-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,097
نام
پوریا
به همین دلیلی که الان کل مردم جهان تو قرنطینن و خیلی از سینما های جهان بستست و اونایی که باز هستن هم کسی جرعت نداره سمتشون بره :D

کلا تمام فیلمای این دو ماه اخیر بد فروختن!
آره ممکنه به خاطر همین باشه.
اتفاقا وحشتناک خوب فروخته با 9 میلیون بودجه حدود 130 میلیون فروخته خلاصه با درجه سنی R اونم با این بودجه و تبلیغات به شدت عالی فروخته
فیلم کمتر از یک ماه پیش رفته روی اکران و الان نسخه ی دیجیتالیش اومده. با این حال تونسته 130 میلیون دلار بفروشه. به نظرم خیلی کمه ولی باز هم با توجه به بودجه اش خوبه.

• Like
Reactions: K I 1 1 E R

Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
933
نام
محمدحسن
آقا میشه جدی بگین این مرد نامرئیه دقیقا توو حال و هوای چه جور فیلمیه؟! بابا من دیگه حوصله اجنه وُ روح ُ شلوار خیس کردن ندارم:D
انقد جوونی ُ جاهلی دیدم این چیزارو بابا شبا با هر صدایی توهم می زدم...

• Like
Reactions: arash1996

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
آقا میشه جدی بگین این مرد نامرئیه دقیقا توو حال و هوای چه جور فیلمیه؟! بابا من دیگه حوصله اجنه وُ روح ُ شلوار خیس کردن ندارم:D
ترسناک نیست اصلا!! تقریبا سای‌فای و تریلر هست.

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
یه فیلم تا وقتی موجود غیر طبیعی توش نباشه ترسناک نیست.
اینم شخصیتش آدمه منتها نامرئی...فقط یکی دو جا ممکنه ضربان قلبت بره بالا ولی سعی نمیکنه غافلگیرت کنه.

• Like
Reactions: arash1996

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
این فیلم ربطی به ماجرای هالو من پاوئل ورهوفن داره؟

هیچ ربطی نداره علی و کلا یه نسخه مدرن شده از خود کتاب مرد نامریی به قلم اچ.جی. ولز هست؛ با این تفاوت که تمرکز فیلم بیشتر بر روی قربانی های مرد نامریه تا خود مرد نامریی.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
Birds of Prey هم آمد
البته واقعا فیلم افتضاحیه :D
من هنوز فیلم رو ندیدم ولی یعنی اینقدر این رو توی تایملاین توییترم دیدم که رفتم هر چی کلمه راجع به این فیلم بود رو Mute کردم:|:D من خودم حس میکنم فیلم چرتیه ولی اینقدر ملت از این تعریف کردن که هارلی فلان و مارگو رابی بهمان و ... که آدم فکر میکنه فیلمی ساختن که 15 تا اسکار گرفته:D

mehdiek

کاربر سایت
Jul 20, 2009
239
من هنوز فیلم رو ندیدم ولی یعنی اینقدر این رو توی تایملاین توییترم دیدم که رفتم هر چی کلمه راجع به این فیلم بود رو Mute کردم:|:D من خودم حس میکنم فیلم چرتیه ولی اینقدر ملت از این تعریف کردن که هارلی فلان و مارگو رابی بهمان و ... که آدم فکر میکنه فیلمی ساختن که 15 تا اسکار گرفته:D

جدا نکته مثبت فیلم فقط Margot Robbie اه
همونطور که تنها نکته مثبت Suicide Squad هم فقط Margot Robbie بود
واقعا داره حیف می شه این بانو
با اختلاف بهترین هارلی کویین هست

ولی خوب فیلم واقعا افتضاحه ها
به خصوص از لحاظ داستانی که کلا توی دیواره

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
دوستان این invisible man چطوریه از لحاظ ترسناک بودن من کلا ترسناک نمیبینم این چطوریه؟ جامپ اسکر داره؟

نه دوست عزیز اصلا ترسناک نیست، یه مخلوط تمیزی از سبک علمی/تخیلی و کمی هم تریلر.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر