bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,684
نام
وحید
ولی خداییش اینجا وجدانی امتیاز بدین :((
اخه چجوری Underwater
5.9/10IMDb
47%Rotten Tomatoes
48%Metacritic
بعد شما امتیاز میدین 9 یا 8.5 حالا نمیگم کی ولی خداییش حالا یه امتیاز بالا پایین دو امتیاز بالا پایین ولی 4+4 یا 4+5 ؟؟؟ وات دفاز
واقعا نامردیه یکی میاد گول میخوره میبینه بعد فحش میده دامنتونو میگره ها از ما گفتن :D
ببین دوست عزیز امتیازات اینجا سلیقه شخصی خود اون فرد هست
برای خود من زیاد پیش اومده فیلمی که همه منتقدها باهاش حال کردن من بهش 5 دادم و بالعکس
بنابراین برو دنبال ژانر مورد علاقه ت زیاد دنیال متا و امتیاز و فلان نباش

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,406
خیلی پیش اومده فیلمی باشه با متای ۷۰-۸۰ اما وقتی میبینم خیلی ضعیف باشه.
ولی خداییش برعکسش تقریبا هیچوقت پیش نمیاد، یعنی وقتی همون منتقد های معمولی که نیم ساعت بعد فیلم دیدن نقد مینویسن و نمره میدن، به یه فیلم میدن ۴/۱۰ خب این ینی واقعا یه مرگیش هست! اینه که من دیگه ریسک نمیکنم و سمت فیلمای ریت پایین نمیرم، مگه مورد خاص و معروفی باشه که استثنا هست.

• Like
Reactions: Arios 22

DeadPooLX

کاربر سایت
Jul 28, 2016
466
مگه همه چیز به imdb و نمرات نقدهاست :-"
خیلی فیلم ها بودن که امتیاز های پایینی از منتقد ها و توی سایت هایی مثل Imdb داشتن(به دلیل عامه پسند نبودن و ....)، ولی فیلم های خوبی بودن و ارزش دیدن داشتن.

مثه چیا ؟

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
701
واقعا باید بیخیال متا و imdb و این چیزا شد.حالا بحث فیلمهایی که خیلی نمرشون پایینه جداست.ولی فیلم و بازی و موزیک کلا سلیقه ایه ممکنه با یه فیلم خفن اصلا حال نکنی یا یه فیلم معمولی برات بشه بهترین فیلم.

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,373
نام
رامین
ولی خداییش اینجا وجدانی امتیاز بدین :((
اخه چجوری Underwater
5.9/10IMDb
47%Rotten Tomatoes
48%Metacritic
بعد شما امتیاز میدین 9 یا 8.5 حالا نمیگم کی ولی خداییش حالا یه امتیاز بالا پایین دو امتیاز بالا پایین ولی 4+4 یا 4+5 ؟؟؟ وات دفاز
واقعا نامردیه یکی میاد گول میخوره میبینه بعد فحش میده دامنتونو میگره ها از ما گفتن :D
من این فیلمو چند روز پیش دیدم به نظرم زباله شرف داشت به این شر و وری که اینا ساختن :D خودم با ارفاق بهش 5 دادم

IMDB یه قسمت داره به نام Top 1000 Voters. به نظرم نمراتشون منطقی تره :D

• Like
Reactions: saeed_sg

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
سلام بر و بچ بازی‌سنتر

این چند روز که قرنطینه بودم حوصله ام سر رفت، تصمیم گرفتم یه ادیت شخصی درست کنم و چون خودم باهاش حال کردم با شما هم به اشتراک میذارمش

چیز خوفی شده از دستش ندید (1 دقیقه بیشتر نیست) :D

اگر نظری، انتقادی یا پیشنهادی دارید خوشحال میشم بشنوم

Blockbuster Movies - Epic Trailer

Aparat:

Youtube:

MCMILAN

کاربر سایت
Sep 1, 2011
132
نام
رامین
سلام
دوستان لطف می کنید چندتا فیلم تو مایه های the intouchables و green book که آدم بعد نگاه کردنشون حس خوبی پیدا میکنه معرفی کنید؟
سبکش مهم نیست همون حس خوبه بیشتر مد نظره :D
ممنون

• Like
Reactions: TheGodfather

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
سلام بر و بچ بازی‌سنتر

این چند روز که قرنطینه بودم حوصله ام سر رفت، تصمیم گرفتم یه ادیت شخصی درست کنم و چون خودم باهاش حال کردم با شما هم به اشتراک میذارمش

چیز خوفی شده از دستش ندید (1 دقیقه بیشتر نیست) :D

اگر نظری، انتقادی یا پیشنهادی دارید خوشحال میشم بشنوم

Blockbuster Movies - Epic Trailer

Aparat:

Youtube:

بنظرم اگر کاری کنه تغییر صحنه به فیلم بعدی یک جورایی بهم ربط داشته باشه خیلی کار قویتر و بهتر میشود

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
سلام
دوستان لطف می کنید چندتا فیلم تو مایه های the intouchables و green book که آدم بعد نگاه کردنشون حس خوبی پیدا میکنه معرفی کنید؟
ممنون
forrest gump اگر ندیدی حتما ببین
ford vs ferrari نمیدونم این سبک خوشت میاد یا نه ( من خوشم نمیاد ) اما این فیلم فوق العاده خوبی بود، از اونا که واقعا صحنه صحنه هاش لذت میبری
mad max fury road اگر اکشن ناب بخوای
p.k فیلم هندی هست اما یک چیز کاملا متفاوت ! طنز هست که میخندی اما طنز تلخ در مورد انواع دین که در هند وجود داره ... از دیدنش پشیمان نمیشی
اگر انیمیشین میپسندی این دوتا:
up
wall-e

d.a.r.i.u.s.h

کاربر سایت
Jan 19, 2019
104
سلام
ممنون

آپارتمان - 1960

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
سلام
ممنون

تمام فیلمای پل نیومن :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر