PoP--General.2020

کاربر سایت
May 16, 2020
272
دم مت ریوز تا فیها خالدونش گرم!!!
همین که میخواد از بتمن ی کاراگاه باهوش و مبارزی خشن دربیاره ،مشخصه که مسیر درستی رو واسه فیلم و داستان انتخاب کردن.
از نقاط ضعف سری دارک نایت اکشنش(مبارزات تن به تن) بود که ظاهرا مت ریوز واسمون سنگ تموم گذاشته :Boxing::pepsi:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
عالی بود تریلر بتمن!
قشنگ همونیه که انتظارشو داشتیم 8->
در مورد بازیگر ها نمیشه نظر کلی داد ولی رابرت پتینسون و بازیگر گوردون حتی از این تریلر هم معلوم بود که کاملا مناسب نقششون هستن.
خیلی هایپ شدیم =P~=P~=P~

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,362
نام
محمد
فقط امیدوارم بتمن پتینسون کسی رو نکشه، یکی از بزرگترین مشکلاتم با بتمن افلک اینکه دیگه بتمن نیست، رسما پانیشره! با اسلحه میزد ملت رو میکشت.:|
چیزی که بتمن رو حداقل برای من خاص میکنه از بقیه همین موضوع است.

مورد دوم اینکه با توجه به اینکه وایب دنیا و بتمن جالب میزنه، دوست دارم جدا از جوکر خواکین، رییوز جوکر خاص خودش رو بسازه!
حس میکنم ایده های جالبی برای یک جوکر اورجینال داره.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
به نظر میاد دی سی راهش رو پیدا کرده . آیتم هایی که در ایونت اشون نشون دادن (حالا از سیستم مزخرف سایت اشون بگذریم ) واقعا خوب بود . شخصا به نظرم تنها مشکل بتمن علیه سوپرمن کوتاه بودن فیلم و پرداختن اش به داستان های مختلف بود . ولی حالا به نظر میاد با برنامه ای که برای پخش اسنایدر کات دارن (اون طوری که متوجه شدم انگار قراره یک جورایی یک مینی سریال باشه 4 تا بخش 1 ساعته . ) قراره روی انسجام روایی کار بشه . تریلر باحالی داشت و استفاده دوباره از موزیک لئونارد کوهن خاطرات واچمن رو زنده کرد . بتمن مت ریوز که واقعا یکی از بهترین بخش های ایونت بود و به نظر میاد با یک اثر جذاب و متفاوت طرف باشیم . بر خلاف انتظارم پتینسون قابل قبول بود و در چهره اش یک جنون و خونسردی خاصی موج میزد که خوراک نقش بتمنه . حالا باید دید که چقدر موفق میشه . در کنار بتمن بهترین بخش ایونت برای من سویساد اسکوآد جیمز گان بود که ماشالله از نظر تعدد کاراکتر کامیک بیس کم از اونجرز آخریه نداره و گان نشون داده به خوبی بلده چطوری از کاراکتر های نه چندان شناخته شده ستاره بسازه و فضای دیوانه وار فیلم هم جذاب به نظر میاد . بلک آدام هم با این که تریلر رسمی ازش ندادن ولی همین که یک چیزی نشون دادن که خیالمون راحت باشه کنسل نشده خیلیه .
تو بخش بازی هم که سنگ تموم گذاشتن

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
کاش کت وومن رو یه نفر جذاب تر انتخاب میکردن 8->:-??
اتفاقا به نظرم کراویتز به نقش خیلی میاد . یک سر به قسمت دوم فنتستیک بیست بزنید تو اون فیلم یک جاهایی واقعا فکر می کردم سلینا کایل اومده تو مجیکال وولد .من بیشتر امیدوارم بعد سال ها بلاخره یک لباس جذاب مشابه لباس های کامیک بوکی اش رو ببینیم . تو این سال ها که ظاهر دندان گیری از کتوومن نداشیم . یکی (هالی بری ) لباسی که پوشیده بود بیشتر به پارودی های یک سری سایت های مشکل دار می خورد . یکی دیگه (هاتاوی ) لباس بلک ویدو رو به امانت گرفته بود اون یکی تو گاتهام هم شبیه هرچی بود جز کتوومن .

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,001
نام
آریا
فوق‌العاده بود تریلر The Batman! انتظاراتم از این فیلم به شدت بالاست، ولی تریلر حتی از سطح انتظارم هم بهتر بود!
اتمسفر فیلم خیلی خفن به نظر می‌رسه و این حالت ساده و ابتدایی که تجهیزات بتمن داره (از لباس تا بت‌موبیل) هم خیلی به فضای فیلم می‌خوره. از اون طرف انتخاب بازیگرها هم عالیه و رابرت پتینسون بدجوری بهش میاد بروس وین باشه و جفری رایت هم جون میده برای گوردن. پل دینو هم شکل و شمایلش کاملاً ریدلری هست و کالین فارل جزو بازیگرهای محبوبم هست. تریلر رو که می‌دیدم، یادم نبود فارل نقش پنگوئن رو داره و وقتی پنگوئن وارد صحنه شد، برام سوال بود که این چه بازیگریه و سرچ کردم دیدم اونه! :)) گریم واقعاً جالبی داره! :D
در مجموع بدجوری منتظر این فیلم هستم و ویلین‌هاش هم عالی هستن. یعنی هم ریدلر و هم پنگوئن از اون دست ویلین‌هایی هست که با شخصیت‌پردازی مناسب می‌تونن بترکونن! فقط کت‌وومن رو باید دید چطوری از آب درمیارن و یه ذره کلیشه‌های این شخصیت بالاست و هر جنبنده‌ای از الآن می‌تونه حدس بزنه اولش با بتمن درگیر میشه و بعد می‌زنن تو کار عشق و عاشقی و همکاری. :D
امیدوارم اگه این سری ادامه‌دار بشه، یه سری هم به Two Face بزنن. از محبوب‌ترین ویلین‌های من هست که متأسفانه توی عالم فیلم و بازی خیلی وقته مظلوم واقع شده. از بازی‌های Rocksteady که نقش هویج رو داشت تا The Dark Knight که خیلی نقشش کوتاه بود و با اینکه تأثیرگذار بود، ولی انقدر سریع اومد و رفت که نفهمیدیم چی شد.

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
دیروز فیلم Anthropoid رو دیدم
فیلم درمورد ماموریت سربازای چکوسلواکی برای کشتن راینهارت هایدریش هست که به قصاب پراگ معروف بوده،جالبه که مسئولیت اصلی هولوکاست و اردوگاه های نازی ها هم بدست این شخص بوده
شخصیت اصلی های فیلم کیلین مورفی و جیمی درنان هستن
یکم شخصیت پردازی افراد دیگه فیلم ضعیف بود بنظرم اما درکل فیلم خیلی خوبی بود برای من که عاشق اون برهه زمانی هستم
درکل بهش ۷.۵ از ۱۰ میدم و بنظرم ارزش دیدن داره
82cb11bf81e84a511b24b73990faec07.jpg

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

TWO-FACE2

کاربر سایت
Jun 21, 2013
165
هنوز چیزی مشخص نیست اما وقتی خبر اینکه پتینسون برای بتمن انتخاب شده آمده بود اکثریت اینجا میگفتن این بچه سوسول کیه برای بتمن انتخاب کردن خاک برسرشون اما الان...:D:D

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
7E6E2895-4BF7-4D38-AFC9-3D0D78EDD2C6.jpeg

تریلر بتمن فرای تصورم بود واقعا !

شخصیت اصلیش رو تنها از بازی توی فیلم هری پاتر و جام اتش میشناسم و توی ذهنم همیشه بوده ، کارهاش رو دنبال نکرده بودم ولی حداقل تو این تریلر واقعا حس و حال کاملا عجیبی داشت . از حالت چهره و صورتش که یه بی روحی و گم بودن رو نشون میداد تا خالی کردن عصبانیتش که قشنگ تفاوت یه بتمن جوون و تا حدی خام رو نسبت به اقتباس های قبلی دیدیم .

و جفری رایت که جزو نقش های اصلی سریال West World بود و اگر ندیدید کاملا میتونم بگم توانایی هاش رو در کمال نشون میده . بتمن تا جایی مثل بقیه کامیک های DC حالت سرگرم کننده خودش رو داشت ، با سه گناه نولان اون تاریکی و سیاهی دنیای بروس رو به تصویر کشید و با مت رییوز یه حالت “ سرد “ و یخ زده پیدا کرده .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر