SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,792
نام
شیخ صدرا
کلا منم متوجه نمیشم که چرا بعد همشهری کین نباید هیچ کارگردانی هیچ فیلمی میساخت که دوستان ناراحت باشن کلا مقایسه و مثال زدناتون تو حلقم !!! "لووووول"
یه کارگردانی که از بچگی و تو اولین فیلم خودش (Following) علاقه زیادش رو به بتمن نشون داده و باهاش زندگی کرده بیاد فیلمی بسازه که کل صنعت سوپر هیرو رو متحول کنه که بعد اون بسیاری از کارگردانا همون سبک برای فیلماشون استفاده کنن ... همین الان تو خیلی کتابا از سیاهی بتمنی که نولان ساخت به عنوان یه نئو نوآر یاد میکنن و هیچ فیلمی نمیتونه تو این رده با این فیلم رقابت کنه ... اینیم که ما دست پایین میگیریم و چیزی نمیگیم دلیل نمیشه بخاین اینجوری راجع به نولان حرف بزنید ...

واقعا نمیدونم چی بگم ... خدا کنه بتونین لذت ببرین از هر فیلمی بدون پیش داوری و بی معرفتی ... !!! میگم هیچ تعصبی ندارم رو هیچ فیلمی از جرد لتو اگه تعصب داشتم چجوری برخورد میکردین ... خودم با dallas bayern club خیلی حال کردم هم جرد لتو عالی بود هم متیو مک کانی ... و واقعا حقش اسکار بود ... توجه کنید نگفتم با این فیلم افتاد مرد تبدیل شد به بت ... """ لوووووول """

همشهری کین مثال بود شما هر چیز دیگه ایی میخوای جاش بزار.

_hedayat_

کاربر سایت
Sep 14, 2008
177
نام
هدايت
شما خودت قضاوت کن ... کدوم حرفی رو من راجع به جررد لتو زدم که باید اینجور حرفی رو بشنوم ... اگه قراره واقعا نظر شخصی باشه و پیش خود فرد بمونه و عنوان نشه باید برای هم صادق باشه نه اینکه ایشون حرفی بزنه و بعد بهش بر بخوره و با اون لحن جواب بده شما خودت باشی ناراحت نمیشی ...
برادر ایشون حرف بدی نزدن که الان نوشته بودن که لجر بازیش خوب بود که :)) بعدم نظر شخصی قرار نیست پیش خود فرد بمونه و عنوان نشه :d آدم نظر شخصیش رو .... که نمی خواد بکنه که :d

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
پ.ن : همیشه وقتی دیالوگ اول فیلم رو و اولین حضور جوکر میبینم که ماسکش رو برمیداره و با یه حسی میگه : Why So Serious ? ... بخودم میگم لدجر چقد خوب میدونست که دنیا چقد بی ارزشه و واقعا حسی که به من منتقل کرد با حضورش غیر قابل توصیفه ... پس خواهشا اگر حتی ذره ای بهتون حس خوب داده با نقشش بهش توهین نکنید ... واقعا وقتی یادش میفتم که چقد بابت این نقش زحمت کشید و این حرفا زده میشه پشت سرش دلم میگیره:(

چه دراماتیک. فقط چه بد که سوتی در حد خیابانی دادی چون اون دیالوگ رو اصلا اونجا نمیگه.

همونقدر که سونی و مایکروسافت فن ها باعث میشن از کنسول و بازی مورد علاقتت متنفر بشی، گاهی اوقات این نولان worshiper ها هم باعث میشن از محبوب ترین فیلم زندگیت بخاطر فن بیس پوچ و اووریت شده اش بدت بیاد.

پ.ن: برادرانی که بعد از جوکر لجر با شخصیت جوکر آشنا شدید، جوکر لجر یه 10/10 کامل هستش. ولی جوکر واقعی تا ابدیت کسی نیست جز مارک همیل. منتها اکثر این طرفدارای متظاهر که از 2008 شدن فن بتمن هیچوقت متوجه این موضوع نمیشن.

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
طرف حرفم با اوناییه که دارن لتو رو میزنن،
آیا اونایی که جوکر های قبل از نولان رو به وقت دیدن و درک کردن هم لذت ـه دیدن جوکر نولان (لجر) رو هم بر خودشون حرام کردند؟!
اون یه مدل بود اینم یه مدله ،بی خودی خودتون رو از تجربه ی یه جوکر جدید محروم نکنید.

Serial Killer

کاربر سایت
Jan 18, 2014
196
البته به نظرم یه ذره نامردی که بگیم mark hamill بهترین جوکر بوده
اون فقط صداپیشه بوده ولی لجر یا نیکلسون یا لتو نقشِ جوکر رو بازی کردن.ینی دیوونه بازیا و رفتاره جوکر و حرکاتش اصلا مهم نیست؟!!!
اگه به این باشه Troy Baker هم تو Arkham Origins صداپیشه ی خوبی واسه جوکر بود و بهترین جوکر اونِ:d

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
پ.ن: برادرانی که بعد از جوکر لجر با شخصیت جوکر آشنا شدید، جوکر لجر یه 10/10 کامل هستش. ولی جوکر واقعی تا ابدیت کسی نیست جز مارک همیل. منتها اکثر این طرفدارای متظاهر که از 2008 شدن فن بتمن هیچوقت متوجه این موضوع نمیشن.
شما متوجه نیستی که نباید نظر خوتو در غالب فکت صادر کنی! همیشه هم همینکار رو انجام میدی، خیلی هم طلب کارانه در صورتی که باید به این فکر کنی که شما یه نفری و نظر خودتو داری ....

در مورد مقایسه با جوکر لجر، من قبلا هم گفتم الان نمیشه در مورد بازی جوکر جدید نظر داد ولی در مورد ظاهر چرا، از نظر من جوکر لجر از این نظر کیلومتر ها جلوتر از جوکر لتو هست (باور پذیرتر هست.)
اینم بگم که مطمئننا کارگردانی هم مهمه، من یکی از بدترین فیلم هایی که تو تمام عمرم دیدم Sabotage بوده، آشغالی که کارگردان Suicide Squad ساخته این خودش باعث میشه که اعتماد به جوکر جدید سخت بشه ....

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
شما متوجه نیستی که نباید نظر خوتو در غالب فکت صادر کنی! همیشه هم همینکار رو انجام میدی، خیلی هم طلب کارانه در صورتی که باید به این فکر کنی که شما یه نفری و نظر خودتو داری ....

در مورد مقایسه با جوکر لجر، من قبلا هم گفتم الان نمیشه در مورد بازی جوکر جدید نظر داد ولی در مورد ظاهر چرا، از نظر من جوکر لجر از این نظر کیلومتر ها جلوتر از جوکر لتو هست (باور پذیرتر هست.)
اینم بگم که مطمئننا کارگردانی هم مهمه، من یکی از بدترین فیلم هایی که تو تمام عمرم دیدم Sabotage بوده، آشغالی که کارگردان Suicide Squad ساخته این خودش باعث میشه که اعتماد به جوکر جدید سخت بشه ....

من تو کار مانگام پیگیر کمیکای آمریکایی نیستم اما چند صفحه قبل یه بزرگواری یه عکسی گذاشته بود که نشون میداد این جوکر لتو شبیه جوکر یکی از کمیکای بتمنه از خودشون در نیاوردن این گریمو دندوناشم فکر کنم شاملش میشد :d

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

این دوستمون بخاطر هیث لجر و نولان کم مونده بود خرخره مدیرو بجوِ :d بعد میگه منم بلدم به لتو کلی چیزای بد بگم اما نمیگم :d در جواب همه دوستان لووووول از زبونشون نمیفته ! میفرمایند اینکه من کوتاه میام چیزی نمیگم دلیل نمیشه که به نولان هرچی خواستید بگید ! در حالیکه کسی چیزی نگفت اصلا ! در ادامه فرمودند که چرا گفتی لجر افتاد مرد توهین کردی باید میگفتی مرحوم شد :d و ...
و در انتها با اعتماد به نفس کامل که من اگه اون اعتماد بنفسو داشتم الان قدرت کنترل زمانو داشتم میفرمایند که من اصلا تعصب ندارم رو لجر و نولان و شخص خاصی :p یعنی اگه این تعصب نداشتنه خدا رحم کرد آدم با تعصب ندیدیم تا الان !

بعد دوست عزیز دوستانم اشاره کردن وقتی یه نقشی خیلی خوب از آب درمیاد فقط بخاطر بازیگر نیست دیالوگای خوب ، بازیگردانی خوب و ... هم خیلی تاثیردارن و نقششون انکار ناپذیره البته مشخصا بازیگر بیشترین نقشو داره چون هرچقدرم دیالوگا خوب باشن بازیگر نتونه خوب بیان کنه ارزشی ندارن

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
ببخشید اساتیدی که دارن درباره بازی لتو در نقش جوکر انقدر فنی بحث میکنن، میشه یه لطفی کنین لینک suicide squad رو برای منم بفرستین؟ آخه من فکر میکردم هنوز اکران نشده ولی کاملا مشخصه همه تون دیدینش دیگه...:|

خداییش اینهمه بحث از 10 ثانیه فوتیج جوکر تو تریلر ss دراومده؟ آقا بحث خوبه...بحث بکنین ولی خداییش دارین 10 ثانیه جوکرِ لتو رو با جوکر لجر که تو یه فیلم 2 ساعته وقت درخشیدن داشته مقایسه میکنین؟ جدی جدی؟ یکم زود نیست؟ :| جوکر لجر عالی بود به نوبه خودش، ولی خداییش نمیشه فرصت بدین ببینین جوکر لتو چی از آب درمیاد؟ از همین الان تصمیم گرفتین flop ـه؟

آخرین ویرایش:

Luminer

کاربر سایت
Apr 18, 2014
133
نام
mostafa
ولی جوکر واقعی تا ابدیت کسی نیست جز مارک همیل. منتها اکثر این طرفدارای متظاهر که از 2008 شدن فن بتمن هیچوقت متوجه این موضوع نمیشن.
بابا خدا حرف از دهنت بشنوه چقدر من این حرفو دوست دارم ، دقیقا همین حرف رو میتونی برای کوین کانروی برا بتمن/بروس وین زد یعنی فقط از صداش ابهت میریزه ، شخصیت بتمن رو با این صداش یه لول میبره بالاتر
بعضی موقع ها ، بعضی بازیگرا و صداپیشه ها یه شخصیت و کاراکترو کاملا با حرکات و رفتارشون یا حتی لحن و صداشون زنده میکنن یعنی خدا این بازیگر/صداگذارها رو عمر جاودان بده :d

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,542
نام
کورش
دوستان لطفا یخورده ملایم تر.
اگه نظر شخصی کسی رو نمیپسندین یا محترمانه جواب بدین یا کلا ایگنور کنید و نادیده بگیرید.

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
چند بار خواستم چیزی بگم ولی پشیمون شدم خدایی اینجا اصلا نمیشه با کسی بحث کرد
یعنی خلاف نظر هرکی حرف بزنی انگار بهش فحش دادی خیلی بد جواب همو میدین با تحقیر و...

درمورد جوکر بگم
اون شخصبت تو فیلم tdkکه اسمش جوکر بود بی نظیر بود برامن مهم نیست جوکر تو کمیک چی بوده یا..
حالا اسمش جوکر اگه قول مراد هم بود فرقی نمیکرد برام کلا بازی لجر.دیالوگ هاش.حرکاتش.صداش.و..برا من بی نظیر بود و هیچوقت فراموشش نمیکنم
حالا به عنوان جوکر هم مقایسه کنم فقط نیکلسون رو دیدم که اونم عالی بود
به نظرم جوکر لتو نمیتونه یه همچنین شخصیتی ماندگاری برام باشه یه جوکر عادی یا بد میشه
احتمال میدم شابدم اومد از هر نظر از لجر هم بهتر بود

درمورد خود لتو هم من دوتا فیلمشو دیدم شاید بیشتر دیدم بادم نیست
فیلم دالاس و فیلم ارنوفسکی که بازیش خوب بود
ولی چیز خاصی برام نبوده
حالا برا بعضی ها درحد براندو برامن نیست.

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
pouryaps3@
اونقدری که سینمای بزن بزن به کیل بیل مدیونه، سینمای گنگستری به پدرخوانده دِین نداره. دیگه ندیده بودیم کسی بتونه Kill Bill ـو اینجوری، و تازه با این قیافه حق به جانب و "من خیلی کولَم" وار ترول کنه... شما خوشت نیومده، نشونه بدسلیقگیته فقط، همین. منم خیلی جاها بدسلیقه ام خب.

خود این فیلم یه کپی از «Lady Snowblood» هست، بعد بقیه مدیونش باشن؟ :-j اون‌ها دیگه کی هستن دیگه. هنوز تارانتینو رو نشناختید. دقیقا مثل «Reservoir Dogs» که از «City on Fire» کپی کرد. من از این دردم می‌گیره که یه عده trun and hood pov shot رو به تارانتینو نسبت می‌دن، در حالی که به طرز ناشیانه‌ای از همون فیلم اولی کپی کرده. وقتی می‌گم برید فیلم‌های اوریجینال رو ببینید همینه دیگه. اگه من از b-movieهای تارانتینو که به زور چند خط دیالوگ دارن خوشم نمیاد نشونه‌ی بدسلیقگی نیست.

آخرین ویرایش:

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
خود این فیلم یه کپی از «Lady Snowblood» هست، بعد بقیه مدیونش باشن؟ :-j اون‌ها دیگه کی هستن دیگه. هنوز تارانتینو رو نشناختید. دقیقا مثل «Reservoir Dogs» که از «City on Fire» کپی کرد. من از این دردم می‌گیره که یه عده trun and hood pov shot رو به تارانتینو نسبت می‌دن، در حالی که به طرز ناشیانه‌ای از همون فیلم اولی کپی کرده. وقتی می‌گم برید فیلم‌های اوریجینال رو ببینید همینه دیگه. اگه من از b-movieهای تارانتینو که به زور چند خط دیالوگ دارن خوشم نمیاد نشونه‌ی بدسلیقگی نیست.

trunk shot رو که آنتونی مان تو He Walked by Night استفاده کرده بود :D اینکه تارانتینو اکثراً از کارهای low-art الهام میگرفته(یا اگه ازش خوشمون نیاد بگیم دزدی هنری میکرده؟:D) توش شکی نیست اما چون فیلم‌هاش رو هم منتقدا پسندیدن و هم عامه مردم،باعث popularize شدنشون شد،واسه همینه که به اسم تارنتینو در رفته.

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
trunk shot رو که آنتونی مان تو He Walked by Night استفاده کرده بود :D اینکه تارانتینو اکثراً از کارهای low-art الهام میگرفته(یا اگه ازش خوشمون نیاد بگیم دزدی هنری میکرده؟:D) توش شکی نیست اما چون فیلم‌هاش رو هم منتقدا پسندیدن و هم عامه مردم،باعث popularize شدنشون شد،واسه همینه که به اسم تارنتینو در رفته.

می‌دونم، ولی شک ندارم این شات رو از همون فیلم کپی کرده، چون «Kill Bill» رو هم از روش کپی کرده. :d اصلا تقریبا تمام کارهاش کپی هست. این سبکی که الان همه دارن ازش حرف می‌زنن و به تارانتینو افتخار می‌کنن مال فیلم‌های درجه ۳ دهه‌ی ۷۰-۸۰ که تو محله‌های فقیر نشین (توهین نیست البته) اجرا می‌شد و اکثرا هم از شخصیت مونث جذاب استفاده می‌کردن. برای همینه که فیلم‌های تارانتینو همه‌شون این‌طوریه چون خودش هم از همون قشر اومده. نشسته تو کلوپ فیلم دیده، یه سری ایده گرفته و اومده اجراشون کرده. حالا این که الان مردم دارن به یه سمتی می‌رن که پرفروش‌ترین آلبوم می‌شه مال تیلور سویفت و «Kill Bill» فیلمی که بقیه بهش مدیون باشن خودش یه بحث جدایی هست که این‌جا نمی‌شه در موردش حرف زد. البته وقتی «Robocop» تعداد رای‌هاش از سه‌گانه برگمان بیشتر می‌شه انتظاری بیشتر از این نمی‌شه داشت. :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر