TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,066
نام
Ali
تا اخرین ذره خاطرات خوب ما رو با ترمیناتور ۲ نابود نکنند دست بردار نیستن:|
حق گفتی!
من قسمت۱ و قسمت۳ رو هم دیدم. هیچ لذتی تماشاشون برام نداشت.
وای به حال قسمت‌های بعدتر که اصلاً نمی‌دونم چندتا هستند!
قسمت دوم یه پکیج کاملی بود که واقعاً آدم رو غرق خودش می‌کرد.
اولین‌ بار وقتی ۱۰ سالم بود(سال ۱۳۸۲) نسخه‌ی دوبله رو دیدم. با بدبختی کرایه‌اش کردیم=))
باورتون نمیشه؛
صاحب کلوپ به ما این فیلم رو کرایه نمی‌داد چون می‌گفت: این مناسب سن شما نیست و بازیگراش لختن(با این که سانسور شده‌ی این شرکت‌های دوبله بود حتی)!!!=))
رو انداختیم به یکی از بچه‌های کوچه که پنج سالی از ما بزرگ‌تر بود بره فیلم رو کرایه کنه. الحمدالله از این ماموریت غیرممکن با سربلندی تمام بیرون اومد:))

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,487
ترمیناتور جدید؟
حتما بازیگرش هم یک زن رنگین پوسته رنگین کمونیه
واقعا با این مسیری که سینمای جهان در پیش گرفته انتظاری بیش از این نمیره که محتوای فیلم همچین چیزی باشه
ترجیح میدم جای این چرندیات فیلمای قدیمیو با کیفیت بالا دوباره ببینم

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
859
نام
محسن
جیمز کامرون تایید کرده که در حال مذاکرات برای ریبوت Terminator هست و تمرکز فیلم رو بر روی هوش مصنوعی می زاره.
نمیدونم چرا بقیه زیاد حال نکردن با این خبر ولی ریبوت کردن ترمیناتور با خود جیمز کامرون شاید بهترین اتفاقی هست که میتونه برای این سری بیفته. ترمیناتور 2 جزو تاپ 3 منه، حتی ترمیناتور 1 رو هم من دوس دارم

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,641
نام
وحید
حق گفتی!
من قسمت۱ و قسمت۳ رو هم دیدم. هیچ لذتی تماشاشون برام نداشت.
وای به حال قسمت‌های بعدتر که اصلاً نمی‌دونم چندتا هستند!
قسمت دوم یه پکیج کاملی بود که واقعاً آدم رو غرق خودش می‌کرد.
اولین‌ بار وقتی ۱۰ سالم بود(سال ۱۳۸۲) نسخه‌ی دوبله رو دیدم. با بدبختی کرایه‌اش کردیم=))
باورتون نمیشه؛
صاحب کلوپ به ما این فیلم رو کرایه نمی‌داد چون می‌گفت: این مناسب سن شما نیست و بازیگراش لختن(با این که سانسور شده‌ی این شرکت‌های دوبله بود حتی)!!!=))
رو انداختیم به یکی از بچه‌های کوچه که پنج سالی از ما بزرگ‌تر بود بره فیلم رو کرایه کنه. الحمدالله از این ماموریت غیرممکن با سربلندی تمام بیرون اومد:))
من فیلم ویدئو تایتانیک رو با همین داستان با هزار بدبختی گیر اوردم دیدم 😅

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,439
نام
Nightwing
نمیدونم چرا بقیه زیاد حال نکردن با این خبر ولی ریبوت کردن ترمیناتور با خود جیمز کامرون شاید بهترین اتفاقی هست که میتونه برای این سری بیفته. ترمیناتور 2 جزو تاپ 3 منه، حتی ترمیناتور 1 رو هم من دوس دارم
دلیل اصلیش فکر میکنم این باشه که یک سری اثر ها دیگه تکرار نمیشن. حتی خود اون تیم سازنده هم جمع شن نمیتونن اثری به یونیکی چیزی که ساختن سال ها پیش و موفق شده خلق کنن
ترمیناتور ۲ زمان خودش ترکوند هنوز هم فیلم قشنگیه ولی اینا هی یکی و میارن مثل ویلن شماره ۲ مذاب میشه از در میره از دیوار میاد وقتی یه بار دیدیم دیگه جذابیتی نداره مگه اینکه مثل شماره ۲ بخوان چیزی نشون بدن که تاحالا ندیده باشیم تو فیلمی که احتمالش کمه

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
859
نام
محسن
دلیل اصلیش فکر میکنم این باشه که یک سری اثر ها دیگه تکرار نمیشن. حتی خود اون تیم سازنده هم جمع شن نمیتونن اثری به یونیکی چیزی که ساختن سال ها پیش و موفق شده خلق کنن
ترمیناتور ۲ زمان خودش ترکوند هنوز هم فیلم قشنگیه ولی اینا هی یکی و میارن مثل ویلن شماره ۲ مذاب میشه از در میره از دیوار میاد وقتی یه بار دیدیم دیگه جذابیتی نداره مگه اینکه مثل شماره ۲ بخوان چیزی نشون بدن که تاحالا ندیده باشیم تو فیلمی که احتمالش کمه
این که آره درسته. نسخه 2 انقدر کامل هست از نظر من که خیلی طبیعیه اگر چیز جدیدی ساخته شه با این نسخه مقایسه میشه و احتمالا اقناع نمیکنه بیننده رو
ولی این دنیا پتانسیل یه ریبوت خوب (نه حالا عالی) رو داره. انقدر نسخه بد بعد از شماره 2 از این سری ساخته شده که دیگه نمیشه بگی اگر ریبوتی انجام شه خراب تر از الان میکنه اسم ترمیناتور رو. صرفا ممکنه موفقیت آمیز نباشه.

• Like
Reactions: Destro

batgamer2

کاربر سایت
Jun 7, 2015
674
نام
امیررضا
از بدبختی نولان همین بس که داره با یه کارگردان کاملا میان مایه و average مثل ویلنوو مقایسه میشه:|
میان مایه و average 😐😐😐😐😐😐
این بنده خدا کلی آثار خوب داره و کلی هم داره تلاش میکنه بهترینش باشه بعد میگی بهش میان رده.
خودش هم گفته مورد کارگردان مورد علاقهش و الهامش نولانه

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,624
نام
iMAN
از بدبختی نولان همین بس که داره با یه کارگردان کاملا میان مایه و average مثل ویلنوو مقایسه میشه:|
ناموسا ویلنو میانمایه و اورج نیست...
Arrival
Sicario
BladeRunner2049
Enemy
Prisoners
Dune
و..
خیلی سنگینه اسامی....

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,073
نولان بنظرم کاراش سرگرم کننده تره از ویلنوو هست ک من موقع دیدن یک فیلم فقط همین برام مهمه. از از ویلنوو عاشق prisoners هستم و از نولان batman begins و memento و prestige برام فوق العاده بودن. بقیه فیلمای نولان دیگه زیادی پیچیده بودن نیازمند عقب جلو کردن فیلم. ویلنوو هم بقیه فیلماش برام کلا خسته کننده بودن ولی اتمسفر عالی ای دارن فیلماش‌.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر