HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
به خصوص از لحاظ داستانی که کلا توی دیواره

نه دیگه حالا واقعا اینقدرم بد نیست :D من خودم خوشم اومد. هیچجوره نمیتونم بگم فوق العادست. ولی بد هم نبود اصلا!
خوبیش اینه که اون حس و حال و روند تکراری فیلمای MCU رو نداره :D همینش خیلی بسه :D

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
من خودم خوشم اومد. هیچجوره نمیتونم بگم فوق العادست. ولی بد هم نبود اصلا!

به نظر من بانو مارگو رابی زاده شده برا هارلی کویین بودن؛ لامصب همینطور عادی هم حرف میزنه انگار خود هارلیه. :D فیلم بدی نبود و فقط کاشکی مدت زمانش یکم بیشتر بود.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
به نظر من بانو مارگو رابی زاده شده برا هارلی کویین بودن؛ لامصب همینطور عادی هم حرف میزنه انگار خود هارلیه. :D فیلم بدی نبود و فقط کاشکی مدت زمانش یکم بیشتر بود.
مارگو رابی که اصلا هارلی کویین تر از هارلی کویینه :D حرفی توش نیست :D

ولی منم شدیدا موافقم فیلم زمانش کم بود. کاشکی یکم زمانو بیشتر میکردن و روی یسری کاراکترا بیشتر وقت میزاشتن! مخصوصا بلک مسک! خیلی باش حال کردم ولی خیلی کم بش پرداخته بودن. ینی به نظرم قشنگ پتانسیل داشت! هانترس هم دوست داشتم بیشتر بهش میپرداختن (البته بخاطر بانو مری الیزابت وینستد :D )

اسپویلر زیر اصلا اسپویل نیست. راجب لحن فمنیستی و دایورسیتی فیلمه که اگه خیلی حساسین باز نکنین
+ یکی از چیزایی که خوشم اومد از فیلم این بود که لحن فمنیستیشو تو حلق ادم نکرد تا از هرچی کاراکتره بدش بیاد. + دایورسیتی که اضافه کردن هم اصلا حال بهمزن نبود. (ویلن های فیلم گویا همجنسگرا بودن ولی اصلا نیومدن با صحنه های اضافی گند بزنن به فیلم)

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
کاشکی یکم زمانو بیشتر میکردن و روی یسری کاراکترا بیشتر وقت میزاشتن! مخصوصا بلک مسک! خیلی باش حال کردم ولی خیلی کم بش پرداخته بودن. ینی به نظرم قشنگ پتانسیل داشت! هانترس هم دوست داشتم بیشتر بهش میپرداختن (البته بخاطر بانو مری الیزابت وینستد :D )

به نکته خوبی اشاره کردی عارف:D، مری الیزابت وینستد (بانو!:D) و شخصیت بلک مسک، کلا از این دوتا خیلی خوشم اومد.:D (مخصوصا مری الیزابت وینستد)

با محتویات اسپویلرت به شدت موافقم.:D

• Like
Reactions: HIGH DEVS

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
رفقایی که فیلم پرندگان شکاری رو دیدید ، قناری سیاه کارکترش در چه حد بود تو فیلم؟ قابل قبول بود یا نه جالب نبود؟
یکی از نکاتی که بخاطرش منتظر پرندگان شکاری بودم ، دیدن Canary Cry قناری سیاه بود ، امیدوارم یه چیز درست و حسابی درآورده باشن و ضد حال نخورم.

آخرین ویرایش:

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
رفقایی که فیلم پرندگان شکاری رو دیدید ، قناری سیاه کارکترش در چه حد بود تو فیلم؟ قابل قبول بود یا نه جالب نبود؟
یه نکاتی که بخاطرش منتظر پرندگان شکاری بودم ، دیدن Canary Cry قناری سیاه بود ، امیدوارم یه چیز درست و حسابی درآورده باشن و ضد حال نخورم.

راضی کننده و قابل قبول بود (البته نه در حد مری الیزابت وینستد)؛ اما تو پست های قبلیمم گفتم، مدت زمان فیلم ضربه بدی به فیلم زده.

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

TWO-FACE2

کاربر سایت
Jun 21, 2013
165
امیدوارم فیلم بتمن مت ریورز به همون اندازه که بتمنو نشون میدن گاتهامم خوب و به اندازه نشون بدن ، تا وقتی گاتهام ساخته نشه این فیلما هیچ چیزشون شبیه دنیای بتمن نیست

پرندگان شکاری هم همه چیزش داغون بود جز هارلی کویین

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بر خلاف تصورم، از BoP بدم نیومد:D یعنی چیز خاصی نداشت به جز هارلی ولی با یه زیرنویس خوب فیلم رو دیدم که تمام فحش ها رو عینا ترجمه کرده بود که باعث شد حال بده دیالوگ هاشون:D

آخرین ویرایش:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,465
نام
Nightwing
آقا این star wars آخری رو دیدم امشب...چی بود واقعا این؟:D چرا انقدر داستان ضعیف بود؟ انگار اکثر چیزای اصلی سری ول شد به امان خدا! نه توضیحی نه دلیلی...شدیدا هم هندی!:|

• Like
Reactions: arash1996

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz
از خبرهایی که اومده بود درمورد منع اکران Onward و بعضی کشورها بدلیل نمایش همجنس گرایی و همچنین پوستر این انیمیشن که دوتا پسر دست در گردن هم بودن، زیاد رغبتی به دیدنش نداشتم.
ولی بعد اینکه تموم شد متعجب شدم که اولا اون دوتا کارکتر اصلی داداش بودن و ثانیا مورد دیگه ای هم ندیدم. یه احتمال میدادم که مامان این دوتا با مانتیکور یه داستانی داشته باشن...حتی اون لحظه ای که ایان و بارلی بعد غیب شدن پدرشون همدیگه رو بغل کردن، فکر کردم الان بارلی میگه "ما استپ برادر هستیم" و ایان رو ماچ میکنه که بخیر گذشت :|:|
یه سرچ زدم دیدم که این داستان همنجسگرایی فقط چند لحظه ست مال کارکترهای فرعیه!
حالا کاری ندارم که می خوان کم کم و با کارکترهای فرعی همجنسگرایی رو تو انیمیشن ها بچپونن یا اینکه قبلا هم وجود داشته یا نه، فقط ای کاش بزارن همین انیمیشن ها برامون بمونه!

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,646
نام
iMAN
آقا این star wars آخری رو دیدم امشب...چی بود واقعا این؟:D چرا انقدر داستان ضعیف بود؟ انگار اکثر چیزای اصلی سری ول شد به امان خدا! نه توضیحی نه دلیلی...شدیدا هم هندی!:|
اینم مثل اسنایدر کات JL ، باید منتظر فیلمنامه ای اسکریپتی چیزی از ذهنیت آبرامز باشیم تا بیبینیم چی بوده خط اصلی مد نظر اوشون. به نظر من باز خوب جمع کرد .قابل قبول بود.

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,141
نام
پویان
سلام امت
یه چند تا فیلم وسترن درجه‌یک که بشه با خانواده نگاه کرد رو لطفا نام ببرید.
ترجیحا رنگی باشه.
مثل ریو براو.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
939
نام
هادی
این فیلم The Invisible Man خیلی عالی بود. بعد از Upgrade این دومین فیلم خوبی بود که از لی ونل که دیدم.

ولی خوشم میاد جیمز وان و لی ونل همیشه امضای کاریشون رو تو فیلمهاشون نشون میدن :D
m6vm_666555666.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر