Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,711
نام
Ebrahim
fantastic beast ورژن web بدون هارد ساب کره ای داره یا باید صبر کنیم ؟

اکثر انکودرها رو که تست کردم، هارد ساب کره ای دارن، چون نسخه رسمی نیست!

پس باید صبر کنی برا نسخه دیجیتالی که همزمان با عرضه رو اچ بی او مکس منتشر میشه.

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,711
نام
Ebrahim
فیلم north man هم کیفیت خیلی خوب web dl ( از hd تا 4k) اومد . نمیدونم میشه ادرس سایت رو گذاشت یا نه . اگه میشه بگن دوستان تا لینک بدم

خصوصی برا دوستانی که میخوان بفرست.

• Like
Reactions: reza11

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,519
هر چی میگذره به هنری کویل بیشتر علاقه مند میشم، اون از اسمبل کردن سیستم گیمینگ اینم جوجه کباب :D :
به این بنده خدا کسی نبود بگه یه گوجه کبابی هم بذار کنارش تا خف نکنی؟

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,604
واقعا میگیم من به شخصه لیدم تو سلیقه فعلی مردم جهان , یعنی تو هر زمینه ی این سلیقه نابودشون هست
از گیم , موزیک , فیلم , هنرهای دیگه
واقعا دنیا به کدوم سمت داره میره
آهنگای 2007-08 با الان قیاس میکنم چرت
فیلمای قدیمی با الان چرت خالص
گیم فکر کنید از امثال r6 / counter/killzone و... برسی پابجی و فورتنایت
من 3 سال پیش به رفیقام میگفتم گیم تموم شده میخندیدن , میگفتم شما بازیای که قدیم میومدو با الان قیاس کن
فیلمم از دید من واقعا تموم شده نهایت سالی 10 تا اثر با ارزش بیاد
همه شده سوپر هیروی , تینیجری و جدیدا توجه بیش از اندازه به دگرباش ها
برای همینه خیلی کم پیش میاد سمت فیلمای جدید میام
اون حس زیبای دهه 00/90/80 و قبل تر اصلا با الان قابل قیاس نیست
خیلی از این دنیای مدرن بیزارم
من هیچ وقت اونجرزو ندیدم , deadpool 1 تا کیفیت خوبش اومد دانلود کردم ولی همین پارسال دیدم (چقدر هم برام نچسب بود با این نسبت به فیلمای دیگه سوپرمنی بهتر بود) یا اصلا suicide squad ندیدم
خوب این همه تخریب پذیری cg و اکشن بی انتها تهش چی؟
وضعیت سینمای دنیا شده شبیه سینما هند , خود هندیا ازشون میپرسن شما فیلماتون خیلی خالی بندیه
طرف میگه میدونیم ولی اینجوری میسازیم که مردم وقتی میان سینما غم و غصه هاشون یادشون بره و امید میدیم مردم

آخرین ویرایش:

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
اگه کل سینما و هنر واسه کسی تو این خلاصه شده که دو ساعت خودشون تنها یا با پارتنرشون بشینن پاپ کورن بخورند و فیلمای بی مغز ببینند که خوش به حالشون...
عمده مردم ترجیح می دن برن سینما فیلم پاپکورنی ببین. بزرگترین فرانچیز های سینما حال حاضر همین فیلم های پاپکورنی هستن. مارول و سی دی به کنار, Jurassic World, Starwars, Harry Potter, Lord of the Rings, Avatar, Indiana Jones, F&F, ...
عمده مردم ترجیح می دن موسیقی پاپ و رپ گوش کنن نه سمفونی.
عمده مردم بیشتر وقتشون رو توی اینستاگرام و فیس بوک و تیک تاک می گذرونن نه ResearchGate.
عمده مردم ترجیح می دن تایم آزاد گیر میارن برن بیرون عشق و حال نه گالری نقاشی.
و ...
خوش به حالشون.

InAnyCase

کاربر سایت
Feb 24, 2022
53
اولادش! این قضیه مارول و دی سی که می بینید حسابی گرفته علتش فقدان اسطوره در دنیای مدرن و نیاز فطری بشر به داستان سرایی هست. (بدون داستان که بتونیم وقایع زندگی خودمون رو باهاشون مقایسه کنیم احساس پوچی داریم) حتی همین مارول اومده Thor و Loki رو از همون اسطوره های قدیمی اسکی رفته. ولی مسئله اینجاس که اسطوره های قدیمی چند لایه بودن و یه درس زندگی رو منتقل میکردن اما اسطوره های فعلی چیزی ندارن.

دومادش! خارجیا به فیلم میگن movie که از move و همون حرکت میاد. 30 یا 60تا عکس منجمد و مُرده داره در هر ثانیه از جلوی چشمت رد میشه تا خیال حرکت داشته باشی. سینما یه هنره؟! بله قطعا. اما به نظر خیلیا در برابر تئاتر که زنده و پویا هست رنگ میبازه. تو تئاتر دیگه از کات دادن و تکرار دیالوگ خبری نیست. همه چیز مثل زندگی واقعی در آن واحد در جریانه. و تلاش بسیار بیشتری از سمت بازیگر رو هم میطلبه. شاید شانس تجربه یه تئاتر فقط یه بار تو زندگیت اتفاق بیافته اما فیلم رو میتونی n میلیون بار تو انواع و اقسام دستگاه ها پلی بدی. و...

باشه ولی 24عکس مرده بر ثانیس

دقیقا نکته ظریفی اشاره کردی. علی رغم پیشرفت تکنولوژی بازهم 24 فریم بخاطر ایجاد motion blur ارجحیت داره. چراکه در هنر، وقتی وضوح یکی چیزی بیش از حد زیاد باشه حالت خشک و علمی و بی روح به خودش میگیره.

آخرین ویرایش:

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,711
نام
Ebrahim
مشخص نیست نسخه با کیفیتش کی میاد،؟

هنوز مشخص نیست، ولی فکر کنم نزدیک به ۶۰ روز بعد از اکران، میفرستنش رو پارامونت پلاس!

تام کروز و پارامونت مشکل زیاد باهم دارن تو نحو انتشار فیلمهاش!

مثلا برا ماموریت غیرممکن پارامونت میخواد فیلمو ۴۵ روز در انحصار سینماها نگه داره، ولی تام کروز راضی نشده!

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
واقعا این جور سبک فیلما که یک نفر با یه گله آدم میجنگه رو درک نمیکنم
آخه چقدر هندی , طرف با یه کلت همرو پیاده میشه میکشه بعد ما تو بازی R6 که فرضا ریسپان داشت راند بعد 1VS5 میشدیم دست پامون میلرزید.
حداقل اکشن میسازید یه فیلم طبیعی بسازید . اینجور فیلم ها شاید برای افراد بزرگسال باشه ولی بیشتر مناسب بچه های دبستانیه که ببیننو برن تو حیاط مدرسه بیفتن دنبال هم اون بگه "دیش دیش دیش" اون یکی بگه "دررررررررررررر"​
تابحال فیلم اکشنی ندیدم که آدم بدای فیلم توی مبارزات 1 به چند نفر، نوبت دعوا رو رعایت نکنند!
قهرمان فیلم اون وسط ایستاده و آدم بدا خیلی مودب و با رعایت نوبت یکی یکی میان کتک میخورن و نقش برزمین میشن! اسلحه هاشونم متاسفه از راه دور کار نمی کنه و نیاز داره تا در فاصله 5 سانتی متری هدف قرار بگیره تا شلیک کنه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر