچ اتفاق خاصی تو فیلم رخ نداد و بیشتر یه فیلر برای قسمت سوم بود.
تنها نکته مثبت فلش بک اول فیلم بود که خیلی خوب دراورده بودن حس و حال شماره اول رو. مخصوصا دکتر لومیس که اصلا انتظار دیدنش رو نداشتم!
در کل بعد از H2018 انتظاراتم خیلی بیشتر بود.

آخرین ویرایش:

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,068
نام
Ali
دوستان من فقط قسمت اول از هالووین (۱۹۷۸) و نسخه‌ی ۲۰۱۸ رو دیدم.
الان هم میخوام این جدیده رو ببینم (۲۰۲۱)
تم موسیقی هالووین با روح و روان من بازی می‌کنه:D
کسی یه بیوگرافی جامع از این سری فیلم های هالووین داره؟
سازنده‌شون کی بوده، جریان چیه و این حرفا!:D
*
گویا از ۱۹۷۸ (نسخه اول) تا همین نسخه‌ی ۲۰۱۸،
۹ فیلم دیگه ازش موجوده که من ندیدم!!!
یزیدتُ!
آقا جریان چیه حضرت عباسی:))

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,452
نام
سپهر
دوستان من فقط قسمت اول از هالووین (۱۹۷۸) و نسخه‌ی ۲۰۱۸ رو دیدم.
الان هم میخوام این جدیده رو ببینم (۲۰۲۱)
تم موسیقی هالووین با روح و روان من بازی می‌کنه:D
کسی یه بیوگرافی جامع از این سری فیلم های هالووین داره؟
سازنده‌شون کی بوده، جریان چیه و این حرفا!:D
*
گویا از ۱۹۷۸ (نسخه اول) تا همین نسخه‌ی ۲۰۱۸،
۹ فیلم دیگه ازش موجوده که من ندیدم!!!
یزیدتُ!
آقا جریان چیه حضرت عباسی:))

مجموعه هالووین بارها ریبوت و ریمیک شده. نسخه اول 1978 یک دنباله مستقیم داره که میشه (Halloween 2 (1981. بعد جان کارپنتر تصمیم می گیره که در هالووین 3، از قصه مایکل مایرز دور بشه و اتفاقات ترسناک هالووین رو آنتولوژی کنه. پس هالووین 3 کلا قصه اش جدا هست. بیشتر شبیه یک اپیزود Twilight Zone یا Master of Horror میمونه اما فیلم جالبی هست. حال و هوای Fire Walk With Me داره. فیلم سوم ناموفق میشه؛ هم از لحاظ فروش و هم جلب منتقدان. کارپنتر بیخیال ایده آنتولوژی مجموعه می شه. پس هالووین 4،5،6 میاد که من ندیدم و به نظر هم نمیاد عمق شخصیت مایکل مایرز رو گسترده کنه. فقط میدونم تو یکیش پاول راد بازی میکنه. فاجعه اون سه دنباله بعدی، سال 1998 یک ریبوت ساخته میشه که وصل میشه به حوادث دو فیلم اول. هالووین 1998 دنباله مستقیم هالووین 2 هست. فیلم جالبیه. اولین ریبوت مجموعه هست. یک دنباله هم داره که 2002 اومد. کلا اون میزنه به در و دیوار.

بعد Rob Zombie میاد باز مجموعه رو ریبوت میکنه؛ 2007 و 2009 دو نسخه از هالووین رو میده بیرون. هر دو همون قصه فیلم اول و دوم رو شرح میده ولی با فضای جدید، خشونت بالا و بازیگران تینیجری. بعد میاد این سومین ریبوت که هالووین دیوید گوردن گرین هست که کلا هرچی ساخته شده رو میزاره کنار و خودش رو دنباله مستقیم فیلم اول (1978) معرفی میکنه. داستان چهل سال بعد از فیلم اول. سه گانه هست که الان دومین قسمتش اومده.

Attachments

• 71Qxoc47IHL._AC_SL1140_.jpg
    71Qxoc47IHL._AC_SL1140_.jpg
    157.5 KB · مشاهده: 42
آخرین ویرایش:

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
اینو توی اون یکی تاپیک هم نوشتم ولی گفتم اینجا میشه در موردش بهتر حرف زد. Venom 2 بسیار فیلم متوسطی بود. از حد انتظارم پایین تر بود. کاش کلا کنسلش کنن. ارتباط دو تا کاراکتر اول اصلا خوب در نیومده بود، حتی در ادامه ی فیلم هم نمیتونستی باهاش ارتباط برقرار کنی. تنهایی نکته ی مثبت فیلم بازی تام هاردی و وودی هریسون بود و بس.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
خیلی همت میطلبه که نتیجه نهایی The Batman بد یا حتی ناامید کننده بشه :D تریلر جدید هم فوق العاده بود و در بدترین حالت فیلم از لحاظ ویژوال و کیفیت فیلمبرداری بی نقص خواهد بود. در کل هایپ شدید شدیم :D

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,824
نام
مهراد
هرچی خواستم نبینم ولی خب کامنت دوستمون AmirPXP منو وادار کرد و بووووم ... عجب چیزی بود بتمن، خیلی ناب و موزیکش ناب تر.

از الان 240 گیگ حجم کنار گذاشتم برای اسپایدرمن ، DUNE، بتمن و ماتریکس، هر کدوم 60 گیگ کمتر ارزش دانلود نداره کیفیتی که قراره ببینم ;))

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
خیلی همت میطلبه که نتیجه نهایی The Batman بد یا حتی ناامید کننده بشه :D تریلر جدید هم فوق العاده بود و در بدترین حالت فیلم از لحاظ ویژوال و کیفیت فیلمبرداری بی نقص خواهد بود. در کل هایپ شدید شدیم :D
منم اومدم همینو بگم :-"
بازیگر های فیلم که عالین، مسائل فنی، ویژوال و اتمسفر گاتهام هم که خیلی خیلی قشنگ به نظر میرسه، از داستان هم با اینکه فقط جزئیات ریز رو میدونیم ولی بازم خیلی جالب و مرموز بوده تا اینجا،
کلا همه چیز اشاره به یه فیلم خیلی خوب میکنه و فکر کنم توی بدترین حالت هم ناامیدمون نکنه :-" :-"

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,156
نام
∂αнмα
فقط میتونم بگم هولی شت Cinematography 😥 موسیقی 😵 ویژوال 😯 رابرت پتینسون 😲 زوئی کراویتز 🤤
جالبه این اولین بتمن تاریخ که ریدلر ویلن اصلیش ـه !!!

=================

کیفیت تریلر افتضاح ـه از اینجا 4K ببینید/دانلود کنید :

DOWNLOAD

آخرین ویرایش:

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
572
از موسیقی متن بتمن خیلی راضیم. ترسم این بود بدون هانس زیمر(ع) مگه میشه اصلا؟ ولی واقعا شده :D
دنیای بتمن پر از ادم ها بد عجیب و غریب هست، و انتخاب ریدلر یه انتخاب فوق العاده است. اگه واقعا بتونند آن چه که شایسته شخصیت پردازی ریدلر هست رو داخل فیلم سینمایی پیاده کنند و بازیگرش هم از پسش بربیاد باور کنید به اندازه نقش جوکر تو تاریخ سینما به یادموندنی میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر