Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,011
نام
روزبه
گویا عنکبوت مقدس یک هفتست که برای دانلود اومده.
استفاده لازم رو ببرید.

من خودم فیلم رو ندیدم ولی نظرات متفاوتی در موردش شنیدم.
یک سری نظر منفی دارن بهش و می گن اثر ضعیفی هست و حقایق هم کامل پوشش نمی ده.
اثر فوق العاده ضعیف که میخواست خودش رو با فراز دادن چند صحنه س ک س ی جذاب کنه

داستان حنایی هم تغییر داده بودن

نگاه نکنید چیزی از دست تمی دید

و‌ جایزه زر‌‌ امیز ابراهیمی نفهمیدم برا چی داده بودن

Arash-S212

کاربر سایت
Dec 18, 2021
406
نام
Ara$h

دقیقا ، مخصوصا ( اسپویل مهم )
صحنه حنایی با زنش فوق العاده مضخرف و useless بود
در کل فیلم ضعیفی بود 👎🏻

• Like
Reactions: Roozbeh7

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,358
دقیقا ، مخصوصا ( اسپویل مهم )
صحنه حنایی با زنش فوق العاده مضخرف و useless بود
در کل فیلم ضعیفی بود 👎🏻

هنوز فیلمو ندیدم ولی این حنایی کیه؟ فیلم از روی اتفاقات واقعی ساخته شده؟

Arash-S212

کاربر سایت
Dec 18, 2021
406
نام
Ara$h
هنوز فیلمو ندیدم ولی این حنایی کیه؟ فیلم از روی اتفاقات واقعی ساخته شده؟
سال ۷۹ اگه اشتباه نکنم این اقا شروع میکنه به کشتن زن های خیابونی توی مشهد ، بنا بوده ، بشدت مذهبی و سمی ، کلا یه روانی در نظر بگیر که مردمو میکشته فکر میکرده داره کار خیر میکنه برای رضای خدا [-(
اره از روی واقعیت ساخته شده ولی یکم تغییر دادن داستانو

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,358
این عنکبوت مقدس رو از کجا پیدا کنیم؟ :-"
من 2-3 تا سایت های تورنت رو چک کردم خبری نیست....

سال ۷۹ اگه اشتباه نکنم این اقا شروع میکنه به کشتن زن های خیابونی توی مشهد ، بنا بوده ، بشدت مذهبی و سمی ، کلا یه روانی در نظر بگیر که مردمو میکشته فکر میکرده داره کار خیر میکنه برای رضای خدا [-(
اره از روی واقعیت ساخته شده ولی یکم تغییر دادن داستانو
آره ویکیپدیا خوندم. از زمان شمیر بوده تا الان که ملت رو میکشن به اسم خدا و بهشت و جهنم و... :| فقط نمی دونم خدا کی به اینا این اجازه رو داد

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,427
نام
علی

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,358
خدا این اجازرو نداده چون نیست که بده لول
خب این طرف ک میگه در راه خدا اینکارو کرده پس براش وجود داره درسته؟ ولی نمی فهمم کی بهش زنگ زده گفته فرزندم برو ملت به نام من بکش :D

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,427
نام
علی
خب این طرف ک میگه در راه خدا اینکارو کرده پس براش وجود داره درسته؟ ولی نمی فهمم کی بهش زنگ زده گفته فرزندم برو ملت به نام من بکش :D
124000تا اومدن گفتن به ما وحی شده و جرئیل شیرجه زده گفته داش خدا میگه فلانه، اینم یکیشون! لول

• Like
Reactions: soltanmasoud

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
جشنواره فیلم فجر یه بخشی داره به اسم «بهترین فیلم از نگاه ملی» و خب معلومه چه فیلم‌هایی معمولا برنده این جایزه میشن.

عنکبوت مقدس از جنس همین فیلم‌ها بود. انقدر درگیر شعار بود که تقریبا هیچ ارزش سینمایی نداشت. تصویرها حتی برای بدبین‌ترین آدم‌هایی که با فضای ایران هم آشنا باشن در محدوده غیرواقعی قرار می‌گرفت.

بعید می‌دونم کسی تا حالا پلیسی دیده باشه که در محل کارش سیگار بکشه. اصرار عجیب فیلم به سیگار کشیدن شخصیت‌ها هم زننده بود. انگار تنها راه نشون دادن عصبانیت، ناراحتی، اضطراب، غم، نفرت و ... برای فیلم ساز سیگار کشیدن بوده.

فیلم ساز هیچ تلاشی نمی‌کنه به ذهنیت شخصیت‌ها و انگیزه‌هاشون وارد بشه بلکه شخصیت‌ها (که چندان شخصیت هم نیستند) فقط کارکرد رسوندن پیام فیلم ساز رو دارن.

امیرابراهیمی بازی خاصی از خودش نشون نمیده و انگار به خاطر تعارف بهش جایزه دادن.

به خاطر سرگرمی که ابداً نباید به فیلم نزدیک شد اما اگر به خاطر موضوع فیلم می‌خوایید ببینیدش، کمی فکر کنید شاید تصمیم‌تون عوض شد.

یکی دو تا صحنه به شدت کرینجی هم توی فیلم هست. انقدر حالم رو به هم زد که اول این پست رو توی تاپیک خرابی‌های PS4‌ ارسال کردم.

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
سلام
مستند "و عنکبوت آمد" به نظرم جذابیت بیشتری نسبت به این فیلم داره و دیدنش پیشنهاد میشه.
اگر موضوع قاتلان سریالی ایرانی براتون جذاب هست به نظرم پادکست ردرام (Redrum) که دو قسمت راجع به محمد بیجه داره رو گوش بدید. وصف قتل هایی که انجام شده فکر نکنم هیچوقت از ذهنتون پاک بشه.

آخرین ویرایش:

AMIR-R

کاربر سایت
Mar 15, 2020
837
توصیه میکنم فیلم و حوادث این روز ها رو در ارشیو داشته باشید ! چون مطمئنا 20 سال دیگه اگر یک شخصی برای مهر و ابان 1401 فیلم بسازه همان موقع هم متهم خواهد شد که این شات و سکانس ها حتی برای بدبین ترین ادم ها هم غیر واقعی هست ! البته فیلم ارگو هم همین شرایط رو داشت که وحشی گری و خشم شرایط واقعی اون دوران رو حتی خیلی کمتر در فیلم نشون میداد ولی خب خیلی ها باور نداشتن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر