Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,506
نام
سپهر
مایکل کیتون - بردمن/ جیک جینهال - شبگرد/ آل پاچینو - مرد ایرلندی/ شهاب حسینی - جدایی نادر از سیمین/ رجینا کینگ - اگر خیابان بیل حرف می زد/ برایان کرنستون - ترامبو/ رایان گاسلینگ - رفقای باحال/ مایکل فاسبندر - دوازده سال بردگی/ لئوناردو دی کاپریو - گرگ وال استریت/ بن مندلسون - قلمرو حیوانات/ جسیکا چستین - خانم اسلون/ فرانسیس مک دورمند - سه بیلبورد خارج از میزوری ایبینگ / کوین اسپیسی - تماس ضروری/ ایزابل هوپر - او/ بیل اسکارسگارد - ایت/ فلیپ سیمور هافمن - استاد/ اندرو گارفیلد - شبکه اجتماعی/ واکین فینیکس - استاد/ استیو کارل - فاکس کچر/ کریستف والتز - جانگوی آزاد شده/ تام هاردی - لاک/ جرمی رنر - شهر/ پیمان معادی - متری شیش و نیم/ برد پیت - مانی بال/ بری لارسن - 12 Term Short/ جی. کی سیمونز - شلاق/ فلورنس پیو - میدسامر/ اما استون - لا لا لند/ مایکل شنون - 99 خانه/ آدام سندلر - آنکات جمز/ جانی دپ - بلک ماس/ پیتر سارسگارد - قربانی پیاده رو/ مارگو رابی - من تونیا هستم

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,372
نام
Majid
مایکل کیتون - بردمن/ جیک جینهال - شبگرد/ آل پاچینو - مرد ایرلندی/ شهاب حسینی - جدایی نادر از سیمین/ رجینا کینگ - اگر خیابان بیل حرف می زد/ برایان کرنستون - ترامبو/ رایان گاسلینگ - رفقای باحال/ مایکل فاسبندر - دوازده سال بردگی/ لئوناردو دی کاپریو - گرگ وال استریت/ بن مندلسون - قلمرو حیوانات/ جسیکا چستین - خانم اسلون/ فرانسیس مک دورمند - سه بیلبورد خارج از میزوری ایبینگ / کوین اسپیسی - تماس ضروری/ ایزابل هوپر - او/ بیل اسکارسگارد - ایت/ فلیپ سیمور هافمن - استاد/ اندرو گارفیلد - شبکه اجتماعی/ واکین فینیکس - استاد/ استیو کارل - فاکس کچر/ کریستف والتز - جانگوی آزاد شده/ تام هاردی - لاک/ جرمی رنر - شهر/ پیمان معادی - متری شیش و نیم/ برد پیت - مانی بال/ بری لارسن - 12 Term Short/ جی. کی سیمونز - شلاق/ فلورنس پیو - میدسامر/ اما استون - لا لا لند/ مایکل شنون - 99 خانه/ آدام سندلر - آنکات جمز/ جانی دپ - بلک ماس/ پیتر سارسگارد - قربانی پیاده رو/ مارگو رابی - من تونیا هستم
با این لیستی که دادی موافقم اما جی. کی سیمونز Whiplash نمیدونم چرا به یاد موندنی ترین اجرا رو برام داشت، یعنی هر وقت اسم بازیگری میاد خود به خود ذهنم میره طرف این :D اتفاقا همین چند روز پیشم داشتم دوباره جاهای خوبِ فیلمو میدیدم و کلا خود فیلمم بنظرم از بهترین فیلمای دهه بود.

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,353
نام
Matthew
بچه ها کیفیت خوب Joker اومده ؟ من بعد پوکیدن سایت های فیلم، دیگه سایتی رو ندارم، اگر میشه برام تو خصوصی معرفی کنید.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
بسیار عالی بود. البته من به این لیست بازی فاسبندر در شرم رو هم اضافه می کنم. اون جا هم فوق العاده بود .

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,434
نام
علی
Lincoln - Daniel Day Lewis
بعد خوندن اون سوال، دقیقا این اولین اسم و نقشی بود که به ذهنم اومد! دیگه فکر نکنم یه همچین متد اکتری بیاد! در وصف بزرگی این مرد همون "پای چپ من" کافیه! جیمز دین و مارلون براندو عالی بودن ولی به نظرم دی لوئیس پتانسیل کامل متد اکتینگو با پای چپ من به همه نشون داد و به کمال رسوند! من تقریبا مطمئنم اگر کسی نشناسه دی لوئیسو، بی شک فکر میکنه واقعا این بشر فلجه توی پای چپ من!

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
نویسنده Forbes :

screenshot-twitter.com-2019.12.17-23_42_27.png

screenshot-twitter.com-2019.12.17-23_43_17.png

screenshot-twitter.com-2019.12.17-23_48_20.png

نکته اول TLJ کنار Fury Road و بتمن :)) مورد بعدی اینکه دو حالت بیشتر نداره یا فیلم اینقدر بده که این آقا هم ازشش خوشش نیومده (با اون استاندارد های بالاش :))) و به عبارتی گندی که رایان جانسون زد رو حتی JJ هم نتونسته جمعش کنه یا دقیقا برعکس انتظارات JJ رفته سمت خواسته طرفدارها و این اقا ازش خوشش نیومده که طبق تویئت اخری به نظر میاد دقیقا همین باشه با توجه به اینکه چند روز پیش JJ شلنگ رو گرفت رو رایان جانسون John Boyega هم دو سه تا مصاحبه در این رابطه داشت امیدوارم سناریو دوم اتفاق افتاده باشه :D

آخرین ویرایش:

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,723
نام
وحید
دنیل دی لوییس در رشته خیال رو هم اضافه کن
خیلی زیادن ذهنم یاری نمیکنه

• Like
Reactions: TheGodfather

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
553
از دید شماها بهترین هنرنمایی سینمای این دهه چه کسی بود؟
کیت بلانشت در یاس غمگین
مایکل کیتون در بردمن
فینیکس و سیمور هافمن در Master
دیکاپریو در گرگ وال استریت
تونی کولت در hereditary
کیسی افلک و میشله ویلیامز در منچستر ساحلی
رایان گاسلینگ در درایو
سیمونز در ویپلش

و البته فینیکس در جوکر

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,516
نام
میلاد
اکثر ریویو ها خوب بوده، ولی چیزی که همه مشترکا میگن متاسفانه Fan service زیادی تو فیلم بوده. من که اگه فقط در حد Force awakens باشه راضیم، انتظار شاهکار نداریم.

اتفاقا اکثرا ریویوها میکس بوده و با ضعیف ترین نسخه این سال ها طرفیم
ضعیف تر از Rogue One !
خوب اومده بودن جلو آخرش رو خراب کردن

• Like
Reactions: arash1996

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418
اتفاقا اکثرا ریویوها میکس بوده و با ضعیف ترین نسخه این سال ها طرفیم
ضعیف تر از Rogue One !
خوب اومده بودن جلو آخرش رو خراب کردن

آره مثکه خراب بوده، فقط توییت هارو دیده بودم
البته Last Jedi هم کم مشکل نداشت
اصن اینا کلا هیچ ویژنی برا اسکریپت سه تا فیلم نداشتن همینطوری شروع به ساخت کردن اول ماجرا
هر کدوم از فیلما یه مسیری رفته برا خودش
این یکی ام که انگار فقط میخواستن طرفدارای قدیمیو با رفرنس دادن راضی نگه دارن جای اینکه عمیق بشن تو داستان و شخصیت ها
چن تا ریویو دیدم مثکه اصلا در حد Force awakens نیست، فقط امیدوارم برا یک بار دیدن خوب باشه :|

سه گانه پریکوئل اولش افتضاح شروع شد و به تدریج خوب شد تا به یه پایان عالی رسید
سه گانه دیزنی کاملا برعکس اولش خوب شروع شد و بعد با شیب تندی زمین اومد

Annotation 2019-12-18 135757.jpg

Annotation 2019-12-18 135715.jpg

آخرین ویرایش:

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
با این لیستی که دادی موافقم اما جی. کی سیمونز Whiplash نمیدونم چرا به یاد موندنی ترین اجرا رو برام داشت، یعنی هر وقت اسم بازیگری میاد خود به خود ذهنم میره طرف این :D اتفاقا همین چند روز پیشم داشتم دوباره جاهای خوبِ فیلمو میدیدم و کلا خود فیلمم بنظرم از بهترین فیلمای دهه بود.
اخ دقیقا حرف دلمو زدی
Whiplash جزو معدود فیلم هایی بود که تو این چند سال اخیر ۳-۴ بار کامل دیدمش بازی سیمونز محشر بود اصلا اسکار بهترین فیلم رو باید whiplash می گرفت اون سال :D

از دید شماها بهترین هنرنمایی سینمای این دهه چه کسی بود؟
جی کی سیمونز - Whiplash
هیو جکمن - Prisoners
هیو جکمن - Logan
دنزل واشنگتن - Flight
دنزل واشنگتن - Fences
واکین فینیکس - Joker :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: majidred2011

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر