Xac

کاربر سایت
Dec 10, 2019
294
اگه اشتباه نکنم جاستین رولند با اقتباس از همین فیلم ی انیمیشن کوتاه پارودی ازش ساخت و تو یک جشنواره ای که اسمش یادم نیست، دن هارمون انیمیشنو میبینه و جرقه همکاری رولند و هارمون از همونجا شکل گرفت و منجر به ساخت ریک و مورتی شد.... اصلا میشه گفت اگه back to future نبود شاید ریک و مورتی هم ساخته نمیشد!!
جالب شد برام
اینجا پیداش کردم ترکیبی از ریک اند مورتی و BTF

• Like
Reactions: PoP--General.2020

purslaniac

کاربر سایت
Jun 4, 2020
90
انگار ویلن اصلی the suicide squad چیزیست به نام starro. یه موجود فضایی شبیه ستاره دریایی که از خودش موجودای کوچیکتر در میکنه که میچسبن به صورت ملت و کنترل کامل میزبانشون رو به دست میگیرن(دیگه چندش بازی زنومورفارو ندارن:D).من جسته گریخته کمیک میخونم و مثل نصف بیشتر کاراکترای فیلم، شناختی از اینم ندارم ولی انشالله که خیره:D
162486
162487

آخرین ویرایش:

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,518
The Girl with the Dragon Tattoo نسخه سوئدیش خوبه ؟ من برای فینچر رو دیدم
و اینکه چندتا فیلم سوئدی هست The Girl Who Played with Fire و The Girl Who Kicked the Hornets' Nest اینا به اون فیلم دختری با تتوی اژدها مربوطه؟ ارزش دیدن دارن؟

• Like
Reactions: saeed_sg

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
The Girl with the Dragon Tattoo نسخه سوئدیش خوبه ؟ من برای فینچر رو دیدم
و اینکه چندتا فیلم سوئدی هست The Girl Who Played with Fire و The Girl Who Kicked the Hornets' Nest اینا به اون فیلم دختری با تتوی اژدها مربوطه؟ ارزش دیدن دارن؟
ارزش که قطعا دارن. اون دو فیلم دیگه هم ادامه فیلم اولن.

• Like
Reactions: saeed_sg and Anakin

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
دومین فیلمی که تو این مدت دیدم
عکاس ماوتهاوزن
یکی از بزرگترین و مخوف ترین اردوگاه های نازیسم برای هولوکاست
فیلم محصول کشور اسپانیا ست و حال و هوا اون جو تاریک رو به بهترین شکل به نمایش میزاره
فیلمو حتما حتما ببینید تا متوجه بشید خرافات و تندروی چه بلایی میتونه به سر بشر بیاره
داستان کلی هم درمورد یکی از همین اسپانیایی هاست که برای آلمان ها کار میکنه و عکاسی بلده و سعی میکنه مدارک موجود و تصاویر رو ثبت و حفظشون کنه که بعداً در دادگاه های بین المللی نشون بده که نازی ها چه بلایی سرشون آوردن
بشدت پیشنهاد میشه
نمره من ۸ از ۱۰
b0d3c72e9e05ef59fd5a031c54f244a7.jpg

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,007
نام
احمد
امروز فیلم The Revenant رو که با بالاترین کیفیت ممکن دانلود کردم دیدم، واقعا نمیدونم چی بگم، فیلم بشدت سنگین، طولانی، غمگین، بسیار بسیار خشن بود! کاش این فیلم رو هرگز نمیدیدم، 1 بخاطر این که واقعا حس انتقام رو تو وجود ادم میاره، 2 دیگه بیش از حد خشن بود، هیچ وقت از یادم نمیره و هر وقت یاد قسمت اخرش میفتم نارحت میشم و افسرده میشم، ضمن این که هم دلم نمیاد حذفش کنم مخصوصا این که حجم و وقت زیادی صفر دانلودش کردم :/
پ.ن لست اف اس 2 یک کپی دقیق از این فیلم زده xD
نظر شما در مورد این فیلم چیه دوستان؟!

PoP--General.2020

کاربر سایت
May 16, 2020
272
امروز فیلم The Revenant رو که با بالاترین کیفیت ممکن دانلود کردم دیدم، واقعا نمیدونم چی بگم، فیلم بشدت سنگین، طولانی، غمگین، بسیار بسیار خشن بود! کاش این فیلم رو هرگز نمیدیدم، 1 بخاطر این که واقعا حس انتقام رو تو وجود ادم میاره، 2 دیگه بیش از حد خشن بود، هیچ وقت از یادم نمیره و هر وقت یاد قسمت اخرش میفتم نارحت میشم و افسرده میشم، ضمن این که هم دلم نمیاد حذفش کنم مخصوصا این که حجم و وقت زیادی صفر دانلودش کردم :/
پ.ن لست اف اس 2 یک کپی دقیق از این فیلم زده xD
نظر شما در مورد این فیلم چیه دوستان؟!
فیلمی به کارگردانی ایناریتو و فیلمبرداری امانوئل لوبزگی که بالاخره دیکاپریو رو به اسکار رسوند؛ مگه میشه عالی نباشه...
اگه از فیلم خوشت اومد حتما بقیه آثار ایناریتو رو هم ببین، مخصوصا birdman

فیلم کره ای oldboy هم درباره انتقامه و حتما ببینش که اگه نبینیش به خودت ظلم کردی....

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
کلا اگه یه روزی هوس کردید درباره انتقام فیلم بینید چند تا کار کره ای هست که به نظرم رو دستشون وجود نداره انقد که تلخ و حیرت انگیز معقوله انتقام رو نشون میدند :

The Vengeance Trilogy : پارک چون ووک
I Saw the Devil : کیم جی وون
No Mercy : کیم هیون جون

این آخری خیلی چیز غریبیه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر