UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,504
نام
میلاد
این the Descent رو که تو نظرسنجی قبلی بود هرکس ندیده حتما ببینه.
از بهترین های ساخته شده تو سبک جک و جونوری هست (:D) در حالی که خیلی کم دیده شد.مثل همین نظرسنجی که افتاد زیر دست و پای دیگران و له شد :D
ضمن اینکه اتمسفر به شدت شاخی داره و امکان نداره بشینی پاش و فیلم نگیرتت و نکته جالبتر اینکه تا جایی که یادمه دو تا پایان داره!میتونی فیلم رو ببینی و دست آخر با پایانش پشمت بریزه یا نه نریزه بگی کاش ی شکل دیگه تموم میشد اصن و بری اون یکی پایانی که دوست داری رو هم ببینی :D

• Like
Reactions: Mreza_Dex

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,206
نام
امیر حسین
در حدیثی جعلی و بی سند داریم:
الفیلم المرعوب فهو الحمار

یعنی فیلم ترسناک خر است.
----------
توی نظرسنجی فوق هم به دراکولا رای دادم چون فقط همون رو دیدم:D
اتفاقا من این حدیث رو تایید میکنم:-"
کاملا صحیحه:D

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,303
نام
Mehrdad
Babadook از معدود ترسناك های دهه ی اخیره كه بعد دیدنش تا چند شب قبل خواب همش برمیگشتم دور و برو نگاه میكردم تا خیالم راحت شه و بتونم بخوابم :-" :D عالی بود.. اون جا لباسی وكلاه سرش :D دقیقا شبیه جا لباسی خودمم بود وقتی دیدم :))))

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,700
نام
Ebrahim
این همه حجم هیت نسبت به فیلم های «تـــــــــــــــــــــــــرســـــــــــــــــــــناک» واقعا بی سابقه است :D :|؛ عاملان شناسایی و به زودی مجازات خواهند شد :D ؛ البته من همیشه از هیت محمد و امیر @m.a.t و @Akiba خبر داشتمx-(:D اما انتظار این حرفو از ماکان @Cloud Strife نداشتم!:|

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,206
نام
امیر حسین
این همه حجم هیت نسبت به فیلم های «تـــــــــــــــــــــــــرســـــــــــــــــــــناک» واقعا بی سابقه است :D :|؛ عاملان شناسایی و به زودی مجازات خواهند شد :D ؛ البته من همیشه از هیت محمد و امیر @m.a.t و @Akiba خبر داشتمx-(:D اما انتظار این حرفو از ماکان نداشتم @Cloud Strife نداشتم!:|
سریعتر جمعش کنید، برید سراغ چه میدونم...فیلمای تاریخیی...شمشیریی چیزی:p
اونجا فیلم معرفی کنید بریم ببینیم:p

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,140
نام
ماکان
این همه حجم هیت نسبت به فیلم های «تـــــــــــــــــــــــــرســـــــــــــــــــــناک» واقعا بی سابقه است :D :|؛ عاملان شناسایی و به زودی مجازات خواهند شد :D ؛ البته من همیشه از هیت محمد و امیر @m.a.t و @Akiba خبر داشتمx-(:D اما انتظار این حرفو از ماکان نداشتم @Cloud Strife نداشتم!:|

من کلا با فیلم ترسناک مشکل فلسفی دارم. هارورها، اسلشرها، کلا ذهن من برای درک این ها فانکشن نشده:D

دوست داشتی به جای فیلم ترسناک یه فیلم بهت معرفی میکنم اونو ببین. خیلی جذاب و هیجان انگیز تره.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,796
نام
مهراد
Babadook از معدود ترسناك های دهه ی اخیره كه بعد دیدنش تا چند شب قبل خواب همش برمیگشتم دور و برو نگاه میكردم تا خیالم راحت شه و بتونم بخوابم :-" :D عالی بود.. اون جا لباسی وكلاه سرش :D دقیقا شبیه جا لباسی خودمم بود وقتی دیدم :))))

این بابادوک جزو فیلم هایی بود ک من 6-7 سال پیش ک وضعیت نت هنوز به زور 3G شده بود دانلود و تماشا کردم و بعدش با خودم گفتم وات د... این چه چرندی بود ساختن! قشنگ جلوی رفیقام ضایع شدم ک بیاین فیلم ترسناک آوردم میگن دیوانه میشی و فلان... حتی با یک سکانسش هم ترسی احساس نشد :(

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,303
نام
Mehrdad
این بابادوک جزو فیلم هایی بود ک من 6-7 سال پیش ک وضعیت نت هنوز به زور 3G شده بود دانلود و تماشا کردم و بعدش با خودم گفتم وات د... این چه چرندی بود ساختن! قشنگ جلوی رفیقام ضایع شدم ک بیاین فیلم ترسناک آوردم میگن دیوانه میشی و فلان... حتی با یک سکانسش هم ترسی احساس نشد :(
میفهمم چی میگی..
ولی من ساعت 3 صبح این ورا تو یك اتاق تاریك و تنها دیدم در حالی كه كلا هم تنها بودم..
شاید تو این شرایط تأثیر متفاوتی با دیدن همراه رفقا داشته باشه..
كلا هم در شرایط خاص آدم تحریك پذیری هستم :/ :D

آخرین ویرایش:

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
امثال این فیلم و میدسامر واقعا فیلمای دورهمی نیستن :D چون اتمسفر بخش مهمی ازشونه. شخصا نمی‌تونم در کنار یکی دیگه تمام تمرکزم رو بذارم رو فیلم :D

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,796
نام
مهراد
میفهمم چی میگی..
ولی من ساعت 3 صبح این ورا تو یك اتاق تاریك و تنها دیدم در حالی كه كلا هم تنها بودم..
شاید تو این شرایط تأثیر متفاوتی با دیدن همراه رفقا داشته باشه..
كلا هم در شرایط خاص آدم تحریك پذیری هستم :/ :D

من همچین حسی رو در یک شب پاییزی داشتم که هیچکس خونه نبود، پنجره اتاق باز بود، باد میومد و من داشتم فیلم autopsy of jane doe رو تماشا میکردم و قشنگ اون مور مور شدن رو احساس می‌کردم.

پ. ن: دیشب ساعت ۲ دنبال مغازه میگشتم تو یه کوچه خوردم به پست 10 تا شغال که صدای اینا واقعا دیوانه کننده بود... جوری زوزه می‌کشیدن که یاد فیلم خوابگاه دختران افتادم 😅

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,198
نام
محمد
برا منی که تنها دیدمش هم بیشتر مسخره و اعصاب خورد کن بود تا ترسناک و بلافاصله هم پاکش کردم البته the witch هم دفعه اول که دیدم همینطور بود ولی بعد چند سال که دوباره دیدم بنظرم بهتر اومد شاید اینم اینطوری باشه

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,303
نام
Mehrdad
امثال این فیلم و میدسامر واقعا فیلمای دورهمی نیستن :D چون اتمسفر بخش مهمی ازشونه. شخصا نمی‌تونم در کنار یکی دیگه تمام تمرکزم رو بذارم رو فیلم :D
بخصوص وقتی اون كسی كه باهاش فیلم میبینی هی بخواد راجع به همه چیز فیلم حرف بزنه :l

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,047
نام
محمد علی
Kaidan 1964 یا همون Kwaidan 1964 به هیچ عنوان برای مخاطب امروزی ترسناک بحساب نمیاد و به همین خاطر مطمئن بودم خوشت میاد از فیلمش.
فیلمش رو اول ببین بعد اگه ترسیدی هر چی خواستی بگو. باور کن Nosferatu 1922 نسبت به اون ترسناک تر بحساب میاد. :D
@m.a.t اون حدیث هم تکراری بود و قبلا تو همین تاپیک بهش اشاره کرده بودی و به همین خاطر زیاد غافلگیر نشدم :D
اما اگه Dracula 1992 رو دیدی و مشکل با اون نداشتی مطمئن باش با Kwaidan هم مشکلی نخواهی داشت چون از لحاظ ترسناکی تو یه سطح هستن.
الان سرچ کردم و حس خیلی قوی بهم میگه که دیدمش:D
اسپویل احتمالی از Kwaidan:
چند تا داستان مجزاست.
یکیش هم که از همه به نظرم قشنگ‌تر بود، داستان راهبی بود که آهنگ می‌زد و ارواح می‌بردنش براشون نقالی کنه
راهب‌ها روی بدنش دعا نوشتن که ارواح سراغش نیان ولی گوش‌هاش رو یادشون میره
و ارواح هم اون تکه‌ای که می‌بینن رو می‌کنن و با خودشون می‌برن
همینه؟
اگه آره. تایید می‌کنم که تقریباً ترسناک نیست و فیلم خیلی خیلی قشنگی هم هست.
در مورد دراکولا هم پاره شدم تا دیدمش.:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر