RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,507
در زمینه استاروارز بعد از جوکر کلا به منتقد های هالیوود نباید اعتماد کرد، همشون ثابت کردن احمقن و‌ فقط رو جو سوارن. دارن میگن فیلمش فن سرویس زیاد داره در صورتی که اندگیم هم صد برابر از این بیشتر فن سرویس داشت. طرف اصلا نمیدونه شخصیت های استار وارز کین و براش مهم نیست. باید خودتون فیلمو ببینید و منتظر واکنش مردم باشید.

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
میگن اینقدر فن سرویس چپوندن تو فیلم که حالت خفگی دست داده.
اینم نتیجه اون همه حجمه علیه جانسون، تحویل بگیرید، اینم استاروارز با فن سرویس فراوان.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim

A Quiet Place Part II - Trailer Coming New Year's Day

1080p.png

---------------------------------------------------------------------------------------------
Untitled.png

DCEU یعنی این و نه فجایعی به اسم Justice League و اونم با درجه سنی PG-13. امیدوارم این فیلم هم موفق بشه تا بطور کلی DC مسیرشو از مارول جدا کنه. (هرچند که اعتقاد دارم که این عمل بعد از موفقیت خفن جوکر اتفاق افتاده:D)

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
خب همین الان جوکر رو دیدم ( با کیفیت وب دی ال :D)
تمام هایپی که دربارش شنیدم واقعی و درست بود بازی فینیکس عالی بود و بنظرم لایق اسکار هست ریتم فیلم خیلی خوب بود و گذر زمان رو حس نکردم و حس خستگی بهم دست نداد دیالوگ هاش هم عالی بود
۲۰ دقیقه اخرشم که خیلی خوب بود وسطای فیلم یاد سویینی تاد افتادم که اون فیلم هم واقعا عالی بود با بازی فوق العاده جانی دپ...
خب دیگه بیشتر از این حرف نمی زنم :D
امتیازم به جوکر : 9/10

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
چنان پرونده ی فیلم رایان جانسون و Star Wars اون توی این تاپیک بسته شده که کسی ندونه احساس میکنه یکی ازون فیلمای آشغال آدام سندلر هست :D
نمیدونم فکر کنم موقعی دیگه کاملا پروندش بسته شد که یک ویدئو یوتیوب یکی تو این تاپیک گذاشت از یکی ازین فن بوی های متعصب star wars که کلا فیلم رو شست گذاشت کنار، انگار نه انگار که از لحاظ ساختاری جزو بهترین star warsهایی بود که اومده.
نمیدونم، ولی من شخصا بهترین star warsای که دیدم همون نسخه بود، اصلا یک فضای خاص خودشو داشت، دیگه و اون لوس بازی ها و مسخره بازی های بقیه نسخه ها که فن ها بعضا روش تعصب دارن نداشت. حس suspense عجیبی که میداد، اون حس متفاوت بودن و کلا اثری جدید بود که سری نیاز داشتش اما اینقدر تو سرش کوبیدن که مجبور کردن سازنده ها رو برگردن به همون فرمول کهنه و قدیمی.
البته من خودم شخصا خیلی رایان جانسون رو دوست دارم بخصوص به خاطر فیلم brick که وقتی دیدمش یک ذوق خاصی گرفتم ازینکه "آخ جون یک کارگردان جوون کار درست بالاخره اومد" :D
این فیلم آخریشم ندیدم ولی به شدت منتظرش هستم
جدا از همه ی اینا به نظرم بهترین فیلم های امسال marriage story و parasite بودن (تا اینجایی که فیلم ها کیفیت خوبشون بیرون اومده)

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,483
نام
سپهر
سال گذشته، نتفلیکس برای بردن مجسمه طلایی بهترین فیلم برای اثر روما بسیار نزدیک شده بود ولی اسکار با تاکید بر گفته ی مصمم استیون اسپلیبرگ که آثار نتفلیکس را سینما نمی دانست بلکه آن ها را به آثار تلویزیونی نسبت می داد، جایزه بهترین فیلم را به کتاب سبز داد. امسال نتفلیکس حدود چهار فیلم برای فصل جوایز فرستاده که دو تای آن (داستان ازدواج و مرد ایرلندی) شانس بردن مجسمه طلایی اسکار را دارند ولی باز سوال اینجاست که چه قدر می توانند آکادمی اسکار را قانع کنند که نتفلیکس را هم می توان به عنوان شرکت فیلم سازی و توزیع کننده معتبر دانست؟ امسال اگر اسکار رویه سال پیش را در پیش بگیرد، احتمال دارد که در پاکت بهترین فیلم، اسم پرسایت (کسانی که واژه پارازیت به عنوان تلفظ غلط آلژری دارند!) یا روزی روزگاری در هالیوود دربیاید. به خصوص که فیلم تارانتینو که اساسا هالیوودی است و سینمای آمریکا هم به هالیوودش عشق می ورزد، بردن فیلم تارانتینو دور از ذهن نیست!

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,499
چند تا فیلم کلاسیک گنگستری خوب معرفی کنید:D این دهه 50 ایا :D ممنون
--

Lucy in the Sky رو کسی دیده؟:| چرا اینقدر همه چیزش افتضاحه:| امتیاز، از همه بدتر باکس آفیس ! ناتالی پورتمن حیف واقعا :D

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
سال گذشته، نتفلیکس برای بردن مجسمه طلایی بهترین فیلم برای اثر روما بسیار نزدیک شده بود ولی اسکار با تاکید بر گفته ی مصمم استیون اسپلیبرگ که آثار نتفلیکس را سینما نمی دانست بلکه آن ها را به آثار تلویزیونی نسبت می داد، جایزه بهترین فیلم را به کتاب سبز داد. امسال نتفلیکس حدود چهار فیلم برای فصل جوایز فرستاده که دو تای آن (داستان ازدواج و مرد ایرلندی) شانس بردن مجسمه طلایی اسکار را دارند ولی باز سوال اینجاست که چه قدر می توانند آکادمی اسکار را قانع کنند که نتفلیکس را هم می توان به عنوان شرکت فیلم سازی و توزیع کننده معتبر دانست؟ امسال اگر اسکار رویه سال پیش را در پیش بگیرد، احتمال دارد که در پاکت بهترین فیلم، اسم پرسایت (کسانی که واژه پارازیت به عنوان تلفظ غلط آلژری دارند!) یا روزی روزگاری در هالیوود دربیاید. به خصوص که فیلم تارانتینو که اساسا هالیوودی است و سینمای آمریکا هم به هالیوودش عشق می ورزد، بردن فیلم تارانتینو دور از ذهن نیست!

نتفلیکس مثل یه رودخانه اس که به اقیانوس سینما متصل میشه، منتهی بعضی از کمپانی ها و کارگردان ها میخوان جلوی این رودخانه رو بگیرن
هر چند کاملا ملموسه که لذت تماشای فیلم توی سینما رو از بین میبره اما خواه ناخواه باید تسلیم بشن و بعید نیس اونهایی که الان جلوش موضع میگیرن در آینده بهش ملحق بشن

• Like
Reactions: Origami 2008

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,995
نام
آریا
چنان پرونده ی فیلم رایان جانسون و Star Wars اون توی این تاپیک بسته شده که کسی ندونه احساس میکنه یکی ازون فیلمای آشغال آدام سندلر هست :D
نمیدونم فکر کنم موقعی دیگه کاملا پروندش بسته شد که یک ویدئو یوتیوب یکی تو این تاپیک گذاشت از یکی ازین فن بوی های متعصب star wars که کلا فیلم رو شست گذاشت کنار، انگار نه انگار که از لحاظ ساختاری جزو بهترین star warsهایی بود که اومده.
نمیدونم، ولی من شخصا بهترین star warsای که دیدم همون نسخه بود، اصلا یک فضای خاص خودشو داشت، دیگه و اون لوس بازی ها و مسخره بازی های بقیه نسخه ها که فن ها بعضا روش تعصب دارن نداشت. حس suspense عجیبی که میداد، اون حس متفاوت بودن و کلا اثری جدید بود که سری نیاز داشتش اما اینقدر تو سرش کوبیدن که مجبور کردن سازنده ها رو برگردن به همون فرمول کهنه و قدیمی.
البته من خودم شخصا خیلی رایان جانسون رو دوست دارم بخصوص به خاطر فیلم brick که وقتی دیدمش یک ذوق خاصی گرفتم ازینکه "آخ جون یک کارگردان جوون کار درست بالاخره اومد" :D
این فیلم آخریشم ندیدم ولی به شدت منتظرش هستم
جدا از همه ی اینا به نظرم بهترین فیلم های امسال marriage story و parasite بودن (تا اینجایی که فیلم ها کیفیت خوبشون بیرون اومده)
کاملاً موافقم! من هم خیلی از این فیلم خوشم اومد و به نظرم یکی از بهترین نسخه‌های Star Wars بود و همیشه برام عجیب بوده این همه هجومی که به این فیلم میشه. :D فقط هم اینجا نیست و کلاً توی خیلی از سایت‌ها یه جوری در موردش صحبت می‌کنن که آدم حیرت می‌کنه و فکر می‌کنه کلاً یه چیز دیگه رو دیده. مثلاً توی ResetEra هم هرچند وقت یه بار بحث در مورد این فیلم راه می‌افته و دیگه دفعه‌ی آخر یکی نظرسنجی گذاشت و گفت تکلیف ما رو روشن کنین ببینیم چقدر حال می‌کنن و چقدر بدشون میاد. :D فقط همون نظرات صفحه‌ی اول هم کافیه تا آدم ببینه این فیلم چقدر باعث دو دستگی ملت میشه و یکی میگه:
One of the worst movies I've seen the last 10 years
و اون یکی میگه:
It was my favourite Star Wars movie, so I’m a yes

به هر حال من که خیلی حال کردم با این فیلم. قرار بود رایان جانسون یه تریلوژی جدید هم برای Star Wars بسازه که گویا کنسل شد. البته چند بار هی تأیید و تکذیب شد و نمی‌دونم آخرش به کجا رسید، ولی خیلی دوست داشتم یه تریلوژی کامل ازش ببینم که هر سه قسمتش رو خود جانسون پیش ببره و ارتباطی به ماجراهای اسکای‌واکرها نداشته باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر