mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,034
نام
مصطفی
سوء استفاده از کودکان کار برای بردن سیمرغ بلورین و انداختن آنها از مدرسه و درس برای چندین ماه و تکرار مکررات تِمِ فیلمایی مثل "بچه های آسمان" در دهه هفتاد با آبغوره گیری و ناله و زاری و به رُخ کشیدن اوج بدبختی و تلخی و... (یک فرمول موفق در ایران مثل شوی ماه عسل با اجرای شومن احسان علیخانی) و به کل ایگنور کردن راه حل واقعی چنین معضلی به نام کودکان کار که همان استفاده از کا*ندو#م و قرص ضد بارداری میباشد و ارائه راه حلی سطحی و نمایشی سلبریتی پسند و بقولی جشنواره داغ کن یا... حمایت از آنها؟! :D
خورشید ندیدم ولی بچه های آسمان قطعا این چیزی که تو میگی نیست! و در ضمن بچه های آسمان اگه فرمول موفقی در ایران بود نامزد جایزه اسکار نمیشد پیشنهاد میکنم دوباره فیلمو ببینی.
اون راه حلی که شما نامبردی هرچند بسیار زننده است ولی باید بدونی اسمش راه حل نیست راه پیشگیریه و به درد بچه هایی که الان هستن نمیخوره!

Soulsborne

کاربر سایت
Feb 29, 2020
67
خورشید ندیدم ولی بچه های آسمان قطعا این چیزی که تو میگی نیست! و در ضمن بچه های آسمان اگه فرمول موفقی در ایران بود نامزد جایزه اسکار نمیشد پیشنهاد میکنم دوباره فیلمو ببینی.
اون راه حلی که شما نامبردی هرچند بسیار زننده است ولی باید بدونی اسمش راه حل نیست راه پیشگیریه و به درد بچه هایی که الان هستن نمیخوره!
اتفاقا بطور کل بخوام عرض کنم سینمای ایران و هند هر دو در یک سطح هستند. فقط هندیا با وجودی که از لحاظ اقتصادی بدبخت تر از ایرانی هان اما فیلماشون پر از رقص و آواز و پایان های خوش هست درحالیکه فیلم ایرانی با وجود رفاه (نسبی) بیشتر جامعه شون پر از کارکترهای عصبی، ناراحت و پریشان هست. این برمیگرده به یه سری مسائل که امکانش نیست بخوام اینجا بازش کنم ولی هم بالیوود هم فیلم ایرانی از لحاظ محتوی و خط مشی سر و ته یکی هستن!... :D=))
این نظر منه نظر شما هم محترم. :D

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,034
نام
مصطفی
اتفاقا بطور کل بخوام عرض کنم سینمای ایران و هند هر دو در یک سطح هستند. فقط هندیا با وجودی که از لحاظ اقتصادی بدبخت تر از ایرانی هان اما فیلماشون پر از رقص و آواز و پایان های خوش هست درحالیکه فیلم ایرانی با وجود رفاه (نسبی) بیشتر جامعه شون پر از کارکترهای عصبی، ناراحت و پریشان هست. این برمیگرده به یه سری مسائل که امکانش نیست بخوام اینجا بازش کنم ولی هم بالیوود هم فیلم ایرانی از لحاظ محتوی و خط مشی سر و ته یکی هستن!... :D=))
این نظر منه نظر شما هم محترم. :D
بله فقط یک ایرانی میتونه برای کودکان کار راه حل کاند/ومی بدهد

Soulsborne

کاربر سایت
Feb 29, 2020
67
بله فقط یک ایرانی میتونه برای کودکان کار راه حل کاند/ومی بدهد
سوالی که اینجا پیش میاد اینه که راه حل یکی مثل تو و مجید مجیدی چی هست حالا؟! :D کی تا حالا چنین فیلمایی تونستن ریشه ای که معضل کودکان کار رو به بار میاره رو بکنن و همیشه با وجود چنین فیلمایی دیدیم که مثل علف هرز معضل کمتر نشده هیچ، بیشتر و بیشتر هم شده! ختم کلام اینکه راه حل کاند/ومی بِه از راه حل شُخمی!

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
یکی چند روز پیش بهم گفت وس اندرسون ایرادش اینه که درجا میزنه
این هفته ۳ تا فیلم
Life aquatic with steve zissou
Royal tenenbaums
The Darjeeling Limited
رو دیدم ازش و اتفاقا به نظرم اومد چقدر اون حرف غلطه.
کاملا روند تکامل تو کار هاش مشخصه
نقطه عطف کاریش آقای فاکس شگفت انگیز بود که به نظرم برا حکم دست گرمی‌ و تمرین داشت. رفت سراغ میدیومی که راحت تر بتون استایل منحصر به فردش رو پرورش بده و بعدش تو moonrise kingdom و نهایتا شاهکارش ینی گرند پوداپست هتل، به کمال رسوند کارش رو.
این ۳ تا کار اولش کاملا تلاشش برا دستیابی به چیزی که تو فیلمای اخیرش بهشوت رسید مشخصه. و اونجا ها نتونسته بود برسه.
هیچکدوم بد نیستن ولی تفاوت رو میشه حس کرد با کار های اخیرش

سال بعد در حضور نولان و ایتل کوئل و دنیس ویلنوو و ...، برای من مورد انتظار ترین فیلم قطعا The french dispatch هستش که فک میکنم فوق العاده از آب دربیاد

Soulsborne

کاربر سایت
Feb 29, 2020
67
تام هنکس اعلام کرد که تست کرونا خودش و همسرش مثبت شده و قرنطینه کردن خودشون رو .
جالبه سلبریتی ها حتی از کرونا برای در صدر اخبار موندن استفاده میکنن ولی فقط این مردم عادی هستن که می میرن! =)):D

• Like
Reactions: soltanmasoud

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
جالبه سلبریتی ها حتی از کرونا برای در صدر اخبار موندن استفاده میکنن ولی فقط این مردم عادی هستن که می میرن! =))

حاجی چی میزنی و جنس مورد مصرفیت چیه؟! :D

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
چقدر این سونیک خوب بود. به خصوص از 1/3 به بعد فیلم واقعا لذت بخش بود. هم سونیک را خوب درآورده بودن هم اگمن را. چندجا کلی خندیدم. آخر فیلم هم که اون صحنه کاملا مقدمه نسخه بعد را گذاشت. فروششم که تو آمریکا خیلی خوب بوده. از الان منتظر نسخه دومم.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
چقدر این سونیک خوب بود. به خصوص از 1/3 به بعد فیلم واقعا لذت بخش بود. هم سونیک را خوب درآورده بودن هم اگمن را. آخر فیلم هم که اون صحنه کاملا مقدمه نسخه بعد را گذاشت. فروششم که تو آمریکا خیلی خوب بوده. از الان منتظر نسخه دومم.

حیف که تو چین اکران نشد؛ فروشش خیلی بیشتر میشد.

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
توی تاپیک پایین تر پرسیدم کسی نمیدونست
اقا یه فیلمی رو چند ماهه یادش افتادم ولی هرچی فکر میکنم اسمش یادم نمیاد
شاید حدودا 20 سال پیش شبکه 2 پخش میکرد شایدم 15 سال پیش
یارو اسمش الفی بود که اول فیلم رفت توی یه کشتی یا زیر دریایی زد یکی رو کشت بعد ربات بود یا یه چیزی مثل ربات که با گلوله نمیمرد و رفت توی خونه همونی که شبیه خودش بود و بعد درگیر شدن و از خونه فرار کرد فکر کنم ویلیام دفو توش بازی میکرد که به الفی دستور میداد یه جاش بهش گفت "دروغ رو از کجا یاد گرفتی" اخرش هم اون خانواده ای که شبیه الفی واقعی بودن کشتن طرف رو
کسی یادش هست این فیلم رو که شبکه 2 توی 4 قسمت پخشش کرد همون زمان ها

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
توی تاپیک پایین تر پرسیدم کسی نمیدونست
اقا یه فیلمی رو چند ماهه یادش افتادم ولی هرچی فکر میکنم اسمش یادم نمیاد
شاید حدودا 20 سال پیش شبکه 2 پخش میکرد شایدم 15 سال پیش
یارو اسمش الفی بود که اول فیلم رفت توی یه کشتی یا زیر دریایی زد یکی رو کشت بعد ربات بود یا یه چیزی مثل ربات که با گلوله نمیمرد و رفت توی خونه همونی که شبیه خودش بود و بعد درگیر شدن و از خونه فرار کرد فکر کنم ویلیام دفو توش بازی میکرد که به الفی دستور میداد یه جاش بهش گفت "دروغ رو از کجا یاد گرفتی" اخرش هم اون خانواده ای که شبیه الفی واقعی بودن کشتن طرف رو
کسی یادش هست این فیلم رو که شبکه 2 توی 4 قسمت پخشش کرد همون زمان ها
یعنی هیچکس از این یادش نیست یه اسم به من بده؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر