Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
گفتم اونایی که نمیدونن بدونن
چون این روزا فرق بین satire و sjwها خیلی کم رنگ شده :D
هدف satire هم همینه دیگه. :D
تا گاهی که خیلی از sjw ها نمیفهممن طرف satire فک میکنن هم سو با اونه. (این جماعت کلا مغز ندارن البته) :))

سلام
دوستان متاسفانه قبل از دیدن فیلم جوکر اتفاقی افتاد ک من ی صحنه هایی ازش رو دیدم و کلا دیگه حالی ندارم بشینم از اول ببینمش و شور اشتیاقم پرید
فقط ی سوالی دارم اینکه:
بالاخره ارتور پسر توماس وین بود یا مادرش اونو ب فرزند خونگی گرفته بود؟
و اینکه کلا چقد این فیلم و شخصیت جوکر ب بتمن ربط داره؟
نه! پسر توماس وین نیست. مادرش توهم زده بود. همونطور که خودش توهم زد و فرض میکرد اون دختر همسایه دوست دخترشه!
فکر کنم تنها دلیلی که این داستان همسایشو نشون دادن این بود که بگن آرتور صرفا بیماریش خندیدن بی مورد نیست. دچار اسکیزوفرنی/توهم نیز هستش. دقیقا مثل مادرش که مشکل روانی داشت و هرروز به توماس وین نامه میزد.
البته نکته ای که جالبه تو همه فیلما و رفرنسا سعی شده بگن توماس وین آدم خیر و خوبی بوده. اینجا برعکس عمل کردن و گفتن یه آدم عوضی بوده :D

به نظر من با توجه به قسمت آخر که صحنه مرگ مارتا و توماس بود، در آینده میتونن خیلی به بتمن ربطش بدن و یه کراس اور داشته باشیم. هر چند من این جوکرو مناسب رودررو شدن با بتمن نمیدونم. نمیدونم چرا.

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,504
نام
محمد

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
https-pbs-twimg-com-media-EK3UVWSWwAEpnF2-format-jpg-amp-name-4096x4096.jpg

Caliban

کاربر سایت
Aug 22, 2019
64
و ایشالا که فیلماش اکران نشه هیچ کدوم :))
این بنده خدا مثل لارس تریه قربانی نوع خاص شوخ طبعیش هم شده.این جبهه گیری علیه‌اش واکنش به یه سری چیز دیگه بود،وگرنه اونقدر نچسب نیست:D
یک نسخه از خانه پدری برای دانلود اومده اما یک ساعت و 37 دقیقه هست و بنظر سانسور داره، نسخه اصلیش نیومده ؟
نسخه اصلی همینه که اومده.همه جا هم دارن میگن این نسخه بدون سانسوره ولی در اصل همونه که الان تو سینما رو پردست و فیلم نسخه دیگری هم نداره که بخواد بیاد.همین هم بعیده که بتونه راحت پروانه نمایش خانگی بگیره.
من قبلا تو یکی از این نمایشای خصوصی فیلمو دیده بودم و تو اکران جدید هم دیدم و راستش نفهمیدم کجاشو عوض کردن:Dاینطوری نیست که چیزی رو از فیلم در آورده باشن،بلکه تو نمایش دو سه تا صحنه اصلاحاتی ایجاد کردن.تو سایتا هم نوشته چیه.(مثلا طرف از تو یه صندوق شمشیر در میاره،مثل اینکه قبلا نمای صندوق بوده و لباس تعزیه معلوم بوده؛الان به جای اون چند ثانیه نمای صورت بازیگره که البته من خودم متوجهش نشدم چون الانم تابلوئه که شمشیر مربوط به تعزیه است:D)چیزی نیست که تجربه فیلم رو عوض کنه و همچنان معرکه است و بشینید ببینید:D

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
و ایشالا که فیلماش اکران نشه هیچ کدوم :))
دیگه در این حد نیست . در این که شکی نیست با چسبوندن خودش به یک سری جریان ها و جنجال سازی یکم دید افراد بهش منفی شد . ولی خب واقعا بازیگر خوبیه . کارهای قبل کاپیتان مارول اش عالی بودن . الان هم اگه دست از به زور کول و بد ا...س نشون دادن خودش با لب غنچه کردن و اخم کردن برداره خوب میشه

• Like
Reactions: Albis

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
رضا حاج محمدی؟منتقد؟
از نظر من که ایشون میرزا رضای طومار نویسی بیش نیست
هر کی نقداشو بخونه باید حضرت ایوب جلوش لنگ بندازه
خدا شکری یه کلمه از بازی واکین فینیکس نگفت تا تونسته بود چرت و پرت تحویل داده بود و هر چی توی ذهن آشفتش بود ریخته بود روی کاغذ
توی حرفاش بگردید ببینید اگه یه کلمه از جنبه های سینمایی اثر حرف زده باشه .همش تشبیه و گ....ز و به شقیقه ربط دادن.
این اقا صرفا کسیه که فیلم و سریال زیاد دیده، که اونم بابت خزعبلات نوشتنش در مورد همون فیلما میاد پول میگیره همین

Sent from my iPhone using Tapatalk

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
تریلر باند خوب بود . نوید یکی از قسمت های جذاب سری رو میده . نقش منفی هم باید دید . اصولا نقص فیزیکی ناحیه صورت یکی از المان های تکرار شونده در سری بانده(صورت نیمه سوخته الک تراویلن در گلدن آی - چشم دفرمه بلوفلد و لوشیفر - دندان های سیلوا ) هرچند این کاراکتر منفی در جاهایی بیننده رو یاد سیلوا می اندازه . به نظر نمیرسه کاراکتر 007 جدید به منزله ی از دور خارج شدن جیمز بانده که نشون خوبیه . کاراکترش بین کاراکتر جینکس و زانیا اوناتوپ به نظر میرسه . آنا د آرمس هم به نظر یک باند گرل جذابه ولی امیدوارم مثل مونیکا بلوچی در نسخه قبل هد نرفته باشه . در کل خیلی براش لحظه شماری می کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر