Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
REPORT: Justice League’s Snyder Cut May Stream on HBO Max

شایعه شده است که نسخه اسنایدر کات فیلم Justice League قرار است از سرویس استریم HBO MAX پخش شود. (WTF)

@Irisviel Emiya :D
صبح که خبرش رو که خوندم با خودم گفتم آخیش بالأخره راحت شدیم از دست زک اسنایدر ، زخم کرده بود ما رو با اون هر چند وقت یکبار پست کردن عکس های نسخه اسنایدر کات لیگ عدالت . :|
بیاید ببینیم تا چه حد با آش شلم شوربایی که دیدیم فرق داره.

• Smile
Reactions: Jill-Valentine

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
صبح که خبرش رو که خوندم با خودم گفتم آخیش بالأخره راحت شدیم از دست زک اسنایدر ، زخم کرده بود ما رو با اون هر چند وقت یکبار پست کردن عکس های نسخه اسنایدر کات لیگ عدالت . :|
بیاید ببینیم تا چه حد با آش شلم شوربایی که دیدیم فرق داره.

اگر واقعا نشونش بدن، :D بهت قول می دهم که ۳۶۰ درجه فرق داره:D؛ هر چی که باشه، بازم بهت قول می دهم که قابل تحملتر از اون فاجعه جاس ویدن ه.:D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
Zack Snyder Will Release the ‘Snyder Cut’ of ‘Justice League’ on HBO Max

یـ عده چند سال خودشون رو کشتن شبانه روز پاشنه در وارنر رو از جا کندن که این نسخه رو منتشر کنه بالاخره داره اتفاق میوفته :D
فردا که این نسخه منتشر شد و بازم همون فاجعه ای بود که قبل بود شلنگ گرفتن ملت دوباره روی فیلم دیدن داره LOL

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
Zack Snyder Will Release the ‘Snyder Cut’ of ‘Justice League’ on HBO Max

یـ عده چند سال خودشون رو کشتن شبانه روز پاشنه در وارنر رو از جا کندن که این نسخه رو منتشر کنه بالاخره داره اتفاق میوفته :D
فردا که این نسخه منتشر شد و بازم همون فاجعه ای بود که قبل بود شلنگ گرفتن ملت دوباره روی فیلم دیدن داره LOL
خود اشنایدر گفته یک فیلم کاملا جدیده! :D حالا چرا ٢٠٢١!؟ بذارن همین فردا پسفردا ببینیم دیگه

• Like
Reactions: Ehsan95_76

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
خود اشنایدر گفته یک فیلم کاملا جدیده! :D حالا چرا ٢٠٢١!؟ بذارن همین فردا پسفردا ببینیم دیگه
حالا خود زک اسنایدر چه گلی به سر DC زد که الان بخواد بزنه :D
این ادیت کلا ناقص ـه باید دوباره رو جلوه های ویژش کار بکنن واسه همینم هم حدود 20-30 میلیون دلار قرار بودجه اضافه براش خرج بشه

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
این ادیت کلا ناقص ـه باید دوباره رو جلوه های ویژش کار بکنن واسه همینم هم حدود 20-30 میلیون دلار قرار بودجه اضافه براش خرج بشه
سه ساله داره میگه نسخه ی من یکچیز دیگست! حالا هرچی نباشه حداقل از اون شلمشوربایی که دادن بهتره لابد که خودش هم حتی معترضه نسبت به اون نسخه! ولی من بیشتر میخوان ببینم اون تویست پلات مارتا تغییر میکنه یا نه :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,384
نام
محمد
این اسنایدر زن اش جزو هیئت مدیره وارنر نیست؟! اگه هست عجب پارتی بازی کرده:))

• Like
Reactions: m.a.t

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
این ویدیو برا 5 ماه پیش هست، ولی تا خبر رو دیدم، رفتم دوباره دیدمش و دقیقا همینی که گفته داره اتفاق میوفته و حدس و گمان هاش در کنار تحلیلش، قشنگ الان برام معنا پیدا کرد

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
سه ساله داره میگه نسخه ی من یکچیز دیگست! حالا هرچی نباشه حداقل از اون شلمشوربایی که دادن بهتره لابد که خودش هم حتی معترضه نسبت به اون نسخه! ولی من بیشتر میخوان ببینم اون تویست پلات مارتا تغییر میکنه یا نه :D

توییست مارتا توی BvS بود نه جاستیس لیگ :D

ازونجایی که من جزو اون عده ای بودم که با BvS حال کردم و جاستیس لیگ رو شدیدا معمولی میدونم، بنظرم با این نسخه حال کنم شدیدا :D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
توییست مارتا توی BvS بود نه جاستیس لیگ :D

ازونجایی که من جزو اون عده ای بودم که با BvS حال کردم و جاستیس لیگ رو شدیدا معمولی میدونم، بنظرم با این نسخه حال کنم شدیدا :D
عه! راست میگی! :)) من نسخه ی دوم یعنی جاستیس لیگ اصلا یادم نبود و همه اش صحنه های BvS میومد تو ذهنم! الان گفتی یهو یادم اومد پسر اون دیگه چقدر داغون بود که حتی تو خاطرم هم نمونده بود :D

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
11 . فیلم The Boy محصول سال 2016 ، اگر گذری فیلم ترسانک نگاه میکنید این فیلم میتونه سرگرم کننده باشه ولی اگر مثل من که فیلمای دیگه جز ترسناک و گذری نگاه میکنم هستید پس باید خودتونم یکم سعی کنید تا بتونید بترسید ، البته با بازیگیری Lauren Cohan میشه از زاویه مگی ( سریال مردگان متحرک ) هم بهش نگاه کرد .

12 . فیلم Brahms The Boy II محصوال سال 2020 ، اما در این قسمت داستان کاملا تغییر میکنه ! اگر جزو دسته اول هستید که حتما میترسید ولی اگر دسته دومی هستید پس بهتره دیگه زیاد محیط فیلم دیدن و نا امن نکنید چون احتملا قافلگیر خواهید شد ، از حس ترس که بگذریم کلا این فیلم حس جالبی داره که فکر کنم به خاطر سادگی و روان بودن داستان و البته بازی خوب بازیگرانش هست .

قسمت اول

Lauren Cohan.jpg > Lauren Cohan

Rupert Evans.jpg > Rupert Evans

قسمت دوم

Christopher Convery.jpg > Christopher Convery

Katie Holmes.jpg > Katie Holmes

Owain Yeoman.jpg > Owain Yeoman

Ralph Ineson.jpg > Ralph Ineson

• Like
Reactions: arash1996

master_hate

کاربر سایت
Sep 22, 2015
232
نام
مصطفی
هر چه قدر دوست دارید زک اسنایدر رو بکوبید (حقم دارید:D) ولی به نظرم این بشر بهترین فیلم سوپرهیرویی تاریخ رو ساخته یعنی watchmen.
واقعا اتمسفر اون فیلم رو هنوزم که هنوزه تو هیچ بلاک باستر سوپرهیرویی ندیدم.

mehdiek

کاربر سایت
Jul 20, 2009
239
هر چه قدر دوست دارید زک اسنایدر رو بکوبید (حقم دارید:D) ولی به نظرم این بشر بهترین فیلم سوپرهیرویی تاریخ رو ساخته یعنی watchmen.
واقعا اتمسفر اون فیلم رو هنوزم که هنوزه تو هیچ بلاک باستر سوپرهیرویی ندیدم.

سریالی که HBO از روی Watchmen ساخته رو ببین دیگه فیلمش به چشمت نمیاد اصلا

• Like
Reactions: majidred2011

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر