Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,515
اون دو تا بازیگر آخریه پرانتز که اشاره کردی خفن نیستن ها :D

نور به قبر پدر مادر ویلنوو بباره که همچین کارگردان بلفطره ای به دنیا آوردن :D
این زندایا چی شد اینقدر معروف شد من موندم:D خشگلم نیست آخه بگیم واسه اونه

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
به به چه عکس هایی . فقط ویلنوو میتونه جیسون موموا رو مجبور کنه برای فیلم اش قیافه همیشگی اش رو تغییر بده . بقیه وقتا که کلا کاراکتر رو میکوبن با استایل موموا هماهنگ اش می کنن حتی اگه این کاراکتر یک کاراکتر قدیمی با یک استایل مشخص و شناخته شده باشه مثل آکوامن باشه . از نظر جلوه های ویژه که خیالمون راحته . تیم بازیگری هم عالیه . شاید برای هیچ فیلمی اندازه این فیلم هایپ نباشم در سال های پیش رو . ویلنوو خودش رو ثابت کرده . همان طور که ریسک ساخت ادامه یکی از سای فای های جریان ساز رو قبول کرد و شاهکاری تحویل داد که در کنار وفاداری و حفظ جایگاه نسخه اصلی اون رو کامل کرد و نسل جدید رو با این اثر مهم آشنا کرد . این بار هم به نظرم موفق میشه اثری درخور و دیدنی بسازه .

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson

درباره زندایا یا زنده یاد :D موافقم . ولی شالامی به نظرم بازیگر آینده داریه . انتخاب های خیلی خوبی داره و تو همین سن و چند ساله با خیلی از کارگردان های خوب کار کرده و بازی های خوبی هم داشته .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: jack daw

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف

تیموتی شالامی این مدت واقعا کارای خوبی کار کرده حالا. هرچند از خودش خوشم نمیاد اصن :D ولی زندایا رو شخصا دوس دارم :D حالا خوبی و بدیش به کنار انتخاب شخصی بود :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,376
نام
محمد
تیموتی شالامی این مدت واقعا کارای خوبی کار کرده حالا. هرچند از خودش خوشم نمیاد اصن :D ولی زندایا رو شخصا دوس دارم :D حالا خوبی و بدیش به کنار انتخاب شخصی بود :D
اتفافا من برعکس تو هستم، هر چقدر این بنده خدا فکر میکنم پسر خوبیه بجاش اون زندایا بنظرم نچسبه.
رو مخ ترین عنصر اسپایدی های جدید برای من ایشونه.

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
به به چه عکس هایی . فقط ویلنوو میتونه جیسون موموا رو مجبور کنه برای فیلم اش قیافه همیشگی اش رو تغییر بده . بقیه وقتا که کلا کاراکتر رو میکوبن با استایل موموا هماهنگ اش می کنن حتی اگه این کاراکتر یک کاراکتر قدیمی با یک استایل مشخص و شناخته شده باشه مثل آکوامن باشه . از نظر جلوه های ویژه که خیالمون راحته . تیم بازیگری هم عالیه . شاید برای هیچ فیلمی اندازه این فیلم هایپ نباشم در سال های پیش رو . ویلنوو خودش رو ثابت کرده . همان طور که ریسک ساخت ادامه یکی از سای فای های جریان ساز رو قبول کرد و شاهکاری تحویل داد که در کنار وفاداری و حفظ جایگاه نسخه اصلی اون رو کامل کرد و نسل جدید رو با این اثر مهم آشنا کرد . این بار هم به نظرم موفق میشه اثری درخور و دیدنی بسازه .

همه چی خوبه جز Costume Design اش ...

137230

137229

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
این زندایا هرچند از اون بازیگراییه که از بچگی با فیلمای دیزنی معروف شده، ولی الان کارای بدی نداره. به شخصه با MJـش حال کردم. بنظرم غیر کلیشه ای ترین و خاص ترین MJی بود که دیده بودم :D بجز فیلمای اسپایدر منم این مدت فیلم دیگه ای نداشته و یک سریال بازی کرده به نام Euphoria که خودم هنوز ندیدم ولی از بازیش خیلی خیلی تعریف شنیدم! خیلی همه جا خبر کست شدنش نیست والا :D

در کل خیلی از این افراد بنظرم باید بهشون اعتماد کرد و دید آیا میتونن موفق عمل کنن یا نه. یادمه سر دانکرک هم که کاراکترای اصلیش (جوونا) غیر معروف بودن، اومده بودن هری استایل (که اون زمان شدیدا ازش بدم میومد :D ) رو انتخاب کرده بودن! هرچند نقش خیلی بزرگی نداشت ولی اصلا بد هم نبود!

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
این زندایا هرچند از اون بازیگراییه که از بچگی با فیلمای دیزنی معروف شده، ولی الان کارای بدی نداره. به شخصه با MJـش حال کردم. بنظرم غیر کلیشه ای ترین و خاص ترین MJی بود که دیده بودم :D بجز فیلمای اسپایدر منم این مدت فیلم دیگه ای نداشته و یک سریال بازی کرده به نام Euphoria که خودم هنوز ندیدم ولی از بازیش خیلی خیلی تعریف شنیدم! خیلی همه جا خبر کست شدنش نیست والا :D

در کل خیلی از این افراد بنظرم باید بهشون اعتماد کرد و دید آیا میتونن موفق عمل کنن یا نه. یادمه سر دانکرک هم که کاراکترای اصلیش (جوونا) غیر معروف بودن، اومده بودن هری استایل (که اون زمان شدیدا ازش بدم میومد :D ) رو انتخاب کرده بودن! هرچند نقش خیلی بزرگی نداشت ولی اصلا بد هم نبود!
بازیش تو Euphoria خیلی خوبه
کلا نمیدونم چه فازیه وقتی Teenage ها معروف میشن به همون نسبتی که معروف میشه هیتر هم پیدا میکنن اگه دیکاپریو یا تام هنکس تو زمان حال تو سن نوجونی معروف میشدن بازم همین قضیه در موردشون صدق میکرد :-"

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
به به . با این که خیلی نباید انتظار داشته باشیم ریمی توی ساخت این فیلم دستش باز باشه و ایده های خودش رو پیاده کنه ولی انتخاب خوبی بود. هم به نوعی پدر فیلم های کامیک بوکی مدرنه و این متریال رو خوب میشناسه و هم با سری اویل دد و به خصوص قسمت سوم اش نشون داده که خوب میتونه ترس و اکشن و فانتزی و طنز رو باهم قاطی کنه و خروجی اش هم خوب باشه .

امیدوارم یک حرکتی بزنه و یک نقش مشتی به رفیق قدیمی اش بروس کمبل بده . من که به نظرم این بشر از بس خوبه که یا باید کاراکتر منفی رو بدن بهش یا یک نقشی مثل نقش مایکل پنا تو انت من که تو همه فیلم ها حضور داشته باشه

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
من هم دید شما رو داشتم بهش . ولی بعدا که تو فیلم های the king , beautiful boy و این اخیرا تو فیلم جدید وودی آلن دیدمش نظرم نسبت بهش عوض شد . قدیس که نه ولی خب انتخاب های نقش اش خوبه .
ربطی به انتخاب های خوب نداره وقتی که حجم پیشنهاد ها و سطح پیشنهاد ها بالا باشه اون موقع انتخاب کردن کار سختی نیست :D

مثلا همین آدام سندلر با اینکه مثال خوبی نیست
ولی ایشون سالیانه بالای N تا پیشنهاد بازی تو فیلمای کمدی و دلقک بازی میاد براش
شایدم یکی دو تا پیشنهاد اونشو خبر نداریم ولی ایشون میاد تو این بی محبتی که بهش شده یه دفعه UNCUT GEMS انتخاب میکنه که باعث میشه هنرشو نشون بده
و پشمای ملت بریزه و از بازیش تعریف بشه و این چرت و پرت ها
به این میگن انتخاب خوب :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
وضعیت رئیس بازی سم ریمی چجوریه ؟:D اسمش نسبت به بقیه کارگردانای MCU گنده تره ولی به نظرتون میتونه رو حرف یکی مثل کوین فاگ حرف بزنه ؟ اون Scott Derrickson قشنگ معلوم بود واسه اختلاف نظر کناره گیری کرده امیدوارم سم ریمی زورش برسه و فراتر از یـ محصول استدیویی بره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر