Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,380
نام
محمد
اون اس ام اسی که میومد چی بود پس؟ نرم افزار موبایلی سکه
همچین‌چیزی
من که با رمز پویا خرید کردم رمز رو عوض نمیکنم

البته وقتی شماره کارت رو میزنی خودش بانک رو تشخیص میده و اگر شماره کارتت درست نباشه قبول نمیکنه!
و اینکه گزینه رمز پویا رو بزنی رمز پویا رو میفرسته برات. فکر نکنم فیشینگ باشه
یک اپ بود. من تا حالا استفاده نکردم.
اره منم دیشب اینو امتحان کردم ولی خب بازم عجیبه روی لینک پایین صفحه اشون میزنی ارور میده.
با رمز پویا جدا بعید میدونم برای شما مشکل خاصی پیش بیاد.
----
Robert Pattinson Tests Positive for COVID-19, ‘The Batman’ Production Is Suspended Immediately

رابرت پتینسون کرونا گرفته و فیلمبرداری بتمن متوقف شده
همین الان خبرش رو دیدم. خواستم بزارم که گذاشته بودی.:D
بتمن خودش خفاشی شد:D
فک کنم با این خبر دیگه کسی جرئت نمیکنه به ادامه یا آغاز فیلمبرداری فیلمی بپردازه.

• Smile
Reactions: American Idiot

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,517
یک اپ بود. من تا حالا استفاده نکردم.
اره منم دیشب اینو امتحان کردم ولی خب بازم عجیبه روی لینک پایین صفحه اشون میزنی ارور میده.
با رمز پویا جدا بعید میدونم برای شما مشکل خاصی پیش بیاد.
----

همین الان خبرش رو دیدم. خواستم بزارم که گذاشته بودی.:D
بتمن خودش خفاشی شد:D
فک کنم با این خبر دیگه کسی جرئت نمیکنه به ادامه یا آغاز فیلمبرداری فیلمی بپردازه.
من بهشون پیام دادم درگاهتون چیه گفت کارت به کارت اپ سکه هست و این اپ هم واقعا وجود داره.

• Like
Reactions: Arima Kishou

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,244
این فیلمهای Halloween چرا اینقدر زیاده؟ میشه فقط چندتاشو دید؟:D مثلا فقط اولیشو ببینم با این آخری که اومده :D
آخری ادامه اولی هستش و همه شماره های دیگه رو ایگنور کرده. در نتیجه آره فقط همین دوتا رو ببینی کافیه:D

• Love
Reactions: Anakin

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
این فیلمهای Halloween چرا اینقدر زیاده؟ میشه فقط چندتاشو دید؟:D مثلا فقط اولیشو ببینم با این آخری که اومده :D

ریشه اصلی هالووین دوتای اول هست و اون هالووین دنی مک براید و دیوید اسمیت گوردن سال 2018. هالووین 3 که کلا مایکل مایرز توش نیست و قرار بود که کارپنتر از هالووین یک مجموعه آنتولوژی خلق کنه که کلا کنسل شد. هالووین 4 تا 6 یک برشی از ریشه رو به عنوان آغاز داستان گرفته و بعد کلا همونم کمرنگ میشه. هالووین 1998 هم هست که ادامه هالووین اصلی اون موقع در نظر گرفته شد (به عنوان بیست سالگی ساخت نسخه اول) اما یه سیکوئل ساختند که کلا آب همون هم قطع شد و کنار گذاشته شد! هالووین 2007 و 2009 هم از راب زامبی هست که ریبوت بوده. همون ریبوت داستان اصلی سال 1978 ولی این بار با بازیگران جوان و تینیجری.

آخرین ویرایش:

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,838
نام
نریمان
هالووین چندتا تایم لاین مختلف داره. برای شروع همون اولی و آخری رو ببین ( Halloween و Halloween :)))
اگه خوشت اومد بقیه رو میتونی به این ترتیب ببینی.

dibh_dqy3xg0x4aun2rb.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• mla
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر