Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,070
نام
آریا
عجب چیزی بود تریلر Dune: Part 2. :D من به شدت با فیلم قبلی حال کردم و این یکی هم به نظر می‌رسه فیلم جالبی از آب دربیاد. کلاً ماجراهای پارت اول در مقابل این، هیچی حساب نمی‌شه و اگه دنی ویلنوو تونسته باشه مثل فیلم اول عالی کار کنه، چیز محشری در انتظارمون هست.
جالب‌ترین بخش تریلر هم برای من، شکل و شمایل Feyd بود:

do.php

ایشون شخصیت جالبی داره ولی متأسفانه مثل اکثر بخش‌های نسخه مزخرف ۱۹۸۴، اونجا خوب از آب درنیومده بود و خواننده مردمی، جناب استینگ نتونسته بود پتانسیل واقعی شخصیت رو نشون بده:

do.php

ببینیم این دفعه آستین باتلر در این نقش چه می‌کنه. من فیلمی از ایشون ندیدم، ولی گویا پارسال در نقش الویس پریسلی بد کار نکرده بوده.
راستی بانوان فلورنس پیو و لئا سیدو هم بَه‌بَه! :D

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,698
جدیدا رو ندیدم ولی about time رو ببین
ممنون.من قدیم از دوران نوجوونی تا جوونی خیلی فیلم میدیدم.امشب بعد سال ها اومدم ببینم این چند سال اخیر فیلم خوب چی اومده که رسما نا امید شدم.باورم نمیشه صنعت فیلم انقدر شخمی شده.به عنوان یه دهه شصتی اعلام میکنم چیزی که میبینم یه صنعت به فنا رفته اس.

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
943
نام
کیوان
ممنون.من قدیم از دوران نوجوونی تا جوونی خیلی فیلم میدیدم.امشب بعد سال ها اومدم ببینم این چند سال اخیر فیلم خوب چی اومده که رسما نا امید شدم.باورم نمیشه صنعت فیلم انقدر شخمی شده.به عنوان یه دهه شصتی اعلام میکنم چیزی که میبینم یه صنعت به فنا رفته اس.
اگر CODA و Green Book و Wonder ندیدی ببین درامهای حال خوب کنی هستن.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,442
ببین این نظر شاید درست باشه شایدم اشتباه باشه، چون ما وقتی میخوایم یه فیلم قدیمی انتخاب کنیم برا دیدن خب بین هزاران فیلم که تو چند دهه اومده یه چیزی گلچین میکنیم. ولی وقتی فیلم جدید میبینی معمولا گلچین کردنی وجود نداره همینطوری یه چیزی که تازه اومده میبینی، خب قدیما ام تو یک سال کلی فیلم تجاری آشغال میومده فقط چندتاش خوب بوده و موندگار میشده. ولی خب اگه بگیم الان تو یه دوره درخشان سینما نیستیم ولی دهه شصت و هفتاد میلادی بودن، این حرف اشتباه نیست.

پ.ن: ولی در کل این به عنوان مخاطب هیچ اشکالی نداره چون شما به هیچ عنوان مجبور نیستی فیلم جدید بیینی مث گیم نیست که گرافیک و ... تاریخش بگذره، من نود درصد مواقع قدیمی میبینم چون میدونم به احتمال خیلی بیشتری از یه فیلم قدیمی خوشم میاد. تعجب میکنم بعضی ها رو میبینم که انگار «مجبور» هستن فیلم جدید ببینن! خب این همه ریمستر خفن داریم از فیلمای قدیمی

• Like
Reactions: blak and a2010

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,808
نام
وحید
دوستان یه فیلم درام که حس خوب بده معرفی میکنید الان ببینم؟خیلی وقته درام ندیدم.جدید باشه مطمعنا ندیدم.
"مردی به نام اتو" هم خوب بود هم حال خوب کن بود هم جدید

Masoud20R

کاربر سایت
Feb 5, 2010
339
نام
مسعود
عجب چیزی بود تریلر Dune: Part 2. :D من به شدت با فیلم قبلی حال کردم و این یکی هم به نظر می‌رسه فیلم جالبی از آب دربیاد. کلاً ماجراهای پارت اول در مقابل این، هیچی حساب نمی‌شه و اگه دنی ویلنوو تونسته باشه مثل فیلم اول عالی کار کنه، چیز محشری در انتظارمون هست.
جالب‌ترین بخش تریلر هم برای من، شکل و شمایل Feyd بود:

do.php

ایشون شخصیت جالبی داره ولی متأسفانه مثل اکثر بخش‌های نسخه مزخرف ۱۹۸۴، اونجا خوب از آب درنیومده بود و خواننده مردمی، جناب استینگ نتونسته بود پتانسیل واقعی شخصیت رو نشون بده:

do.php

ببینیم این دفعه آستین باتلر در این نقش چه می‌کنه. من فیلمی از ایشون ندیدم، ولی گویا پارسال در نقش الویس پریسلی بد کار نکرده بوده.
راستی بانوان فلورنس پیو و لئا سیدو هم بَه‌بَه! :D

قراره پارت ۲ تو ۲‌ قسمت پخش‌‌ بشه نامگذاری فیلم ها عجیب میشه, چرا اسمشو نمیذارن همون پارت ۳ ...

• Like
Reactions: Taha75

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,615
نام
سپهر
چند خبر:

• Karl Urban در آستانه پذیرش نقش «جانی کیج» در فیلم Mortal Kombat II است.
  • فیلم جدید «وس اندرسون» درجه سنی PG-13 گرفت؛ این اولین فیلم PG-13 است که در آن «Graphic Nudity» وجود دارد.
  • دلیل اصل اعتصاب نویسندگان WGA اعلام شد؛ تمایل استودیوهای فیلم‌سازی به استفاده از هوش مصنوعی برای تولید فیلم‌نامه!
  • ویرایش اول فیلم‌نامه Superman legacy توسط جیمزگان به پایان رسید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر