Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,719
نام
Ebrahim
یکم سرم خلوت شه، خودم احتمالا میرم سراغ ترجمه فیلم و سریال. اوضاع ترجمه خیلی افتضاحه. (سرعت ترجمه فیلمها که خیلی پایین اومده) یه مدت تریلر فیلم و سریال ترجمه میکردم، نیازمند حوصله زیادی بود، اما در کل لذتبخش بود.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
اوضاع ترجمه که افتضاح شده به کنار. الان به هیچ سایتی نمیشه اعتماد کرد برای دانلود فیلم. نصف سایتا دارن از فیلم میزنن و سانسور میکنن.

سایت درست درمون و بدون سانسور کسی پیدا کرد دریغ نکنه :D

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,719
نام
Ebrahim
سایت درست درمون و بدون سانسور کسی پیدا کرد دریغ نکنه

فردا دانلود داره بصورت لاکپشتی کار می کنه :D اما بازهم کارو راه میندازه. اینم خوبه عارف، مستر مووی | دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم حتی سرعتش کمی از فردا دانلود بیشتره و اگه بازهم راضی نبودی، یه سر به PSA بزن:D: PSArips – Official homepage

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
فردا دانلود داره بصورت لاکپشتی کار می کنه :D اما بازهم کارو راه میندازه. اینم خوبه عارف، مستر مووی | دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم حتی سرعتش کمی از فردا دانلود بیشتره و اگه بازهم راضی نبودی، یه سر به PSA بزن:D: PSArips – Official homepage

فردا به تک و توک لینک داده :D برا بقیه قابل استفاده نیس فک کنم. این مسترمووی هم دارم و اتفاقا اکثرا با اون کار میکنم ولی بعضی وقتا کلا نمیتونم ازش هیچی دانلود کنم... نمیدونم چرا...

• Sad
Reactions: Jill-Valentine

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,719
نام
Ebrahim
این مسترمووی هم دارم و اتفاقا اکثرا با اون کار میکنم ولی بعضی وقتا کلا نمیتونم ازش هیچی دانلود کنم... نمیدونم چرا...

متوجه نشدم عارف، افت سرعت داری، سایت باز نمیشه؟! یکم میشکافی موضوع رو:D

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
متوجه نشدم عارف، افت سرعت داری، سایت باز نمیشه؟! یکم میشکافی موضوع رو:D
لینکو کپی میکنم توی دانلود منیجر (از free download manager استفاده میکنم)، یکم میگذره بعد میگه لینک پیدا نشد.
البته همین دیشب مثلا ازش چند قسمت واچمن گرفتم ولی یادمه دو سه هفته گذشته هیچی نتونستم بگیرم ازش.

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,719
نام
Ebrahim
لینکو کپی میکنم توی دانلود منیجر (از free download manager استفاده میکنم)، یکم میگذره بعد میگه لینک پیدا نشد.
البته همین دیشب مثلا ازش چند قسمت واچمن گرفتم ولی یادمه دو سه هفته گذشته هیچی نتونستم بگیرم ازش.

WTF

عجب:| من از IDM استفاده می کنم و فقط تنها مشکلی که باهاش داشتم اینه بعضی مواقع به طرز عجیبی (5-6ساعت) سایت فیلتر میشه. :|

• Like
Reactions: HIGH DEVS

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,637
نام
Leo Fitz
فکر کنم "هیوا" بهتر باشه
اکثر فیلم ها و سریال هایی که یکمی قدیمی باشن تو این سایت ها پیدا نمیشه ولی تو هیوا به احتمال زیاد هست،لینک هاشم سالمن

• Like
Reactions: HIGH DEVS

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,637
نام
Leo Fitz
فیلترشکن شاید روشنه

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,890
نام
نریمان
فیلم برداری ریبوت MK به پایان رسید.

n23730_.jpg

نگاهی به کست رسمی فیلم:

g113373_.jpg

احتمال میدم Lewis Tan نقش Kuai Liang یا همون ساب زیروی دوم رو بازی کنه.

آخرین ویرایش:

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,381
نام
رامین
بهترین سایت دانلود اینه ، فقط پولیه دیگه :D

Warez-IR - دانلود جدید ترین فیلم و سریال های روز دنیا

انواع کیفیت ها و حجم هارو میتونی بهش سفارش بدی ( از 500 مگ تا 100 گیگ و الی ماشالا ) ، چند دقیقه بعد لینک مستقیم با سرعت بسیار بالا بهت میده .

برای مثال از نمونه کیفیتهای موجود از فیلم It Chapter Two اسکرین گرفتم

تمام فیلم ها و سریال ها و مستند های تاریخ سینما در این سایت موجوده

دو نوع اکانت VIP و VIPLITE داره ، که اکانت VIP بهتره . قیمت اکانت VIP اینه :

124925

قیمت اکانت VIPLITE خیلی کمتره و بیشتر به درد افرادی میخوره که دنبال دانلود فیلم های روز هستن

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
بهترین سایت دانلود اینه ، فقط پولیه دیگه :D

Warez-IR - دانلود جدید ترین فیلم و سریال های روز دنیا

انواع کیفیت ها و حجم هارو میتونی بهش سفارش بدی ( از 500 مگ تا 100 گیگ و الی ماشالا ) ، چند دقیقه بعد لینک مستقیم با سرعت بسیار بالا بهت میده .

برای مثال از نمونه کیفیتهای موجود از فیلم It Chapter Two اسکرین گرفتم

تمام فیلم ها و سریال ها و مستند های تاریخ سینما در این سایت موجوده

دو نوع اکانت VIP و VIPLITE داره ، که اکانت VIP بهتره . قیمت اکانت VIP اینه :

قیمت اکانت VIPLITE خیلی کمتره و بیشتر به درد افرادی میخوره که دنبال دانلود فیلم های روز هستن
این سایت عالیه . خوبی اش اینه که واقعا آرشیو کاملی داره . حتی سریال ها و فیلم های خیلی قدیمی رو هم داره .

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
روز روزگاری رو دیدم، در کنارش Parasite رو هم دیدم که یه فیلم عالی بود, از bong joo-ho غیر از این انتظار نمیرفت بسیار لذت بردم..

اما روز روزگاری کاملا از نظرم یه فیلم معمولی بود که هیچی نداشت! به جز دی کاپریو و برد پیت!

اسپویلی نداره ولی اگه خیلی حساسید باز نکنید، توضیحی در مورد فیلم روزی روزگاری
فک کنم اصلا کنار هم قرار دادنشوم برام پوشش ضعفهای دیگه ی فیلم بود، پیام فیلم مثل اکثر فیلمای هالیوود این بود ما فقط خوبیم، این قضیه بروسلی هم اصلا دوست نداشتم در راستای همون قضیه ی ما فقط خوبیم..، چون در واقعیت بروسلی هر چقدر مغرور بود سه تا برد پیت رو باهم ناک اوت میکرد با یه دست..، پس دور از واقعیت بود چیزایی که نمایش داده شد.

---

نزدیک تریلر Tenet هستیم انگار قرار یه پرولوگ شش دقیقه ای خفن از فیلم بیرون بدن، احتمالا همین چند روز اخیر منتشر میشه، شدیدا منتظرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر