xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
وارنر معلوم نیست داره چیکار میکنه.از سوپرمن ۲ رسیده کارمون به اینجا:D

خوبیش اینه که خداقل جف جانز اومده همه چی رو گرفته دستش بلکه اوضاع بهتر شه. جاستیس لیگ و واندرومن رو باید دید میتونه نجات بده یا نه

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,735
نام
nucky thompson
والله قصدم جنگ نیست ولی خب به نظرم باید منتظر بود و فیلم رو دید . شایدم دی سی برنامه ی مارول رو چیده . می خواد با دو تا کار متوسط رو به پایین انتظارات رو بیاره پایین (کاری که به نظرم مارول تو آیرون من 2 و تا حدی تو کاپیتان آمریکا 1 انجام داد ) بعد یکم بیشتر زحمت بکشه و بالاتر از انتظار ظاهر شه که همه راضی بشن . فعلا نمیشه با قطعیت پاسخ داد . ولی امیدوارم از پتانسیل کاراکتر ها به خوبی استفاده کرده باشن . چیزی که مشخصه اینه که مشکل از زک اسنایدر بدبخت نبوده فقط . الان دیوید آیر هم کارشو کوبوندن . و همین طور نشون دهنده این هم نیست که منتقدا از قصد با خود اسنایدر مشکل دارن . یک چیز دیگه این وسط میلنگه که دو تا کار باهم جالب نبودن هرچند تو آثار کامیک بوکی زیاد نباید نظر منتقد هارو در نظر گرفت . اون دارک نایت رو هم این همه تحویل گرفتن (شاهکار بودا ولی خب منتقدا اهمیتی به این چیزا نمی دن کامیک بوک و سوپر هیرویی یک برچسبه که رو هر فیلمی بخوره منتقد ها خیلی جدی نمی گیرنشون ) واقعا نصفش به خاطر مرگ لجر بود . وگرنه برای اون هم تره خرد نمی کردن .

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
خب این واقعا بستگی به سلیقه‌ی تماشاچی داره فقط. شخصا کاملا عاشق فیلمای الان مارول هستم و حتی آرشیو کامل بلوریش رو هم دارم بعدها ماراتون وار ببینم بازم همشون رو، اما دقیقا همین احساس حوصله‌بری رو که شما میگین منم کم توی این فیلمای مارول ندارم. آره موقع دیدن اونجرز یا انت من لذت میبرم، اما به نظرم در کل به جز اون اکشن و دیدن کاراکترای مورد علاقم چیزه خاص دیگه‌ای ندارن و همین گاهی برام حوصله بر میشه. بیشترین لذتی رو که سر فیلمای مارول بردم فعلا سر iron man 3 بوده که اون بحرانی که تونی استارک توش افتاده بود و... واقعا لذت بخش کرده بود فیلم رو برام! حتی موفق‌ترین فیلمای x-men هم باز همینطوری هستن، شما مگنتو مایکل فاسبندر و اون بار احساسی ای رو که به فیلم میده رو از x-men first class حذف کن و به نظر من چیزه خاصی باقی نمی‌مونه. حالا منم بازم میگم منکر مشکلات تکنیکی و شروع فیلمای دی سی یونیور نیستم، نمیگم هم نقداشون حتما باید عالی باشه اما تا به اینجا ثابت شده که منتقدا شدیدا با فن ها اختلاف نظر دار. حتی واتچمن هم دیگه واضح‌ترین نمونست که ربطی به این یونیور هم نداره.

گرین ارو رو هم cw درسته شدید معکوس عمل کرد توی کاراکترسازیش، اما تا به اینجا فلش این یونیور نسبتا فان نشون داده شده و به نظرم احتمالش کم نیست که گرین ارو یا حتی گرین لنترن جدیده هم وقتی اضافه میشن فان باشن.
مشکل این‌جاست ساخت مفهوم‌های عمیق توی دنیای فیلم‌هایی که از دل کامیک‌بوک‌های سوپرهیرویی درمیان به احتمال زیاد به قیمت تظاهر و کباده‌ی "هنری بودن" کشیدن درمیاد. دیگه اوج این سری فیلم‌ها تریلوژی نولانه که توش TDKR یکی از افتضاح‌ترین فیلم‌هاییه که من توی این چندساله دیدم و Begins هم یک فیلم صرفاً معمولیه.:D این وسط TDK فیلم خوبیه که بازم به نظرم نیم‌ساعت از فیلم اضافیه.:D
فکر کنم بدترین نوع و حوصله‌سربرترین خصلت یک فیلم بد میتونه تظاهر باشه که ماشالله فیلم‌های یونیورس دي‌سی کم ندارن.:D
مارول هم به این مرض دچار شده حتی ولی باز کمتر.:D کلاً مشکل هالیوود همینه باید عن یه چیزی رو دربیاره وقتی میبینه توش پوله.:D این فیلم‌های سوپرهیرویی هم ۱۰ سال دیگه که نسلشون منقرض بشه احتمالاً بند می‌کنن به یه مدل دیگه از بلاک‌باسترها.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,744
نام
Ebrahim
Fantastic_Beasts_and_Where_to_Find_Them_poster.png
کمپانی وارنر ادامه فیلم Fantastic Beasts and Where to Find Them را تایید و تاریخ اکران فیلم را مشخص کرد 16 نوامبر 2018 قسمت دوم اکران خواهد شد مانند قسمت اول کارگردان فیلم بر عهده David Yates و نویسندگی فیلم برعهده J. K. Rowling است.

منبع
-------------------------------------------------------------------------------------------------
پوستر شاهکار مارتین اسکورسیزی taxi driver به مناسبت 40 سالگی این فیلم
taxi_onesheet_international.jpg
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
اولین تصاویر از فیلم Shut in با بازی
naomi watts
تاریخ اکران 11 نوامبر
Shut In 1.JPG Shut In 2.JPG Shut In 3.JPG Shut In 4.JPG
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Stratton-poster.jpg
پوستر فیلم جدید dominic cooper به نام Stratton

دانلود تریلر فیلم

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
تیتر Forbes در وصف Suicide Squad:
'Suicide Squad' Review: Worse Than 'Green Lantern,' Worse Than 'Fantastic Four'
این میزان بی انصافی نسبت به DC واقعا نگران کنندست!! اینا چرا پول منتقد ها رو نمیدن مثل Marvel؟؟

نظر بنده اینه که فیلم فوق العاده عالی و بی نقص هست و یه کمپین در دنیا علیه هیچکاک زمانه «زک اسنایدر» و DC راه افتاده، حالا بگذریم SS کارگردانش یکی دیگه هست ولی مهم اینه ملت هنر زک اسنایدر رو درک نمیکنند و تجویز بنده اینه که فیلم هاشون رو یه 6 الی 7 بار دیگه بصورت متداوم نگاه کنن دیگه صد در صد اون هنر نهفته رو درک میکنن، هرچی هم تو فیلم گفته نشد یا نفهمیدید بیاید پیش خودم همینجا تو 10 خط براتون توضیح میدم اتفاقات و دلایل فیلم رو ;)
انقدرم لازم نیست فیلم های یونیورس DC رو با بقیه فیلم های سوپرهیرویی مقایسه کنید، شما کافیه فیلم ناردون رو با B Vs S مقایسه کنید میفهمید ارزش کار رو.

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,832
نام
بردیا دلوشی
تیتر Forbes در وصف Suicide Squad:
'Suicide Squad' Review: Worse Than 'Green Lantern,' Worse Than 'Fantastic Four'

من اهل فیلم زیاد نیستم ولی فیلم های سوپرهیرویی رو دنبال میکنم...
ولی هرکاری کنید این SS بدبخت اندازه ی این Fantastic Four آخریه چرت نمیتونه باشه...

حداقل SS انتخاب بازیگر خوبی داشته...

^___^

• Like
Reactions: Nameless King

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
دوستان من چند روز اخیر se7en دیدم و forrest gump :hearteyes::hearteyes::hearteyes:
فیلم شاهکار دیگه سراغ دارید توی دهه نود ؟ این se7en خیلی حال داد.این مدلی میخوام باز

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
واقعا بعید نیست مارول + دیزنی به اون گندگی ، منتقد ها رو خریده باشن ! منم اگر فیلمام انقدر فروش میکرد ( ترنسفورمرز هم خوب میفروشه : )) ) بدم نمیومد منتقد بخرم که دیگه جای شکی هم باقی نمونه .
اون دوستی هم که اون بالا بتمن های نولان رو کوبیده + دی گذاشتن تنگ حرفاش هیچ کمکی نمیکنه به منطقی که داشت توی پستش : |
واقعا آدم تعجب میکنه میبینه این همه سایت ـو اینا
همین تیتر Forbes :
'Suicide Squad' Review: Worse Than 'Green Lantern,' Worse Than 'Fantastic Four' اینو به صورت کاملا عمدی گذاشتن که بکوبن دی سی رو از طرف مارول : | (حالا بگین Conpiracy میبافی ـو اینا اما واقعا بعید نیست ، این بازی ـه کثیف همیشه بوده و هست D : )

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
واقعا بعید نیست مارول + دیزنی به اون گندگی ، منتقد ها رو خریده باشن ! منم اگر فیلمام انقدر فروش میکرد ( ترنسفورمرز هم خوب میفروشه : )) ) بدم نمیومد منتقد بخرم که دیگه جای شکی هم باقی نمونه .
5tkd_giphy.gif

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
این میزان بی انصافی نسبت به DC واقعا نگران کنندست!! اینا چرا پول منتقد ها رو نمیدن مثل Marvel؟؟

نظر بنده اینه که فیلم فوق العاده عالی و بی نقص هست و یه کمپین در دنیا علیه هیچکاک زمانه «زک اسنایدر» و DC راه افتاده، حالا بگذریم SS کارگردانش یکی دیگه هست ولی مهم اینه ملت هنر زک اسنایدر رو درک نمیکنند و تجویز بنده اینه که فیلم هاشون رو یه 6 الی 7 بار دیگه بصورت متداوم نگاه کنن دیگه صد در صد اون هنر نهفته رو درک میکنن، هرچی هم تو فیلم گفته نشد یا نفهمیدید بیاید پیش خودم همینجا تو 10 خط براتون توضیح میدم اتفاقات و دلایل فیلم رو ;)
انقدرم لازم نیست فیلم های یونیورس DC رو با بقیه فیلم های سوپرهیرویی مقایسه کنید، شما کافیه فیلم ناردون رو با B Vs S مقایسه کنید میفهمید ارزش کار رو.
شما شخصا واقعیت ها رو تحریف نکن و حرف دروغ تو دهن تام هاردی نذار برای بیان تنفر خودت نسبت به فیلما، لازم نیست بیای کمک کنی به کسایی که فیلمو نفهمیدن و براشون توضیح بدی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر