darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
واقعا خنده داره که یک عده از جانی دپ دفاع میکنن مثلا انگار که جانی دپ آدم خوبه داستان هاست .بزارید یک داستانی براتون بگم . در تمام دعواها و نزاع های طلاق و خانوادگی نه زن همیشه مقصره نه مرد و هردوشون هم همیشه مقصرن .شک نکنید . این داستان های خاله زنکی جانی دپ و امبر هرد رو همه جا میبینم . من نه از دپ خوشم میاد نه امبر هرد . دپ یک اثر خوب نداشته این چند ساله امبر هرد هو که بااون بازیگریش فقط بدرد پ. و.ر.ن میخوره .خوب حالا دپ چندین بار در طی چند سال زن و بچه هاش رو ول کرد که هی بره با خانم های جوان تر از خودش زندگی کنه طرف هیچ وقت مرد زندگی نبوده پس دفاع ازش جایز نیست . از اون طرف هرد فقط شیفته شهرت بوده ببنید در عکس های قدیم چطور کنار دپ پز میداده ولی در زندگی واقعی میرفته مدفوع میزاشته در تخت خواب دپ . اینا آشغال های هالیوودی هستند . کم گیر میاد سلبریتی هالیوودی که واقعا شایسته ستایش باشه . هردو رو باید کنسل کرد دو تا عوضی به تمام معناهستن. یک نکته د یگه درباره بد بودن هرد . زنی که میره با مردی که چند خانواده رو ترک کرده و رفته پی عیاشی زندگی میکنه و میدونه که این مرد چند خانواده دیگه و چند همسر دیگه رو تنها گذاشته و میدونه که قابل اعتماد نیست ولی باز برای شهرت میره کنارش از اون مرده خیلی بدتره.
هم دپ و هم هرد دو تا پس مونده زباله سلبرییتی مدرن هالیوودی هستند که حتی تو جنگ و ناراحتی شون هنوز از طرفدارانشون میخوان لایک و فالووشون کنن و هنوز از اکت کردن دست برنمیدارن و با لباس های گرون فشن شو میان تو دادگاه- دپ که اصلا ده ساله معنایی نداره اینقدر بازیگریهاش ضعیف بوده و اگر همون لوس بازیهای کارائیبش نبود زودتر از اینها رفته بود. بعضی ها میگن هرد فمینست است و .... هیچ کس نباید از یکی از اینها دفاع کنه چون خود دپ هم همسرهای قدیمش دارن میگن پرخاش گربوده و و دست بزن داشته پس ممکنه هرد راست بگه و این بابا یک عوضی به تمام معنا باشه از اون طرف هرد هم یک آشغال تشنه شهرت بوده که رفته کنار یک سلبریتی پول دار با پول های بابا خوش گذرونده و حتی با ایلان ماسک هم سر وسری داشته پس اون هم یک خیانت کار که میدونسته با یک خیانت کار داره زندگی میکنه .

هردو عوضی هستن. این دو آدم شایسته دوست داشتن و یا طرفداری نیستند

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: MK_COD and hitman68

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
واقعا خنده داره که یک عده از جانی دپ دفاع میکنن مثلا انگار که جانی دپ آدم خوبه داستان هاست .بزارید یک داستانی براتون بگم . در تمام دعواها و نزاع های طلاق و خانوادگی نه زن همیشه مقصره نه مرد و هردوشون هم همیشه مقصرن .شک نکنید . این داستان های خاله زنکی جانی دپ و امبر هرد رو همه جا میبینم . من نه از دپ خوشم میاد نه امبر هرد . دپ یک اثر خوب نداشته این چند ساله امبر هرد هو که بااون بازیگریش فقط بدرد پ. و.ر.ن میخوره .خوب حالا دپ چندین بار در طی چند سال زن و بچه هاش رو ول کرد که هی بره با خانم های جوان تر از خودش زندگی کنه طرف هیچ وقت مرد زندگی نبوده پس دفاع ازش جایز نیست . از اون طرف هرد فقط شیفته شهرت بوده ببنید در عکس های قدیم چطور کنار دپ پز میداده ولی در زندگی واقعی میرفته مدفوع میزاشته در تخت خواب دپ . اینا آشغال های هالیوودی هستند . کم گیر میاد سلبریتی هالیوودی که واقعا شایسته ستایش باشه . هردو رو باید کنسل کرد دو تا عوضی به تمام معناهستن. یک نکته د یگه درباره بد بودن هرد . زنی که میره با مردی که چند خانواده رو ترک کرده و رفته پی عیاشی زندگی میکنه و میدونه که این مرد چند خانواده دیگه و چند همسر دیگه رو تنها گذاشته و میدونه که قابل اعتماد نیست ولی باز برای شهرت میره کنارش از اون مرده خیلی بدتره.
هم دپ و هم هرد دو تا پس مونده زباله سلبرییتی مدرن هالیوودی هستند که حتی تو جنگ و ناراحتی شون هنوز از طرفدارانشون میخوان لایک و فالووشون کنن و هنوز از اکت کردن دست برنمیدارن و با لباس های گرون فشن شو میان تو دادگاه- دپ که اصلا ده ساله معنایی نداره اینقدر بازیگریهاش ضعیف بوده و اگر همون لوس بازیهای کارائیبش نبود زودتر از اینها رفته بود. بعضی ها میگن هرد فمینست است و .... هیچ کس نباید از یکی از اینها دفاع کنه چون خود دپ هم همسرهای قدیمش دارن میگن پرخاش گربوده و و دست بزن داشته پس ممکنه هرد راست بگه و این بابا یک عوضی به تمام معنا باشه از اون طرف هرد هم یک آشغال تشنه شهرت بوده که رفته کنار یک سلبریتی پول دار با پول های بابا خوش گذرونده و حتی با ایلان ماسک هم سر وسری داشته پس اون هم یک خیانت کار که میدونسته با یک خیانت کار داره زندگی میکنه .

هردو عوضی هستن. این دو آدم شایسته دوست داشتن و یا طرفداری نیستند
View attachment a929e865009c6f9478267f7bf47dfb8f35722938-480p.mp4

دوستان وسط دعواتون :Cheesygrin: لطفا یکی دو سایت دانلود بدون سانسور معرفی کنین . بیشتر ریلیزهای PSA میگیرم اگه باشه کافیه
خود سایت PSA

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,664
نام
Moein

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
واقعیتش اینه که وایکینگ‌ها (جز ویکی) آدم‌های پست و متجاوز و وحشی بودن. البته با استانداردهای امروزی. شاید با معیارهای اون زمان، فقط کمی خشن‌تر از بقیه بوده باشن.
گردن زدن، به کنیزی گرفتن زنان و به بردگی بردن شکست خوردگان در جنگ تا قبل از دوران معاصر نه غیرعادی بوده و نه زشت.
بالاخره پیشرفت‌های بشری فقط شامل SSD و کوکاکولا نمیشه. این موارد هم مقداری نسبت به چند هزار سال قبل پیشرفت کرده. حداقل به نظر ما الآن کار خوبی نمی‌کردن:D
ویکی هم بچه بود و ما بزرگی‌ش رو ندیدیم و معلوم نیست در آینده به کجا رسیده! :(

چقد جالبه The northman یکی درمیون میان میگن عالی بود و افتضاح بود :D
اصن اهل دارک فانتزی نیستم ولی کنجکاو شدم اینو ببینم
ولی در مجموع تعداد موافق‌های فیلم بیشتر از مخالف‌هاست. :D
توی IMDb که مردم امتیاز می‌دن، ۷.۶ هست که از دو تا کار قبلی رابرت اگرز یعنی The Witch (با امتیاز ۶.۹) و The Lighthouse (با امتیاز ۷.۴) بالاتره. ولی فعلاً تعداد امتیازهاش کمتر از اون‌هاست و شاید در آینده امتیازش یه ذره پایین‌تر بیاد.
The Northman از نظر منتقدها هم فیلم خیلی خوبی محسوب می‌شه و توی متاکریتیک ۸۲ هست که عدد بالایی برای فیلم‌های سینمایی محسوب می‌شه (یک امتیاز پایین‌تر از دو تا فیلم قبلی). توی راتن تومیتوز هم ۸۹٪ هست که عدد بالاییه و تقریباً شبیه دو تا فیلم قبلی اگرز (یک درصد پایین‌تر از اون دو تا).
در کل فیلم بازخوردهای خیلی خوبی از طرف منتقدها گرفته و بین بیننده‌ها هم تعداد اون‌هایی که دوستش داشتن بیشتر بوده. البته به معنی این نیست که همه باید حتماً لذت ببرن و کسی حق انتقاد از فیلم رو نداره و به نظرم نباید انقدر به همدیگه گیر بدیم که فلانی به چه حقی از این فیلم خوشش اومده یا فلانی چرا حال نکرده. :D
من خودم زیاد اهل دنبال کردن امتیاز فیلم‌ها نیستم و ۹۰٪‌ از فیلم‌هایی که می‌بینم رو اصلاً نمی‌دونم توی این سایت‌ها چه وضعیتی دارن! :D ولی چون ملاک دم دستی به جز این نداریم، در مورد The Norhtman رفتم سراغ امتیازها که ببینم اوضاع چطوره. با توجه به نزدیکی میلیمتری امتیازهای هر سه فیلم توی متاکریتیک و راتن تومیتوز هم به نظرم اگه کسی اهل کارهای قبلی اگرز باشه احتمالاً با The Northman حال می‌کنه.
-------------
الآن توی صفحه IMDb این فیلم بودم و چشمم خورد به یه عکسی از Alexander Skarsgard (به فارسی ننوشتم، چون ۶۵ مدل تلفظ از اسکارسگارد و اسکارزگارد تا اسکاشگورد و... براش استفاده می‌شه). استاد توی مراسم MTV چند سال پیش، این مدلی اومده بوده وسط سن! :| :D

a281056_.jpg

آخرین ویرایش:

TOOL.

کاربر سایت
Nov 15, 2020
411
چقد جالبه The northman یکی درمیون میان میگن عالی بود و افتضاح بود :D
اصن اهل دارک فانتزی نیستم ولی کنجکاو شدم اینو ببینم
اینا دارن عزیزم الکی افتضاح بودن فیلم رو میندازن گردن سبک کارگردان

دیگه مُد شده تا یه فیلم افتضاحه سری میگن سبک کارگردان این بوده ! پس همه فیلما خوبن دیگه همه بگن کارگردانش این مدلی فیلم میسازه !
بنده از فیلم The witch و lighthouse کاملا لذت بردم و دوسشون داشتم اما نورثمن از همه نظر ناقصه
اگر بلد نبودی اکشن درست توی فیلمت پیاده کنی میخواستی سراغ این داستان نری ! میگن فیلم در این ضمینه هیچ ادعایی نداشته ! خُب اعا نداری نساز پس

تلفیق واقعیت و رویا پردازی یا افسانه هم توی هزار تا فیلم دیگه پیاده سازی شده و هیچ کس ایرادی نگرفته چون به زیبایی این کار انجام شده و بیننده لذت برده مثل Pan's Labyrinth ـه عزیز
گنگ بودن داستان در نصف اثار خوب سینمایی وجود داره و اصلا ازار دهنده نیست.
نورثمن ناقصه و دلیلشم اینه کارگردان اومده داستانی عامه پسند، همراه اکشنی که هیچ استعدادی در ساختش نداره رو قاطی سبک خودش کرده تا زیاد بفروشه و استفاده از نیکول کیدمن هم کاملا مشخصه میخواسته زیاد بفروشه : ))
که خدا رو شکر حتی بودجه خودش رو هم در نیاورد=P~

اضافه : یارو خون خار و قلب ادمیزاد میخوره یهو توی سکانس سک ...س با ملکه جوان نقش جک توی تایتانیک رو بازی میکنه از نظر رمانتیکی =))

آخرین ویرایش:

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,155
نام
حامد
این که کارگردان کی بود هیچ وقت برام مهم نیست. اول فیلم باید خودشو نشون بده و بعد ببینیم که کارگردان کی بود و امضاش چیه، رابرت اگرز از اول که این م‌خصات رو نداشت که بعله حتما باید همچین فیلمی ساخته ما اونو درک کنیم.
لایت هاوس یک شاهکار هستش. اونجا هم برا من اهمیتی نداشت کارگردانش کیه ولی هر کی بود فیلم رو به یک شاهکار تبدیل کرده بود. بین فانتزی و حماسی و افسانه و واقعیت یک بالانس باورپذیر ایحاد کرده بود.
ولی اینجا هیچ چیزی وجود نداشت.

فیلم اونجایی که نیاز داشت از پلات هول فرار کنه دست به دامن افسانه ها میشد.

طرف بعد چندین سال که از بچگی تو شرق اروپا بین یک سری انسان وحشی که به گرگ نما تبدیل شدن و گردن ملت رو با دندوناش می جوید و خون توی دهنش سوزه می‌کشید و ادای گرگ ها درمی‌آورد. یهو شب یکی میاد تو رویاش بهش میگه تو المث هستی برو انتقام‌ تو بگیر اینم میگه پشمام یهو نقشه میکشه آدم میشه سر به زیر میشه حرف های بزرگ میزنه. جملات گوهر بار میگه.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
خنده‌دار هست،چه اصراری دارین بگین از دو اثر قبلی لذت بردین و از این لذت نبردین؟ توقع دارین کسی اینجا باورتون کنه با این مدل بحث و سلیقه از دو اثر نیش مثل لایت‌هاوس و ویچ خوشتون اومده اما از نورث‌من نه؟! :D

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
488
دوستان وسط دعواتون :Cheesygrin: لطفا یکی دو سایت دانلود بدون سانسور معرفی کنین . بیشتر ریلیزهای PSA میگیرم اگه باشه کافیه
بعضیاش کلا رایگانه بعضی فقط فیلماش
دیجی موویز
زر فیلم
اوا مووی
فیلم2مدیا
موبو مووی

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,477
این که کارگردان کی بود هیچ وقت برام مهم نیست. اول فیلم باید خودشو نشون بده و بعد ببینیم که کارگردان کی بود و امضاش چیه، رابرت اگرز از اول که این م‌خصات رو نداشت که بعله حتما باید همچین فیلمی ساخته ما اونو درک کنیم.
لایت هاوس یک شاهکار هستش. اونجا هم برا من اهمیتی نداشت کارگردانش کیه ولی هر کی بود فیلم رو به یک شاهکار تبدیل کرده بود. بین فانتزی و حماسی و افسانه و واقعیت یک بالانس باورپذیر ایحاد کرده بود.
ولی اینجا هیچ چیزی وجود نداشت.

فیلم اونجایی که نیاز داشت از پلات هول فرار کنه دست به دامن افسانه ها میشد.

طرف بعد چندین سال که از بچگی تو شرق اروپا بین یک سری انسان وحشی که به گرگ نما تبدیل شدن و گردن ملت رو با دندوناش می جوید و خون توی دهنش سوزه می‌کشید و ادای گرگ ها درمی‌آورد. یهو شب یکی میاد تو رویاش بهش میگه تو المث هستی برو انتقام‌ تو بگیر اینم میگه پشمام یهو نقشه میکشه آدم میشه سر به زیر میشه حرف های بزرگ میزنه. جملات گوهر بار میگه.
این چیزی که شما میگی دلیل داره توی اون سال ها سعی کرد از گذشتش فرار کنه اگر هم دقت اون اوایل خودشم دوست نداره بره دنبال انتقام منتها با پدرش پیوند خونی بسته اگه انجامش نده اودین نمیبخشتش نفرین میشه و در نتیجه به والهالا نمیره. در کل قبول دارم با کسی که اشنا نباش با Norse فیلم یه مقدار گنگه مارکتینگش فیلم هم بد بوده.

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,247
خنده‌دار هست،چه اصراری دارین بگین از دو اثر قبلی لذت بردین و از این لذت نبردین؟ توقع دارین کسی اینجا باورتون کنه با این مدل بحث و سلیقه از دو اثر نیش مثل لایت‌هاوس و ویچ خوشتون اومده اما از نورث‌من نه؟! :D
یعنی واقعا باورش انقد سخته که یکی لایت هوس رو دوس داشته باشه و نورثمن رو دوس نداشته باشه؟:D چرا براتون عجیبه؟
بنظر من نورثمن از منظر بصری و تدوین و کارگردانی صحنه ها و موسیقی و.... واقعا فیلمی زیبا و جذاب و دل نشین بود. ولی متاسفانه در داستان و محتوا لنگ میزد. در واقع بیش از حد تک بعدی و معمولی بودش. من انتظار کنش های خیلی بیشتری در دل داستان داشتم که متاسفانه اتفاق نیوفتاد و همه چی خیلی ساده انگارانه به پایان رسید. بعضی از باگهاش هم دوستان اشاره کردن که منم تا حدی باهاشون موافقم. بازیگری ها هم به غیر از یکی دو مورد عموما در حد اوکی بودن و نه بهتر ( به یاد بیارید بازیگری های لایت هوس را که پشماتون چطور میریخت:D)
دقیقا در همین سبک و سیاق پارسال فیلم گرین نایت رو هم داشتیم که هم در بخش بصری خیلی قوی بود و هم از نظر من، داستان و محتوای خوبی داشت و حداقل در پایان فیلم احساس کردم یه چیزی بهم اضافه شده:D همین موارد در لایت هوس هم برام تکرار شد و با وجود گنگ بودن داستانش، بازم محتوای بیشتری بهم تحویل داد.

TOOL.

کاربر سایت
Nov 15, 2020
411
به همون دلیلی که از inception لذت بردیم اما از Tanet عنمون گرفت

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,382
نام
محمد
هر اثر رو با خودش میسنجند نه با اثار قبلی، اثر قبلی این وسط میخواد چی بگه؟:-"

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
بحث Northman چقدر طولانی شد :-" اخرین بار یادم نیست کی سر یه فیلم انقدر بحث ایجاد شد و از این بحث های ایجاد شده و اختلاف نظر به شدت استقبال میشه :-"

اول در مورد مقایسه Northman و lighthouse، برای منم لایت هوس یه سر و گردن از northman بالاتر هست، از معدود فیلم هایی که به نظرم خیلی خیلی کم میشه بهش ایراد گرفت و به قولی به شدت پولیش شده هست.
حالا دلایل بهتر بودنش هم بماند ولی وسعت خیلی کوچیکتر فیلم + وجود فقط 2 بازیگر که هر دوتاشونم به شدت کاربلد بودن تاثیر زیادی داشتن.

در مورد مشکلات northman، من همون دفعه اولم که فیلم رو دیدم اومدم گفتم از مشکلات فیلم یه سری از کات های عجیب بود + مدت زمان فیلم، انگار فیلم میخواست موارد خیلی زیادی رو نشون بده (مخصوصا توی 1/3 ابتدایی فیلم) ولی به دلایلی فیلم رو کوتاه تر کردن.
حالا شاید یکم این چیزی که میگم شبیه تئوری توطئه و .... باشه :-" ولی به نظر میاد استدیو نقش زیادی توی تدوین و احتمالا مدت زمان فیلم و ... داشته و دست کارگردان این دفعه به اندازه قبل باز نبوده. (کربلایی اگرز یه مصاحبه طولانی در این مورد با new yorker داشته)
در کل اگه فیلم مقدرای طولانی تر بود و به یه سری از مسائل بیشتر پرداخته میشد این مشکلات هم حل میشد ولی خوب اگه از داستان کلی خوشتون نیومده باشه این مورد کمکی به فیلم نمیکنه.

ولی با وجود مشکلاتش همچنان فیلم خیلی خوبی بود و در کل فیلم وایکنیگی به این وسعت و با انقدر توجه به جزئیات نداشتیم تا حالا :-"

+

باز اشاره شد به فیلم green knight که بنده خدا خیلی کم دیده شد :(

از نظر داستان پردازی و روند داستانی از northman بهتر هست (و هر دو تاشون هم داستان های به شدت ساده ای دارن)
از نظر وجود موارد عجیب غریب هم میشه گرین نایت و نورثمن رو با هم مقایسه کرد.
من زیاد نمیخوام مقایشون کنم چون هر دو فیلم رو خیلی دوست دارم و هردوتشاون نقاط مثبت خودشون رو دارن ولی اون حس و حال تنهایی + نامطئمن بودن از اینده که توی Green knight هست رو کمتر میشه توی فیلم ها دید.

خلاصه اینکه این فیلم هم به شدت پیشنهاد میشه هرچند احتمالش هست که دوباره فحش بخوریم بخاطر پیشنهاد دادنش :-" :-" :-"

Dev patel هم توی نقشش عالی بود و از بهترین مثال های استفاده از یه بازیگر رنگین پوست برای یه نقش تاریخی ( که انتظار میره سفید پوست باشه) بود :-"

1652699113235.png

1652707334610.png 1652707422041.png

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر