HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من نیم ساعت طول کشید متن تایپ کردم نقد نوشتم راحت پاک کردید
راحت به شعور دیگران توهین میکنید

دوما این فیلم جزیره شاتر فیلم روانشناسیه و هیچ پایانی ندارن و کلا ۳ نوع روایت داره و تمام بخش ها و سکانس ها ضد همدیگه هستن
هیچ پایانی نداری
و نظر و برداشت خودمو نوشتم

داداش من :D قوانین و حتی شعور حکم میکنه اسپویلرو داخل تگ اسپویلر بزاری! وقتی داری فیلمو برای بقیه اسپویل میکنی انتظار داری کامنتت پاک نشه؟ بعد به ماها که پاک کردیم میگی به شعورتون توهین میکنیم؟ :D

دمتون گرم واقعا

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
عزیز من دسترسی ندارم به این تالار. وگرنه بجای پست میومدم یراست پاک میکردم. ولی پست شماعم چون در جواب دوستمون بوده که اسپویل کرده بود پاک شده...
نوشته بود متوجه نشدم شاتر ایلند چجوری شد منم در اسپویل یک نظریه با 3-4 جمله نوشتم !

حداقل اشتباهتون قبول کنید

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
یکی مفصل بگه چرا استار وارز اینقدر شخمی شد ؟ :(

واقعا ضدحالی بود بر داستان ری این پایان و داستان آبکی ...

ساده است؛ دیزنی و سیاست های مسخره اش در قبال مجموعه به این بزرگی:D

خیلی خوشحالم که طرفدار استاروارز نیستم.:D

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
من این برنامه Letterboxd رو چک کردم ولی خیلی وقته برنامه TV Show Time اپلیکیشنش قسمت فیلم‌های سینمایی رو اضافه کرده و اون برنامه خیلی پر مخاطب‌تر و پیشرفته تره و دیتابیس خیلی کامل‌تری هم داره و UI برنامه هم خیلی بهتره :D
اتفاقاً اپ Letterboxd جالبتره بنظر من ، هم از مرورگر هم باز میشه و دسترسی داری ، رابطش بهتره (نظر شخصی) و سرعت بهتری داره (با توجه به نوع گوشی و سرعت نت احتمالا فرق کنه)، ولی حرف اصلیم اینه که بصورت تخصصی توی فیلم هم رنج امتیاز ها دقیقتره (یا به نوعی بشه گفت سطح بالاتره نمیدونم!). با تفکیک هم نشون میده بهت. امتیازهای TV Time عامپسند تره و میشه مثلا تو فیلم Uncut Gems نیم امتیاز کمتر گرفته و Sonic نیم امتیاز بیشتر گرفته! نسبت به Letterboxd

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,505
نام
سپهر
اتفاقاً اپ Letterboxd جالبتره بنظر من ، هم از مرورگر هم باز میشه و دسترسی داری ، رابطش بهتره (نظر شخصی) و سرعت بهتری داره (با توجه به نوع گوشی و سرعت نت احتمالا فرق کنه)، ولی حرف اصلیم اینه که بصورت تخصصی توی فیلم هم رنج امتیاز ها دقیقتره (یا به نوعی بشه گفت سطح بالاتره نمیدونم!). با تفکیک هم نشون میده بهت. امتیازهای TV Time عامپسند تره و میشه مثلا تو فیلم Uncut Gems نیم امتیاز کمتر گرفته و Sonic نیم امتیاز بیشتر گرفته! نسبت به Letterboxd

همونطوری که @Red Ѵ گفت، اپ تی وی تایم مختص سریال است و چند ماهی میشه که به طور آزمایشی بخش فیلم را راه انداخته. به عنوان یکی از خوره های سریال، این اپ برایم یک پاپ کورن می مونه که حتی بیشتر از شبکه های اجتماعی دیگری مثل اینستا و توییتر بهش سر میزنم. کاملترین اطلاعات پیرامون سریال ها را دارد و با سیستم دلخواهانه انتخاب کاراکتر مورد علاقه در هر اپیزود و ارزشیابی کیفیت هر اپیزود این اپ رو بیشتر از سایر اپ های دیگه متمایز میکنه!

• Like
Reactions: saeed_sg

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
همونطوری که @Red Ѵ گفت، اپ تی وی تایم مختص سریال است و چند ماهی میشه که به طور آزمایشی بخش فیلم را راه انداخته. به عنوان یکی از خوره های سریال، این اپ برایم یک پاپ کورن می مونه که حتی بیشتر از شبکه های اجتماعی دیگری مثل اینستا و توییتر بهش سر میزنم. کاملترین اطلاعات پیرامون سریال ها را دارد و با سیستم دلخواهانه انتخاب کاراکتر مورد علاقه در هر اپیزود و ارزشیابی کیفیت هر اپیزود این اپ رو بیشتر از سایر اپ های دیگه متمایز میکنه!
در مورد سریال صد در صد همینطوره. قاعدتا داشتم راجع به فیلم ها میگفتم. جدا از رابط کاربری یا دسترسی از مرورگر که سلیقه ای هست در مورد فیلم اجازه بدید برتری به LetterBoxd بدیم که میدونم احتمالاً موافقید.

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین

1- جیجی آبرامز احمق ترین و اورریت ترین کارگردان تاریخه.
2- رایان جانسون با توجه به فیلم های دیگش مشخصا کارش خوبه، ولی ایده هاش رو نتونست درست و خوب توی 1 فیلم پیاده کنه و شد TLJ.
3- TLJ یه جورایی مثل ME2 بود، فارغ از مشکلاتی که داشت اتفاق های جالبی توش افتاد، ولی در نهایت داستان کلی رو جلو نبرد و همش موند واسه فیلم سوم، جیجی آبرامزم که گفتم دیگه، احمقه و زورش نرسید درست ببنده داستان رو.
5- دیزنی:D

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,010
نام
محمد

کلا سه گانه جدید رو ندید بگیر
من چند وقت پیش در مورد قسمت آخرش مطلب نوشتم تو تاپیک مربوطه اش هست
Rate your last seen movie (قوانین:اسم فیلم را بنویسید، عکس کم حجم باشد، امتیاز از 10)
ممنون میشم اگه جواب اون سوالی که پرسیدم بدی چون که من نفهمیدم چرا اونجوری شد

• Like
Reactions: Ali Venom

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من اونقدر از rise of skywalker بدم نیومد. ینی قبول دارم مثل Last Jedi نبود که چیز خفن بده وسطش. خلاقیتش خیلی کم بود ولی درکل بدم نبود

داستان کلی فیلم خیلی یهوییه و باید حد اقل توی 2 اپیزود قبلی یکم هینت میدادن! و یهویی عوض شدن داستان سراسر واضحه! هرچقدرم بگن آخر داستان از اول همین بوده، باز هم نمیشه انکار کرد جهت داستان توی TLJ و این TRoS واقعا فرق داره! و یک جاهایی تو ذوق میزنه!

در کل مشکلات داره (خیلی)، ولی چیز حال بهم زنی نبود برای من :D در بدترین حالت میتونم بگم چیز خیلی خوبی نبود...
و جالبیش اینجا بود که خیلی ریتمش تند بود و به چشم بهم زنی تموم شد :D بخاطر این قرنطینس قطعا :D دو ساعت و نیم فیلم به جان شما تو یک ساعت و نیم گذشت :D جدن 6 حدودا شروع شد و 7 و نیم تموم شد :D :))

پ.ن. من موقع دیدن last jedi اصلا نفهمیدم دلیل این همه تفرقه و هیت رو ولی الان بعد این فیلم فهمیدم! TLJ قطعا غیر استاروارزی ترین استاروارز الان بود و همین باعث شد نتونه بالانسو بین طرفدارا و بقیه مردم ایجاد کنه :D اسپویلر زیر یک صحنه از rise of skywalker رو مثال زدم که تو تریلر ها هم بوده. اگه حساسین باز نکنین
مثلا بخاطر جو فیلم توی Last jedi اون صحنه پرنسس لیا و بیرون افتادنش از کشتی بی منطقی محض (و بزرگترین ضد حال وسط فیلم) بود برام :D اینکه بدون هیچ زرهی نپکید و زنده موند :D
بعد تو این قسمت بیرون کشتی فضایی اسب سواری میکنن :D
بخاطر اینکه کلا خیلی استاروارز فن نبودم و بیشتر یک بیننده بودم که حال میکردم ولی این مدت بیشتر با دنیاش اشنا شدم و دیدم این حرفارو نداره اصن :D بیشتر TLJ بخاطر جو متفاوتش اون حس "دیزنی و استاروارز قدیم" رو نمیداد و بخاطر همین وقتی یسری خصوصیات دنیای استاروارزو داخلش میکرد کلا بالانس تا حدی بهم میخورد برای بیننده عادی.

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
من اونقدر از rise of skywalker بدم نیومد. ینی قبول دارم مثل Last Jedi نبود که چیز خفن بده وسطش. خلاقیتش خیلی کم بود ولی درکل بدم نبود

داستان کلی فیلم خیلی یهوییه و باید حد اقل توی 2 اپیزود قبلی یکم هینت میدادن! و یهویی عوض شدن داستان سراسر واضحه! هرچقدرم بگن آخر داستان از اول همین بوده، باز هم نمیشه انکار کرد جهت داستان توی TLJ و این TRoS واقعا فرق داره! و یک جاهایی تو ذوق میزنه!

در کل مشکلات داره (خیلی)، ولی چیز حال بهم زنی نبود برای من :D در بدترین حالت میتونم بگم چیز خیلی خوبی نبود...
و جالبیش اینجا بود که خیلی ریتمش تند بود و به چشم بهم زنی تموم شد :D بخاطر این قرنطینس قطعا :D دو ساعت و نیم فیلم به جان شما تو یک ساعت و نیم گذشت :D جدن 6 حدودا شروع شد و 7 و نیم تموم شد :D :))

پ.ن. من موقع دیدن last jedi اصلا نفهمیدم دلیل این همه تفرقه و هیت رو ولی الان بعد این فیلم فهمیدم! TLJ قطعا غیر استاروارزی ترین استاروارز الان بود و همین باعث شد نتونه بالانسو بین طرفدارا و بقیه مردم ایجاد کنه :D اسپویلر زیر یک صحنه از rise of skywalker رو مثال زدم که تو تریلر ها هم بوده. اگه حساسین باز نکنین
مثلا بخاطر جو فیلم توی Last jedi اون صحنه پرنسس لیا و بیرون افتادنش از کشتی بی منطقی محض (و بزرگترین ضد حال وسط فیلم) بود برام :D اینکه بدون هیچ زرهی نپکید و زنده موند :D
بعد تو این قسمت بیرون کشتی فضایی اسب سواری میکنن :D
بخاطر اینکه کلا خیلی استاروارز فن نبودم و بیشتر یک بیننده بودم که حال میکردم ولی این مدت بیشتر با دنیاش اشنا شدم و دیدم این حرفارو نداره اصن :D بیشتر TLJ بخاطر جو متفاوتش اون حس "دیزنی و استاروارز قدیم" رو نمیداد و بخاطر همین وقتی یسری خصوصیات دنیای استاروارزو داخلش میکرد کلا بالانس تا حدی بهم میخورد برای بیننده عادی.
مشکل فقط اینا نیست ها ! نصف cannon سری رو ندید گرفتن، کله اصل استاروارز که جدای و سیت هست رو زیر سوال برده بودن تا تو rise of skywalker مجبور شدن یکم درست کنن، کلی پلات هول به وجود آوردن، اون همه نژاد و دنیای سری رو انگار نه انگار وجود دارن و خیلی مهمن. حتی مون کالیماری ! هرچی قبلش با new republic و جنگ yuzhan vong ساخته بودن یه شبه با یه کلون مسخره از اپیزود ۴ زدن نابود کردن !

اگر یکی مثل dave filoni رو نکنن رئیس لوکاس فیلم، قشنگ باید فراموش کرد سری رو ! شانس اوردیم فصل ۷ کلون وارز و مندلریان وجود دارن که یه ذره نجات بدن همه چیو و نشون بدن ملت هنوزم همون چیزا رو دوست دارن نه این مسخره بازیه sjw که با سه گانه آخری راه انداختن

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
مشکل فقط اینا نیست ها ! نصف cannon سری رو ندید گرفتن، کله اصل استاروارز که جدای و سیت هست رو زیر سوال برده بودن تا تو rise of skywalker مجبور شدن یکم درست کنن، کلی پلات هول به وجود آوردن، اون همه نژاد و دنیای سری رو انگار نه انگار وجود دارن و خیلی مهمن. حتی مون کالیماری ! هرچی قبلش با new republic و جنگ yuzhan vong ساخته بودن یه شبه با یه کلون مسخره از اپیزود ۴ زدن نابود کردن !

اگر یکی مثل dave filoni رو نکنن رئیس لوکاس فیلم، قشنگ باید فراموش کرد سری رو ! شانس اوردیم فصل ۷ کلون وارز و مندلریان وجود دارن که یه ذره نجات بدن همه چیو و نشون بدن ملت هنوزم همون چیزا رو دوست دارن نه این مسخره بازیه sjw که با سه گانه آخری راه انداختن

همین دیگه بنظرم میخواستن یک ورژن خیلی هالیوودی تر (واژه بهتری پیدا نکردم) از استاروارز بسازن. همین باعث شد فن های خیلی بزرگ بدشون بیاد. ازین طرف بیننده های عادی یکم بیشتر حال کنن.

پ.ن. اینجا جاش نیست ولی من فک کنم تنها کسیم که اصلا با مندلورین حال نکردم :/ یعنی خیلی meh بود بنظرم. و برام جالبه که طبق چیزایی که از مردم خوندم هم طرفدارای سری و هم بیننده های نا آشنا با این یونیورس بشدت باش حال کردن :D

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
همین دیگه بنظرم میخواستن یک ورژن خیلی هالیوودی تر (واژه بهتری پیدا نکردم) از استاروارز بسازن. همین باعث شد فن های خیلی بزرگ بدشون بیاد. ازین طرف بیننده های عادی یکم بیشتر حال کنن.

پ.ن. اینجا جاش نیست ولی من فک کنم تنها کسیم که اصلا با مندلورین حال نکردم :/ یعنی خیلی meh بود بنظرم. و برام جالبه که طبق چیزایی که از مردم خوندم هم طرفدارای سری و هم بیننده های نا آشنا با این یونیورس بشدت باش حال کردن :D
چون مندلرین خیلی مهمه :D برگشتشون رو همه دوست دارن.‌به جز اپیزودهای کلون وارز، یه قسمت خیلی مهم از تاریخ star wars ن. هم با republic و جدای ها جنگیدن هم سیت ها:
watch?v=awoqOq-n6CQ&feature=youtu.be
دیدن این ویدیو توصیه میشه کلا که چه بلایی سر هردو تا اوردن :D البته مال زمانی هست که دارت بین هنوز این قانون رو نذاشته بود که فقط دوتا سیت میتونن همزمان باشن.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: HIGH DEVS

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر