Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
ینی اگه ببازه هم برندست
چی چی ببازه برندست.
رسما از کار بی کار شده. حالا هزار تا هم از این نظر سنجی ها بزارن در عمل هیچ فرقی نمی کنه. اگر بازنده بشه یه یک دلاری هم دیگه نمی تونه در بیاره به کنار. یک خروار هم پول باید دو دستی تقدیم کنه بره.

البته بماند که با این افتضاحاتی که Amber Heard توی دادگاه بار آورده من بعید بدونم حتی 1% هم شانس برنده شدن داشته باشه.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
اگر بازنده بشه یه یک دلاری هم دیگه نمی تونه در بیاره به کنار.
قبلا تاثیر گزاشته رو کارش ولی وقتی این دادگاه فیلماش پخش شد دید عمومی تغییر کرد. الان دیگه چرا نباید کمپانی یا تهیه کننده ای جانی دپ رو به کار بگیره؟
نه تنها مثل قبل که حتی بیشتر از اون فیلمش فروش میکنه بخاطر این قضیه.
به نظر من به هدفش رسیده از همین الان.

از نظر برنده شدن هم این یه مورد Defamation هست و خیلی سخته ثابت کردنش، حتی اگه ثابت کنند که امبر هرد قابل اطمینان نیست بعدش باید ثابت کنند که واقعا تاثیر گزاشته رو کارش که اینم خودش یه چلنجه.

• Like
Reactions: TheGodfather

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
نسخه سک/سی یا همان دیجیتالی The Northman به کارگردانی کربلایی، حاج محمود رابرت ایگرز کبیر ۱۳ ماه می (همین جمعه) منتشر خواهد شد! :D
الان نگاه کردم، ایشون 50 ملیون دلار فروخته تا الان و بودجه خود فیلم هم دوروبر 90 ملیون بوده :-"
خلاصه اینکه سوددهی که هیچی، نمیدونم اصلا میتونه اون پول بودجه رو برگردونه یا نه. (یه ویدیویی در مورد فیلم بود، طرف میگفت با توجه به هزینه تبلیغات و ...، فیلم باید +200 ملیون بفروشه تا به سوددهی برسه :| )
خلاصه اینکه با اینکه پیش بینی میشد نتونه خیلی موفق ظاهر بشه (توی باکس افیس) ولی خوب من خودم شخصا انتظار داشتم بیشتر بفروشه.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
الان نگاه کردم، ایشون 50 ملیون دلار فروخته تا الان و بودجه خود فیلم هم دوروبر 90 ملیون بوده :-"
خلاصه اینکه سوددهی که هیچی، نمیدونم اصلا میتونه اون پول بودجه رو برگردونه یا نه. (یه ویدیویی در مورد فیلم بود، طرف میگفت با توجه به هزینه تبلیغات و ...، فیلم باید +200 ملیون بفروشه تا به سوددهی برسه :| )
خلاصه اینکه با اینکه پیش بینی میشد نتونه خیلی موفق ظاهر بشه (توی باکس افیس) ولی خوب من خودم شخصا انتظار داشتم بیشتر بفروشه.
شما تا وقتی MCU و DC رو داری دیگه چه نیازی به این فیلمای بلاک باستری تاریخ گذشته داری ؟ ایشالا MCU روز به روز تو گیشه گنده تر بشه و مونوپولیش رو سینمای بلاک باستر و به طور کلی سینما بیشتر و ریشه هرچی فیلم بلاک باستری غیر سوپر هیرویی خشک بشه :>

بنده خدا ماریتن اسکورسیزی یـ چیزی میدونست ولی خوب وللشش MCU رو بچسب 8-|

تا دیروز هیچ حسی به اواتار 2 نداشتم ولی امیدوارم James Cameron یـ حرکتی بزنه :|

آخرین ویرایش:

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
دنبال سود و فروش‌در سینمای ایگرز ؟؟
این ابر قهرمانی‌ها داغون کردند سینما رو.
اگر چارتا فیلم ساز مثل این بابا فیلم‌نسازن که فاتحه خونده است .کامرون هر چی باشه اورجینال کاره .شاید داستان هاش شبیه اثار مهم دیگه باشن ولی تلاشش رو میکنه که متفاوت و هوشمند باشه نه تنوس بسازه با اون‌چونه اش ‌.

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,709
واقعا باید فاتحه سینما رو خوند...
فیلمی مثل NWH میاد اونقدر فروش میکنه، بعد فیلمی مثل The Northman بودجه ش رو بر نمی گردونه. حالا این از اون فیلم درپیت کودکستانی چی کم داره، باید از مردم خوش اون ور آب پرسید!!
به نظرم مارول به آموزش پرورش کفار پول میده که بچه ها رو اردو ببرن سینما :D

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
نه که اتفاق خوبیه ولی خب، الان تقصیر مارول یا دی‌سیه که مخاطب ترجیح میده برای چند ساعت دیت با پارتنرش، بره یک فیلم دو ساعته لایت و سرگرم‌کننده ببینه، پاپکورنش رو بخوره و برگرده سر زندگیش؟

یعنی سینما فقط وقتی سینماست که ۴ ساعت، سه‌تا پیرمرد ۸۰ ساله که با CG جوون‌تر شدن دور خودشون بچرخن؟ یا مثلا این یکی بزرگوار که تو فیلم اولش میلیون‌ها دلار خرج نوشتن lore و تاریخچه و حتی سیستم موسیقی جدید برای دنیاش شد، همه‌ش رو ریخت بیرون و یک ورژن بی‌نمک و لوس از Dances with Wolves و به جرئت یکی از بدترین ویلن‌های تاریخ کل سینما رو تحویل داد، فقط چون اسپایدرمن نداره الان فیلم خوبیه؟

یا مثلاً چرا وقتی فیلم ایندی‌ای مثل Hereditary یا Green Knight بودجه‌شون رو برمیگردونن، نمیاید به مارول گیر بدید؟ 🤔

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,477
یه نکته دیگه در مورد فیلم های سوپر هیرویی و فروششون اینه که مهم نیست خوب باشن فن بیسش اماده داستان اماده مطمعنا تضیمن شدس فروشش طرف قیل از اینکه فیلم رو ببینه میدونه با چی طرفه حالا شما بیا فیلم نامه اورجینال بنویس کلی هزینه مارکتینگش کن بازم به سابقه 40-50 ساله کمیک و دنیا و فضای سوپر هیرویی میرسه ؟ مطمعنا نه

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
من خودم از فیلمای ابرقهرمانی خوشم نمیاد اما با این وجود وضعیت سینمای فعلی رو تقصیر مارول و ... نمی دونم
ماهیت هنر همینه دیگه پویاست و معمولا هر کسی بنا به سن وذائقه ـش توی یه دوره ای گیر می کنه
مثلا خیلیا توی دهه 30 40 موندن، خیلیا توی 60 70 و حال و هوای فیلمای اون زمان، سنین امثال ماها شاید دهه 80 90 و ...
همین فراستی رو در نظر بگیرید توی دوران هیچکاک و چابلین و برگمان مونده، هر فیلم دیگه ای بهش بدی میگه اخ این چیه
سینما حال و هواش عوض میشه اما حال و هوا و سلیقه من مخاطب نه خیلی، به همین خاطر که معمولا همیشه در هر دوره ای یه عده زیادی ناراضین
الان 120 سال از عمر سینما می گذره، مشخصا تعداد ناراضی ها از همیشه بیشتره!! اما خب نهایتا برای غول های فیلمسازی مهمه که تینجرهایی که بلیط فیلماشونو میخرن ازشون راضی باشن که هستن!

در نهایت برای من مخاطب هیچ مشکلی نداره، دیگه آخرش فیلمای جدیدو مثلا دنبال نمی کنم. اصلا چه اصراریه همش فیلم جدید ببینیم، بیش از چند ده هزارتا فیلم توی تاریخ بلند سینماست، فقط یه ذره حوصله و وقت میخواد بگردی فیلمای دوره خودتو پیدا کنی بشینی ببینی و لذت ببری!!

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
اینی که خیلی فیلم ها نمی فروشن هیچ ربطی به مارول نداره.
عوام مردم در حال حاضر ترجیح می دن برن سینما یه 2-3 ساعت از مشکلات زندگی و دغدغه های روزمره و ... به دور باشن یه پاپکورنی بخورن. کمتر کسی حال و حوصله داره بیاد سینما بشینه درام و تراژدی ببینه پاشه بره. (اگر فکر کردید عمده ملت الان توی اروپا و آمریکا دارن تو پول غلت می زنن و دغدغه روزمرشون اینه که ناهار استیک بخورن یا خاویار که من کلا صحبتی ندارم)
فیلم مارول که خود به خود نمی فروشه. ملت می رن می بیننش. شما نمی تونی ملت رو زور کنی چی ببینن چی نبینن.
فقط هم بحث مارول و دی سی نیست الان F&F هست Jumanji هست Mission Impossible هست و … که همه همین حکم رو دارن.

آخرین ویرایش:

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485
من کاری به بحث های دوستان ندارم
ولی حداقل احترام اساطیر سینما رو نگه دارین
اون سه تا پیرمرد که با cgi جوون شدن با نقش هایی که ایفا کردن ماندگار ترین شخصیت های سینما رو ساختن
اون پیرمردی هم که اون فیلم رو کارگردانی کرده تو سال 1976 فیلم taxi driver رو ساخته که تا هنوز هم طرفداری خودشو داره و تو ذهن ها موندگار شده... اون زمان ها دی سی و مارول کجا بودن؟بیست سال دیگه کسی فیلمای الان مارول رو نگاه میکنه؟ یا cgi فیلماش قدیمی شدن؟
اگه کل سینما و هنر واسه کسی تو این خلاصه شده که دو ساعت خودشون تنها یا با پارتنرشون بشینن پاپ کورن بخورند و فیلمای بی مغز ببینند که خوش به حالشون... ادم وقتی میبینه که فیلم از یه کارگردان با استعداد که فیلمش بازخورد های عالی داشته اینطور تو فروش زمین میخوره ناراحت میشه...
من خودم تو تاپیک dc فعالیت دارم تا دلتون بخواد این فیلما رو دیدم ولی غیرتی شدن رو همچنین اثار خنده داری رو نمیتونم هضم کنم...

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,664
نام
Moein
این جریان فروش بالای فیلمای مارول و سوپرهیرویی و مقصر دونستنشون سر اینکه دارن گند میزنن به سینما یا رنجش خاطر مخاطب دغدغه مند که فقط درام سیاه سفید از استاد X میبینه و هر روز میره توی کافه سیگار برگ میکشه و کافکا میخونه تا رنج بشریت رو درک کنه همونقدر خنده داره که چند وقت پیش بازیای آنلاین و بتل رویال رو مقصر میدونستن که ویدیوگیم رو دارن میبرن به قهقرا توسط بچه های 14 ساله (و بی مغز!). خیلی طبیعیه که طرف وقتی میتونه چند صد یا چند هزار ساعت با یه گیمی که نیاز به دونستن بک استوری خاصی نداره و همش اکشنه خالصه سرگرم شه چرا باید بشینه پای یه گیم سینگل پلیر که 20 ساعتم نیست.
مخاطب دنبال خوشی لحظه ایه، چیزی که بتونه سریع، راحت و انقلابی دوپامینشو افزایش بده. این قضیه نه فقط توی ویدیوگیم و سینما بلکه توی موزیکم هست، الان شما خودتون چند نفر رو میشناسین که بشینه به صورت روزمره باخ گوش بده؟ حالا هی برو بهش بگو نه این خیلی توی موزیک زحمت کشیده و فاخره و فلان، تهش میره دریل و ترپ گوش میده و هد میزنه به یه ورش هم نیست ابی و هایده کین :D
اصلا بنظرم دلیل کاهش سرانه مطالعه و کتاب خوندن هم بر میگرده به همین، دیگه کسی حوصله نداره با وجود این همه سرگرمی و طیف گستردشون بشینه 1000-1500 صفحه رمان بخونه که داستان فلان کتاب رو متوجه شه. این اصلا چیز بدی نیست و شرایط جامعه و نوع لایف استایل بشر در حال حاضر این رویه رو میطلبه
برای هر دو قشر هم به اندازه کافی محتوا هست که بتونن بدون اینکه مزاحم اونطرفی بشن، ازش لذت ببرن. هیچوقت هم این 2 تا ساید از بین نمیرن (حالا چون نورثمن ضرر کرده دلیل نمیشه بگیم سینمای فاخر تموم شد و مرد و فلان :D )
خلاصه که بگردید بر اساس سلیقتون هر چی که باهاش مچه رو پیدا کنین و ازش لذت ببرید(قاعدتا باید واسه یه سری چیزا بیشتر بگردید :D )
زیادم روی سلایقمون دُگم نباشیم و چیزای جدید رو امتحان کنیم شاید خوشمون اومد
--------------------------------------
خود من خیلی وقتا دنبال این بودم بشینم 2 ساعت فیلم کلاسیک ببینم و از آرامش و سادگی ای که داره لذت ببرم، خیلی وقتا دنبال هیجان بودم و نشستم فیلمای مارول (به طور مثال) دیدم و حسابی لذت بردم از اینکه نفهمیدم تایم چطور گذشته، خیلی وقتا دنبال رومنس بودم خیلی وقتا فکر کردن و ... واسه همشون هم اونقدر فیلم و ویدیو و گیم و پادکست و کتاب هست که به هیچ وجه کمبودی حس نکردم(اگر هم نتونستم یه موقع چیزی پیدا کنم مشکل از خودم بوده که درست دنبالش نگشتم)
و کلی مثال دیگه که خودتون بهتر میدونین دیگه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر