Movie Center

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
240
نام
حمید
@Torch Bearer

اسپویل

تایم دقیقش 02:42:44 :D

من کل متن اون روزنامه رو در اوردم از نت خوندم اخه :)) بعد دیدم اونجا هم اشاره کردن به لنترن عکسشو الان پیدا کردم

اوه اوه من فکر کردم یه ایستر اگی باشه که بشه با چشم غیر مسلح دیدش :D
و جالبش اینه که گفته آناتومیشون به آدما نمیخوره! (Abin Sur?)
از طرف دیگه یه زمانی خیلی موج شایعه‌های گرین لنترن درباره‌ی Dan Amboyer زیاد شده بود ولی فعلا نمی‌شه حدس دیگه‌ای زد

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,746
نام
امیرحسین
اگه کسی فیلم هاش توی فولدر مخصوص خودشون نیست و می خواد ببره توی فولدر خودشون ولی چون خیلی زیادن حال نداره، خوب منم همین مشکل رو داشتم و یه اسکریپت پایتون نوشتم که یه فولدر هم نام اسم فیلم درست می کنه و فیلم رو توش کپی می کنه. از اونجایی که خیلی به خودم و کلا زبان های برنامه نویسی اعتماد ندارم (:D) جرات نکردم که کاتش کنم و خودتون باید فیلم هایی که توی فولدر مخصوص نیستن رو پاک کنید.
چطور استفاده باید کنید؟ اول پایتون رو نصب کنید(نسخه 3، سرچ کنید آموزش زیاده) بعد فیلم هایی بی فولدر رو همه رو داخل یه فولدر خاص ببرید که فولدر دیگه ای توش نباشه. بعد روی آدرس بار کلیک کنید و آدرس رو کپی کنید. حالا اسکریپت رو اجرا کنید(ترجیحا با Command Line، اینم سرچ کنید زیاده. آموزش انگلیسی) و وقتی آدرس می خواد ازتون اون آدرس رو کپی کنید. صبر کنید تا بگه کار تمومه و خارج شید. قبل از اینکه بگه کار تمومه برنامه رو نبندید.
سورس پایتون
پ.ن: از زیرنویس پشتیبانی نمی کنه متاسفانه و واسه اونم یه فولدر جدا درست می کنه. خوب نه، الان که فکر می کنن می بینم اگه هم نام باشن فیلم و زیر نویس مشکلی پیش نمیاد:D

Last edited by a moderator:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,858
نام
nucky thompson
مایکل کیمینو کارگردان شکارچی گوزن درگذشت .واقعا حیف. هرچند دیگه به بدبخت میدون نمی دادن . مدت ها پیش دروازه بهشت که به عنوان بدترین شکست سینمایی ازش یاد می کنند رو دیدم و واقعا کار خوبی بود . از خیلی از کارهای موفق هم دوره خودش قابل قبول تر بود . حیف واقعا . روحش شاد و یادش گرامی

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
1,034
نام
Farhad
بچها الان فیلم بتمن علیه سوپرمن که تو سایتا هست نسخه سی دقیقه اضاف رو داره؟

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
240
نام
حمید
اگه زده باشه Ultimate Cut یا Extended Cut که آره
ولی تا جایی که من دیدم همشون همین نسخه رو گذاشته بودن. با خیال راحت دانلود کن

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,835
نام
فردین
اصلا نسخه سینمایی کیفیت خوب وجود نداره. باشه هم پرده ای هست. تمامی نسخه های رسمی کامل هستن.

• Like
Reactions: Adidas95

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,160
نام
آریا
یه صدای فریادی هست که احتمالاً زیاد توی فیلم ها شنیدین. صدایی که وقتی یکی تیر میخوره یا سقوط میکنه شنیده میشه و انقدر تکراری هست که بعیده براتون تازگی داشته باشه. :D
داشتم Batman V Superman رو می دیدم و یه دفعه این صدای زیبا به گوشم رسید! دیگه گفتم باید واقعاً ببینم قضیه چیه و چطوری توی همچین فیلم هایی با این بودجه ها میان از یه افکت تکراری و قدیمی استفاده میکنن. یه سرچی زدم و تازه فهمیدم ماجرا چی هست! :D بهش میگن Wilhelm Scream و انقدر در جاهای مختلف استفاده شده که حیرت میکنین! از Star Wars و Indiana Jones تا Toy Story و Batman Returns و Reservoir Dogs! مثل اینکه اولین بار از سال 1951 و فیلم Distant Drums شروع شده و از همون دوران با فیلم های دیگه مثل Them ادامه پیدا کرده تا امروز که هر سال در کلی فیلم استفاده میشه.
صدای مورد نظر رو میتونین اینجا بشنوین. انواع و اقسام ویدئوهاش هم وجود داره که این دو تا بد نیستن. یکی کوتاه تر هست و یکی خیلی بلندتر و کامل تر.
watch?v=cdbYsoEasio
watch?v=Zf8aBFTVNEU

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
240
نام
حمید
اصلا نسخه سینمایی کیفیت خوب وجود نداره. باشه هم پرده ای هست. تمامی نسخه های رسمی کامل هستن.
تو استور ویندوز رو چک کردم بود:D
آیتونز و بقیه استور ها رو نمیدونم
فقط مسئله اینه که تا الان هیچ‌جایی ندیدم که این نسخه رو آپلود کرده باشن :D

Image 004.jpg

• Like
Reactions: Thegodfather

amin hj

کاربر سایت
Nov 30, 2013
318
نام
امین
این Ultimate Edition اصلیش(DVD یا حتی اونا که دیجیتالی از استور های مختلف گرفتن) هم نسخه سینمایی رو داره هم نسخه اکستندد تازه حدود 2 ساعت هم ویدیو از پشت صحنه فیلم داره

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,835
نام
فردین
تو استور ویندوز رو چک کردم بود:D
آیتونز و بقیه استور ها رو نمیدونم
فقط مسئله اینه که تا الان هیچ‌جایی ندیدم که این نسخه رو آپلود کرده باشن :D

View attachment 61845
این Ultimate Edition اصلیش(DVD یا حتی اونا که دیجیتالی از استور های مختلف گرفتن) هم نسخه سینمایی رو داره هم نسخه اکستندد تازه حدود 2 ساعت هم ویدیو از پشت صحنه فیلم داره
بابا من منظورم تمامی نسخه های پایریت روی اینترنت بودن :D نه نسخه های اصلی و قانونی. 99% پایرت ها همه نسخه کامل هستن. اصلا نسخه معمولی رو ارزش نداره بیارن پایریت کنن بذارن رو نت که :D

• Like
Reactions: amin hj

amindead

کاربر سایت
Jul 21, 2010
637
یه صدای فریادی هست که احتمالاً زیاد توی فیلم ها شنیدین. صدایی که وقتی یکی تیر میخوره یا سقوط میکنه شنیده میشه و انقدر تکراری هست که بعیده براتون تازگی داشته باشه. :D
داشتم Batman V Superman رو می دیدم و یه دفعه این صدای زیبا به گوشم رسید! دیگه گفتم باید واقعاً ببینم قضیه چیه و چطوری توی همچین فیلم هایی با این بودجه ها میان از یه افکت تکراری و قدیمی استفاده میکنن. یه سرچی زدم و تازه فهمیدم ماجرا چی هست! :D بهش میگن Wilhelm Scream و انقدر در جاهای مختلف استفاده شده که حیرت میکنین! از Star Wars و Indiana Jones تا Toy Story و Batman Returns و Reservoir Dogs! مثل اینکه اولین بار از سال 1951 و فیلم Distant Drums شروع شده و از همون دوران با فیلم های دیگه مثل Them ادامه پیدا کرده تا امروز که هر سال در کلی فیلم استفاده میشه.
صدای مورد نظر رو میتونین اینجا بشنوین. انواع و اقسام ویدئوهاش هم وجود داره که این دو تا بد نیستن. یکی کوتاه تر هست و یکی خیلی بلندتر و کامل تر.
watch?v=cdbYsoEasio
watch?v=Zf8aBFTVNEU
تو کلی گیم ها هم بوده بی خبر بودیم COD GOW ME...:D
watch?v=-gxy4eY0IUg

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,858
نام
nucky thompson
پیرو دیدن تریلر فیلم why him ? با بازی بریان کرنستون و جیمز فرانکو

این جیمز فرانکو نمی خواد یکم به خودش زحمت بده نقش های متفاوت بازی کنه ؟ یکی در میون یک بار کمدی بازی می کنه یک بار درام و جدی . تو همه نقش های کمدی اش هم نقش یک آدم علاف و نئشه و ل.ا.ش.ی رو به شکل خمار و هپروتی بازی می کنه . این جا هم همون طوریه . فازشم مشخص نیست . میاد از فاکنر و مک کارتی اقتباس میسازه این ور میاد این نقش های مزخرف رو بازی می کنه . حیف واقعا

amin hj

کاربر سایت
Nov 30, 2013
318
نام
امین
بابا من منظورم تمامی نسخه های پایریت روی اینترنت بودن :D نه نسخه های اصلی و قانونی. 99% پایرت ها همه نسخه کامل هستن. اصلا نسخه معمولی رو ارزش نداره بیارن پایریت کنن بذارن رو نت که :D
منظور شما رو گرفتم گفتم وسط بحث یه Fun Fact انداخته باشم :D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 13, مهمان: 10)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟