JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
yuji naka خالق سونیک نظرش در باره ریدیزاین گفت

“Sonic’s new design for the movie is out. However, it seems they’re making it as if the old design didn’t exist, as the movie official account’s old tweets were deleted. I wanted to see a special DVD version of the movie which used the old design. Too bad.”

“This is the new trailer with Sonic’s new design. The design is much more Sonic-like now that he’s wearing gloves. However, his eyes still aren’t joined together, as expected. I can’t help but feel weird about that one point. But I’m looking forward to the movie’s release.”

تو این مورد باهاش موافقم چشم هاش مشکل داره مخصوصا اینکه کامل آبی نیست بین دو چشمش

Sonic The Hedgehog Creator Yuji Naka Reacts To The Movie Redesign

• Like
Reactions: arash1996 and m.a.t

reza3533

کاربر سایت
Jun 14, 2006
193
نام
Mreza
آقا بلوری جوکر نیومد، خسته شدیم انقدر تعریف کردید ازش، چند ماهه دارم لحظه شماری می کنم :((
ببینش بابا.. کیفیتش خیلی خوبه فقط بدیش اینه که هاردساب چینی / کره‌ای داره.. و بخاطر بازی فینیکس ارزش بارها دیدنم داره.

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,376
نام
رامین
بچه ها تایم فیلم جوکر چقدره ؟ توی imdb زده 122 دقیقه . ولی نسخه HDrip موجود تایمش 7دقیقه ( 115 دقیقست ) کمتره . درسته ؟

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
بچه ها تایم فیلم جوکر چقدره ؟ توی imdb زده 122 دقیقه . ولی نسخه HDrip موجود تایمش 7دقیقه ( 115 دقیقست ) کمتره . درسته ؟
به خاطر اینکه تیتراژ پایانی رو کات کردن ....

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
once upon a time in hollywood چرا اینجوری بود؟ واقعا 60-90 میلیون دلار خرچ این کردن؟ بازیگرا اصن اومدن فیلمنامه رو بخونن؟
واقعا به نظر من رفت جزو اورریتد ترین فیلمای تاریخ. فیلمبرداری و قاب های فیلم و طنز و دیالوگ هارو دوست داشتم. بردپیت و دیکاپریو هم جذاب بودن. ولی خود فیلم مجموعه ای از صحنه های الکی و چرت و بدون هیچ هدفی بود... منتظر بودم اقلا یک پایان درست درمون داشته باشه همه چی بهم ربط پیدا کنه، دیدم نه والا کلا دو ساعت و 40 دقیقه رو جدی جدی زدیم به پالون خر...

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
آیریش من رو دیدم.
خیلی از انتظارم هم فراتر بود حتی.
سه ساعت و ۲۰ دقیقه، برام مثل برق و باد گذشت. اصلا حس کشدار بودن رو منتقل نمیکرد. یه مشکلی همیشه با افراط تو استفاده از موسیقی های جاز اسکورسیزی تو فیلمای گنگستریش داشتم که اینجا برطرف شده بود. ینی تم کلی موسیقی ها همون بود ولی متعادل تر شده بود.
بازی آل پاچینو عااالی بود. اسکار امسال رو شاخشه. حتی در صحنه های مشترک، به نظر من، یه کم دنیرو رو تحت تاثیر قرار میداد. ولی خب دنیرو هم خصوصا اون اواخر فیلم واقعا بازیش اوج گرفت. نمیگم چه موقعی رو میگم تا اسپویل نشه ولی اگه دیده باشید فیلمو، متوجه منظورم میشید. اما کسی که منو سورپرایز کرد جو پشی بود که قشنگ اوج پختگی رو به نمایش گذاشت تو این فیلم. من کلا طرفدار بازی هاش نبودم هیچوقت ولی اینجا اصلا سورپرایز شدم.
راجب کارگردانی مارتی که خب بحثی نیست قطعا ولی همونطور که قبل از فیلم فکر میکردم، استیو زیلیان هم تو نوشتن فیلمنامه فیلم گل کاشت. قبل از عرضه همه از مثلث پاچینو، مارتی، دنیرو میگفتن ولی من همش میگفتم این مثلث نیست. مربعه و باید زیلیانم اضافه کرد.
ینی قشنگ عوامل سالخورده فیلم، تجربیات ۵۰ ساله خودشونو به بهترین شکل به نمایش گزاشتن.
این فیلم برا من ۱ تیر و دو نشون بود.
اول اینکه بازیگر مورد علاقه ام ینی پاچینو بعد نزدیک به ۱۵ سال، یه فیلم و بازی درجه ۱ داشت
دوم اینکه ژانر مورد علاقه ام که رو به موت هم هستش، ینی درام های گنگستری ، با این فیلم باز هم فرصت خودنمایی پیدا کرد.
در کل عالی بود.

The Rossoneri

کاربر سایت
Apr 12, 2015
73
نام
هادی
once upon a time in hollywood چرا اینجوری بود؟ واقعا 60-90 میلیون دلار خرچ این کردن؟ بازیگرا اصن اومدن فیلمنامه رو بخونن؟
واقعا به نظر من رفت جزو اورریتد ترین فیلمای تاریخ. فیلمبرداری و قاب های فیلم و طنز و دیالوگ هارو دوست داشتم. بردپیت و دیکاپریو هم جذاب بودن. ولی خود فیلم مجموعه ای از صحنه های الکی و چرت و بدون هیچ هدفی بود... منتظر بودم اقلا یک پایان درست درمون داشته باشه همه چی بهم ربط پیدا کنه، دیدم نه والا کلا دو ساعت و 40 دقیقه رو جدی جدی زدیم به پالون خر...
دیروز صبح دیدم فیلمشو ..من دقیقا تا وقتی که آخرشو ندیدم همین نظر شمارو داشتم و برام خیلی داشت خسته کننده و بی هدف داشت دنبال میشد فیلم اما معمولا عادت دارم یه فیلمو دیگه تا اخرش ببینم و دقیقا وقتی به اواخر فیلم رسید همه چی برام جالب شد یهو و حس کردم یه جورایی اونقدم بی ربط شاید نباشه و دیگه فقط منتظر یه پایان خیلی غافلگیر کننده و جالب بودم اما یهو فیلم کاملا خیلی مسخره تموم شد ! به نظرم داستانی که برای شخصیت دی کاپریو نوشته بودن خیلی خوب بود و قشنگ میشد یه فیلم کامل و عالی از همون داستان درآورد ولی فیلم کلی اتفاقِ اضافی و بی مورد داشت ! نمیتونم بگم نا امید شدم از فیلم و اتفاقا احتمالش هست شاید یه روزی دوباره ببینمش چون به نظرم برای بار دوم با اون گیجی و سردرگمی که نمیدونم اصلا قرار چی بشه نگاه نمیکنم و میتونه برام سرگرم کننده باشه..حقیقتش هنوزم Reservoir Dogs رو به بقیه فیلماش ترجیح میدم..

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,518
من الان داشتم زیرنویس های موجود The irishman رو میدیدم، متاسفانه برخی مترجمان رفتن به سمت سایت هایی مثل نماوا ! یعنی باید منتظر زیرنویس سانسور شده و صداسیمایی باشیم ؟!!!

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
من الان داشتم زیرنویس های موجود The irishman رو میدیدم، متاسفانه برخی مترجمان رفتن به سمت سایت هایی مثل نماوا ! یعنی باید منتظر زیرنویس سانسور شده و صداسیمایی باشیم ؟!!!

کدوم گروها سانسور کردن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر