Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
من کلا سالهاست از تورنت دانلود میکنم کیفیت های خاصیم میگیرم، فیلم های هالیوود یا اروپا و آسیا فرقیم نداره، 2 3 تا ترکر خصوصی کاملا نیازمو برطرف کرده و اصلا پیش نیومده یه شبانه روز رو دنبال چیزی بگردم و توی این سالها تا حالا نشده عنوانی رو هم بخوام و داخل این شبکه های تورنت پیدا نکنم.
من کلا زیاد میبینم حالا نه لزوما اینجا، خیلیا همش در به درن که فلان سایت یا فیلتر میشه یا کلا جمع میکنه میره یا میاد فیلمارو سانسور میکنه که ظاهرا خیلی برای طرف دانلود کننده ش ایجاد مشکل میکنه. هیچ فرق یا اهمیتی برای من نداره که کی از کجا دانلود میکنه بالاخره یه مطلبی میذارم شاید به درد یه نفر خورد.
حالا شما یا خیلیای دیگه هیچ مشکلی ندارید باهاش، خیلیم خوب ایشالا که چرخ این سایتا هم براتون بچرخه و هر روزم آرشیواشون بهتر بشن :-bd
من چند بار خواستم این بحث تورنت رو برای افرادی که دائما درگیر با سایت های ایرانی دانلود فیلم هستن باز کنم ولی خب حوصله سوال پرسش ها و لحن طلبکار گونه بعدش رو نداشتم :D بجاش از شما تشکر میکنم بابت توضیحات کاملت. میدونم بچه های قدیمی این تاپیک اکثرا هنوزم تورنت باز هستن و نیازی به یادآوری ندارن. امیدوارم کسایی که آشنایی نداشتن هم یدونه نرم افزار بیت تورنت نصب کنن و با یک سرچ ساده داخل thepiratebay و سایت های متعدد فعال تورنت هر چیزی رو که میخوان راحت و سریع دانلود کنن.
شاید خیلی ها نمیدونن که مثلا همین سایت 30nama که از ملت بابت دانلود فیلم پایرت شده هزینه اشتراک میگیره تمام آرشیو خودش رو از تورنت میاره و در سرورهای خودش ذخیره میکنه. نگران سرعت دانلود هم نباشید فیلم های با seed بالا و حجم های پایین (برای مثال 1 تا 6 گیگ) معمولا به خاطر سید های زیادی که دارن از نظر سرعت دانلود فرقی با لینک مستقیم ندارن.
خودم چند وقتیه فیلم های 4k با حجم های 20 گیگ به بالا میگیرم حتی این تورنت های حجیم که seed بالایی هم ندارن سرعت دانلود مناسبی دارن اینو گفتم که حتی از seed پایین ها هم نا امید نشید! هر چیزی خواستید بگیرید :D

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,726
نام
وحید
من چند بار خواستم این بحث تورنت رو برای افرادی که دائما درگیر با سایت های ایرانی دانلود فیلم هستن باز کنم ولی خب حوصله سوال پرسش ها و لحن طلبکار گونه بعدش رو نداشتم :D بجاش از شما تشکر میکنم بابت توضیحات کاملت. میدونم بچه های قدیمی این تاپیک اکثرا هنوزم تورنت باز هستن و نیازی به یادآوری ندارن. امیدوارم کسایی که آشنایی نداشتن هم یدونه نرم افزار بیت تورنت نصب کنن و با یک سرچ ساده داخل thepiratebay و سایت های متعدد فعال تورنت هر چیزی رو که میخوان راحت و سریع دانلود کنن.
شاید خیلی ها نمیدونن که مثلا همین سایت 30nama که از ملت بابت دانلود فیلم پایرت شده هزینه اشتراک میگیره تمام آرشیو خودش رو از تورنت میاره و در سرورهای خودش ذخیره میکنه. نگران سرعت دانلود هم نباشید فیلم های با seed بالا و حجم های پایین (برای مثال 1 تا 6 گیگ) معمولا به خاطر سید های زیادی که دارن از نظر سرعت دانلود فرقی با لینک مستقیم ندارن.
خودم چند وقتیه فیلم های 4k با حجم های 20 گیگ به بالا میگیرم حتی این تورنت های حجیم که seed بالایی هم ندارن سرعت دانلود مناسبی دارن اینو گفتم که حتی از seed پایین ها هم نا امید نشید! هر چیزی خواستید بگیرید :D
من چند سری تورنت نصب کردم سرعتش افتضاح بود پاک کردم رفت
بالای 100 کیلوبایت نمیداد بهم
احتمالا قلق خاصی داره که شما راضی هستید

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
من چند سری تورنت نصب کردم سرعتش افتضاح بود پاک کردم رفت
بالای 100 کیلوبایت نمیداد بهم
احتمالا قلق خاصی داره که شما راضی هستید
احتمالا لینک اون تورنتی که گرفتی فقط 1 عدد seed داشته که 100 kbps یا کمتر سرعت دانلود میداده! داخل سرچ وقتی اسم فیلم،سریال،موزیک،گیم مورد نظرتو میزنی تعداد seed کننده ها رو نوشته. دقت کن که تعدادش بالا باشه.
اینو ببین فیلم 1917 رو همین الان سرچ کردم. SE تعداد سیدر ها و LE لیچر ها یا همون دانلود کننده ها. هر کدوم حجم های مختلف انکودر های مختلف کیفیت های مختلف...

نظر سنجی اضافه شد.:D

دوستان اگر ایده ای برا نظر سنجی داشتید، حتما بگید.
یه گزینه هم بگذار لطفا "از تورنت استفاده میکنم" :D

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
منباب این قضیه دانلود فیلم همیشه و همه جا در پشتی داشته باشید من خودم از هر روشی که بگید استفاده میکنم از سرچ با گوگل گرفته تا اشتراک پولی رایگان تورنت مستقیم کننده و .... خلاصه اپشن هاتون رو زیاد کنید ضرری نداره :D
اضافه شد. :D
همه مواردش کو ؟
:D

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
من چند باری از این فیلم تو مووی فیلم گرفتم سانسور نداشت.
البته من نسخه اصلی میگیرم.دوبله یا با هارد ساب فارسی شاید سانسور باشه
بعضی فیلم ها هم یه نسخه familyگذاشته که معلومه سانسور شدست

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
940
نام
هادی
آپلود سنتر myusb از نظر سرعت خیلی عالی هست و دیدم کاربرا جدیدترین فیلم ها رو به سرعت آپلود میکنن. حالا اگه یه موقع سایتی دم دست نداشتید توی گوگل " myusb.ir " + اسم فیلم + نسخه مورد نظر رو سرچ کنید بعد راحت دانلود کنید.:D

این هم مثالش : :D

myusb.ir" Birds.of.Prey.2020.1080p.WEBRip.x264-RARBG"

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
View attachment 135090

Horrible Bosses 1 6/10
Horrible Bosses 2 7/10

فکر می کنم تنها کسی باشم که قسمت دوم فیلم را علیرغم نقدهای متوسط و منفی بهتر از قسمت اول می دانم. شما هم اینطوری فکر می کنید؟!
آخ که چقدر این Charlie Day بازیش قشنگ بود تو این مجموعه. هنوز یادمه چطور جنیفر به پر و پاش می پیچید و اینم وا نمی داد :D
اگه Vacation 2015 رو ندیدی هنوز، پیشنهاد میکنم ببینیش؛ کمدی عالی ـه داره و Charlie Day هم یه حضور نسبتاً کوتاهی داره اونجا

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
تاریخ جدید اکران فیلم های که در طی یک ماه گذشته، بطور رسمی تغییر کرده بودند:

Mulan - تاریخ اکران جدید این فیلم ۲۴ جولای ۲۰۲۰ (۳ مرداد ۱۳۹۹) خواهد بود.

Jungle Cruise - تاریخ اکران جدید این فیلم ۳۰ جولای ۲۰۲۱ (۸ مرداد ۱۴۰۰)

Fowl - این فیلم در اصل قرار بود در تاریخ ۲۹ می ۲۰۲۰ (۹ خرداد ۱۳۹۹) اکران شود، اما دیزنی در نظر دارد که از طریق سرویس استریم دیزنی پلاس آن را پخش کند.

Black Widow - تاریخ اکران جدید این فیلم ۶ نوامبر ۲۰۲۰ (۱۶ آبان ۱۳۹۹) خواهد بود.

The Eternals - تاریخ اکران جدید این فیلم ۱۲ فوریه ۲۰۲۱ (۲۴ بهمن ۱۳۹۹) خواهد بود.

Shang-Chi and The Legend of the Ten Rings - تاریخ اکران جدید این فیلم ۷ می ۲۰۲۱ (۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰) خواهد بود.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness - تاریخ اکران جدید این فیلم ۵ نوامبر ۲۰۲۱ (۱۴ آبان ۱۴۰۰) خواهد بود.

Thor: Love and Thunder - تاریخ اکران جدید این فیلم ۱۸ فوریه ۲۰۲۲ (۲۹ بهمن ۱۴۰۰) خواهد بود.

Black Panther 2 - تاریخ اکران این فیلم ۶ می ۲۰۲۲ (۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱) خواهد بود.

Captain Marvel 2 - تاریخ اکران این فیلم ۸ جولای ۲۰۲۲ (۱۷ تیر ۱۴۰۱) خواهد بود.

A Quiet Place Part II - تاریخ اکران جدید این فیلم ۴ سپتامبر ۲۰۲۰ (۱۴ شهریور ۱۳۹۹) خواهد بود.

SpongeBob: Sponge on the Run - تاریخ اکران جدید این فیلم ۳۱ ماه جولای (۱۰ مرداد ۱۳۹۹) خواهد بود.

Free Guy - تاریخ اکران جدید این فیلم ۱۱ دسامبر ۲۰۲۰ (۲۱ آذر ۱۳۹۹) خواهد بود.

The French Dispatch - تاریخ اکران جدید این فیلم تاریخ ۱۶ اکتبر ۲۰۲۰ (۲۵ مهر ۱۳۹۹) خواهد بود.

متاسفانه تا به الان خبری از تاریخ اکران جدید فیلم های The New Mutants، Antlers، The Woman in the Window، The Personal History of David Copperfield نیست.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
بنظر من هر کدوم یک سری خوبی ها داره یک سری بدی ها.
من خودم معمولا از تورنت برا پیدا کردن فایلای کم یاب، آموزش نرم افزارا و ... استفاده میکنم که خیلی سریع تر کارم راه میوفته تا اینکه بخوام تو گوگل دنبالش بگردم چون خیلی منبع گنده پایریتی در اختیار آدم میزاره.
از اونطرف یک فیلم جدید میاد درسته میتونی تو تورنت سرچش کنی و انکودری رو که میخوای پیدا کنی و اونی که سیدرز مناسبی داره بگیری اما با توجه به اینکه سایتای مجانی با لینک مستقیم واقعا زیاد شده من به شخصه به تورنت ترجیحش میدم حداقل واسه فیلمای جدید :D نمیدونم یادتونه چند سال پیش چهار تا سایت خوب داشتیم، ایران فیلم و آی ام دی بی دی ال (که گیر دادن اسمش تغییر داد) سینما و ... که همه VIP کرده بودن بقیه هم زیاد جالب نبودن یا آرشیو درست نداشتن یا اگه میزاشتن یک دونه کیفیت میزاشتن و سرورا داغون یا لینک غیر مستقیم داشت و ... الان شما کافیه اسم فیلمی که تازه اومده تو گوگل سرچ بزنید صفحه اول هر سایتی میاد طرف همه کیفیتا رو گذاشته، دوبله غیر دوبله، x265، عادی بدون نیاز به اکانت لینک مستقیم فول سرعت :D
من خودم هیچ سایتی مد نظرم نیست کل فیلما مهمه امسالو گوگل سرچ میزدم از همون سایتای اول هم دانلودشون میکردم، همین امروزم Jojo Rabbit اولین سایتی که اومد شونصد تا کیفیت مختلف بدون سانسور x265 1080 ـشو گرفتم کیفیت هم عالی :D

از اون طرف یکی از خوبیا تورنت اینه که فایلا بازه و میتونی داخل چیزیو که دانلود میکنی ببینی، مثلا اگه سریالی رو نصفه دانلود کردی فول سریالو میزنی دانلود تیک همون سیزنایی که داریو برمیداری و میزاری بگیره بقیشو جا اینکه بری تک تک اپیزودا رو از یک سایت بزنی دانلود سه ساعت طول بکشه:D از اونطرف بدیش اینه اگه مثل من طرفدار x265 باشین سریالا کم پیدا میشن تو تورنت و گوگل راحت تر به نتیجه میرسه آدم.

در کل نمیشه بهش به سیاه و سفید نگاه کرد و گفت این یکی بده اون خوبه، خیلیا رو دیدم سایت مورد نظرش فلان فیلم/سریالی که میخوادو نزاشته یا دو شب سرورا سایتش پوکیده داره خودزنی میکنه که وای چیکار کنم! بابا این همه آپشن :D

آخرین ویرایش:

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,376
نام
رامین

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
The Platform
یادمه تریلر این فیمو چند وقت پیش دیدم و خیلی ازش خوشم اومد ولی تاریخ انتشارشو نمیدونستم و تازه امروز فهمیدم که منتشر شده...
اول اینکه خیلی منو یاد snowpiercer انداخت! مخصوصا ایده کلی فیلم.
خود فیلم هم واقعا خوب و بهتر از چیزی بود که انتظار داشتم، مخصوصا نیمه ابتدایی فیلم.
در کل 8/10 :-"
این فیلم شباهت زیادی هم به سری فیلم های Cube داره.
من یدونش رو دیدم؛ Cube Zero...فیلم بشدت مضحرفی بود :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر