Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,506
نام
سپهر
New York Film Critics 2019

Best Picture: 
The Irishman
Best Director: 
Benny and Josh Safdie, Uncut Gems
Best Actor: 
Antonio Banderas, Pain and Glory
Best Actress: 
Lupita Nyong'o, Us
Best Screenplay: Quentin Tarantino, Once Upon a Time in Hollywood
Best Supporting Actor: Joe Pesci, The Irishman

Best Supporting Actress: Laura Dern, Marriage Story and Little Women
Best Animated Film: I Lost My Body
Best Cinematography: 
Portrait of a Lady on Fire
Best First Film: Atlantics

Best Foreign Language Film: 
Parasite
Best Nonfiction Film: Honeyland
Special Award 1: Indie Collect
Special Award 2: Randy Newman

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,516
نام
میلاد
سلام
هنوز ایرلندی رو ندیدم؛ عصر جمعه ایشالا.
ولی تنها منم که فکر میکنم برد پیت امسال اسکار نقش مکمل حقشه؟!

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
بله تقریبا تنهایی
تو همون فیلمی که عصر جمعه میبینی دوتا کاندید اصلی مکمل اسکار حضور دارن
واقعا سخته انتخاب بین پاچینو یا پشی

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
بله تقریبا تنهایی
تو همون فیلمی که عصر جمعه میبینی دوتا کاندید اصلی مکمل اسکار حضور دارن
واقعا سخته انتخاب بین پاچینو یا پشی
جو پشی واقعا یه پسی زد بهم :D smooth ترین بازی که تو این چند ساله دیدم از یه بازیگر نشنونم داد همون Deep&Slow:|
آل پاچینو هم واقعا بی نظیر و پشم ریزون
انتخاب یکی از این دو تا واقعا مثل انتخاب بین آزادی و آزادی میمونه

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
این روزی روزگاری در کل فیلم خوبی بود مخصوصا آخرش ولی صحنه های مارگو رابی واقعا اضافی و حال بهم زن بود در حدی که حالم بهم خورد ازش.کل صحنه هاش این بود که داره اهنگ گوش میده و میرقصه خب این کارو تو اینستاگرام هم میتونست انجام بده

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,254
نام
امیر حسین
سمت چپی خیلی هم خوبه :D ایشالا سالی 15 تا فیلم بازی کنه \m/:D
اصلا کاری با مصاحبه هاش و یا بقیه ی فیلم هاش ندارم(نمیدونم چیا بازی کرده اصلا:-" )

اما با اقتدار آشغال ترین کاراکتر MCU هست:|
فیلمش هم اگر به خاطر نیک فیوری نبود،به لعنت خدا هم نمی ارزید:-"

بدبختی اینه احتمالا از الان به بعد، بشه یکی از مهم ترین کاراکترها و سردسته تیم...:|

---

تا اینجا اومدم... دیگه نرم تاپیک سریال:-"

the mandalorian چطوره؟ ارزش داره شروعش کنم تا الانم هایپ SW هستم؟ :-" (اصولا اهل سریال نیستم و قرنی یکبار یه چیزی شاید ببینم...)

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,533
the mandalorian چطوره؟ ارزش داره شروعش کنم تا الانم هایپ SW هستم؟ :-" (اصولا اهل سریال نیستم و قرنی یکبار یه چیزی شاید ببینم...)
منم نظرمو بگم؟ :D بهترین چیزی که تا الان از یونیورس SW ساختن بنظرم همینه! یعنی اگر کسی از SW هم خوشش نیاد جذبش می شه، اهل کش دادن نیستو دیالوگ آنچنانی نداره، ولی انقدر خوش ساخته که ثانیه به ثانیش برات لذت بخش می شه، جالبه بدونی امید ابطحی توی این سریال بازی می کنه.

پ ن: با شناختی که ازت دارم.. یه سری چیزای گوگولی هم توش داره که فکر می کنم خیلی خوشت بیاد.

آخرین ویرایش:
  • Smile
  • Like
Reactions: Cj_sa and Akiba

Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
933
نام
محمدحسن
-آقا من نتونستم با این آیریش من ارتباط برقرار کنم، از بازی دنیرو هم خوشم نیومد، همون استایل و میمیک صورت توو 2 دهه پیش توو همه فیلماش (حتی به نظر من، توو جوکر متفاومت ترین بازیش توو این چند ساله بود، اون بازیش توو قد و قامت نقشش بود) که یه جور حالت علامت سوال روو چونه ش میندازه رو اینجا هم داشت، شاخ ترین بازی توو کست آیریش من جو پشی بود من نمی فهمم واقعا کل منتقدا و همه و همه تگ شاهکار به این فیلم می زنن ولی من رو نگرفت. به نظر من ، آیریش من کلیشه (مخصوصا داستانی) بود، یعنی این دست فیلما و بازیا به کرات دیدم.
-بازیه برد پیت توو روزی روزگاری هم باهاش مشکل دارم :D آقا چرا هرکی کاریزماس خوشتون میاد، به نظرتون اسکار پسنده؟! (هر چند واقعا پرونده اسکار این دهه خودش سراپا تکرار و کلیشه بود) آخه این خنده هاوُ کول بودن برد پیت توو اکثر فیلماش، از اون آقا و خانم اسمیت بگیر، تاااااا اون حرومزاده های لعنتی همش این خصیصه جذاب دیوونه رو داشت :D اتفاقا توو ad astra واقعا درون گرا ترین و شاخ ترین بازیه برد پیت بود به نظرم...
اصلا کلا امسال هر کی، استایل همیشگیش رو گذاشت کنار، اومد یه بازیه کمال گرایانه ارائه داد، شد ابتر، هر کی هم همون سیستم دیفالت خودش رو ادامه داد، شد اسکار پسند... چرا خوب؟! :D

آخرین ویرایش:

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,513
2u3b_photo_2019-12-06_20-51-40_(1).jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر