Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
فکر کنم همینه که دارم خیلی افتضاحه
توی سابسن هم ریت بد گرفته
در مورد کیفیت سابش خبر ندارم ولی ریت بد یکی از دلایلش همین کار کردن مترجمش برا نماوا هست، چون بعد بسته شدن سرور دانلود خیلی از سایت های داخلی اینا رفتن دارن واسه نماوا کار میکنن

• Like
Reactions: TheGodfather

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,718
نام
وحید
در مورد کیفیت سابش خبر ندارم ولی ریت بد یکی از دلایلش همین کار کردن مترجمش برا نماوا هست، چون بعد بسته شدن سرور دانلود خیلی از سایت های داخلی اینا رفتن دارن واسه نماوا کار میکنن
کاری به نماوا ندارم نصف فیلمو باهاش دیدم اکثر دیالوگهاش اشتباه ترجمه شده
یه سری از جاهش هم اصلا ترجمه نداره

franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
395
دیروز صبح دیدم فیلمشو ..من دقیقا تا وقتی که آخرشو ندیدم همین نظر شمارو داشتم و برام خیلی داشت خسته کننده و بی هدف داشت دنبال میشد فیلم اما معمولا عادت دارم یه فیلمو دیگه تا اخرش ببینم و دقیقا وقتی به اواخر فیلم رسید همه چی برام جالب شد یهو و حس کردم یه جورایی اونقدم بی ربط شاید نباشه و دیگه فقط منتظر یه پایان خیلی غافلگیر کننده و جالب بودم اما یهو فیلم کاملا خیلی مسخره تموم شد ! به نظرم داستانی که برای شخصیت دی کاپریو نوشته بودن خیلی خوب بود و قشنگ میشد یه فیلم کامل و عالی از همون داستان درآورد ولی فیلم کلی اتفاقِ اضافی و بی مورد داشت ! نمیتونم بگم نا امید شدم از فیلم و اتفاقا احتمالش هست شاید یه روزی دوباره ببینمش چون به نظرم برای بار دوم با اون گیجی و سردرگمی که نمیدونم اصلا قرار چی بشه نگاه نمیکنم و میتونه برام سرگرم کننده باشه..حقیقتش هنوزم Reservoir Dogs رو به بقیه فیلماش ترجیح میدم..
من یک نکته ای بگم خدمت شما. این فیلم تارنتینو بیشتر از این که داستان بگه، شبیه یک مرثیه نامه هستش بر یک دوران خاص تو فرهنگ آمریکا که تارنتینو باهاش بزرگ شده. دوران معصومیتی که با قتل شارون تیت به دست پیروان منسون برای همیشه از بین میره. تارنتینو تو فیلم اون دوران رو با همه ی شکوهی که ازش به یاد داره با یک حس نوستالژیک قوی تصویر کرده، و براش داستان کاملا درجه ی دوم اهمیت بوده در مقایسه با فضاسازی. برای همینه که فیلم به مزاق خیلی ها خوش نمیاد چون بسیار شخصیه و بی خیال و سر به هوا.

• Like
Reactions: TheGodfather

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim

یعنی امیرطهماسبی و یا سمیرا هم رفتن پیش اونا؟ (WTF) خبری از این دوتا نیست اصلا!

Caliban

کاربر سایت
Aug 22, 2019
64
یعنی امیرطهماسبی و یا سمیرا هم رفتن پیش اونا؟ (WTF) خبری از این دوتا نیست اصلا!
اولی که فعلا معلوم نیست(قبل قطعی،خبر زیرنویس کارنت وار و جوکر و فیلم تارانتینو رو داد که الان فیلم تارانتینو رو حذف کرده)،دومی هم همچنان تحت اسم دیبا هر هفته واکینگ دد زیرنویس میکنه.
با زیاد شدن محتوا یکی دو ساله که وضعیت ترجمه خراب شده،این تعطیلی سایتها هم اوضاع رو بدتر کرد.سر این موضوع هم vod ها ناچارن که بیخیال دزدی بشن و مترجم استخدام کنن و مشخصه که اونا هم اسمای معروفو انتخاب میکنن تا در کنار کار خوب بتونن یه مقبولیتی هم بدست بیارن.امید رو باید به امثال 30نما داشت،چون از نظر حمایت مالی فقط امثال اونن که میتونن با vod های داخلی رقابت کنن.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,501
نام
سپهر

بخشی از سکانس رقص دی کاپریو که در فیلم روزی روزگاری در هالیوود:

دو سوال الان تو ذهنم هست:

1- آیا نسخه ای که در تمام وبسایت های ایرانی منتشر شده، حذفیاتی داشته؟
2- آیا این پلان اضافی مربوط به نسخه Extended Cut Tarantino هست؟ (نسخه 3 ساعته!)

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,507

ربطی به سایت های ایرانی نداره توی تورنت مدت زمان همه نسخه ها 2 ساعت و 41 دقیقه هست
منتها من یک سری فایل دیدم که extra بودن به صورت جدا شاید اونجا صحنه های حذف شده باشه ! شایدم نه.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson

نسخه ای که من از سایت های ایرانی گرفتم این سکانس رو نداشته . ولی منطقی نیست به نظرم که حذف شده باشه . نسخه ای که من دیدم همین 2 ساعت و 41 دقیقه ای . سکانس هایی داشت که به مراتب سانسوری تر هستن. اگه بخوان سانسور کنن سراغ اونا می رفتن اول . این احتمالا همون حذفیات نسخه اصلی هستن که در نسخه extended
. اضافه می کنم نسخه ای که من از film2movie گرفتم همون نسخه کامل بود

البته این رو هم اضافه کنم من یادمه نسخه hdripفیلم یک 10 دقیقه ای کم داشت . شاید از همون جا این ماجرای سانسور شده بودن فیلم سر زبون ها افتاده بود . ولی من به نظرم ماجرا همونه که خود تارانتینو یا شاید تهیه کننده ها برای کوتاه شدن فیلم یک سری سکانس رو حذف کردن . نسخه اچ دی ریپ و نسخه های اولیه فیلم در سایت ها مربوط به همون ورژن نمایش داده شده در سینما بودن . و نسخه 2 ساعت و 41 دقیقه اون نسخه ایه که بعد از چند هفته دوباره در سینما نمایش داده شد (از برکات اند گیم

reza3533

کاربر سایت
Jun 14, 2006
193
نام
Mreza
بعد از مدتها فیلم ندیدن... جدیدا فیلم جوکر 2019 رو دیدم
شاهکار بود و مطمعنا اسکارو میگیره
تصور کنین واکین فینیکس با لباس و تیپ جوکری بیاد توی مراسم و اسکار بهترین بازیگر رو بگیره... توی سن رقص و خنده جوکری کنه.. چه شود!!!!! :D

TWO-FACE2

کاربر سایت
Jun 21, 2013
165
نسخه ای که من از سایت های ایرانی گرفتم این سکانس رو نداشته . ولی منطقی نیست به نظرم که حذف شده باشه . نسخه ای که من دیدم همین 2 ساعت و 41 دقیقه ای . سکانس هایی داشت که به مراتب سانسوری تر هستن. اگه بخوان سانسور کنن سراغ اونا می رفتن اول . این احتمالا همون حذفیات نسخه اصلی هستن که در نسخه extended
. اضافه می کنم نسخه ای که من از film2movie گرفتم همون نسخه کامل بود

البته این رو هم اضافه کنم من یادمه نسخه hdripفیلم یک 10 دقیقه ای کم داشت . شاید از همون جا این ماجرای سانسور شده بودن فیلم سر زبون ها افتاده بود . ولی من به نظرم ماجرا همونه که خود تارانتینو یا شاید تهیه کننده ها برای کوتاه شدن فیلم یک سری سکانس رو حذف کردن . نسخه اچ دی ریپ و نسخه های اولیه فیلم در سایت ها مربوط به همون ورژن نمایش داده شده در سینما بودن . و نسخه 2 ساعت و 41 دقیقه اون نسخه ایه که بعد از چند هفته دوباره در سینما نمایش داده شد (از برکات اند گیم
منم از film2movie گرفتم و این صحنه رو داشت شاید شما سریع رد کردید و این صحنه رو ندیدید

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
756
نام
علی
دوستان لطف کنید چند تا سایت خوب برای دانلود فیلم معرفی کنید
اشتراکی هم باشه ایرادی نداره
بعد این بحث کات کردن فیلم ها و ترکیدن سایت هایی مثل دیبا دیگه موندم از کجا دانلود کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر