TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,661
نام
Moein
حالش نیست تا اون موقع :D این زیرنویس رو چکار کنم که اون زیرنویس کره ای معلوم نشه ؟:D با pot player میبینم
بخش تنظیمات زیرنویس یه بکگراند بنداز روی زیرنویس تا اون معلوم نشه D: فونتشم بزرگتر کن

• Like
Reactions: Anakin

NightKing

کاربر سایت
May 22, 2016
334
حالش نیست تا اون موقع :D این زیرنویس رو چکار کنم که اون زیرنویس کره ای معلوم نشه ؟:D با pot player میبینم
یه نسخه ای هستش رو سایت ها که اون هارد ساب کره ای رو حذف کردن ولی جاش یکم تاره .
به نظرم همون هارد ساب اوکیه اگه بدون زیرنویس فیلم میبینی مشکلی پیش نمیاد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Anakin

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
دقیقا کدوم آدم عاقلی فیلم خارجی رو از سایت ایرانی دانلود میکنه که شماها میکنید ؟

برید Warez با هزار مدل کیفیت و حجم بدون سانسور بهترین نحو ممکن دانلود کنید دیگه، سایت ایرانی چیه آخه : |
درود

این Warez که فرمودید کجا هست؟ :D

rockstar 69

کاربر سایت
Aug 11, 2011
784
نام
علی محمد
فیلم تارانتینو چی داشت تو جشنواره کن چند دقیقه ایستاده تشویق کردن جغد های مردم نما
فقط ده مین اخرش از جنس فیلمای تارانتینو بود خشونت عجیب و پیچش داستانی
دلیل اینکه خیلی از بچه های اینجا ازین فیلم خوششون نیومده میشه گفت دلی بودن فیلمه!
فیلم پر از ارجاعات به اواخر دهه ۶۰ و اوضاع اون موقع هالییووده و کسی که از اتفاقات و حواشی اون دوران اطلاع نداشته باشه و کنجکاوشم نباشه از فیلم لذت نمیبره ولی من خودم با وجود اینکه از ۱۰۰ درصد اتفاقات اون موقع مطلع نیستم اما ثانیه به ثانیه فیلم واسم لذت بخش بود و شخصیت ریک دالتون واس خودم خیلی به یادموندنی شد.
فیلم ارجاعاتش زورکی نیست و تو داستان به جا استفاده میشه و از کمیستری خیلی خوب دی کاپریو و پیت نمیشه گذشت...

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
حضرات توجه کنید برخی فیلما برای خود خود امریکایی ه ساخته میشه و هیج ربطی به ما نداره و قرار نیس لذت ببرین
اخراجی های یک مختار برای من ایرانی یا شاید عرب جذاب باشه ولی برای یه غربی ابدا اونا فیلم اصغر دوس میدارن

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
به نظرم واقعا در پیت نیستن ، من تقریبا یک سال هست که نقدهای زومجی رو میخونم ، هر دوی اینها از خیلی از منتقدهای صدا و سیما :-& بهترن ... در مجموع فیلم و سریال هایی که معرفی میکنن تاثیر داشته که آدم بره ببینه ... مثلا من همیشه میدونستم که خانم میزل شگفت انگیز خیلی سریال خوبیه ولی هیچ وقت نمیدیدمش تا بعد از نقد یکی از همین دو که رفتم این سریال بی نظیر رو دیدم ... در کل کارشون نه تنها ضرری نداره بلکه مفید هم هست ... البته کارشون اشکال هم داره مثلا سر فصل آخر GOT جعفریان بیخودی از سریال تعریف میکرد و یه جور لجبازی بود یا نوشته های بیش از حد طولانی حاج محمدی .
من خودم مشکلی با متن های حاج محمدی ندارم. گاهی چیزای خوبی میگن این 2 تا.(هرچند خیلی بهتره حاج محمدی یه کم دوز فراستی طورش رو کم کنه و جعفریان یه کم سخت گیر تر بشه) اما انصافا این چیزایی که مینویسن هرچیزی که باشن، اسمشون نقد نیست! نقد یه چارچوبی داره. یه سری موارد باید توش رعایت شه. به بعضی جنبه های فیلم باید پرداخته شه. و ....
این 2 نفر صرفه داستان فیلم رو راجبش حرف میزنن و یه اشارات کوچیکی به یکی دو مورد دیگه هم دارن و بحث هاشون. بیشتر دلنوشته مینویسن تا یه نقد حرفه ای سینمایی.
و دو تا مشکل دیگه ای که با این دلنوشته های حاج محمدی دارم، اولیش اینه که به شدددت طولانی و بلندن نوشته هاش. همه هم بهش اعتراض میکنن که آقا یه کم کوتاه ترش کن. هیچ محدودیتی از این نظر برا خودش قائل نیست و الی ماشا الله هرررچی به ذهنش بیاد مینویسه. واقعا به شکل فرسایشی بلندن نوشته هاش.
و دومیش اینه که نوشته هاش خیلی صفر و صدی هستن. ینی با با خاک یکسان میکنه یا تا عرش اعلا بالا میبره. هیچ حد وسطی نداره که اینم یکی از دلایلش همونطور که گفتم برا اینه که کاری که انجام میده "نقد" نیست. اگه بود و اگه از جنبه های مختلف بررسی میکرد اثر رو، ممکن بود از یه جنبه فیلم تعریف کنه و 1 جنبه رو تعریف نکنه. صرفا میبینی از داستان فیلم چه حسی گرفته و بر اون اساس میاد دلنوشته های 0 یا 100 ای مینویسه برا فیلم ها.
جعفریان البته جز قلم خوب چیزی نداره. نمیشه هر آشغالی بزارن جلو آدم، به به و چه چه کنه ازش کنه! باز این حاج محمدی منطقی تره.

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,068
نام
Ali
حاج محمدی اصلا منتقد نیست. فقط داره تلاش می‌کنه هرچی توی ذهنش هست از جمله کابوس‌هاش، تجربیاتش از گیم‌هایی که بازی کرده، حال و هوای اون روزی که رفته دوش گرفته! یا اولین باری که با دوستاش کل انداخته و هزار چیز روزمره‌ی دیگه رو بنویسه!
برای اینکار سالهاست یه چیزی به اسم دفترخاطرات و یا نوتِ گوشی و کامپیوتر درست شده که آدم می‌تونه بره اونجا و خودشو خالی کنه! نه اینکه اونو به عنوان نقد به خورد ملت بدی!!
من تا حالا نقدی از ایشون نخوندم که یه چیز درست و حسابی گیرم بیاد! ایشون یا فیلم رو تعریف میکنه یا همین اتفاقات روزمره‌ای که در بالا توضیح دادم رو به خوردمون میده، تمام!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر