UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,516
نام
میلاد
آقا دیگه این Sinister رو خیلی بردین بالا
یه فیلم آبگوشت و متوسطه که لحظات ترسناک زیادی داره همین :D
از لحاظ کیفی به مراتب ضعیف تر از It Follows و Let me in هستش ، اما خب ترسناک تره واقعا.رای های درستی داره میاره چون بحث سر ترسناک بودنه ، اما فکر نکنید فیلم خوبیم هست :D

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
دوستان
اطلاع دارین این فیلم Old کی نسخه بلوری اش ریلیز میشه ؟
ممنونم

نسخه بلوری و دی وی دی: ۲۹ ماه اکتبر

اما در مورد نسخه های دیجیتالی:

فیلم های یونیورسال ۳۰ تا ۴۵ روز بعد از اکرانشون میرن رو VOD و این فیلم هم ۲۳ ماه جولای اکران شده!

البته شما احتمال لیک شدن فیلم رو هم باید در نظر بگیرید که ممکنه فیلم زودتر از اونی که فکرشو بکنید به دستتون برسه!

========================================================================================

photo_2021-08-31_19-55-14.jpg

Malignant | Trailer 2

1080p

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
خب...الان it follows رو دیدم و چرا بهش 59 نفر رای دادن؟ چی بود این؟! بی سر و ته ترین چیزی که میتونست وجود داشته باشه فقط 1 ساعت و 40 دقیقه از وقت منو گرفت و آخرش با یک پایان باز ولمون کرد ... نه آقاجون، اصلا بهتره نرید دنبالش همون Sinister رای بیاره بهتره :)

تا بببنیم فیلم های بعدی لیست چیا هستن

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,999
نام
آریا
خب...الان it follows رو دیدم و چرا بهش 59 نفر رای دادن؟ چی بود این؟! بی سر و ته ترین چیزی که میتونست وجود داشته باشه فقط 1 ساعت و 40 دقیقه از وقت منو گرفت و آخرش با یک پایان باز ولمون کرد ... نه آقاجون، اصلا بهتره نرید دنبالش همون Sinister رای بیاره بهتره :)

تا بببنیم فیلم های بعدی لیست چیا هستن
حالا بحث سلیقه‌ای هست، ولی دیگه It Follows بیچاره در این حد هم زباله نیست انصافاً! :D

sdsad_vwan.jpg

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
عجیبه که یک B-movie مثل Sinister اینقدر رای آورده 😅 اون زمانی که فیلم اومدفکر نکنم حتی تا آخرش نگاه کردم اینقدرcheesy بود :D
بهرحال It Follows رو فکر کنم 4باری دیدم با گروه آدم‎‌های مختلف و پیشنهادم اونه. بماند از متاکریتیک 83 :D
آپدیت: میون صحبت، Venom: Let There Be Carnage هم PG-13 شد :D

آخرین ویرایش:

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
اینقدر گفتین sinister که باید دوباره ولی اینبار کامل ببینمش
من معمولا از فیلم های ترسناک زیاد نمیترسم ولی یادمه وقتی که فیلم اومد نصفه نیمه دیدمش و خیلی ترسیده بودم البته ترسم از این بود که با مشت نزنم مانیتورو خورد کنم :D
حالا مثل اینکه باید کامل ببینم شاید نظرم عوض شد :)

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
حالا بحث سلیقه‌ای هست، ولی دیگه It Follows بیچاره در این حد هم زباله نیست انصافاً! :D

sdsad_vwan.jpg

درسته ترس روانشناختی هست قبول ولی نه شروعش مشخصه نه پایانش و این تو کت من نمیره...یه چیزیه که شما از همون 20 دقیقه اول میتونی بفهمی انتهایی براش نیست و هرچی که فکر میکنی خیال باطله برای همین رو مخمه و خب اکثر صحنه های به ظاهر ترسناکش هم توی روز اتفاق میوفته.

در عوض Sinister ذاتا فیلم ترسناکیه چون جامپ اسکیر زیاد داره. شما نرم نرم داری فیلمو میبینی یهو یه صدای تَق از جا میپرونت یا یه چهره جلوی دوربین. خب معلومه مخاطب کپ میکنه دیگه.

در نهایت من میگم هر دو فیلم توی این لیست جزو ضعیف ترین ها بودن اما من به Sinister رای دادم چون بیشتر کپ کردم :)

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
درسته ترس روانشناختی هست قبول ولی نه شروعش مشخصه نه پایانش و این تو کت من نمیره...یه چیزیه که شما از همون 20 دقیقه اول میتونی بفهمی انتهایی براش نیست و هرچی که فکر میکنی خیال باطله برای همین رو مخمه و خب اکثر صحنه های به ظاهر ترسناکش هم توی روز اتفاق میوفته.

در عوض Sinister ذاتا فیلم ترسناکیه چون جامپ اسکیر زیاد داره. شما نرم نرم داری فیلمو میبینی یهو یه صدای تَق از جا میپرونت یا یه چهره جلوی دوربین. خب معلومه مخاطب کپ میکنه دیگه.

در نهایت من میگم هر دو فیلم توی این لیست جزو ضعیف ترین ها بودن اما من به Sinister رای دادم چون بیشتر کپ کردم :)
جامپ اسکیر با یه پخ کردن هم شاید براتون جذاب باشه :D ولی برای من و خیلیای دیگه که عمرمونو پای این ژانر چه فیلم و سریال گذاشتیم چیز جدیدی برای ارائه کردن نداره و آرشیومون پره از این نوع جامپ اسکیرها (برای گیم متفاوته) چیزی که It Follows رو متمایز می کنه همین ترس روانشناختیه، همونطور که از اسمش بر میاد مثل جامپ اسکیر فیلم ها آبدوغ خیاری نیست و سازنده با شناخت کامل، از جنس ترس هایی که شاید هممون بصورت ناخواگاه توی وجودمون داریم، با این ضعف یک اثری رو تولید کنه که تا پایان مخاطب رو پای فیلم میخکوب کنه، کار بسیار سختی هم هست چون کم داریم از این نوع فیلم ها که بتونه به این شکل تا پایان مخاطبو درگیر خودش کنه، فیلم هایی با ترس روانشناختی که هویت یک موجود در انتها فاش می شه، خیلی از منتقدین و مخاطبین، این رو نقطه ضعف دونستن و گفتن بهتر بود که مجهول الهویه تا پایان باقی می موند و بعد از اینکه هویت این موجود فاش شده همه گفتن دیگه ترسمون ریخته چون هویتش برامون مشخص شده که این هم دلیل روانشناسی داره، It Follows و فیلم هایی از این دست با این کیفیت که کم هستن نیومدن سوالات شما رو در پایان پاسخ بدن هر چند که روایتی قوی داشته باشن، برای این فیلم سخت نبود تا در پایان مثل فیلم های دیگه پاسخی در قبال هویت موجود بهتون بده، ولی مطمئن باش با دادن پاسخ تمام ترسی که تا پایان دنبالتون می کرد در نگاه شما از بین می رفت، از نظر من بهترین پایان برای فیلم همین پاسخ واضحش بود، که هیچوقت نمی تونی از ترس هات فرار کنی It Follows :D

آخرین ویرایش:

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
@Kurt117

طی ۶ نظر سنجی ۵ گزینه ای در کل ۶ فیلم تونستن به نبردنهایی راه پیدا کنن:

The Ring (2002) - [Rec] (2007) - The Others (2001) - The Exorcist (1973) - The Thing (1982) - The Shining 1980
گایز :D

من برنامه داشتم که فیلم های که تو هر نظر سنجی برنده میشن رو ببرم تو یه نظر سنجی نهایی ۱۰ گزینه ای، :D اما امروز یه فکری به ذهنم خطور کرد و میخوام نظر شما رو هم در موردش بدونم:

۱. بیام یه نظرسنجی ۱۰ گزینه ای بسازم - مدت نظر سنجی هم ۶ روزه - و شما میاید به «یه فیلم» فقط رای میداد! و اون فیلم میشه بهترین فیلم ترسناک تمام دوران!:D:)

یا اینکه

۲. بیام بازم یه نظر سنجی ۱۰ گزینه ای بسازم - با این تفاوت که مدت زمان نظر سنجی ۳ روزه باشه - و بعدش شما فقط به «۲ فیلم» رای میدید و اون ۲ فیلمی که بیشترین رای رو بیاره رو می برم تو یه نظر سنجی ۲ گزینه ای ۳ روزه!

لطفا اگر با گزینه اول اوکی هستید، پست رو لایک کنید و اگر با مورد ۲ مشکلی ندارید، واکنشنتون «عصبانی» بذارید برام!

دوستان لطفا اینو فراموش نکنید - چون واکنش ها تقریبا برابره - تا پایان این نظرسنجی وقت دارید.

ممنون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر