Anakin

Gold User
Feb 17, 2013
2,460
اگه میتونی برو تو نماشا ببینش. مثل نتفلیکس میتونی خودت انتخاب کنی
عمرا تو اون کوفتی ثبت‌نام نمیکنم :D
همون خوبه
متاسفانه Bandersnatch خیلی ضعیفه. به نظر من که اصلا Black Mirror نیست
آره فصلای آخرشم گند زدن. شاید اصن ندیدمش دیگه.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
عمرا تو اون کوفتی ثبت‌نام نمیکنم :D

آره فصلای آخرشم گند زدن. شاید اصن ندیدمش دیگه.
نماشا، نماوا نیست :D یچیزی مثل یوتوبه ولی ایرانی. یچیزی مثل آپارات.
ثبت نام هم نمیخاد. راحت ببین.
تو همین فروم سرچ کن اسمشو تو همین تاپیک لینکشو گذاشته بودن

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
ببخشید دیگه از شما اجازه نگرفت
تبریک میگم بهت پیوند گودرز و شقایق رو ممکن کردی . =D>
قرار نیست با دفاع از خیانت امبر هرد چیزی نصیب شما بشه که اومدی داری به خیال خودت تیکه میندازی :)).

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,439
نام
Nightwing
تبریک میگم بهت پیوند گودرز و شقایق رو ممکن کردی . =D>
قرار نیست با دفاع از خیانت امبر هرد چیزی نصیب شما بشه که اومدی داری به خیال خودت تیکه میندازی :)).

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,609
نام
defective pixel
واقعا از جیمزفرانکو انتظار نداشتم :| میدونی با یکی دیگه تو رابطس بعد میری با اون ؟:|
اره بابا. اخه جیمز فرانکو از بچه‌های اسم و رسم دار پایینه. تو مرام لوطی‌گری نبود این حرکت ازش.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
دوستان بحث ها یکم داره از دایره تاپیک خارج میشه :D ولش کنین.

---------------
ولش کنین اینا رو. سونی پیکچرز اکران فیلم آنچارتد رو 6 ماه عقب انداخته به اکتبر 2021 (گویا روز اول فیلمبرداری، کارو متوقف میکنن بخاطر این ویروس :D )
فیلم موربیوسِ آقا جرد لتو و همینطور گوست باسترز حدید (با اون تریلر خفنش) هم بجای این تابستون، مارچ سال بعد میان

Caliban

کاربر سایت
Aug 22, 2019
64
آقا من خیلی در جریان ایلان ماسک و اینا نیستم ولی یادمه چند هفته قبل یکی توئیت زده بود که وکلای دپ جیمز فرانکو رو به عنوان شاهد دعوت کردن تو دادگاه.قضیه هم اینطوری بوده که فردای اون روزی که امبرجون(:D) ادعا کرده دپ کتکش زده و زیر چشش رو سیاه کرده، با جیمز فرانکو تو اسانسور بوده (همسایه بودن اونموقع) و اینا میخواستن از فرانکو بپرسن وقتی اون روز امبر هرد رو دیده آثار جرح تو صورتش بوده یا نه، چون ادعا دارن که الکی زیر چشمشو سیاه کرده و عکس گرفته.
البته جیمز فرانکو خودش رو پیش از این ثابت کرده ودر ملا‌عام با آندرایج لاس زده:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر