soroush110

کاربر سایت
Jun 2, 2011
67
تریلر تنت:
نمیتونه اتفاقی باشه :D
یه چند تا ارجاع دیگ به The Dark Knight Rises داشت
مث اون صحنه ای که اومدن تو اون محیط تِئاتر مانند که شده بود مث صحنه ی حمله ی بین به ورزشگاه یا اون انفجار که شده بود مث انفجاری اون اتاقکی که شهردار گاتهام توش بود
کلا خیلی ارجاع به فیلمای قدیمیش داشت ولی موندم چرا بین فیلمایی که نوشته بود کار گردانی کرده Interstellar بهش اشاره نکرده بود

• Like
Reactions: TheGodfather

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
تریلر Tenet عالی بود!
من الان فقط نگران تاریخ انتشارشم :-" فکر کنم حداقل یجورایی تایید شد که فیلم تاخیر فضایی نمیخوره که بره 2021، ولی همچنان معلوم نیست کی بره روی پرده.
امیدوارم همون دوروبرای august/september بتونیم ببینیمش....

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,257
نام
محمد
یکی از او‌رریت ترین کارگردانای تاریخ میره که به تنهایی اورریت ترین کارگردان تاریخ بشه
:-":D
تنت نیومده لقب شاهکار گرفته به خودش
بصورت جدی میتونم بگم نولان به قدری کاراش تاثیر گذار بودن که من اورریتد نمیتونم بگم هست:D

حالا فیلم رو کسی خبر نداره ولی از همین تریلر میشه فهمید مثل اینسپشن قراره اثر جاه طلبانه ایی باشه.

Anakin

Gold User
Feb 17, 2013
2,460
بصورت جدی میتونم بگم نولان به قدری کاراش تاثیر گذار بودن که من اورریتد نمیتونم بگم هست:D

حالا فیلم رو کسی خبر نداره ولی از همین تریلر میشه فهمید مثل اینسپشن قراره اثر جاه طلبانه ایی باشه.
به هرحال نظرات همه محترمه:D

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
نه میدونم اون رو...خود اکران فیلم توی چند وقت آینده میگم:D
حتی نولان شاهکار دو عالم هم دست ملت بده، برگردوندن ملت اونور بعد همچین قرنطینه ایی یه سالن های سینما کلا سخته:D

ماشالا اون کنسرتی که گرفتن توی ایونت های انلاین انقلابی بود:/ واقعا کنجکاوم، آیا جذابیت فورتنایت مثل ماینکرفت موندگار میمونه یا در نهایت قراره افت شدیدی داشته باشه؟! بنظرم با این فرمون به روز بودن بعیده حالا حالا چیزی از معروفیت اش کم بشه:D
من که واقعا امیدوارم بتل رویال ریشه کن بشه :-q

• Like
Reactions: barneysawyer

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
دوستان میشه چنتا فیلم در مورد جهان بینی ،رویاپردازی، ماورا و ناخودآگاه ذهنی بهم معرفی کنید
مثل همون تو مایه های inception , interstellar و تا حدودی doctor strange ( بدون درنظر گرفتن بخش های تخیلی )
در کل نمیخوام تخیلی ببنیم ، میخوام اشراف و ادراکم باهاش تقویت بشه

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
یکی از او‌رریت ترین کارگردانای تاریخ میره که به تنهایی اورریت ترین کارگردان تاریخ بشه
:-":D
تنت نیومده لقب شاهکار گرفته به خودش
نکته ی مثبت نولان اینه که فیلم هاش هم برای مخاطب عام لذت بخشه و هم خاص . این هم به این خاطره که میتونه مفاهیم عمیق و پیچیده رو جوری روایت کنه که برای هر دو مخاطب جذابیت داشته باشه. :D که این اصلا کار ساده ای نیست و بنظرم این تحسین هایی هم که میشه بجاست حقیقتا. کارهای نولان منو یکجوری یاد کتاب دنیای سوفی میندازه :D و یوستین گردر نویسنده ی کتاب، به این معروفه که خیلی از مفاهیم سخت فلسفی رو به زبان خیلی ساده تر بیان میکنه که درعین حال پیچیدگی های فلسفه رو شرح میده اما براحتی قابل خوندنه در نتیجه جوریه که هم برای نوجوان ها مناسبه و هم خیلی مورد توجه بزرگسالها قرار گرفته.:D

دوستان میشه چنتا فیلم در مورد جهان بینی ،رویاپردازی، ماورا و ناخودآگاه ذهنی بهم معرفی کنید
مثل همون تو مایه های inception , interstellar و تا حدودی doctor strange ( بدون درنظر گرفتن بخش های تخیلی )
در کل نمیخوام تخیلی ببنیم ، میخوام اشراف و ادراکم باهاش تقویت بشه
دنیس ولنیو سبک کاریش یکم شبیه نولانه. مثلا فیم Arrival اش تا حدودی شبیه اینتراستلاره یا فیلم enemy ایش تو همین مایه هایی که تو مدنظرته احتمالا. توی مایه های inception نه اینکه ادراکت رو قوی کنه ولی خب الان فیلم predestination داره میاد تو ذهنم و فکر کنم برات جذاب باشه. ولی اگه میخوای ادراکت رو واقعا قوی کنی فیلم های استنلی کوبریک رو ببین :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر