jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
خب منم قبلا عاشق سایت های فردا دانلود اورژینال و آریا مووی بودم که تمام آرشیوهای سریال های عتیقه و گمشده رو داشت (که بیشتر برام نسبت به فیلم در اولویت بودند) ولی الان تنها پوسته سایتشان مانده است. این دل بستگیت بخاطر شکل و شمایل سایت بود یا محتوای دانلودیش.؟!چون این سایتی که معرفی کردم میتونه تا زمان پایان قرنطینه هاردم رو به گنجینه باارزش سریال تبدیل کنه که هیچکس چنین آرشیوی رو نداشته باشه!:D (لطفا چشم نکنید که همین الان هارده بسوزه که تمام تلاش 4 ساله ام به ف*ک میره!)
حداقل treme بگیر که گل سر سبد این ارشیوت بشه :D بعدش این چشم زدن نداره باید فاتحه خوند :D

• Like
Reactions: Origami 2008

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
510
در عجب‌ام چطور ان‌قدر بازخوردها به استندآپ لویی مثبت بوده. با این اجرا قشنگ مظلوم‌نمایی کرد و خواست کارهایی که کرده رو عادی جلوه بده و بگه
چیزی نشده. حقیقتاً رقت‌انگیز بود. حالا خوبه خودش هم اعتراف کرد، از طرفی هم یه‌سری طرفدار حقوق مظلومینی همچون لوییس سی‌کی شدن :D

استندآپ لویی سی کی رو امروز تونستم ببینم. نیم ساعت اولش از شدت خنده دل درد گرفتم. بازم میشناسید معرفی کنید :D ممنون.

آقا بشین تمام کارهای این‌ها رو ببین :D

دیو شپل
بیل بور
آنتونی جسلنیک

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
در عجب‌ام چطور ان‌قدر بازخوردها به استندآپ لویی مثبت بوده. با این اجرا قشنگ مظلوم‌نمایی کرد و خواست کارهایی که کرده رو عادی جلوه بده و بگه
چیزی نشده. حقیقتاً رقت‌انگیز بود. حالا خوبه خودش هم اعتراف کرد، از طرفی هم یه‌سری طرفدار حقوق مظلومینی همچون لوییس سی‌کی شدن :D
چی کار کرده؟

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
510
چی کار کرده؟
شایعات حاکی از اینه که پشت تلفن و چند بار دیگه هم به‌طور حضوری وقتی با چندتا زن در حال صحبت و معاشرت بوده با خودش ور رفته :D

تیگ نوتارو یکی از قسمت‌های فصل دوم One Mississippi (که اسم لویی رو هم زوری به‌عنوان یکی از
تهیه‌کنندگان اجرایی‌ـش زده بودن روی سریال)
رو به این قضیه اختصاص داد و همچین صحنه‌ای رو بازسازی کرد.

• Wow
Reactions: saeed_sg

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
استندآپ لویی سی کی رو امروز تونستم ببینم. نیم ساعت اولش از شدت خنده دل درد گرفتم. بازم میشناسید معرفی کنید :D ممنون.
اول همه کارهای همین لوئی رو ببین تقریباً تو یه سطح هستن بعدشم برو سراغ تمام آثار کمدین های زیر که یکی از یکی بهترن:

Jim Jefferies
Bill Burr
George Carlin
Dave Chappelle
Anthony Jeselnik

پ.ن: پیدا کردن بیشتر کارهای اینها یکم سخته مخصوصاً اگه بخوای توی سایت های ایرانی بگردی. پیشنهاد میکنم بری سراغ تورنت های خصوصی

ash3424

کاربر سایت
Aug 1, 2016
561
نام
Alireza
منو یاد جورج کارلین فقید میندازه و حس میکنم داره راه اون رو ادامه میده.

جورج کارلین ذاتش همونی بود که تو استنداپ هاش اجرا میکرد شخصیت رک و یاغی داشت
ولی لویی شبیه این ادم هاس که انگار یه زمونی مثل بقیه بوده ولی اتفاقی افتاده زده شده بعد شروع به شکستن تابوها کرده

دیو شپل
دیو شپل بنظرم بعد بیل کازبی(:D) از معدود سیاهپوست های کمدینی که سعی نمیکنه به زور کلیشه های مثل داد زدن که اکثر سیاهپوستای کمدین فکر میکنن جذابه و کلیشه های تفاوت سیاها و سفیدا اجراش جلو ببره

یه قسمت یادمه میگه وارد خواربارفروشی شدم
یه نفر دیدم قیافش شبیه سرخ پوستا بود
برای اینکه بفهمم واقعا سرخ پوسته یا نه یه تیکه کاغذ انداختم رو زمین ببینم ور میداره یا نه :D

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
510
جورج کارلین ذاتش همونی بود که تو استنداپ هاش اجرا میکرد شخصیت رک و یاغی داشت
ولی لویی شبیه این ادم هاس که انگار یه زمونی مثل بقیه بوده ولی اتفاقی افتاده زده شده بعد شروع به شکستن تابوها کرده

دیو شپل بنظرم بعد بیل کازبی(:D) از معدود سیاهپوست های کمدینی که سعی نمیکنه به زور کلیشه های مثل داد زدن که اکثر سیاهپوستای کمدین فکر میکنن جذابه و کلیشه های تفاوت سیاها و سفیدا اجراش جلو ببره

یه قسمت یادمه میگه وارد خواربارفروشی شدم
یه نفر دیدم قیافش شبیه سرخ پوستا بود
برای اینکه بفهمم واقعا سرخ پوسته یا نه یه تیکه کاغذ انداختم رو زمین ببینم ور میداره یا نه :D

دیو شپل حرف نداره. در بین خود کمدین‌ها هم خیلی مورداِحترام‌ـه و خیلی‌هاشون به‌ترین استندآپ کمدین تاریخ می‌دونن‌ـش :D

• Like
Reactions: Alkazar

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810

آقا بشین تمام کارهای این‌ها رو ببین :D

دیو شپل
بیل بور
آنتونی جسلنیک

این استند اپ ها رو از کجا بگیریم

این کوین هارت چقدر استند اپش مسخره و بی مزس
چنتا کارشو تو یوتیوب دیدم چه جمعیتی میرن براش

حالا شپل خودش به کنایه میگه بلیط مراسمای من 80 دلاره مال اون 120

• Like
Reactions: hooman1995

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
قوانین استفاده از اسپویلر انجمن کمی تغییر کرده .
استفاده از اسپویلر در این تاپیک هم از این به بعد به روال تاپیک سریال خواهد بود .
لطفاً قوانین رو مجدداً مطالعه کنید .

آخرین ویرایش:

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
نمیدونم در جریان هستید یا نه اما از چند روز پیش یک سرویس استریم نوپا شروع به کار کرده به نام Quibi. این سرویس برخلاف سایر پیشتازان این صنعت، فقط روی موبایل قابل اجرا هست و بر خلاف سایر سرویس ها که سریال های نیم ساعته تا 1 ساعته پخش میکنن یا فیلم های دو ساعته، Quibi تمام فیلم و سریال هاشو در قالب ویدیوهای 10 دقیقه ای عرضه میکنه!!!
بنیانگذار این سرویس یک بودجه 1 میلیارد دلاری رو اختصاص داده به ساخت چند برنامه اورجینال که از جمله اونها میشه به موارد زیر اشاره کرد:
  • یک سریال ترسناک که نویسنده و تهیه کننده اش اسپیلبرگ هست و این سریال فقط در زمان شب قابل تماشاست:ar!
  • یک مجموعه اکشن و هیجان انگیز با بازی کریستوفر والتز و لیام همسورث
  • یک ریلیتی شو با موضوع بقا و زنده ماندن با بازی زک افرون
  • یک مستند در مورد حیات وحش که با کمک BBC ساخته میشه و از دیدگاه احساسی و لطیف زنان به حیات وحش نگاه میکنه:Guitar:
  • یک فیلم درام راجع به اپلیکیشن Snapchat و خالق اون

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
به عنوان کسی که تک‌تک استندآپ ها و فیلم و سریال های لوییس سی.کی‌ رو دیده، به نظرم این استندآپش جزو بهترین اجرا هاش بود.

برای کسایی که کلا میخوان آثارش رو شروع کنن، به نظرم اول یکی از استندآپ های قوی‌ش رو ببینین، بعد سریال لویی، بعد بقیه استندآپ هاش، بعد بیاین تو تاپیک سریال :D.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: saeed_sg

PayableOnDeath

کاربر سایت
May 20, 2008
311
نام
Hooman
حالا که بحث استندآپ کمدین‌ها و لوئی دوباره بالا گرفته منم ذوق زده شدم بیام وسط:)
دوستان به اکثر کمدین‌های خوب و کاراشون اشاره کردن اما یه مورد رو من ندیدم و خودم باهاش خیلی حال می‌کنم. مارک مرون (مارون) که اتفاقاً توی سریال لویی هم یکی دو قسمت حضور داشت. دو تا استندآپ اسپشل خیلی خوب داره یکی More Later (2015) و اون یکی هم Too real (2017) جفتش هم عالیه و اگر علاقه دارید پیشنهاد میشه. سبکش هم بیشتر کمدی شک هست. از ریکی جرویس هم اصلا غافل نشید به خصوص کار اولش (animals 2003) خیلی خوبه.
من واقعاً‌ لویی سی کی میشه گفت کمدین مورد علاقمه و کاراشو بهترین می‌دونم به خصوص نگاه طنز تاریکی که به انسان به عنوان یک شخص یا موجودیت داره بی همتاست اما به نظرم Sincerely ضعیف‌ترین کارش هست. در اینکه خنده‌دار هست البته شکی نیست ولی هیچ وقت آدمو به اونجا نمی‌رسونه که تو فکر فرو بری یا احساس کنی به درک یا جنبه جدید از خودت و دنیای پیرامون رسیدی (حسی که خودم با دنبال کردن کاراش داشتم). اول اینکه کار آخرش اون پیوستگی بین جوک‌ها و ارتباط روایی رو نداره اصلا و عموما اکثر قسمت‌ها بی سر و ته شروع و تموم میشه. و اینکه بیشتر حس می‌کردم بیشتر انتقادهاش و جوک هاش فقط با هدف بحث برانگیز بودن یا ضدیت با مردم هست که به نوعی شاید القا کننده حس خودش نسبت به مردم باشه بعد از جریاناتی که براش پیش اومد. مثلا قسمتایی که راجع به نوزادا و تلاش بی رویه برای نجات دادنشون میگه رو اگه با قسمتایی که راجع به آلرژی بچه‌ها توی کارهای قبلی oh my god 2013 میزنه ببینید کاملاً‌محسوس که اون عمق مطلب رو نداره.
اینکه میگم ضعیف بوده البته به نسبت خودش که توقع شاهکار داشتم وگرنه تا اینجا بهترین کار 2020 بوده مسلما. استعدادش واقعاً حیف شد چون حدس می‌زنم با این روندی که پیش گرفته بعیده دیگه بتونیم به شدت و گستردگی سابق کارهاشو ببینیم و دنبال کنیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر