Mehrdad 7

کاربر سایت
Sep 18, 2010
1,186
چگونه مسعود کیمیایی جلوی دوربین خودش رو موش مردگی میزنه!

کسی که در دهه چهل به لطف سیستم بدون پارتی بازی و مافیا یه شبه تونست ره صد ساله رو بره و با انتقاد از همون سیستمی که بهش اجازه رشد داده بود بار خودشو تا آخر عمر ببنده حالا اینطور مظلوم نمایی میکنه (چون خودش میدونه دستش رو شده و خودش میدونه بوی تعفن گندکاری هاش دراومده) و اصلا هم اشاره ای نداره به پسر تحفه نطنزِ نُخاله ش که با زر و زور باباش تو سیستم فعلی جایگیر شده. و جالب تر اینجا که کیمیایی پدر هیچ علاقه ای هم به انتقاد از سیستم فعلی تو فیلماش نشون میده!... عجبا روزگار.

خوبه لااقل یه نفر پیدا شد حق این نون-به-نرخ-روز-خور رو کف دستش بزاره.
کاری به کیمیایی ندارم اما حسینی هم خودش یکی از پر تناقض ترین سلبریتی های موجوده.

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,153
نام
حامد
سلام
دوستان اگر لطف کنید چند تا فیلم سینمایی ایرانی خوب معرفی کنید تا دانلود کنم و کنار خانواده بشینیم نگاه کنیم.
فیلمی اجتماعی و مدنظرتون
مرسی

• Like
Reactions: che-jaleb

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
سلام
دوستان اگر لطف کنید چند تا فیلم سینمایی ایرانی خوب معرفی کنید تا دانلود کنم و کنار خانواده بشینیم نگاه کنیم.
فیلمی اجتماعی و مدنظرتون
مرسی

سرخپوست
عصر یخبندان
خط ویژه
مغزهای کوچک زنگ زده
بدون تاریخ بدون امضا
بی خود و بی جهت
اینجا بدون من
متری شیش و نیم
ملبورن
اژدها وارد می شود
قاعده تصادف
خانه پدری
روز روشن

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
من این برنامه Letterboxd رو چک کردم ولی خیلی وقته برنامه TV Show Time اپلیکیشنش قسمت فیلم‌های سینمایی رو اضافه کرده و اون برنامه خیلی پر مخاطب‌تر و پیشرفته تره و دیتابیس خیلی کامل‌تری هم داره و UI برنامه هم خیلی بهتره :D

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,517
من این برنامه Letterboxd رو چک کردم ولی خیلی وقته برنامه TV Show Time اپلیکیشنش قسمت فیلم‌های سینمایی رو اضافه کرده و اون برنامه خیلی پر مخاطب‌تر و پیشرفته تره و دیتابیس خیلی کامل‌تری هم داره و UI برنامه هم خیلی بهتره :D
Letterboxd من هر فیلمی میزنم میاره خداییش کامله:D این برنامه که گفتی سریال‌ها رو هم میذاره؟
اینی که گفتی دانلود کردم گویا اشتراکیه :/

آخرین ویرایش:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
Letterboxd من هر فیلمی میزنم میاره خداییش کامله:D این برنامه که گفتی سریال‌ها رو هم میذاره؟
آره دیگه، تخصصش که اصلا از اول سریال بوده، قسمت فیلم‌ها رو هم به درخواست کاربرا چندماه پیش استارت زد و الان کامله

رایگانه اقا :D

آخرین ویرایش:

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
940
نام
هادی
عجب سالی شد :|

aeam_news2233.jpg

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
عجب سالی شد :|

aeam_news2233.jpg

خیلی منتظر Antlers با A Quiet Place Part II بودم. :|:(؛ ما همینطوری باید منتظر کیفیت خوب یه فیلم بمونیم، حالا اکران خود فیلم هم تاخیر خورده.:(

Tioner

کاربر سایت
Aug 22, 2011
74
دوستان این سایت film2media که یکی از بچه ها همینجا معرفی کرد فیلم ها رو که سانسور نمیکنه؟چون تو سایتش زده تابع قوانین جمهوری اسلامی و سخنان گهربار آقا رو میذاره :D

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
پست منو چرا پاک کردی؟!
داخل اسپویل بود :|

عزیز من دسترسی ندارم به این تالار. وگرنه بجای پست میومدم یراست پاک میکردم. ولی پست شماعم چون در جواب دوستمون بوده که اسپویل کرده بود پاک شده...

این همه نظر نوشتم . نقد فیلم جزیره شاتر نوشتم
چرا پاک کردید؟

برا شعور ما که ارزش قائل نیستید حداقل برا خودتون احترام قائل باشید

دوست عزیز شما که برای شعور بقیه ارزش قائلید وقتی میخواین راجب فیلمی بحث کنین اگه توضیحاتتون باعث لو رفتن داستان میشه داخل تگ اسپویلر بزارید لطفا. اینجوری یکی که فیلمو ندیده با باز کردن تاپیک فیلم براش لو نمیره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر