reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,010
نام
محمد
آخ قربونت!

تا دو صفحه قبل ویدن عامل به گند کشیدن چشم‌انداز و جهان‌بینی خارق‌العاده اسنایدر بود و اصلا زده بود از پایه منهدم کرده بود فیلم رو :( ولی عملا به روشون نمیارن که صحنه‌ها بجز دو سه خط دیالوگ عینا یکسان، ۹۰ درصد جوک‌ها (اخ و پیف) پابرجا، هر چی اضافه بود چیزهایی بود که یا تازه بخاطر آزادی عمل تونسته بود اضافه کنه و یا چون قانون ران‌تایم دو ساعته وارنر سر ورژن تئاتریکال نبود!

---

من هم نشستم دیدم. از ورژن ویدن بهتر بود؟ eh در حد ۰/۷۵ نمره، مخصوصا نشستن و دیدن ۴ ساعت محتوایی که میدونی beatهای مهمش دقیقا چطوری پیش میره کار آسونی نیست. ولی قبلا هم گفتم الان هم حرفم یکیه. بین این ۳ تا فیلم دی‌سی که اسنایدر ساخته، بهترینشون همین JLئه (در کل هم بنظر من همین فیلم بهترینشونه، اصلا نه با واندروومن نه آکوامن نه شزم ارتباط برقرار نکردم) و دلیلش هم الهام گرفتن از فرمول ماروله
من چند صفحه پیش گفتم که ویدن بزرگترین یونیورس ساز تاریخ هست انگار برات کافی نبوده
چی بگم من بهت آخه به جز دو سه خط
به دوتا فقط اشاره کنم برات کافی باشه
1.ویدن عملا گند زد به سرگذشت مرا که همون رو گرفتن تو آکوامن هم ادامه اش دادن
همین الان برید نسخه ی ویدن ساز رو ببینید در سکانس گفت و گوی آرتور و مرا قشنگ یه خط دیالوگ مرا در مورد خودش صدا گذاری جایگزین شده
2.اولین سکانسی که ویدن از فیلم کات کرد
12.jpg
این سکانس بود و دلیلش این بود مردم نمی فهمن اینجا چه اتفاقی افتاده.یعنی تا این حد ببیننده رو خر فرض کرده بود این مردک
باز هم میای اینجای برای من تز میدی دیالوگ ها عینا یکیه؟
جوک ها در نسخه ی ویدن ساز جواب نمیدادن ولی اینجا همون جوک ها جواب میدن این دیگه مستقیما بی عرضگی ویدن رو می رسونه
وقتی یه محتوای چهار ساعته داری باید براش چهار ساعت ران تایم در نظر بگیری وگرنه میشه افتضاح نسخه ی اکرانی bvs که یه چیز چهار ساعته رو تبدیلش کردن به دو ساعت و نیم و بعدش نیم ساعت به نسخه ی اولتیمیت اضافه کردن.معلوم نیست شاید اگر اون یک ساعت هم می بود و فیلم چهار ساعته می اومد بیرون اوضاع خیلی فرق داشت
اگر هم ویدن مشکل داشت اصلا نباید قبول می کرد
0.75؟خود ویدن هم اینقدر برای خودش مایه نمیذاره که تو براش میذاری
الان کجای فیلم از فرمول مارول استفاده کرده یا ازش الهام گرفته؟

آخرین ویرایش:

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
565
نام
تورین سپر بلوط
ویدون رو اینجا در حد بهترین کارگردانها آوردن بالا! جزو هیترای زک اسنایدر اشکال نداره ولی از ویدون دیگه خدا نسازید خواهشا:))

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
من چند صفحه پیش گفتم که ویدن بزرگترین یونیورس ساز تاریخ هست انگار برات کافی نبوده
چی بگم من بهت آخه به جز دو سه خط
به دوتا فقط اشاره کنم برات کافی باشه
1.ویدن عملا گند زد به سرگذشت مرا که همون رو گرفتن تو آکوامن هم ادامه اش دادن
همین الان برید نسخه ی ویدن ساز رو ببینید در سکانس گفت و گوی آرتور و مرا قشنگ یه خط دیالوگ مرا در مورد خودش صدا گذاری جایگزین شده
2.اولین سکانسی که ویدن از فیلم کات کرد
View attachment 198761
این سکانس بود و دلیلش این بود مردم نمی فهمن اینا چه اتفاقی افتاده.یعنی تا این حد ببیننده رو خر فرض کرده بود این مردک
باز هم میای اینجای برای من تز میدی دیالوگ ها عینا یکیه؟
جوک ها در نسخه ی ویدن ساز جواب نمیدادن ولی اینجا همون جوک ها جواب میدن این دیگه مستقیما بی عرضگی ویدن رو می رسونه
وقتی یه محتوای چهار ساعته داری باید براش چهار ساعت ران تایم در نظر بگیری وگرنه میشه افتضاح نسخه ی اکرانی bvs که یه چیز چهار ساعته رو تبدیلش کردن به دو ساعت و نیم و بعدش نیم ساعت به نسخه ی اولتیمیت اضافه کردن.معلوم نیست شاید اگر اون یک ساعت هم می بود و فیلم چهار ساعته می اومد بیرون اوضاع خیلی فرق داشت
اگر هم ویدن مشکل داشت اصلا نباید قبول می کرد
0.75؟خود ویدن هم اینقدر برای خودش مایه نمیذاره که تو براش میذاری
الان کجای فیلم از فرمول مارول استفاده کرده یا ازش الهام گرفته؟
نه آقا بزرگترین یونیورس‌ساز که همین برادر اسنایدره ? یونیورسش اینقدر خوب جواب میده که حتی خود بازیگرهاش اقبالی به ادامه‌ش ندارن

جوک‌های ویدن جواب نمیده؟ ? جوک‌های ویدن دقیقا تو همون صحنه‌ها دوباره اتفاق میافتن! اصلا جوک‌های ویدن نبوده، اسنایدر نوشته! اون I'm rich بتمن و My man آکوامن الان اینجا بهترن چون saturation پایین‌تره؟

میخوای ۷.۵ نمره بهتر باشه؟ ?

داشتی چند صفحه پیش میگفتی ویدن از پایه فیلم رو عوض کرده، دیدی نکرده. پیش‌بینی کرده بودی بازگشت سوپرمن اوایل فیلمه، نبود. پیش‌زمینه سایبورگ و فلش خودش فیلم جدا میطلبه گل پسر، بازم تقصیر اسنایدره که از هول هلیم و فشار WB می‌خواسته زور چپون کنه. یعنی چی که برای چهار ساعت فیلم باید چهار ساعت محتوا داشته باشی؟ یعنی الان واقعا نظرت اینه که محتوای filler نداشت؟ یا وقتی نهایتا ناشر تعیین‌کننده‌س، یعنی چی این حرف اصلا؟ «فیلم ۴ ساعته بهتر از فیلم ۲ ساعته مسائل را توضیح می‌دهد». از کرامات شیخ ما هم این بود شهد میخورد می‌گفت شیرین بود؟ مسئله اینه که بتونی خودت رو محدود کنی و با توجه به محدودیت‌ها یه داستان جذاب تعریف کنی، نه که هر چقدر بودجه و سرمایه و وقت بخوای حی و حاضر محیا بشه.

فرمول مارول هم همینه که تو JL می‌بینی، کاراکترهای آدمیزادتر. همین‌. شوخی. Campy بودن، یکی که comic reliefئه، مشکلات شخصی، صحنه رمانس awkward (افتادن فلش رو سینه واندروومن که اینجا با اون صحنه تو bat cave جایگزین شده) کاراکترهایی که مثل کامیکشون رفتار میکنند حتی اگر تغییر داده بشن ، ارزش‌ها و ضعف‌ها و ترس‌هاشون وفاداره. تو یک کلام، روح. چیزی که MoS و BvS ندارن.

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
ویدون رو اینجا در حد بهترین کارگردانها آوردن بالا! جزو هیترای زک اسنایدر اشکال نداره ولی از ویدون دیگه خدا نسازید خواهشا:))
نه والا هیچ پشم برترین کارگردان‌ها هم نیست. ولی بامزه‌س برام که یکی که تو nerd community براش احترام قائل‌ان چون کارش درسته رو دلیل خراب شدن فیلم کسی میدونن، که قبل از DCEU یک adaptation افتضاح از یکی از مشهورترین کامیک‌ها رو ساخته بود. یا که چطور Knightfall، Death of Superman و Return of Superman رو همه رو اسپویل کرد و برداشت خراب تحویل داد

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,362
نام
محمد
نه والا هیچ پشم برترین کارگردان‌ها هم نیست. ولی بامزه‌س برام که یکی که تو nerd community براش احترام قائل‌ان چون کارش درسته رو دلیل خراب شدن فیلم کسی میدونن، که قبل از DCEU یک adaptation افتضاح از یکی از مشهورترین کامیک‌ها رو ساخته بود. یا که چطور Knightfall، Death of Superman و Return of Superman رو همه رو اسپویل کرد و برداشت خراب تحویل داد
دقیقا، بعد اسنایدر کات طوری شده که هرکی ندونه اسنایدر خیلی آدم کار درستیه! با جو الان گند هایی که قبلا زده ملت یادشون رفته!:D این همون آدمیه که گفته بود بتمن رو در یونیورس من، داخل زندان Rape میکنن.:)):)):))

جدا از جو موجود من اصلا دوست ندارم این یونیورس با اسنایدر ادامه پیدا کنه، پلات JL2 رو خودش چند وقت پیش نشون داد...بنظرم ورژن خیلی بدتر Endgame بیشتر نیست. چیزی هم که پلات داستان روش میچرخه بازم از اون ایده های عجیب و احمقانه اش است. کرکترا هم که اصلا درک و فهمی ازشون نداره.

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,010
نام
محمد
نه آقا بزرگترین یونیورس‌ساز که همین برادر اسنایدره ? یونیورسش اینقدر خوب جواب میده که حتی خود بازیگرهاش اقبالی به ادامه‌ش ندارن

جوک‌های ویدن جواب نمیده؟ ? جوک‌های ویدن دقیقا تو همون صحنه‌ها دوباره اتفاق میافتن! اصلا جوک‌های ویدن نبوده، اسنایدر نوشته! اون I'm rich بتمن و My man آکوامن الان اینجا بهترن چون saturation پایین‌تره؟

میخوای ۷.۵ نمره بهتر باشه؟ ?

داشتی چند صفحه پیش میگفتی ویدن از پایه فیلم رو عوض کرده، دیدی نکرده. پیش‌بینی کرده بودی بازگشت سوپرمن اوایل فیلمه، نبود. پیش‌زمینه سایبورگ و فلش خودش فیلم جدا میطلبه گل پسر، بازم تقصیر اسنایدره که از هول هلیم و فشار WB می‌خواسته زور چپون کنه. یعنی چی که برای چهار ساعت فیلم باید چهار ساعت محتوا داشته باشی؟ یعنی الان واقعا نظرت اینه که محتوای filler نداشت؟ یا وقتی نهایتا ناشر تعیین‌کننده‌س، یعنی چی این حرف اصلا؟ «فیلم ۴ ساعته بهتر از فیلم ۲ ساعته مسائل را توضیح می‌دهد». از کرامات شیخ ما هم این بود شهد میخورد می‌گفت شیرین بود؟ مسئله اینه که بتونی خودت رو محدود کنی و با توجه به محدودیت‌ها یه داستان جذاب تعریف کنی، نه که هر چقدر بودجه و سرمایه و وقت بخوای حی و حاضر محیا بشه.

فرمول مارول هم همینه که تو JL می‌بینی، کاراکترهای آدمیزادتر. همین‌. شوخی. Campy بودن، یکی که comic reliefئه، مشکلات شخصی، صحنه رمانس awkward (افتادن فلش رو سینه واندروومن که اینجا با اون صحنه تو bat cave جایگزین شده) کاراکترهایی که مثل کامیکشون رفتار میکنند حتی اگر تغییر داده بشن ، ارزش‌ها و ضعف‌ها و ترس‌هاشون وفاداره. تو یک کلام، روح. چیزی که MoS و BvS ندارن.
ببین ویدن چقدر داغون و زباله است که ملت دست به دامن اسنایدر شدن
فرکانس کجا رو گرفتی؟
نکنه دیالوگ زیبای اون چقدر قدش بلنده ی بتمن هم برای اسنایدره؟
من پیش بینی کرده بودم سوپرمن اوایل فیلمه؟از کجا در میاری اینا رو ؟مگه از پایه عوض نکرده فیلم رو ؟یعنی الان ویدن ساز با ZSJL یکیه؟ :-t
الان حضور فلش و سایبورگ در ZSJL مشکلی داشت؟این شمایی که چسبیدی به مسائلی که حتی خود مارول هم دیگه زیاد رعایتش نمی کنه.شما به من بگو ببنم واندا سولو داشت یا اسپایدرمن؟خود استرنج اولین بار در سرباز زمستان معرفی شد اون هم در حد نیم خط دیالوگ
حرف منو برعکس نکن تا بتونی چیزی که دلت میخواد ازش بکشی بیرون.من هیچ وقت نگفتم
یعنی چی که برای چهار ساعت فیلم باید چهار ساعت محتوا داشته باشی؟
من گفتم
وقتی یه محتوای چهار ساعته داری باید براش چهار ساعت ران تایم در نظر بگیری
فرق این دوتا خیلی زیاده
مساله اینه که داری میزنی به صحرای کربلا.بازگشت پادشاه پیتر جکسون رو هم برداری در دو ساعت محدود کنی تبدیل به زباله میشه پس ویدن می تونست پیشنهاد کارگردانی رو رد کنه که نه تنها اینکار رو نکرد یه تایم از زمان فیلم رو هم خرج چرت و پرت های خانواده ی روسی کرد در نتیجه به صحرای کربلا نزن که خود همین مهندس ویدن در عصر اولتران همین چیزی که گفتی رو نقض کرده
به علاوه کثافت کاریهاش در پشت صحنه که ربطی به کس دیگه نداره که
یعنی شخصیت پردازی تمام و کمال ساخته شرکت معظم ماروله دیگه و قبلا هیچ کس ازش استفاده نکرده
NICE
:-@[-(
به نظرم شما برو همون فیلم های مارول رو ببین سمت چرندیات دیسی هم نیا ویدن هم عالیترین مقام کمیک بوکی هستش.بحث رو هم ادامه نمیدم چون می ترسم یکم دیگه ادامه بدم تصویر برداری رنگی ، صداگذاری ، استفاده از جلوه های ویژه و باقی موارد فیلمسازی هم به اسم شرکت معظم مارول زده بشن#-o:|

آخرین ویرایش:

Beorn

کاربر سایت
Sep 15, 2020
549
من کاری به اسنایدر و وارنر و اینا ندارم که آینده بخواد چه اتفاقی رخ بده!
شما فهم و درک ویدون از کاراکتر فلش رو کافیه نگاه کنی!درکی که این از فلش یکی از قویترین و کاربردی ترین شخصیتهای DC داشت این بود که آیا به سمت شرق درست رفته یا نه!
فلش نسخه جدید رو شما نگاه کن!هرکی فیلمو دیده میدونه این همون چیزیه که فلش میبایست باشه نه اون دلقک بی استفاده که دنبال شرق و غربه!
اینجا هم کسی نسخه اسنایدر JL رو با پدرخوانده مقایسه نکرده یا بگه بهترین فیلمه تاریخه!منتهی حداقل فیلمی که اسنایدر ساخته و در آینده اگه بخواد بسازه ده ها برابر بهتر و قابل تحمل تره تا زباله ای که ویدون تحویل داد!حداقل تم و فازی که این نسخه داشت ارزش طرفداری داره ارزش داشتن یونیورس داره!
و خدارو صدهزار مرتبه شکر که ویدون از DC رفت!خیانتی که این آدم به طرفدارای DC کرد و وارنری که اجازه داد ایشون به کارش ادامه بده غیرقابل تحمله!
تصورشم زشته که این آدم قرار بوده فیلم Batgirl رو بسازه!

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
بلوری مورتال کی میاد؟

تاریخ عرضه مشخصی نداره، اما چون این فیلم همزمان با اکران در سینماها در سرویس HBO MAX استریم (۱۶ ماه آپریل) میشه، میتونی همون روز Web-DLشو ببینی.

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
من کاری به اسنایدر و وارنر و اینا ندارم که آینده بخواد چه اتفاقی رخ بده!
شما فهم و درک ویدون از کاراکتر فلش رو کافیه نگاه کنی!درکی که این از فلش یکی از قویترین و کاربردی ترین شخصیتهای DC داشت این بود که آیا به سمت شرق درست رفته یا نه!
فلش نسخه جدید رو شما نگاه کن!هرکی فیلمو دیده میدونه این همون چیزیه که فلش میبایست باشه نه اون دلقک بی استفاده که دنبال شرق و غربه!
اینجا هم کسی نسخه اسنایدر JL رو با پدرخوانده مقایسه نکرده یا بگه بهترین فیلمه تاریخه!منتهی حداقل فیلمی که اسنایدر ساخته و در آینده اگه بخواد بسازه ده ها برابر بهتر و قابل تحمل تره تا زباله ای که ویدون تحویل داد!حداقل تم و فازی که این نسخه داشت ارزش طرفداری داره ارزش داشتن یونیورس داره!
و خدارو صدهزار مرتبه شکر که ویدون از DC رفت!خیانتی که این آدم به طرفدارای DC کرد و وارنری که اجازه داد ایشون به کارش ادامه بده غیرقابل تحمله!
تصورشم زشته که این آدم قرار بوده فیلم Batgirl رو بسازه!
شما منطقی‌تری حداقل، بیا بذار موردی بررسی کنیم

ویدن که کاراکتر فلش توی فیلم رو از نو ننوشت، اسنایدر از اول ایده‌ش این بوده که بار کمدی فیلم روی دوش ازرا میلر/فلش باشه. قبول تا اینجا؟

و باز هم قبول داری که بخش عمده‌ای از کاراکترپردازی بری بخاطر ران‌تایم به ناچار باید حذف میشد؟

اون صحنه آخر ورژن ویدن، رفرنس به کامیک race to the end of the universeئه، دقیقا سوپرمن و فلش با هم مسابقه میدن. همزمان چون کاراکتر کمدیک برای فلش تثبیت شده (شوخ‌طبع، یکم خجالتی، یکم childishطور) پس اینکه صحنه آخر هم بخوای یه شوخی با یک کاراکتر کمدی بکنی که دقیق نمیدونه شرق کدوم وره اونقدر دور از کاراکتر نیست.

اینها به کنار، ۱. بخش عمده شوخی‌های Barry که تو نسخه ویدن بود، اینجا هم هست.

I'm a snack hole
Yes! because I need friends
و ...
پس ویدن سطح کاراکتر رو پایین‌تر نیاورده بود

۲. پایین اسپویل از هر دو نسخه

بعد با contextای که خودت شرح دادی، چطوره که این کاراکتر حماسی و بزرگ و قدرتمند، موقع نبش قبر سوپرمن با سایبورگ سر دیت کردن واندرومن شوخی کنه اوکیه و به کاراکترش میاد (وضعیت جدی، شوخی تقریبا بامزه که نوشته اسنایدر هم بود) ولی تو وضعیت پایانی فیلم و تموم شدن درگیری و موقع مسابقه با دوست/همکارش (de-escalation داستان) اینکه ندونه شرق کدوم وره به کاراکترش نمیاد؟

می‌خوام بدونم تو همین مورد کاراکتر بری بنظرتون ویدن کجاش رو خراب کرده؟ بقیه چیزا که عین هم بود

• Like
Reactions: Arima Kishou

Beorn

کاربر سایت
Sep 15, 2020
549
شما منطقی‌تری حداقل، بیا بذار موردی بررسی کنیم

ویدن که کاراکتر فلش توی فیلم رو از نو ننوشت، اسنایدر از اول ایده‌ش این بوده که بار کمدی فیلم روی دوش ازرا میلر/فلش باشه. قبول تا اینجا؟

و باز هم قبول داری که بخش عمده‌ای از کاراکترپردازی بری بخاطر ران‌تایم به ناچار باید حذف میشد؟

اون صحنه آخر ورژن ویدن، رفرنس به کامیک race to the end of the universeئه، دقیقا سوپرمن و فلش با هم مسابقه میدن. همزمان چون کاراکتر کمدیک برای فلش تثبیت شده (شوخ‌طبع، یکم خجالتی، یکم childishطور) پس اینکه صحنه آخر هم بخوای یه شوخی با یک کاراکتر کمدی بکنی که دقیق نمیدونه شرق کدوم وره اونقدر دور از کاراکتر نیست.

اینها به کنار، ۱. بخش عمده شوخی‌های Barry که تو نسخه ویدن بود، اینجا هم هست.

I'm a snack hole
Yes! because I need friends
و ...
پس ویدن سطح کاراکتر رو پایین‌تر نیاورده بود

۲. پایین اسپویل از هر دو نسخه

بعد با contextای که خودت شرح دادی، چطوره که این کاراکتر حماسی و بزرگ و قدرتمند، موقع نبش قبر سوپرمن با سایبورگ سر دیت کردن واندرومن شوخی کنه اوکیه و به کاراکترش میاد (وضعیت جدی، شوخی تقریبا بامزه که نوشته اسنایدر هم بود) ولی تو وضعیت پایانی فیلم و تموم شدن درگیری و موقع مسابقه با دوست/همکارش (de-escalation داستان) اینکه ندونه شرق کدوم وره به کاراکترش نمیاد؟

می‌خوام بدونم تو همین مورد کاراکتر بری بنظرتون ویدن کجاش رو خراب کرده؟ بقیه چیزا که عین هم بود
اون کمیکو خوندم من و منظورمم اون صحنه مسابقه نبود!
منظور من اینه که فلش ویدون چنان بی استفاده بود که تموم نقشی که بری الن رو دوشش بود رفتن به شرق یا غربه.
آخر فیلم عملا بری آلن کل تیم و دنیا و یونیورس رو نجات داد با حرکتی که زد!این کجا و فلش ویدون کجا!
دیالوگایی که بری با خودش میگفت و عملی که انجام داد کلا تو یه سطح دیگه بود!
فلش و بتمن دوتا کاراکتر مورد علاقه من هستن :Dداستانی نبوده که از این دوتا نخونده یا ندیده باشم.
بحث اینکه فلش فان باشه و در عین حال بی استفاده فرق داره با اینکه فان باشه و یه حرکت بیادموندنی تو فیلم بزنه!
بحث مسابقه رو که من کاری ندارم.ویدون تمام استفاده ای که از فلش کرد و فهم و درکشو داشت این بود بفرستتش بره آدمارو نجات بده که این وسط گیج بزنه شرق کدوم طرفه!
شوخی و فان جای خود استفاده از شخصیت جای خود!اینکه یه کاراکتر مهم بیاری تو فیلم فقط چرت و پرت بگه خیلی فرق داره تا اینکه یه کاراکتر بیاری تو فیلم در کنار چرت و پرت گفتن عملا تیم رو Carry کنه!
بماند که این بحث درباره سایبورگ هم هست!تو نسخه ویدون یه کاراکتر فرعی و راه باز کن در مقابل سایبورگ زک اسنایدر که کلی داستان و روایت داشت!
یا حتی خود استپن وولف!کاری به کلیشه ای بودنش ندارم کلی طرف داستان داشت شخصیت پردازی داشت در مقابل استپن وولف ویدون که مادرباکسو گرفته به مادر دایانا میگه من رو دوست خواهی داشت!
من عاشق دنیای DC هستم نه عاشق زک اسنایدرم و نه با ویدون پدر‌کشتگی دارم ولی فیلمی که اسنایدر تحویل داد شرف داشته و داره به زباله ویدون!چون ویدون فرسنگها بدتر از اسنایدر ذره ای درک از دنیای DC نداره به هیچ وجه!
این مشکلم برمیگرده به وارنر!کلا همه تقصیرات زیر سر این کمپانی مسخرس که صاحاب نداره و تو همه کارای DC گند زده که باید خدا خدا کنیم فیلم فلش بیاد این گندی که زده شده رو جمع کنه!

آخرین ویرایش:

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
این مشکلم برمیگرده به وارنر!کلا همه تقصیرات زیر سر این کمپانی مسخرس که صاحاب نداره و تو همه کارای DC گند زده که باید خدا خدا کنیم فیلم فلش بیاد این گندی که زده شده رو جمع کنه!
تو جزئیات اختلاف نظر داریم، من بنظرم اینطور میاد که ویدن حالیشه کامیک، یطوری JL رو ساخت که هم فیلم خودش باشه، هم دست اسنایدر رو باز بذاره، هم چون وسط راه بهش سپرده شده بقیه پروژه‌ها رو تو بن‌بست نذاره. یک مدل فراموش شدنی نه بد. اون چیزی که خراب شد تقصیر WB بوگندوئه. ختم جلسه رو اعلام می‌کنم به توافق رسیدیم ?

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
میون بحث داغ سر جاستیس لیگ . یک نکته ای که به نظر من رسیده اینه که باعث و بانی اون نسخه افتضاح 2017 جاس ویدون نیست. وارنره که بعد از مشکلی که برای اسنایدر پیش اومد و کنار کشید یا صبر نکرد و فیلم رو به تاخیر نزد یا لااقل یکم بیشتر تحقیق نکرد کسی رو بیاره که کلا با سبک کاری اسنایدر مخالف نباشه . چون اون نسخه مصداق آشپز که دو تا شد بود. نه فیلم اسنایدر بود نه ویدون

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
به نظر من نسخه 2017 گاربجی بیش نبود و دیشبم اسنایدرکات رو دیدم و واقعا همون طور که دوستان بالاتر اشاره ردن ایراداتی داشت که مشخصه علتش چی بوده و از خود فیلم و فیلمساز نبوده . همین ه فرمون مارولیزه رو نرفته جلو خیلی خوبه . و واقعا حیف که ادامه از این نمیبینیم . منم حرف دوستان رو تکرار میکنم اگر دنبال فیلمی مثل مارولید سخت در اشتباهید.
- دیالوگ جوکر چرا عوض شده بود ؟؟؟؟
- - لعنت بر همه خاندانت والتر هامادا ...!!!!!
--- موسیقی متنی که برای امازون و واندر وومن اضافه ردن خیلی جالب بود ... خاورمیانه طور بود ...
خیلی بیش از حد خاورمیانه طور بود. طوری که من رو یاد تیز های گل و بلبل که بعد سوتی می گذارن یا اهنگ جایگزین آهنگ عنوان بندی سریال های صدا و سیما تو ایام سوگواری و وفات می انداخت . قشنگ هی می گفتم الانه که اون آهنگ پخش شه :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر