Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
the-batman-andy-serkis-rumor-1176416-1280x0.jpeg

ستاره مشهور سینما و جزء معروفترین بازیگران موشن کپچر، اندی سرکیس شایعه شده است که به تیم بازیگران عنوان مورد انتظار فیلم «بتمن» به کارگردانی مت ریوز ملحق شده است. اندی سرکیس در فیلم های طلوع سیاره میمون‌ها و جنگ برای سیاره میمون‌ها با مت ریوز همکاری کرده بود و این احتمال وجود دارد که این شایعه به حقیقت بپیوندد.

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
111.jpg

دیوید هاربر، ستاره بازسازی فیلم ناموفق پسر جهنمی طی جدیدترین مصاحبه خود اعلام کرده است که قسمت دوم این فیلم در دست ساخت نیست. فیلم پسر جهنمی در 9 ماه آپریل اکران شده بود. این عنوان که با بودجه 50 میلیون دلاری ساخته شده بود، توانست 47 میلیون دلار در سرتاسر جهان فروش داشته باشد و از طرفی دیگر و از دیدگاه منتقدان، به شدت طرد شده بود.

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
D9-4tVKXUAE17xm.jpg large.jpg

اولین تصویر لیک شده از هارلی کویین (مارگو رابی) در فیلم Birds of Prey. بنا بر گزارش های منتشر شده، فیلم Birds of Prey قرار است با درجه سنی NC-17 (بالاترین درجه سنی فیلم ها و فقط مختص به بزرگسالان) اکران شود.

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,914
نام
U-N-3-S
View attachment 110248

اولین تصویر لیک شده از هارلی کویین (مارگو رابی) در فیلم Birds of Prey. بنا بر گزارش های منتشر شده، فیلم Birds of Prey قرار است با درجه سنی NC-17 (بالاترین درجه سنی فیلم ها و فقط مختص به بزرگسالان) اکران شود.

can't wait for 500000 a*s*s shots ...

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
View attachment 110248

NC-17؟
WTF :| امکان نداره :| حتی نمیشه تصور کرد :|

• Like
Reactions: Jill-Valentine

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,502
نام
سپهر
View attachment 110248

گرفتن درجه سنی NC-17 که قبلا ها با درجه X در دهه 80 یا 70 یا 60 میلادی می شناختیم، بسیار سخت است و حتی خود MPAA به سازندگان و تهیه کننده فشار می آورد که نسخه خود را تدوین کند تا درجه را به R برساند. NC-17 معمولا با فیلم هایی تلقی می شود که خط قرمزهای خود سینمای آمریکا را تا حدودی رد کرده باشند؛ از صحنه های جنسی کاملا عریان (بگویم Explicit یا Graphic یا unSimulated) یا خشونت جنسی یا خشونت کاملا زننده برخوردار باشد. حالا لینک خبر را نمی دانم از کدام سایت است اما فکر کنم یک جوپراکنی است. چون قرار نیست Birds of Prey وارنر براس یک Blue is Warmest Color یا یک اثر خونین ویندینگ رفنی یا گاسپر نوئه ای باشد!

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
NC-17؟
WTF :| امکان نداره :| حتی نمیشه تصور کرد :|
امکانش هست عارف جان:D

خود بانو مارگو رابی در تمام مصاحبه هاش در مورد این فیلم گفته که اگر این فیلم با درجه سنی ای به غیر از R اکران بشه، من گردنمو می زنم:D خو حالا چه اشکالی داره که یکم دوزشو زیاد کنن:D راستی، فیلم هم با بودجه 80 میلیونی (اگر اشتباه نکنم:D) ساخته میشه

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα

خود بانو مارگو رابی در تمام مصاحبه هاش در مورد این فیلم گفته که اگر این فیلم با درجه سنی ای به غیر از R اکران بشه، من گردنمو می زنم:D خو حالا چه اشکالی داره که یکم دوزشو زیاد کنن:D راستی، فیلم هم با بودجه 80 میلیونی (اگر اشتباه نکنم:D) ساخته میشه
NC-17 یکم نیست خیلیه :D همون R بهترین سناریوش ـه فک میکنم ....

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
View attachment 110193

اولین تریلر منتشر شده از بازسازی فیلم فرشتگان چارلی

View attachment 110195

سریال فرشتگان چارلی دهه ی 70 اومد و بسیاری گفتن که سریال مزخرفیه و بهش لقب jiggle TV رو دادن. فاراه فاوست میگه یک بار هم محافظ میلک جاگ نپوشیده، و راست هم میگه! خلاصه، این jiggle TV رو خداییش با خزعبلاتی که این روزها تحویلمون میدن مقایسه کنید! اگر این سریال که زیاد کشن هم نیست و بیشتر میستریه، Jiggle TV هست، گیم آو ترونز Carnal TV هست!

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
View attachment 110248

به به چه کاستوم دیزاینی . کلا از همون سویساید هارلی کوئین کاستوم دیزاین اش تو یک مرحله دیگه سیر می کرد (بر خلاف بقیه که فاجعه بودن به خصوص کیلر کراک ) . این جا هم خوب عمل کردن . ولی درباره درجه سنی امکانش صفره . همین که r باشه خیلیه . چون با این درجه سنی فیلم قشنگ فروش اش خیلی کم میشه . این هارو درباره بتمن علیه سوپرمن هم می گفتن که قراره خیلی دارک و مختص بزرگسالان باشه

• Like
Reactions: Jill-Valentine

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
View attachment 110237

دیوید هاربر، ستاره بازسازی فیلم ناموفق پسر جهنمی طی جدیدترین مصاحبه خود اعلام کرده است که قسمت دوم این فیلم در دست ساخت نیست. فیلم پسر جهنمی در 9 ماه آپریل اکران شده بود. این عنوان که با بودجه 50 میلیون دلاری ساخته شده بود، توانست 47 میلیون دلار در سرتاسر جهان فروش داشته باشد و از طرفی دیگر و از دیدگاه منتقدان، به شدت طرد شده بود.

جز این بود عجیب بود . با این که فیلم رو ندیدم ولی به نظرم هاربور هم خوب تو این نقش فرو رفته بود حیف که سازنده ها کاربلد نبودن البته من خودم پا قدم خیر بانو میلا یوویچ رو عامل این قضیه می دونم . این کاراکتر خیلی پتانسیل داره ولی دیگه قرار نیست به این زودی ها ببینیمش تو سینما با این تفاصیر . امیدوارم یک شبکه خوب حق تولید اش رو بگیره و یک سریال درست درمون ازش تحویل بدن . این همه سوپرهیرو جور وا جور داره هر روز بیرون میاد این یکی حیفه که بی استفاده بمونه

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف

اخه یکم نیست :D همون wolf of wallstreet و fifty shades ها هم همگی با درجه R اکران شدن. R باشه اوکیه و اتفاقا خیلیم خوشحال میشم ولی nc-17 خیلیه! خوب باشه هم وارنر عمرن بزاره!!

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
سریال فرشتگان چارلی دهه ی 70 اومد و بسیاری گفتن که سریال مزخرفیه و بهش لقب jiggle TV رو دادن. فاراه فاوست میگه یک بار هم محافظ میلک جاگ نپوشیده، و راست هم میگه! خلاصه، این jiggle TV رو خداییش با خزعبلاتی که این روزها تحویلمون میدن مقایسه کنید! اگر این سریال که زیاد کشن هم نیست و بیشتر میستریه، Jiggle TV هست، گیم آو ترونز Carnal TV هست!
این لهجه، اصطلاحات انگلیسی که معادل فارسیشون سر زبونه، این سطح از خفنیت و ... WOW

هر وقت همچین پست هایی رو کار می کنی مطمئن باش همه با خودشون میگن چقدر خفنی و کارت درسته =P~

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
این لهجه، اصطلاحات انگلیسی که معادل فارسیشون سر زبونه، این سطح از خفنیت و ... WOW

هر وقت همچین پست هایی رو کار می کنی مطمئن باش همه با خودشون میگن چقدر خفنی و کارت درسته =P~
اینها کلمات دوم دبستانه. اگر قراره کسی با اینها خیال کنه من خفنم، ترجیح میدم 100 سال سیاه با اون شخص در ارتباط نباشم چون نشون میده اون شخص زیاد آدم با کیفیتی نیست!

من ترجیح میدم، اگر واقعا خفن باشم، که نیستم، بر اساس شخصیتم، افکارم، و کردارم "خفن" شناخته شم. نه پستهام توی انجمن اینترنتی بازیسنتر. لول. چقدر بچه ای تو.

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
اینها کلمات دوم دبستانه. اگر قراره کسی با اینها خیال کنه من خفنم، ترجیح میدم 100 سال سیاه با اون شخص در ارتباط نباشم چون نشون میده اون شخص زیاد آدم با کیفیتی نیست!

من ترجیح میدم، اگر واقعا خفن باشم، که نیستم، بر اساس شخصیتم، افکارم، و کردارم "خفن" شناخته شم. نه پستهام توی انجمن اینترنتی بازیسنتر. لول. چقدر بچه ای تو.
قرار نیست با کسی در ارتباط باشی، شما که آدم با شخصیت و با شعوری هستی قطعا قبل اینکه اینجا عضو بشی می دونستی که بعنوان یه فروم با همه کاربرهاش در تعاملی، که این اول دبستانی ها رو هم شامل میشه!

سری که درد نمیکنه رو دستمال نمی بندن! چه دلیلی داره بجای یک سری کلمات رایج فارسی بیایم از معادل انگلیسی استفاده کنیم!
من شخصا وقتی چنین موردی رو می بینم اینجوری (:-&) میشم چون کار تازه به دوران رسیده هاس! دلیل دیگه ای براش پیدا نمیکنم :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر