PPPPPishrOOOOO

کاربر سایت
Aug 23, 2012
323
نام
بهروز
اگه The Witch و The Lighthouse رو دیدی و اوکی بودی باهاشون، از The Northman هم خوشت میاد. اگه نه، سعی نکن با فاز «حالا این چون وایکینگیه، بذار یه شانس دیگه به این "یارو" بدم شاید از این فیلمش خوشم اومد» بری سمت فیلم و بعد که خوشت نیومد، بری همه‌جا بگی آشغال بود و فلان.

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485
فیلم northman 2022 به راحتی برای من بهترین فیلم سه ساله اخیره درست بعد شاهکار قبلیش lighthouse 2019... فیلم جدید استاد (😁) از همه لحاظ پیشرفت داشته غیر اکت بازیگرا که تو فیلم قبلی خیلی بهتر بود
عزیزانی که دنبال فایت و جلوه ویژه هستند برن سراغ مارول و mcu تا نیازشون برطرف بشه.... فیلم ادعایی نداشته تو این زمینه که بخواد بابتش سرزنش بشه... اگه از فیلم خوشتون نیومد حداقل عیب های منطقی بگیرین نه بیاین ترول کنین...
فیلم از نظر منتقد ها و تماشاگران یه موفقیت بزرگه حیف که تو فروش به دلایلی که دوستان اشاره کردند شکست خورد
وقتشه امشب هم دوباره northman رو ببینم
the-northman-2022-fan-casting-poster-190107-large.jpg

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
کارگردان قسمت بعدی دزدان دربایی کارائیب گفته دو فیلمنامه رو آماده کرده یکی با بازی جانی دپ و در صورتی که جانی دپ نخواد بازی کنه، فیلمنامه دوم با بازی مارگو رابی رو استارت میزنه!

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,155
نام
حامد
نورت من، اتفاقات خیلی عجیب و غیرمنطقی داشت، مثلا :D

چجوری بعد از کلی شکنجه که حالا بماند چجوری کلاغ ها نجاتش دادن حالا باز بماند که چجوری از اونجا فرار کرد و حالا بماند که اصلا دختره چجوری پیداش کرد برای من سوال اینه که طرف بعد کلی زخم و زیل یهو وسط کوه و دشت سر از آب گرم در میاره و یه لیدی خوشگل هم میاد بغلش و بساط بده بزنیم روبه راه میشه. والا الان تو قرن 21 همچین موقعیتی مکانی به سختی جور میشه

آخرین ویرایش:

AmirPXP

Indiana Jones
کاربر سایت
Mar 15, 2009
545
نام
AMIR

چجوری بعد از کلی شکنجه که حالا بماند چجوری کلاغ ها نجاتش دادن حالا باز بماند که چجوری از اونجا فرار کرد و حالا بماند که اصلا دختره چجوری پیداش کرد برای من سوال اینه که طرف بعد کلی زخم و زیل یهو وسط کوه و دشت سر از آب گرم در میاره و یه لیدی خوشگل هم میاد بغلش و بساط بده بزنیم روبه راه میشه. والا الان تو قرن 21 همچین موقعیتی مکانی به سختی جور میشه
بیشتر من احساس میکنم فیلم ساز سعی کرده فانتزی تاریک رو با واقعه گرایی قاطی کنه و یه مخلوطی شبیه به فیلم هزارتوی پن دل تورو بهمون ارائه بده.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
این گنگ بودن یه سری مسائل توی نورثمن تا حدی به سبک داستان گویی و کارگردانی رابرت اگرز بر میگرده و تا حدی هم به داستان ها و افسانه های تاریخی که فیلم بر پایشون ساخته شده.
توی فیلم های اگرز همیشه سخت بوده که واقعیت رو از خیال جدا کرد و ۱۰۰٪ فهمید که چه چیزی واقعیه و چه چیزی شاید فقط زایده تخیل شخصیت های داستان هست.
بزرگترین مثالش هم کلهم فیلم لایت هوس که حتی ملت تئوری هایی دارن در مورد اینکه فیلم فقط ۱ شخصیت داره :|
بعضی از این موارد خیلی توی چشم هستن (واقعی بودن یا نبودن پری دریایی، بدشانسی بخاطر بد رفتاری با مرغ دریایی و ...) و بعضی هم خیلی ریزتر (اون صدای آژیر که توی کل فیلم پخش میشد).

نورثمن این وسط بر پایه اساطیر و داستان هایی هست که پر از موارد فانتری و اغراق هستن(‌ خیلی قوی بودن قهرمان، باور داشتن به وجود موارد ماورایی، حتی اون صحنه گرفتن نیزه توی هوا که توی تریلر هم هست گویا از روی یه داستان گرفته شده)
و توی فیلم اگرز خواسته تا حدودی هم خود اون مسائل فانتزی رو به نمایش بزاره و همزمان به واقعیت ربطشون بده و یه بالانسی بین این واقعیت و فانتزی بودن ایجاد کنه و حتی دلایلی هم بیاره که چرا ملت اون زمان به همچین مواردی باور داشتن.

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,102
نام
سالار
من چن سال یه دوست خارجی داشتم از world of warcraft
ایشون ایسلندی هستن و متخصص خون ولی از اون گیم خوره های شدیدی که هزاران یورو صرف بازی میکنن
امشب داشتیم در مورد نورثمن حرف میزدیم که گفتم اره در‌مورد کشور شماست
گفت اره اتفاقا با alexander skarsgard چن سری پیکنیک رفتم تو‌ پیج اینستام هست اگه ببینی :))
اقا من رفتم چک کردم دیدم راست میگه :))
پ.ن:این اودین اینا یه چیزی قابل باور هستن واسشون.مثلا ‌پدرش با اینکه پزشک به اودین و والهالا اعتقاد دارن

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
من در دفاع از چیزی ننوشتم منتهی شما کلا عادتونه همه چیزو 0 و 1 ببینید و فکر کنید وقتی کسی میگه فلان چیز خوبه لابد هیتر ساید مخالفشه
فن بوی مایکروسافت هم که هستید بحثی نمیمونه دیگه، با فن بوی جماعت بحثی ندارم
شما تمام سینما رو بخطر فن بوی بودن اسپایدی کوچولو زیر سوال میبری بعد تو کامنتی که هیچ ربطی نداره به فن بوی بازی اشاره به فن بوی بازی میکنید؟؟ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌صفرو یک واقعیه تمام سینما و تی وی پر شده از چرت پرت مارولیسم و گاربجسیم . اون مایکرو هم که گفتی ببخشید هیچ‌ربطی نداشت به بحث. وقتی در یک بحثی که هیچ ربطی به طرفداری از شرکتی نداره میای اشاره میکنی کلا نشون میده که بحث رو نمی تونی انکار کنی. شما چیزی درباره من نمیدونی بگراندی از من نداری پس داریم درباره سینما صحبت میکنیم پای بازی ها رو نیار وسط.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: TEK ZXEN

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی

شما هم نقداتون مثل نفد های قدیم مجله بازی سنتره! هنوز مقاله مثلا نقد و بررسی اسکایرم یادم نرفته توسط یکی از نویسندگان بزرگ مجله :

اسمش بود پروانه در برف میخواست مثلا اسکایرم رو مسخره کنه که پروانه در برف میمیره !!!! طرف دارک رو فانتزی رو داشت با اپروچ علمی نقد میکرد !!!اژدها زاده داشتیم در جهان بازی رسما بعد میگفت پروانه در برف میمیرد.

نشون داد که والکری رو دید اونجا و از توانایی های جادویی اون خانم هم ما با خبر شدیم اخرش . ‌‌‌‌‌که باد رو فرا خوند‌. پس نه درست بود . میخواید شما هم بگید gps در برف .؟
!

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
مگه همه داستان ها باید رئال باشن؟:D
چرا دنبال منطق هستین؟؟
فن بوی مایکروسافت هم که هستید بحثی نمیمونه دیگه، با فن بوی جماعت بحثی ندارم
این یعنی چی؟
دیگه وقتی به چیزای بی ربط یکی گیر میده حس نژاد پرستی بهم دست میده
مثل اینایی که میگن تو سیاه پوستی فلانی یا تو ترکی لری فلانی!!! چه فرقی میکنه طرف طرفدار چیه؟ شما اگه میتونی بحثی در مورد بد بودن این فیلم که همه منتقدا میگن عالیه بکنی ، بکن دیگه چیکار به علایق آدما دارین؟

gintoki

کاربر سایت
May 22, 2013
530
نام
سجاد
سلام.من هم خواستم بگم این northman خیلی بد بود از کات هالی الکی و بی موقع که اصلا نمیفهمیدی چی شد .مثال خوبی بالاتر برای کلاغ ها زدن .تا اکشن خیلی از قبل پیش بینی شده اصلا حس اون اکشن که واقعی جلوه کنه نمیداد.یعنی این اکشن فقط تو مختار نامه میبینید .تا داستان بشدت قابل پیشبینی و حس انتقام ابکی.فکر کنم بسیاری از ماها فیلم برای یک روایت خوب یا داستان غیر قابل پیش بینی میبینیم که هیچ کدوم این فیلم نداره حتی روایت هم خیلی سرسری ازش رد شده که بعضی اوقات پیش خودت میگی چرا این قسمت کامل نشون ندادن

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,664
نام
Moein
شما تمام سینما رو بخطر فن بوی بودن اسپایدی کوچولو زیر سوال میبری بعد تو کامنتی که هیچ ربطی نداره به فن بوی بازی اشاره به فن بوی بازی میکنید؟؟ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌صفرو یک واقعیه تمام سینما و تی وی پر شده از چرت پرت مارولیسم و گاربجسیم . اون مایکرو هم که گفتی ببخشید هیچ‌ربطی نداشت به بحث. وقتی در یک بحثی که هیچ ربطی به طرفداری از شرکتی نداره میای اشاره میکنی کلا نشون میده که بحث رو نمی تونی انکار کنی. شما چیزی درباره من نمیدونی بگراندی از من نداری پس داریم درباره سینما صحبت میکنیم پای بازی ها رو نیار وسط.
چرا میگم فن بویی؟ بخاطر همین 2 لاینی که توی این 2 صفحه ریپلای زدی ، نیازی نیس بکگراندتو بدونم واضحه همه چی
"دفاع از اثار‌واقعا خنده دار مارول‌و‌دی‌سی" / "چند میلیون بچه ده ساله رفته اسپایدی دیدن دو‌میلیارد فروش کرده" / "همه‌از دم تمام‌کمیک ها از برزگش تا کوچیکش کشکه" / "شما همون معلومه از سلیقه ات که نشستی مختار و یوزارسیف دیدی کافیه دیگه میدونم تا کجا پیش رفتی همون بلوری ریماکس 8کا همون مختار رو ببین " / "تمام سینما رو بخطر فن بوی بودن اسپایدی کوچولو زیر سوال میبری" حالا سوالی که اینجا پیش میاد توی اون 60 خطی که نوشتم کجاش دقیقا تمام سینما رو زیر سوال بردم؟:))
این 2 خط از کارنامت توی همین 2 صفحه بود و اصلا فن بوی نیستی! :)) حتی نمیتونی درست بخونی طرف چی نوشته فقط درجا تریگر میشی و فکر میکنی اینجا هم بحث سونی و مایکروسافته که هر کی بیشتر فشار بخوره برندس
حالا هم 60 خط دوباره بشین تایپ کن، توی بلاک لیستی و دیده نمیشی
این یعنی چی؟
دیگه وقتی به چیزای بی ربط یکی گیر میده حس نژاد پرستی بهم دست میده
مثل اینایی که میگن تو سیاه پوستی فلانی یا تو ترکی لری فلانی!!! چه فرقی میکنه طرف طرفدار چیه؟ شما اگه میتونی بحثی در مورد بد بودن این فیلم که همه منتقدا میگن عالیه بکنی ، بکن دیگه چیکار به علایق آدما دارین؟
شما؟
والا ایشون یهو اومد به ما گیر داد فکر کرد داداش استن لی ام، بعد جالب اینجاست که نه از نورثمن چیزی نوشتم نه از مارول. فقط گفتم هر کدومش واسه یه سلیقست و میشه از جفتش لذت برد
بحث بد بودن چیه؟ اصلا کسی گفت چیزی بده یا خوبه؟ :| مطمئنی درست ریپلای زدی یا اومدی فقط طرف رفیقتو بگیری؟

آخرین ویرایش:

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
من خودم یه عادت خوب یا بدی که دارم اینه که فیلمی که میخوام ببینم میرم کل کستش و کارگردان و فیلم بردار و همه رو می بینم.
خطاب به کسایی که نسبت به The Northman انتقاد دارن میگم که شما ببینین که فیلم برای چه کارگردانیه بعد بیان انتقاد کنین. این فیلم کاملا رابرت اگرزیه. شما که دو اثر قبلی کارگردان رو ببینی فیلم رو راحت درک میکنی و چیز عجیبی توش به چشمت نمیاد. مثل اینه که بری فیلم تارانتینو ببینی بعد بیای انتقاد کنی که چرا توش انقدر خون و خونریزیه! سبک کارگردان این مدلیه. اگر از دو فیلم قبلی لذت برده باشی قطعا از این هم لذت میبری
توی کامنت قبلیم هم گفتم که وقتی اولین تریلر رو دیدم تعجب کردم که فیلم جدید ایگرزه. انگار کمپانی ناشر برای فروش بیشتر یا هر دلیل دیگه ای میخواست اینجوری نشون بده فیلم جدیدش رو. منم با این دید که با یه اثر کاملا متفاوت طرفم رفتم سراغ دیدن فیلم ولی موقع دیدنش دیدم نه همون تم فیلمای قبلی ایگرز تو این هم هست و دیدم رو همون موقع عوض کردم و واقعا لذت بردم.

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
چرا میگم فن بویی؟ بخاطر همین 2 لاینی که توی این 2 صفحه ریپلای زدی ، نیازی نیس بکگراندتو بدونم واضحه همه چی
"دفاع از اثار‌واقعا خنده دار مارول‌و‌دی‌سی" / "چند میلیون بچه ده ساله رفته اسپایدی دیدن دو‌میلیارد فروش کرده" / "همه‌از دم تمام‌کمیک ها از برزگش تا کوچیکش کشکه" / "شما همون معلومه از سلیقه ات که نشستی مختار و یوزارسیف دیدی کافیه دیگه میدونم تا کجا پیش رفتی همون بلوری ریماکس 8کا همون مختار رو ببین " / "تمام سینما رو بخطر فن بوی بودن اسپایدی کوچولو زیر سوال میبری" حالا سوالی که اینجا پیش میاد توی اون 60 خطی که نوشتم کجاش دقیقا تمام سینما رو زیر سوال بردم؟:))
این 2 خط از کارنامت توی همین 2 صفحه بود و اصلا فن بوی نیستی! :)) حتی نمیتونی درست بخونی طرف چی نوشته فقط درجا تریگر میشی و فکر میکنی اینجا هم بحث سونی و مایکروسافته که هر کی بیشتر فشار بخوره برندس
حالا هم 60 خط دوباره بشین تایپ کن، توی بلاک لیستی و دیده نمیشی

شما؟
والا ایشون یهو اومد به ما گیر داد فکر کرد داداش استن لی ام، بعد جالب اینجاست که نه از نورثمن چیزی نوشتم نه از مارول. فقط گفتم هر کدومش واسه یه سلیقست و میشه از جفتش لذت برد

بحث بد بودن چیه؟ اصلا کسی گفت چیزی بده یا خوبه؟ :| مطمئنی درست ریپلای زدی یا اومدی فقط طرف رفیقتو بگیری؟
:)) :)) :)) :)) بلک لیست بازیسنتر خیلی مهمه اسپایدی جدید داره میاد بشین نگاه کن تا اسم مارول میاد تریگرنزن -مارولسیم گاربجییزم حقیقتا راسته.

• Like
Reactions: TEK ZXEN

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر