( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,105
نام
حامد
یک موردی در مورد روزی روزگاری در هالیوود خیلی نظرمو جلب کرد.

حتما مردم آمریکا بعد اون اتفاقی که توسط هیپی ها برای شارون تیت و بقیه افتاد تا الان در ذهنشون یک جوری دنبال انتقام می گشتن. آرزو می کردند که کاش اون لحظه یک برد پیتی بود و جلوی اونارو می گرفت و تارنتینو با این فیلم و اون دقایق پایانی ملت رو به ارزوشون رسوند.

BlackGamer

کاربر سایت
Oct 5, 2012
134
روز روزگاری رو دیدم، در کنارش Parasite رو هم دیدم که یه فیلم عالی بود, از bong joo-ho غیر از این انتظار نمیرفت بسیار لذت بردم..

اما روز روزگاری کاملا از نظرم یه فیلم معمولی بود که هیچی نداشت! به جز دی کاپریو و برد پیت!

اسپویلی نداره ولی اگه خیلی حساسید باز نکنید، توضیحی در مورد فیلم روزی روزگاری
فک کنم اصلا کنار هم قرار دادنشوم برام پوشش ضعفهای دیگه ی فیلم بود، پیام فیلم مثل اکثر فیلمای هالیوود این بود ما فقط خوبیم، این قضیه بروسلی هم اصلا دوست نداشتم در راستای همون قضیه ی ما فقط خوبیم..، چون در واقعیت بروسلی هر چقدر مغرور بود سه تا برد پیت رو باهم ناک اوت میکرد با یه دست..، پس دور از واقعیت بود چیزایی که نمایش داده شد.

---

نزدیک تریلر Tenet هستیم انگار قرار یه پرولوگ شش دقیقه ای خفن از فیلم بیرون بدن، احتمالا همین چند روز اخیر منتشر میشه، شدیدا منتظرم
درباره صحنه بروسلی بگم که اون صحنه در ذهن کلیف میگذره و واقعی نیست.در نتیجه شاید بشه گفت برد پیت در خیالاتش بروسلی رو میزنه حالا چه چنین چیزی رو باور داشته چه واقعا براش فقط یه خیال و ارزو باشه

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
درباره صحنه بروسلی بگم که اون صحنه در ذهن کلیف میگذره و واقعی نیست.در نتیجه شاید بشه گفت برد پیت در خیالاتش بروسلی رو میزنه حالا چه چنین چیزی رو باور داشته چه واقعا براش فقط یه خیال و ارزو باشه

اگرم به فرض مثال همچین چیزی بوده باشه به هیچ عنوان رویا رو القا نمیکنه صحنه، اصلا عجیبه حرف شما..، شما به صد نفر که فیلمو دیدن اینو بگو، حدسم اینه یه نفرم نمیگه رویا بوده! من که اصلا همچین چیزی متوجه نشدم، که اگه اینطورم باشه جوری نشون داده رویاست که برداشت واقعیت باشه.. (گیر دادن بگن رویاست ولی برداشت همه غیر از این باشه..)، کلا تو رویاشم نمیتونه همچین کاری بکنه برد پیت! نمیدونم قطعی نمیگم ولی من جهت و خصومت میبینم تو این صحنه بیشتر، قشنگ نبود، بعید بود..

Caliban

کاربر سایت
Aug 22, 2019
64
اگرم به فرض مثال همچین چیزی بوده باشه به هیچ عنوان رویا رو القا نمیکنه صحنه، اصلا عجیبه حرف شما..، شما به صد نفر که فیلمو دیدن اینو بگو، حدسم اینه یه نفرم نمیگه رویا بوده! من که اصلا همچین چیزی متوجه نشدم، که اگه اینطورم باشه جوری نشون داده رویاست که برداشت واقعیت باشه.. (گیر دادن بگن رویاست ولی برداشت همه غیر از این باشه..)، کلا تو رویاشم نمیتونه همچین کاری بکنه برد پیت! نمیدونم قطعی نمیگم ولی من جهت و خصومت میبینم تو این صحنه بیشتر، قشنگ نبود، بعید بود..
فیلم مثل داستان پریان میمونه،از اسمش هم معلومه ( حتی ... هم داره تو پوسترش)صحنه رویا نداره ولی خود فیلم رویاگونه و اینکه سینما میتونه بالاتر از واقعیت باشه.وقتی طرف تو فیلم یک واقعیت دهشتناک رو به اون شکل کاملا عوض میکنه(و اون نمای رویایی از بالای آخر رو در نظر بگیر) دیگه اینجا واقعی بودن یا نبودن صحنه بروسلی موضوعیتی نداره وگرنه خود تارانتینو بزرگترین کارگردانیه که تا حالا به بروس لی اراداتشو نشون داده.
آقا کیفیت خوب جوکر نیومد؟
فردا نسخه دیجیتالش (web-dl) میاد.بلوری هم سه هفته دیگه.

آخرین ویرایش:

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,406

کل فیلم استایل کامیک و کاریکاتور گونه داره چه ظاهر چه دیالوگ ها، و در مراسم ها تو بخش کمدی نامزد شده
خود تارنتینو طرفدار فیلمای بروسلی هست و ممکنه هر نظری راجع به بروسلی داشته باشه اما از اون صحنه نمیشد چیزی برداشت کرد چون کاملا طنز بود.

آخرین ویرایش:

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
860
نام
محسن
۱. اون صحنه کلیف درحال فکر کردن هست و تو فیلم هم واضحه این قضیه
۲.کل فیلم استایل کامیک و کاریکاتور گونه داره چه ظاهر چه دیالوگ ها، و در مراسم ها تو بخش کمدی نامزد شده
۳. خود تارنتینو ممکنه هر نظری راجع به بروسلی داشته باشه اما از اون صحنه نمیشد چیزی برداشت کرد چون کاملا طنز بود.
صحنه یه فلش بک هست به خاطره ای که کلیف از ماجرا داره
کلیت ماجرا درسته. قبل ترش هم توضیح میده که یه اتفاق افتاده و به همین علت کرت راسل نمیتونه کار بده بهش
چیزی که هست اینه که فلش بکی که زده میشه صرفا برداشت کلیف از اون خاطره بوده. یعنی شاید جزئیات ماجرا به این شکل اتفاق نیفتاده(زیر آفتاب هست و گرما باعث یه مقدار رویاپردازی میشه). ولی اصل ماجرا درسته

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
تارانتینو با هیتلر و گوبلز مابقی نازی ها همچین کاری کرد چرا زیاد منفی گرفته نشد چون هیتلر آدم بدی بوده؟
مثل نامه آبراهام لینکلن به جکسون میمونه تو هشت نفرت انگیز
خلاصه میخواستم بگم زیاد به واقعیت توجه نکنید :D

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,406
@mohsen_mzh
درسته اون قسمت حرفم رو پاک کردم

@jack daw
مثکه دختر بروسلی با حالت اعتراضی گفته اون صحنه کاریکاتور پدرم بود، خب آره! کاریکاتورش بود، یعنی قضیه چیه کسی نمیتونه کاریکاتور بروسلی بکشه؟ مطمئنم خود بروسلی اگه زنده بود هیچ مشکلی نداشت و این تنگ نظری ها کاملا با وجودش فاصله داشت.
قدیس درست کردن از شخصیت ها ظاهرش قشنگه اما تنیجش فاجعه بار، ما که دیگه خوب باید بدونیم :D

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
@mohsen_mzh
درسته اون قسمت حرفم رو پاک کردم

@jack daw
مثکه دختر بروسلی با حالت اعتراضی گفته اون صحنه کاریکاتور پدرم بود، خب آره! کاریکاتورش بود، یعنی قضیه چیه کسی نمیتونه کاریکاتور بروسلی بکشه؟ مطمئنم خود بروسلی اگه زنده بود هیچ مشکلی نداشت و این تنگ نظری ها کاملا با وجودش فاصله داشت.
قدیس درست کردن از شخصیت ها ظاهرش قشنگه اما تنیجش فاجعه بار، ما که دیگه خوب باید بدونیم :D
دخترش که یه سلیطه عجیب غریبیه:D رسما جلو اکران فیلم گرفته بود تو چین
کلا تجربه هست که خانواده بازیگر یا شخصیتی که استفاده میشه تو یه فییلم میان معرکه گیری میکنن
خود بروسلی الان زنده بود با 80 سال سن یا برد پیت یا تارانتینو دعوت به مبارزه میکرد :D یا اون ماشین زن کرت راسل میخرید میکرد تو کلکسیونش:D

..Preacher..

کاربر سایت
May 20, 2013
162
نام
ori
تارانتینو توی مصاحبه هاش هر دروغی بخواد میتونه بگه...فیلمش هم هر دروغی بخواد میتونه القا کنه..
بعد دختر بروسلی که معترض میشه میاید قضیه رو وارونه جلوه میدید و طرف میشه سلیطه..
چطوری کار میکنه منطقتون؟:-?:|

Changed_Man 50
وقتی بگی با محتوی اثر شخصی فلان ادم مشکل دارم پس فیلمش نباید پخش شه این اسمش چیه
راجع به این موضوع چند روز پیش صحبت شد..تارانتینو مصاحبه کرد مغرور بوده..گفتن نبوده..
دوباره مصاحبه کرد بوده: اصلا توی کتابی ک زنش نوشته خودش گفته من علی کلی رو هم میزنم..
دوباره گندش درومد که توی کتاب از قول یه شخص دیگه گفته شده بود که بروسلی اونم میزنه(این که میتونست یا نه در این بحث مطرح نیست)
خلاصه که صورت مساله رو پاک کردی توی پستت:D

آخرین ویرایش:

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
تارانتینو توی مصاحبه هاش هر دروغی بخواد میتونه بگه...فیلمش هم هر دروغی بخواد میتونه القا کنه..
بعد دختر بروسلی که معترض میشه میاید قضیه رو وارونه جلوه میدید و طرف میشه سلیطه..
چطوری کار میکنه منطقتون؟:-?:|
من که نظرارو میخوندم اکثرا تارانتینیو محکوم کرده بودن ، چون شخصیت بروسلیو برعکس نشون داده ، نمیدونم چرا ادمای این تایپک کلا برعکس دنیا حرکت میکنن
نه منقتدو قبول دارن ، نه هیچکسو ، فقط حرف خودشونو قبول دارن :D

کلا ادمای جالبی اینجاست ، یبار اومدم گفتم اقا جان فیلم جدید ترمیناتور بده ، ضعیفه ، قطعا شکست میخوره و از روی همون تریلرش معلوم بود با چی طرفیم ، بعدش اینجا چنان علیهم جبهه گرفتن که گفتم باشه بابا شما خوبید ، یکیشون که عملا بهم گفت بی هویت :))
بعد که نمرات و فروشش اومد دیگه صداشون در نیومد :))

گذاشتم یه مدت از اکرانش بگذره بعد بیام اینجا خدمت اون افرادی انواع توهین هارو بهم کردن سلامی عرض کنم . خوب الان چی دارید که بگید ؟ بازم بی هویتم دیگه درسته ؟

125082

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر