.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,578
ترس و تنفر در لاس و گاس - fear and loathing in las vegas
چه فیلمه سمی بود هیچی ازش نفهمیدم
فکر کنم اولین فیلمیه که واقعا از اول تا آخرش برام گنگ بود
یا زیرنویس مشکل داشت یا کلا فیلمیه که باید قبلش 4 تا چیز مرتبط بهشو بخونی
نمیدونم چرا کاراکتر و شخصیتش نسبتا معروفه

Beorn

کاربر سایت
Sep 15, 2020
549
یعنی میشه دوباره دنیارو بدون کرونا تصور کرد؟!
تو مملکتمون که دلخوشی نداشتیم!تفریح و خوشیمون گیم و سینما بود که هرجفتش به یه طریقی داره نابود میشه!
یه زمانی فانتزیمون این بود که چه حالی میده بشینی تو سینما رو پرده بزرگ فیلمای تاپ و روز دنیارو بدون سانسور و ... ببینی!
الان همین که فیلمای موردعلاقمون آیا عرضه بشن(به هرروشی حالا) خودش بزرگترین فانتزیه!
تو همین کشورمون سالی یدونه فیلم باارزشم اکران میشد اینکه برنامه بچینی بری سینما ببینی خودش عالمی داشت که اینم دیگه تبدیل به رویا و فانتزی شد!
کوچکترین دلخوشی ها هم داره از بین میره :Dهرروز بهتر از دیروز!

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
490
نام
master

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
داشتم سه گاه دزدان دریایی کارائیب رو برای بار صدم می دیدم با خودم فکر کردم چقدر این فیلم ها خوش ساخت بودن. از دیالوگ های به جا و بعضا واقعا خنده داره تا شخصیت پردازی قوی از دپ گرفته که نه لوس و بی مزه هست نه کاملا شوخ و کمیک و بعد جدی شخصیتش هم نمود پیدا میکنه، یا شخصیت های باربوسا و دیوی جونز که حتی اینقدر پرداخت شخصیتی قوی داشتن از جک اسپارو هم بعضا جلو میزدند. شخصیت های فرعی هم واقعا کاراکتر بودن و نه برای خالی نبودن عریضه. بکت ، کالیپسو ، گیبز و تک تک دزدها تا حتی اون طوطیه:D چقدر طراحی لباسشون عالی بود انگار قشنگ رفتن تو قرن 18 اینا رو ورداشتن آوردن قرن 21:D موسیقی بینظیر و جلوه های ویژه اش که هنوز هم چشم نوازه.
بعد با خودم گفتم اگر گور وربینسکی نمی ساخت این مجموعه رو چی میشد چه فاجعه ای قرار بود خلق بشه . گاهی اوقات تو یک سری از فیلم ها همه چی دست به دست هم میده تا اثر اونقدر قوی باشه که ارزش تکرارش صد برابر بشه. حالا نگاه کنید دو قسمت آخر این مجموعه حتی من یادم نمیاد چی به چی بود انگار سازنده ها گفتن جک اسپارو رو بندازیم تو فیلم حله . یعنی درکشون از اون سه گانه در همین حد بود . اثری که ارزش تکرارش در مقابل سه گانه اصلی صفره .

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,147
نام
پویان
تانگوی شیطان بلا تار رو دیدم.
فکر میکردم به خاطر مدت زمان طولانی فیلم (۷ ساعت و ۲۰ دقیقه) از فیلم خوشم نخواهد اومد، ولی خب بد نبود، دوست داشتم فیلم رو.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
‘Resident Evil’ Reboot: Kaya Scodelario, Robbie Amell, Hannah John-Kamen & More To Star In Origin Story Adaptation

“With this movie, I really wanted to go back to the original first two games and re-create the terrifying visceral experience I had when I first played them whilst at the same time telling a grounded human story about a small dying American town that feels both relatable and relevant to today’s audiences, said Roberts, the filmmaker behind shark thriller 47 Meters Down and its sequel.

https___deadline.com_wp-content_uploads_2020_10_Kaya-Scodelario-Robbie-Amell-Hannah-John-Kamen...jpg
Top L-R) Kaya Scodelario, Robbie Amell, Hannah John-Kamen)
Bottom L-R) Tom Hopper, Avan Jogia and Neal McDonough)

همین که Paul W. S. Anderson نیست زنش رو نقش اصلی کست کنه باید کلاهمون رو بندازیم هوا :))

آخرین ویرایش:

master_hate

کاربر سایت
Sep 22, 2015
232
نام
مصطفی
‘Resident Evil’ Reboot: Kaya Scodelario, Robbie Amell, Hannah John-Kamen & More To Star In Origin Story Adaptation

“With this movie, I really wanted to go back to the original first two games and re-create the terrifying visceral experience I had when I first played them whilst at the same time telling a grounded human story about a small dying American town that feels both relatable and relevant to today’s audiences, said Roberts, the filmmaker behind shark thriller 47 Meters Down and its sequel.

View attachment 171516
Top L-R) Kaya Scodelario, Robbie Amell, Hannah John-Kamen)
Bottom L-R) Tom Hopper, Avan Jogia and Neal McDonough)

همین که Paul W. S. Anderson نیست زنش رو نقش اصلی کست کنه با کلاهمون رو بندازیم هوا :))
از کست درجه 3اش معلومه چه شاهکاری قراره بشه. :D:D:D

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
محض رضای خدا، یه انتخاب خوبم نداشتن. لیان که قبلا کچل بود، الان بنگی شده، وسکرم از چهره‌اش می‌باره از این ویلینای دوزاری باشه :D
خلاصه که انگار باید منتظر یه Cringefest دیگه باشیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر