K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
یـ سری پست رو از تاپیک کناری اوردم این ور دوستان دقت داشته باشید اگه میخواید پستی رو از اون رو در موردش بحث کنید نقل قولش کنید این ور (در مورد هرچی میخواد باشه) تا اون ور به صورت یک پارچه و یک دست باقی بمونه مثلا اگه میخواید به نظر کاربر X واکنش نشون بدید نقل قولش کنید این ور و بعد در موردش نظر بدید خلاصه بزارید اون ور یک دست فقط پست بچه ها به همراه نمره باشه
با تشکر

آخرین ویرایش:

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
6 . فیلم Cold Blood محصول 2019 ، اصلا باورم نمیشد یه فیلم 90 دقیقه ای و با نمرات کم این همه خوب باشه
حس زیبای فیلم بعلاوه حالت خاص بازی Jean Reno در کنار داستانی خوب ..

Jean Reno.jpg > Jean Reno

Sarah Lind.jpg > Sarah Lind

این صحنه در پایان فیلم خیلی زیبا خیلی از مسائل و توضیح داد ، بدون حتی گفتن یک کلمه :

136144

آخرین ویرایش:

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
این Little Women چقدر عالی بود :x:x
حیف پدر خانواده نقشش خیلی اینجا کم بود و من ورژن انیمه ایی اش رو بیشتر دوست داشتم، با اینحال Bob Odenkirk(بازیگر ساول از بریکینگ بد ) نقشش رو به نحو احسن انجام داده بود.

وقتی تریلر اش رو دیدم با خودم گفتم الان اثری پر از، شعار زدگی ها توی حلق کردن مدرن سیاست های مدرن آمریکا رو میبینیم که ماشالا هرچقدرم زمان جلو میره سیاست های اینا بیشتر در فیلم ها به گذشته تایم تراول میکنه در حالی که حتی اگر اونموقع در واقعیت همچین چیزی وجود نداشته باشه:|:D
خدا رو شکر خیلی کم این مورد توش به چشم میومد، و کرکترا در خدمت اون دوره و داستان بودن:D
فقط تنها نکته منفی که توی فیلم حس میکنم دیگه خیلی طولانی بود و بعضی جاها تا حدی بورینگ ولی خوب در کلیت واقعا اثر خوبیه:D

اگه اثری با فضای مثبت و رومنس که با اینکه حرفی جدیدی نداره خوب باشه، این عالیه:D
حالا شما طولانی میدونی
من به نظرم ایرادش این بود به اندازه کافی طولانی نبود. :D
مدت زمان مناسب فیلم یه چیز قطعی نیست. که بگیم مثلا ۲.۵ ساعت بیشتر نباشه.
هول هولکی شدن داستان خصوصا تو ۱۵ دقیقه آخر مشهود بود.
درواقع همه فیلم از کتاب زنان کوچک بود و ۱۵ دقیقه آخرش از ۲ کتاب دیگه.
شاهکار های ۳.۵ یا ۴ ساعته کم نداشتیم و گرچه حوصله تماشاگر امروزی پایین تره و فیلم بالای ۲.۵ ساعت فروشش میاد پایین ولی فک میکنم این فیلم جا داشت حداقل نیم ساعت دیگه ادامه داشته باشه.
حیف شد چون پتانسیل اینو داشت که جزو فیلم های ماندگار بشه. (شاید باز هم بشه البته)

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
سلام
دوستان لطف می کنید چندتا فیلم تو مایه های the intouchables و green book که آدم بعد نگاه کردنشون حس خوبی پیدا میکنه معرفی کنید؟
سبکش مهم نیست همون حس خوبه بیشتر مد نظره :D
ممنون
Some like it hot
The apartment
Jerry Maguire
The persuit of happyness
Ameli
It,s a wonderful life
Little miss sunshine
Good will hunting
As good as it gets

تقریبا همه کار های میازاکی. :D
همه فیلمای وس اندرسون از آقای فاکس شگفت انگیز به بعد.

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
آیا فیلم بازگشت مالیک به سبک منسجم و شاعرانه فیلم های اولیه اش هست ؟ یا مثل سه فیلم آخرش با فیلمی پر از سکانس های بی ربط و انتظاعی رو قراره ببینیم ؟ چون واقعا سه کار آخرش یکی از یکی بدتر بودن .

ببخشید بابت دیر پاسخ دادن! :D

من کارای قبل ایشون رو ندیدم به جز یکی فک کنم، از نگاه من فیلم ارزش یکبار دیدن رو‌ داره حداقل، گرچه این مسئله سلیقه ای در حدی که ممکن یه فیلم که از نظر من شاهکار باشه ولی برای شما افتضاح!

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
بالاخره شایعات رنگ واقعیت به خود گرفت؛ بطور رسمی اعلام شده است که قسمت دوم Atomic Blonde، توسط سرویس استریم نتفلیکس ساخته خواهد شد. دیوید لیچ، کارگردان قسمت اول فیلم، قبلا نیز اشاراتی به عرضه قسمت دوم Atomic Blonde بر روی سرویس های استریم کرده بود.

1.jpg

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
یه سوال داشتم میخواستم ببینم فقط من این مشکل رو دارم یا همگانیه... من تو بازی یه hdr عالی میگیرم... ولی تو فیلم نه.. تو فیلم هر کاری میکنم hdr به دلم نمیشینه... هر چیم رنگ و کنتراست و بلک لول تنظیم میکنم فایده نداره، اگه تو یه فیلمم یه نتیجه خوبی بگیرم تو فیلم بعدی اصلا جواب نمیده...

• Like
Reactions: che-jaleb

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,875
نام
حسين
یه سوال داشتم میخواستم ببینم فقط من این مشکل رو دارم یا همگانیه... من تو بازی یه hdr عالی میگیرم... ولی تو فیلم نه.. تو فیلم هر کاری میکنم hdr به دلم نمیشینه... هر چیم رنگ و کنتراست و بلک لول تنظیم میکنم فایده نداره، اگه تو یه فیلمم یه نتیجه خوبی بگیرم تو فیلم بعدی اصلا جواب نمیده...

منم مث تو بودم ولی به این نتیجه رسیدم جز اعصاب خوردی چیزی نداره. یعنی از فیلم لذتی نمیبردم فقط ناراحت بودم چرا HDR اونجوری که باید نمیشه یا اصن HDR واقعی چه شکلی میشه!

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
به نظرت سایت خوبیه؟ من بعد از تاینی زندگیم به اون روالِ قبل برنگشت :D

خب منم قبلا عاشق سایت های فردا دانلود اورژینال و آریا مووی بودم که تمام آرشیوهای سریال های عتیقه و گمشده رو داشت (که بیشتر برام نسبت به فیلم در اولویت بودند) ولی الان تنها پوسته سایتشان مانده است. این دل بستگیت بخاطر شکل و شمایل سایت بود یا محتوای دانلودیش.؟!چون این سایتی که معرفی کردم میتونه تا زمان پایان قرنطینه هاردم رو به گنجینه باارزش سریال تبدیل کنه که هیچکس چنین آرشیوی رو نداشته باشه!:D (لطفا چشم نکنید که همین الان هارده بسوزه که تمام تلاش 4 ساله ام به ف*ک میره!)

• Smile
Reactions: a2010

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
چقدر این استندآپ جدید لوئیس سی.کی (Sincerely) خوب بود. قشنگ نقطه اوج کاریش بود. تو این دهه اخیر فقط 5 تا کمدین رو دیدم که اینطوری صاف و پوست کنده تابو هارو درهم بشکنن و حرف منتقدها و اینا پشمشون هم نباشه و به دنبال به دست آوردن دل ملت نباشن.
واقعاً آدم ناراحت میشه وقتی پیر شدن همچین کمدینی رو می‌بینه. منو یاد جورج کارلین فقید میندازه و حس میکنم داره راه اون رو ادامه میده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر