Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
وضعیت رئیس بازی سم ریمی چجوریه ؟:D اسمش نسبت به بقیه کارگردانای MCU گنده تره ولی به نظرتون میتونه رو حرف یکی مثل کوین فاگ حرف بزنه ؟ اون Scott Derrickson قشنگ معلوم بود واسه اختلاف نظر کناره گیری کرده امیدوارم سم ریمی زورش برسه و فراتر از یـ محصول استدیویی بره

هیییییییییییییییییییییییییییییی:D کاشکی همش فقط کوین فایگی بود و کاشکی یه اشاره ای هم به دیزنی میکردی!:D

• Like
Reactions: saeed_sg

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,379
نام
محمد
وضعیت رئیس بازی سم ریمی چجوریه ؟:D اسمش نسبت به بقیه کارگردانای MCU گنده تره ولی به نظرتون میتونه رو حرف یکی مثل کوین فاگ حرف بزنه ؟ اون Scott Derrickson قشنگ معلوم بود واسه اختلاف نظر کناره گیری کرده امیدوارم سم ریمی زورش برسه و فراتر از یـ محصول استدیویی بره
والا اینا خود نولان هم بیارن، بعید میدونم تغییر خاصی رخ بده

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
این انیمیشن مورتال کامبت چقدر خوب بود. بعد از دیدن این انیمیشن و سریال هارلی کوئین به این نتیجه رسیدم که ایکاش وارنر و دیسی کلا بودجه اشون رو بگذارن واسه انیمیشن هاشون . فیلم هاشون داغونه.
یکم بعضی کاراکتر هارو ابهت اشون رو خراب کرده بودن ولی در کل خوب بود

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
البته خود فایگی هم هیچ کاره است . یک هیولای حریص دیگه هست که فایگی خودش دستش زیر ساطور اونه
زیاد هم انتظار نداشته باشید که تغییری تو ساختار فیلم بوجود بیاد . افرادی که میان فقط به فکر اینن که یکم بیاد مطرح بشن وگرنه خودشون هم می دونن خیلی دستشون باز نیست

آخرین ویرایش:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
عجب خبری! موفقیتش تضمین شدست بعد از Guardians of the Galaxy جیمز گان و Thor Ragnarok تایکا وایتیتی بالاخره قراره یه فیلم خوب دیگه تو این یونیورس ببینیم.
پ.ن.با اونجرز ها کاری ندارم ولی Avengers Infinity War هم توی این دسته شاخص قرار میگیره از نظرم :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
والا اینا خود نولان هم بیارن، بعید میدونم تغییر خاصی رخ بده
نولان تا صد سال سیاه نماید زیر دست دیزنی یکی مثل نولان آزادی کامل میخواد واسه همین هست دائم با وارنر کار میکنه وارنر هرچقدر هم بی در پیکر باشه بازم به امثال نولان بوجه های کلون میده تا فیلم بسازن همینش باز خوبه
فکرش رو بکن الان اگه جوکر زیر دست دیزنی میخواست ساخته بشه LOL

البته خود فایگی هم هیچ کاره است . یک هیولای حریص دیگه هست که فایگی خودش دستش زیر ساطور اونه
زیاد هم انتظار نداشته باشید که تغییری تو ساختار فیلم بوجود بیاد . افرادی که میان فقط به فکر اینن که یکم بیاد مطرح بشن وگرنه خودشون هم می دونن خیلی دستشون باز نیست
منظورت bob iger ـه یا کلا خود ساختار دیزنی رو میگی ؟
از اونجایی که bob iger کشید ـه کنار من امیدم اینه یکم به کارگردان ها فضا بدن

آخرین ویرایش:

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
از اونجایی که bob iger کشید ـه کنار من امیدم اینه یکم به کاگردان ها فضا بدن

فکر کنم منظورش کل ساختار دیزنیه. :D

راستی حاج باب قراره بیشتر بمونه. :D

Bloomberg - Are you a robot?

• Like
Reactions: K I 1 1 E R

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,379
نام
محمد
البته ایگر این نوچه اش باب چپک رو احتمالا بخاطر جریان کرونا و مدیریت دیزنی از این بحران آورده، که اگه خواستن کسی رو اخراج کنن شهرت خودش خراب نشه!
چپک بخاطر مدیریت پارک ها همین الانم چندان خوشنام نیست.

درسته قبل اومدن کرونا به امریکا کناره کشید ولی خب ایگر قبلا انگار مطالعات و مقالات تخصصی در مورد میکروب شناسی داشته.(این CEO های امریکا بعضی موقع ها یک تخصص هایی دارن که هیچ جوره به حرفه اشون نمیخوره:)))

فک نکنم خیلی براش سخت بوده باشه پیشبینی ضرر های پیش روشون و عاقلانه و کار ممکن کرده!
الان بیشترین ضربه رو با بستن پارک هاشون و بخش هایی که به مشتری و مشارکت مردم رو دارن دیزنی خورده.
باز شانس اورده دیزنی پلاس رو الان داره.

با اینحال ایگر انگاری بازم تصمیم هایی که فیلم و محتوا ها چطور پیش بره زیر دستشه...یعنی اسما رفته ولی در واقع همه چی زیر دستشه!

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
نولان تا صد سال سیاه نماید زیر دست دیزنی یکی مثل نولان آزادی کامل میخواد واسه همین هست دائم با وارنر کار میکنه وارنر هرچقدر هم بی در پیکر باشه بازم به امثال نولان بوجه های کلون میده تا فیلم بسازن همینش باز خوبه
فکرش رو بکن الان اگه جوکر زیر دست دیزنی میخواست ساخته بشه LOL

از اونجایی که bob iger کشید ـه کنار من امیدم اینه یکم به کاگردان ها فضا بدن
جفتشون . ایگر هم من خودم شخصا یکی مثل فلورینتو پرس می بینمش . کنارم کشیده باز دست پشت پرده است . عمرا به این راحتی ها سیستم رو بده به کس دیگه . از اون جایی که تا الان سیستم مدیریتی اش خوب جواب داده فکر نمی کنم بخوان از پول بگذرن

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
این چند روزه من چنتافیلم دیدم که همگی حسب اتفاق بانو اسکارلتم حضور داشتن. از Marriage story Jojo Rabbit بگیر تا مارولی ها . حالا یه سوالی تو ذهنم امد :
انتهای اند گیم دیالوگ بارتون با واندا رو درنظر بگیرید . حالا فیلم بعدی دکتر استرنج که واندا توش هست و جهان های موازی و این داستانا ، از اونورم اترنالز و خاندان سلستیالز رو داریم . فلم بلک ویدو هم بازه زمانیش بعد از Civil War هست. بعیده مارول به یه فیلم که پتانسیل فروش بالا داره بیخیال شه اونم فیلمی که ماهیت SJW و فمنیستی بالاییی داره و الانم این تیپ فیلما رو بورسه . این دو تا فیلم دکتر استرنج و اترنالز به نظر من میتونه بلک ویدو رو برگردونه به MCU . نظر شما چیه ؟ مصاحبه ای شده که پرونده بلک ویدو بسته اعلام شده یا چی ؟
( پ.ن : از عواقب قرنطینه اس دیگه ذهن دم کجا که نمیره :) )

mldqaz

کاربر سایت
Jun 25, 2012
96
View attachment 137381

The Thin Red Line 1998
5/10

متاسفانه از سبک فیلمسازی ترنس مالیک خوشم نمی آید. چنین برنامه ای را پیش گرفته بودم که شاید با تماشای یکی از معروف ترین فیلم های فیلمساز، با پرسپکتیو سینمایی اش آشنا شوم و سپس شروع کنم به دیدن سایر آثارش تا به Song to Song برسم که پس از دوسال هنوز آن را تماشا نکرده ام. متاسفانه هسته فیلم بسیار گنگ است و فقط خود مالیک می داند که قرار است به چه اشاره دارد و ماهیتش را به رخ بیننده بکشاند. درک هسته و ماهیت فیلم بسیار سخت است و من مخاطب که علاقه ای به دسته آثاری پیرامون تعلیق و گرفتاری شخصیت در بحران را دارم، از تماشای آن کلافه شده ام. موسیقی بی نظیر هانس زمیر و حتی کلکسیونی از بازیگران نامدار هم نتوانست خستگی من را برطرف کند. تنها چند سکانس که البته به خوبی فیلمبرداری شده، فیلم را از آن فرم "راز بقایی" خارج می کند. اگر باز دوئل Saving Private Ryan Vs The Thin Red Line اشاره شود، قطعا رای بنده به فیلم نجات سرباز رایان است.​
ولی من میگم The Thin Red Line یکی از بهترین ضدجنگ های سینماست و اصلا با فیلم دفاع مقدسی اسپیلبرگ قابل مقایسه نیست. یعنی همین مقایسه رایج هم صرفا به خاطر سال انتشارشون بوده و مخاطب های بیشتر رایان و جوایزی که تو سیرک های آمریکا گرفته :D. وگرنه اختلاف سطحشون از زمین تا آسمونه.
عظمت TTRL خیلی قابل بحثه ولی برای مثال سکانس هایی که به ارتباط شخصیت ها با طبیعت میپردازه و voice-over های روشون در لابه لای سکانس های جنگ تقابل معناداری بین اون سایه ی مرگی که در جنگ هر لحظه روی خودشون حس میکنن و میل به زندگیشون نشون میده و در نهایت تاکید بیشتری روی همین ابزورد بودن جنگ میکنه. حالا نمیدونم چی شد اینا شدن "راز بقا" :D
به هر حال قابل درکه کسایی که بیشتر دنبال فیلم های روایی و هیجانی بودن نمیتونن زیاد با ملیک ارتباط برقرار کنن. با این وجود فکر کنم شمام بهتره بیخیال ملیک بشید چون تو فیلم های بعدیش همین هسته ی مرکزی باز هم کمرنگ تر میشه جوری که تو سه فیلم بعد از درخت زندگی روایت عملا معنی نداره و فیلم ها نه از نقطه ی قابل لمسی شروع میشن و نه به پایان مشخصی میرسن.

peyman_eun

کاربر سایت
Mar 18, 2020
108
View attachment 137207
Starred Up 2013
9/10

بی شک بهترین و رئال ترین فیلم پیرامون زندان و زندانی است. حتی بهتر از آثار کلاسیکی چون «فرار از آلکاتراز» و «پاپیون». فیلم نامه ای که روی لبه تیغ حرکت می کند و لبه تیغش همان الفاظ رکیک است که نه تعداد فراوان آن مخاطب را آزار می دهد و نه اختلالی در قصه ایجاد می کند. تنها فیلمی که تمام F*ck هایش درست به کار برده شده تا فضای خشمگین و دیوانه کننده زندان را شرح دهد. بازی ها بی نظیر است؛ واقعا هرچی از هنرنمایی بن مندلسون بگم کم است. قطعا آندرریت ترین و یکی از بهترین بازیگران دهه اخیر است. جک اوکانل هم خیلی خوب است و کاملا روی تمام حرکاتش تسلط دارد. یکی از بهترین فیلم های مستقل دهه اخیر که دیر تماشا کردم!​

احسنت. فضای ملتهب این فیلم خیلی خوب جا افتاده. در مورد بازیگری‌های بن مندلسون و جک اوکانل واقعأ فقط میتونم سکوت کنم از بس معرکه بود. موافقم یکی از بهترین فیلم‌های مستقل دهه اخیر هست.
میدونستی این جک اوکانل از کدوم فیلم استعدادش کشف شد؟ فیلم This Is England 2006 که البته جک اوکانل توی این فیلم خیلی بچه بوده و نقش آنچنان خاصی هم نداشت. اما خیلی بازیگرا از این فیلم کشف شدن! یکی از بهترین بازی‌های استیون گراهام رو توی این فیلم مشاهده میکنیم. توی این فیلم استعدادش شکوفا شد.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر