Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,984
نام
مهدی
الآن رفتم دیدم بعدش سه تا نسخه دیگه هم از Rec اومده. گویا کیفیت‌شون در حد فیلم اول نیست و فیلم‌های سوم و چهارم هم که حداقل پوسترهاشون خیلی تفاوت داره با اتمسفر Rec، ولی بدم نمیاد یه سری بهشون بزنم.
نبین بذار تصورت ازش خراب نشه! :D قسمت اولش واقعا خوب بود‌.

Tidus & Shayne

کاربر سایت
Jun 27, 2017
468
نام
بهنام
دوستان این فیلم سوئساید اسکوئاد رو میخوام ببینم
چیزی قبلش باید بدونم؟
اون فیلم SS قبلی چی بود اونو باید ببینم ؟
یا کلا جداست
Movie Center

الآن رفتم دیدم بعدش سه تا نسخه دیگه هم از Rec اومده. گویا کیفیت‌شون در حد فیلم اول نیست و فیلم‌های سوم و چهارم هم که حداقل پوسترهاشون خیلی تفاوت داره با اتمسفر Rec، ولی بدم نمیاد یه سری بهشون بزنم.
آریا جان فقط قسمت اولش خوش ساخت و عالی بوده.
قسمت دوم متوسط بوده.
قسمت های سوم و چهارم ارزش دیدن ندارن.

بجاش سعی کن فیلم Suspiria 1977 از کارگردان ایتالیایی Dario Argento رو ببینی. https://ptpimg.me/y16c23.jpg
گمون کنم توی نظرسنجی های ابراهیم @Jill-Valntine هم نبود ولی فیلمش نسبتا خوبه. https://imgpile.com/images/NLehsE.jpg

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
دوستان این فیلم سوئساید اسکوئاد رو میخوام ببینم
چیزی قبلش باید بدونم؟
اون فیلم SS قبلی چی بود اونو باید ببینم ؟
یا کلا جداست
هم کلا جداست و هم جدا نیست :D تو همون یونیورسه ولی اپسیلونی به هم مربوط نیستن :D فقط در این حد که 3-4 تا کاراکتر مشترک داره من جمله هارلی کویین، ریک فلگ، بومرنگ و آماندا والر.

لازم نیست ببینی اونو. همینو ببین اوکیه

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
اهم... :-"
در مورد شخصیت های suicide squad.
دلم برای polka dot man خیلی سوخت :( با اینکه یجورایی معلوم بود میمیره ولی دوست داشتم زنده بمونه و توی فیلم های بعدی هم باشه.
کلا صحنه هایی که توش حظور داشت خیلی خوب بودن، مخصوصا اون صحنه رقص توی بار که همزمان خیلی عجیب، یجورایی ترسناک و خنده دار بود :| در کل با اینکه یه شخصیت فرعی بود و زیاد هم اسکرین تایم نداشت توی فیلم (نسبت به هارلی کویین، بلاد اسپورت، رت کچر و...) ولی توی همون صحنه های کوتاه به اندازه کافی در مورد شخصیتش به بیننده اطلاعات داده میشد جوری که ادم سریع میفهمه چرا این بدبخت دیوونه شده :-"

بلاداسپورت با بازی ادریس البا هم عالی بود و نسبت به ددشات ویل اسمیث خیلی خیلی بهتر بود :-"

بقیه هم البته خوب بودن و به نظرم کلا کسی روی اعصاب یا اضافه نبود واقعا.

آخرین ویرایش:

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,388
Perfect strangers ظاهرا 3تا نسخه داره

یه کره ای و دوتا ایتالیایی

کدوم بهتره واسه دیدن؟!

نمیدونم اینا ربطی به هم داره یا نه
فک کنم معروف ترینش اون ایتالیایی سال ۲۰۱۶ باشه که من دیدم خوب بود.
دوتای دیگه رو ندیدم
ویرایش: الان چک کردم ورژن اصلی همون ایتالیا هست، بعد ده پونزده تا کشور دیگه فیلمو بازسازی کردن با همون داستان ولی تو کشور خودشون.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,372
نام
سپهر
دوستان که میگن نسخه دیوید آیر رو نبینید، اشتباه می کنن. حتما نسخه اول رو ببینید و سپس مقایسه کنید با فیلم جیمزگان. از دید من، فیلم آیر در چند جنبه ریز بهتر بود ولی درکل فیلم گان متفاوت بود.

پ.ن: پیرامون این قیاس توضیح خواهم داد.

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,984
نام
مهدی
چهل و پنج دقیقه از این فیلم جدیده رو به خاطر گل روی خانوم مارگو رابی دیدم! :D دیگه مطمئن شدم هیچ رقمه به سلیقه‌ام نمی‌خورن این فیلمای سریع و شلوغ و پلوغ. فقط هم بحث «سوپرهیرویی» بودن نیست. یعنی واقعا دوست داشتم به خاطر رابی کلش رو ببینم، ولی ریتم و کارگردانی و تدوین و سینماتوگرافی و فیلمبرداری و فلان و بهمان این مدل فیلما اصلا برام قابل تحمل نیست. می‌گم به سوپرهیرویی بودن لزوما مربوط نمی‌شه، چون تو فیلمی مثل فیلم آخر نولان (حداقل تو اون ده دقیقه‌ی ابتدایی فیلم که تونستم تحملش کنم) هم این مشکلات رو داشتم. برای من حکم این ساندویچای شیش کیلویی رو دارن که با هر گازش هفت هشتا غذای مجزا می‌ره تو حلقومت و آخرشم متوجه نمی‌شی چی خوردی! :D

آخرین ویرایش:

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,388
چهل و پنج دقیقه از این فیلم جدیده رو به خاطر گل روی خانوم مارگو رابی دیدم! :D دیگه مطمئن شدم هیچ رقمه به سلیقه‌ام نمی‌خورن این فیلمای سریع و شلوغ و پلوغ. فقط هم بحث «سوپرهیرویی» بودن نیست. یعنی واقعا دوست داشتم به خاطر رابی کلش رو ببینم، ولی ریتم و کارگردانی و تدوین و سینماتوگرافی و فیلمبرداری و فلان و بهمان این مدل فیلما اصلا برام قابل تحمل نیست. می‌گم به سوپرهیرویی بودن لزوما مربوط نمی‌شه، چون تو فیلمی مثل فیلم آخر نولان (حداقل تو اون ده دقیقه‌ی ابتدایی فیلم که تونستم تحملش کنم) هم این مشکلات رو داشتم. برای من حکم این ساندویچای شیش کیلویی رو دارن که با هر گازش هفت هشتا غذای مجزا می‌ره تو حلقومت و آخرشم متوجه نمی‌شی چی خوردی! :D
منم کلا اونجرز رو ندیدم بجز اولیش و کلا سوپر هیرویی نمیبینم
ولی اینو انقد تعریفش کردن رفتم 4K دانلود کردم که یه تجربه متفاوتی داشته باشم
به دارک نایت نولان هفت دادم ببینم این چند میگیره >:) :D

پ.ن: البته دارک نایت رو بعد از دو سه بار دیدن و انتظارات فوق العاده بالا این نمره رو دادم، اینو که اونقدرا سخت نمیگیرم طبیعتا.

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,838
MV5BNWNjMzIxNzgtZWNlMS00MzUwLTk1NDEtODQ0ODNkMTMyZTVkXkEyXkFqcGdeQXVyMjk1NzAxNg@@._V1_.jpg
Based on true events
Screenshot_2021-08-07-15-54-29-735_com.mxtech.videoplayer.ad.jpg
Screenshot_2021-08-07-15-54-33-017_com.mxtech.videoplayer.ad.jpg
Screenshot_2021-08-07-15-54-34-758_com.mxtech.videoplayer.ad.jpg
از چیزی که فکر میکردم کیفیت بالاتری داشت و واقعا لذت بردم.
یه قسمت از فیلم یه کتاب فارسی نشون میده که صفحه اولش اسم کتاب به فارسی نوشته Screenshot_2021-08-07-15-00-47-311_com.mxtech.videoplayer.ad.jpg حروف چینی و نوشتار کاملا غلط احتمالا تو فرمت نوشتار انگلیسی اسم فارسی کپی پیست کردن و اسم کتاب مثل زبان انگلیسی کاملا برعکس و از چپ به راست قابل خوندنه

خلاصه پیج اینستاگرام کارگردان فیلم پیدا کردم پیام دادم و‌ فکر نمی‌کردم جوابم بده ولی داد؛
IMG_20210808_103220.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر