Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,508
نام
سپهر
درود
دوستان سایتی برای تماشای فیلم و سریال برای اسمارت تی وی میشناسید به جز نماوا و فیلیمو که سان*ور نشده باشه ؟

سایت پاپکورن هم گویا میشه آنلاین باهاش فیلم دید. ولی باید نصب کنید و داخلش ثبت نام کنید. قندشکن هم لازم دارین!

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,377
نام
محمد
بعد این بتمن خدایی نمیدونم چطوری کسی میتونه برگرده و ورژن دو قرونی بتمن افلک و اسنایدر رو توی اسنایدر کات تماشا کنه و لذت ببره!
قشنگ همونی بود که باید بتمن باشه.
یک نکته دیگه هم بود روح خودش رو داشت و واقعا بتمن بود.
بعد بتمن های نولان این اولین باره که دوباره دارم این حس رو میکنم.

robot.boy81

کاربر سایت
Dec 12, 2011
1,307
نام
Farzad
درود
دوستان سایتی برای تماشای فیلم و سریال برای اسمارت تی وی میشناسید به جز نماوا و فیلیمو که سان*ور نشده باشه ؟
درود

اگه لینک دانلود فیلم رو بندازید توی اپ های پخش کننده هم مستقیم استریم میشه، مثلا mk player رو نصب کنید، نتورک استریمینگ داره که مستقیم لینک دانلود رو از هر سایتی قرار بدی توش، پخش میکنه

• Like
Reactions: PouяiД

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
تریلر The Batman عالی بود، البته مطمئن بودم مت ریوز در بدترین حالت یه فیلم خوب میسازه اما الان شدیدا منتظرش هستم و همه چیز انگار سرجای خودشه.
رابرت پتینسون که عالیه اما جفری رایت تو نقش گوردون کاملا بی نقصه، یه بازیگر عالی برای یه نقش عالی.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,508
نام
سپهر
تریلر فیلم بتمن عالی بود. وقتی که کمیسر گوردن رفت تو اتاق که جسد رو بررسی کنه، قشنگ یاد بازی های آرکام افتادم. به خصوص آرکام نایت و تیمارستان آرکام. فضای فیلم به شدت تاریک است حتی تاریک تر از نولان. احساس می کنم که حتی شوخی های دم دستی که نولان در گوشه کنارهای سه فیلم به کار می برد در این اثر قرار نیست نمایان شود. خشونت بتمن بسیار بالاست؛ قشنگ مت می خواهد خام و جوان بودن و مغرور بودن بروس وین را به تصویر بکشد که این عالیست. به خدا حیف هست که فیلم یک اثر PG-13 باشه. امیدوارم سنت شکنی کنه و با این فضای خوفناک و نسبتا جنایی به یک فیلم R تبدیلش کنه. هرگز برام قابل هضم نبوده که بتمن را فانتزی در پرده سینما تصور کنم. کاری که نولان کرد جاودانه و ماندگار شد و شاید سالها بگذرد که کسی تمایل داشته باشد که بتمن را یک بار دیگر با آن فضای کامیک بوکی و هیولاهای عجیب و تیم برتونی ببیند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر