Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
برادر اسنایدر فرموندند که در ایده ای که برای سه گانه Justice League داشتن می خواستن بتمن رو بکشن و بچه Superman و Lois رو بتمن کنن.
که البته همونطور که می دونید این سه گانه کلا به فنا رفته و ساخته نمی شه.
آخر فیلم هم Lois بارداره.

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
هولی شت...
من شخصا اولش با MoS حال کردم، BvS رو دوست داشتم (کلا با کارای اسنایدر حال میکنم خیلی. سبک فیلم برداری هاش. قاب هاش. موزیک هایی که انتخاب میکنه، دوست دارم :D ) حتی با SS هم حال کردم.
ولی JL 2017 واقعا واقعا آشغال و مسخره بود... (حتی 2 بار دیدمش و بار دوم هم یکم حسم بهتر بود ولی باز هم فرسنگ ها با انتظاراتم فاصله داشت)
ولی این یکی نسخه 4 ساعته فوق العاده بود... واقعا کوچیک ترین نکتش شرف داشت به اون فیلم بی هویت 2017... باورم نمیشه فیلمیو که تقریبا قبلا دیده شده رو دوباره ببینی با یک سری صحنه اضافه ولی 100 برابر لحظه اول حالتو جا بیاره...
همه قسمتا رو دوستان گفتن... واقعا باید استنپ ولف 2017 رو با این فیلم مقایسه کرد کلا راسته کار دستتون میاد... یا تک تک نبرد های فیلمو با نسخه 2017... گل سر سبدش نبرد پایانی که نسخه 2017 باورم نمیشد اینقدر مسخره و بی روح باشه مبارزه اخر ولی اینجا اینقدر قلبم تند میزد ببینم الان چی میشه :D یا حتی نبرد اول فیلم توی آمازون. واقعا واقعا اپیک بود...

در کل فیلم به معنای واقعا EPIC بود... خیلی!!

پ.ن.حیف که گند زده شده به dc... نه افلک برخواهد گشت، ازرا میلر گند زده به کریرش، بازیگر سایبورگ کلا قهره با اینا :D (که بگم برخلاف نسخه 2017 چه کاراکتر خفن و خوبی بود)، امبر هرد ضعیتش معلوم نیست و کلا خود سازنده ها اعصابشون خرابه از دست وارنر... این اسنایدرم قطعا برنمیگرده. این کات هم صرفا آبروش بود که نمیخواست با اون فیلم 2017 الکی گند زده شده بش... خیلی بده از فوت دخترش سوءاستفاده کنن و از پروسه اخراجش کنن... برای این کات هم گویا 1 دلارم نگرفته :)
حالا میگفتم... این یونیورس ک درست بشو نیست... اقلا برن از اون 10 ها ساعتی که برای ss2016 فیلم برداری کردنم بزارن بدون دخالت خودشون یک کات مناسب بدن... جرد لتو میگفت میتونن یک فیلم کامل با محوریت من از اون صحنه های فیلمبرداری شده اون فیلم بسازن :D تو فیلم نهاییم 10 دقیقه هم نبود :D

پ.ن.2 کاش ادامه پیدا میکرد :(

Dr. Zombie

کاربر سایت
Feb 16, 2013
13
نام
امیر
والا من که سر جاستیس لیگ زک اسنایدر بیشتر خندیدم چه سمی بود این آهنگ چه های هویی هم میکرد:Dیه لحظه فک کردم جای جانکی ایکس ال آهنگای فیلم کار مرحوم شجریانه:D
این آهنگ Main Theme فیلم هم که موقع نبردا پخش میشه خیلی پسندیدم

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,506
برای من بهترین فیلم سوپرهیرویی اسپایدرمن های توبی مگوایر هست. دلیلشم شاید اینه بچه بودم دیدم و خاطره خوبی دارم :D
اما همیشه بین دوراهی مارول و دی سی گیر میکردم. مارول برای شخصیتهای فان ترش و دی سی برای محیط و فضای دارکش. متاسفانه با این گندهایی که دی سی زد بیشتر مارول برام جذاب بود. اما بعد از دیدن این لیگ عدالت زک خان نظرم کم کم داره به DC برمیگرده :D البته DC باید دید در ادامه چکار میخواد بکنه و از اشتباهاتش درس میگیره یا نه.

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
برای من بهترین فیلم سوپرهیرویی اسپایدرمن های توبی مگوایر هست. دلیلشم شاید اینه بچه بودم دیدم و خاطره خوبی دارم :D
اما همیشه بین دوراهی مارول و دی سی گیر میکردم. مارول برای شخصیتهای فان ترش و دی سی برای محیط و فضای دارکش. متاسفانه با این گندهایی که دی سی زد بیشتر مارول برام جذاب بود. اما بعد از دیدن این لیگ عدالت زک خان نظرم کم کم داره به DC برمیگرده :D البته DC باید دید در ادامه چکار میخواد بکنه و از اشتباهاتش درس میگیره یا نه.

یعنی جدا با Joker نظرت برنگشت با اسنایدرکات داره بر می گرده؟ :|
DC به تنها فیلم آیندش که یک امیدی هست فیلم مستقل بتمن اه.
فیلم های DCEU توی دیوار ان.

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,506
یعنی جدا با Joker نظرت برنگشت با اسنایدرکات داره بر می گرده؟ :|
DC به تنها فیلم آیندش که یک امیدی هست فیلم مستقل بتمن اه.
فیلم های DCEU توی دیوار ان.
جوکر واقعا چیز خاصی نداشت :D یعنی مثلا بگم WoW.شایدم چون حول محور یک شخصیت بود برام جذابیت نداشت. البته بنظرم جوکر یک پس زمینه برای فیلم های بعدی هست.

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
[ 28 ]
فیلم Reign of Fire محصول سال 2002
فیلمی به شدت زیبا و خوش ساخت و سرگرم کننده با داستانی جالب و بازی عالی بازیگران
زیبایی ها و پیام های مهم این فیلم خیلی زیاد هستن که من به پنج مورد از اونها در قسمت بررسی اشاره خواهم کرد
Matthew McConaughey.jpg Izabella Scorupco.jpg Christian Bale.jpg

بررسی کوتاه همراه با تصاویری از فیلم
R O F 1.jpg

[ گاهی همه اش گمون میکنی نمیتونی ولی روزی بهش پی میبری که میتونـی ]

R O F 2.jpg

[ حد وسط معنایی نداره وقتی داری با دشمنی میجنگی که از تو تغذیه میکنـه ]

R O F 3.jpg

[ جشن گرفتن معنی نداره وقتی فقط یک بار پیروز شدی و هزاران بار باختــی ]

R O F 4.jpg

[ درست که نگاه کنی میبینی چیزی که فکر میکنی در حال نابودیه نابود شــده ]

R O F 5.jpg

[ یه تبر یه تبره اما مرام و راه کسی که به دستش میگرفت ارزشمندش میکنــه ]
[ سال جدید مبارک ]​

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
دوستان سال نو شما مبارک و این جاستیس لیگ زک اشنایدر عجب فیلمی بود :D مخصوصا برای منی که کلی با انیمیشن سریالی جاستیس لیگ خاطره دارم واقعا عالی بود. مخصوصا اخرش که اصلا داستان رو به یک جاهایی کشوند که اگه ادامه میداشت بی نظیر از اب درمیومد. که البته بی شباهت به روند داستان اینفینیتی وار نداشت ولی مطمئنم ایده های شومی که زک اشنایدر تو سر داشت برخلاف قسمت اخر اونجرز بشدت فضا و داستان تاریک تری رقم میخورد. بهرحال خیلی فیلم خوبی بود و چقدر عالی که نسخه ی زک اشنایدر ساخته شد و حالا تنها چیزی که برای ما dc فنهای دو اتیشه موند یک حسرت بزرگ از منتفی شدن ادامه ی فیلمه. حیف و صد حیف.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
مشکل اصلی دی سی مشکل خیلی از آثار فعلی هالیووده. تلاش زورکی و بی برنامگی برای ساخت یک یونیورس در مدت زمان کم . راهی که مارول تو 10 سال و تولید مداوم فیلم رفت رو می خواستن تو سه چهار سال و دو سه تا فیلم برن . و سریع هم پشیمون میشدن. و پای فیلمی که ساختن با ضعف و قوت هاش واینسادن. مثلا مارول کار ضعیف کم نداشت مثل هالک یا آیرون من 2 و ثور 2 . ولی کلا نیومد بگه حالا که گند زد کلا بازیگر و دنیای خلق شده رو بریزیم دور . اما دی سی چند بار هی اومده تغییر داده .

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,649
نام
iMAN
الان میشه فهمید که احتالزیاد اسنایدر نیست چه شتی میخاد بشه فیلم فلش... این نایتمر و داستانا همه با فیلم فلش برمیگشت با ایونت فلش پوینت...!!! حالا میخاد چی بشه الله اعلم...

• Like
Reactions: reydge

Beorn

کاربر سایت
Sep 15, 2020
549
البته یه شایعاتی اومده که اسنایدر از طرف وارنر پیشنهاد جدید داره برای فیلم.حالا چه فیلمی خدا داند.تو مصاحبه جدیدشم ادامه JL رو محتمل دونسته برخلاف حرف قبلیش که بی دلیل نمیتونه باشه.
و اینکه وقتی اسنایدرکات از هیچ بخاطر اصرار کل دنیا رسید به اینجا(و تبلیغ سرویس استریمشون) و چنین هایپ عظیم و بزرگی درست شده و به احتمال خیلی زیاد سود بزرگیم نصیبشون شده بابت تعداد بیننده ها(که بخاطرش استریمشون همون چندساعت اول حتی از دسترس خارج میشه) بعید نیست یونیورس اسنایدر ادامه پیدا کنه!
از یه طرف بن افلک تو فیلم فلش قراره باشه از طرف دیگه ریبوت سوپرمن یه هیت خیلی عظیمی گرفته چون ملت سوپرمن فعلی رو میخوان نه یه جدید و رنگین پوستش رو و هم اینکه WW دومی هم زده جاده خاکی.
شرایط مهیاس که در کنار مولتی ورس فعلی DC و n تا بتمن و جوکر و یونیورس و ... اسنایدر بتونه دنیای خودش رو داشته باشه حالا تو سرویس استریم یا سینما مهم نیست.
منتهی وارنر اول بسم الله قاعدتا نمیاد بگه چشم هرچی شما میگین همون نسخه JL اسنایدر هم زمان برد بالاخره ولی امید هست با توجه به این موفقیتی که به وجود آورده.
هیچوقت تو تمام این سال ها یونیورس DC مرکز توجه نبوده و وارنر مگه دیوانه باشه از شرایط استفاده نکنه.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
Snyder Cut ثابت کرد که :
1.زک اسنایدر نیاز به آزادی عمل کامل داره
2.وارنر خر است : )
3.زک اسنایدر همچنان نیاز به نویسنده و فیلم نامه نویس درست حسابی داره LOL
==============================
برا دوستانی که کنجکاون :