Movie Center

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,083
نام
پويان
سلام امت
یه چند تا فیلم وسترن درجه‌یک که بشه با خانواده نگاه کرد رو لطفا نام ببرید.
ترجیحا رنگی باشه.
مثل ریو براو.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
905
نام
هادی
این فیلم The Invisible Man خیلی عالی بود. بعد از Upgrade این دومین فیلم خوبی بود که از لی ونل که دیدم.

ولی خوشم میاد جیمز وان و لی ونل همیشه امضای کاریشون رو تو فیلمهاشون نشون میدن :D

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
2,599
نام
ايمان
دوستان کیفیت بلوری BOP و invisible man میاد یا نه ؟
یا همین وب دی ال هایی که اومده آخرین کیفیته ؟

Irisviel Emiya

Gold User
Aug 26, 2011
3,039
نام
امیر
خب وارنر به طور رسمی اعلام کرد که اکران فیلم واندر وومن 1984 تا تاریخ 14 آگوست تاخیر خورده (تاریخ اکران قبلی : 5 ژوئن ).

Sunderland

Jill Valentine
ناظم انجمن
May 18, 2012
4,310
نام
Ebrahim
دوستان این Bloodshot رو ببیند. حقش نیست که اینطور کتلت بشه.:D؛ البته از لحاظ داستانی تا حدی لنگ می زنه، اما ارزش یکبار دیدن رو داره. به نظر این فیلم باید با درجه سنی R اکران میشد.

@Prince78 عارف فکر کنم تو بودی گفتی که ایزا گونزالس کاشکی بجا کت وومن بازی میکرد، من تازه متوجه شدم چه جواهریه.:D

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
276
5 . فیلم Motherless Brooklyn محصول سال 2019 ، یکی از بهترینها در نوع خودش که میشه ( بلکه باید ) چندین بار مرورش کرد .
این فوق العاده است که قدرت یک غول را داشته باشید ولی ظالمانه است اگر مانند یک غول از آن استفاده کنید ...

Edward Norton.jpg > Edward Norton

Gugu Mbatha-Raw.jpg > Gugu Mbatha-Raw

Bruce Willis.jpg > Bruce Willis

Willem Dafoe.jpg > Willem Dafoe

Alec Baldwin.jpg > Alec Baldwin

• Like
Reactions: saeed_sg

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,219
نام
Dwight Kurt Schrute III
رمانتیکِ تینیجریِ کم تر دیده شده ای سراغ ندارین؟ :D

• Haha
Reactions: IMANOKA

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,219
نام
Dwight Kurt Schrute III
دوستان این Bloodshot رو ببیند. حقش نیست که اینطور کتلت بشه.:D؛ البته از لحاظ داستانی تا حدی لنگ می زنه، اما ارزش یکبار دیدن رو داره. به نظر این فیلم باید با درجه سنی R اکران میشد.
فیلمنامش فانتزیِ کودکانه من و شاید خیلیای دیگه باشه :D

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
621
نام
محمد
یه سوال در مورد جوکر
فقط من بودم که بخاطر لحظه ی کشته شدن موری فرانکلین و یکی دو دقیقه ی بعدش 10 دقیقه خندیدم ؟:|

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,219
نام
Dwight Kurt Schrute III
سریال 13 reason why , و stranger thing نگاه کن اگر ندیدی
اونارو که همه دیدن.
منظورم اونایی هستن که بودجه ساختشون کمه، کمتر دیده شدن.
سلام
submarine که چند وقت پیش بچه ها گفتن. rushmore هم چک کن.
سلام
submarine رو دیدم...این Rushmore رو هم از رو عکساش بنظر جالب میومد تا اینکه دیدم کارگردانش وس اندرسونه :|

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,574
نام
nucky thompson
مارگو رابی که اصلا هارلی کویین تر از هارلی کویینه :D حرفی توش نیست :D

ولی منم شدیدا موافقم فیلم زمانش کم بود. کاشکی یکم زمانو بیشتر میکردن و روی یسری کاراکترا بیشتر وقت میزاشتن! مخصوصا بلک مسک! خیلی باش حال کردم ولی خیلی کم بش پرداخته بودن. ینی به نظرم قشنگ پتانسیل داشت! هانترس هم دوست داشتم بیشتر بهش میپرداختن (البته بخاطر بانو مری الیزابت وینستد :D )

اسپویلر زیر اصلا اسپویل نیست. راجب لحن فمنیستی و دایورسیتی فیلمه که اگه خیلی حساسین باز نکنین
+ یکی از چیزایی که خوشم اومد از فیلم این بود که لحن فمنیستیشو تو حلق ادم نکرد تا از هرچی کاراکتره بدش بیاد. + دایورسیتی که اضافه کردن هم اصلا حال بهمزن نبود. (ویلن های فیلم گویا همجنسگرا بودن ولی اصلا نیومدن با صحنه های اضافی گند بزنن به فیلم)
یکی از بدی های فیلم این بود که کاراکر زاس رو کلا ترکونده بودن . البته درسته که زاس خیلی هم کاراکتر خاصی نیست . ولی تو داستان ها هویت داره و یک کاراکتر منفی شناخته شده است . این جا در حد یک نوچه جایگاه اش رو پایین آورده بودن
مشکل فیلم همون کوتاه بودنشه . برای یک فیلم سولو اکیه ولی با توجه به این که چند تا کاراکتر مهم توش هستن یکم مشکل ساز بود . به نظر هم میاد که دیگه قرار نیست این کاراکتر هارو تو فیلم های دیگه دید

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,233
درود
من بدنبال پیدا کردن اسم یک فیلم هستم که چند سال پیش دیدم کسی میتونه کمک کنه :

فیلم آلمانی بود و ماجرای مردی که یکبار ماشروم خورد و هر چند وقت حس قتل و کشتن بهش دست میداد

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 2, مهمان: 3)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟