Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
--------------------------------

از بحث بگذریم دوستان میخوام اروم اروم به فیلم های ترسناک رو بیارم:-s (کلا باهاشون مشکل داشتم. میخوام مشکلو رفع کنم "آروم آروم" :)) ) برای شروع کدوم فیلم ها رو توضیه میکنین؟ ترجیحا جدید.
پ.ن. آروم آروم گفتم. یعنی از اول نیاین فیلم های خیلی ترسناکو بگین :D
پ.ن2. ترسناک باشه نه حال بهم زن ;)

شما سریال عروسکی خونه مادربزرگه رو برای شروع ببینید

N-I-M-A

کاربر سایت
Sep 8, 2013
1,585
نام
Nima
والا یکی نیست بهشون همینو بگه. لیست IMDB دقیقا بر اساس نمرات مردمه.
حتی وجود فیلم های جدید و نسبتا سطح پایین تری مثل اونجرز هم دلیل بر بد بودنش نیست. من خودم شخصه از فیلم اصلا خوشم نیومد ولی خوب "خیلیا" رو دیدم که عاشقش شدن و میگن "خیلی باحاله"...
--------------------------------

از بحث بگذریم دوستان میخوام اروم اروم به فیلم های ترسناک رو بیارم:-s (کلا باهاشون مشکل داشتم. میخوام مشکلو رفع کنم "آروم آروم" :)) ) برای شروع کدوم فیلم ها رو توضیه میکنین؟ ترجیحا جدید.
پ.ن. آروم آروم گفتم. یعنی از اول نیاین فیلم های خیلی ترسناکو بگین :D
پ.ن2. ترسناک باشه نه حال بهم زن ;)
من فيلم sinister رو به شدت پيشنهاد ميكنم:)

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
دوستانی که The Babadook رو دیدند، ممنون می شم اگر یه مقدار در مورد داستان این فیلم توضیح بدند...

می خواستم بدونم موجودی به اسم Babadook اصلا تو فیلم وجود داشت یا همه توهمات زنه بود که بعد از خوندن اون کتاب بوجود اومد؟ یعنی زنه دیوونه بوده و اون کتابه و کارهای بچه ــش باعث میشه اون موجوده تو ذهنش بوجود بیاد؟ دلیل حضور شوهر زنه تو یه قسمت های فیلم چی بود؟

اگر ممکنه دوستانی که فیلم رو دیدند شفاف سازی کنند این موارد رو ....

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

والا من دیدم این فیلم رو ولی اینقدر شخمی بود که جزییاتش رو یادم رفته ولی مطمعنا
توهمات این چیزا نبودش چون بچه هم میدید این چیزا رو باهاشون با سنگ و پلخمون مبازره میکرد

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
ببین این فیلم بیشتر از اینکه داستانی باشه یعنی مثلا مثل جنگیر بیای بپرسی داستانش چیه و آخرش چی شد ، این فیلم بیشتر روانشناختی و تربیتی هست و شاید بشه گفت کل فیلم استعاره و اون حسی که کاراکتر فیلم داره حس میکنه از لحاظ روانی هست و پایانش هم باید تو این بستر ببینی
ولی در کل برای سوالت :

اره وجود واقعی داره ولی تحت کنترل آملیا و پسرش درآومده

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,025
نام
آریا
دوستانی که The Babadook رو دیدند، ممنون می شم اگر یه مقدار در مورد داستان این فیلم توضیح بدند...

می خواستم بدونم موجودی به اسم Babadook اصلا تو فیلم وجود داشت یا همه توهمات زنه بود که بعد از خوندن اون کتاب بوجود اومد؟ یعنی زنه دیوونه بوده و اون کتابه و کارهای بچه ــش باعث میشه اون موجوده تو ذهنش بوجود بیاد؟ دلیل حضور شوهر زنه تو یه قسمت های فیلم چی بود؟

برداشت من این بود که کلهم خبری از موجود ماورایی و عجیبی نبوده. همه چیز برمیگشت به مشکلات روحی روانی مادر و بچه که از سال ها قبل اوضاعشون خوب نبوده و بعد از خوندن کتاب به اوج خودش میرسه. مثل فنری که جمع شده و یه دفعه از جا در رفته.
خود کتاب هم به نظر میرسه نوشته مادره باشه. این بنده خدا یه زمانی برای بچه ها مینوشته و این کتاب هم میتونه اثر خودش باشه. یه موضوع دیگه هم توی فیلم بود که خودم متوجه نشدم و بعداً توی صحبت های ملت دیدم. اونجایی که میره اداره پلیس و دست هاش سیاه هست، احتمالاً این سیاهی به خاطر اینه که داشته صفحات جدید کتاب رو اضافه میکرده، نه به خاطر آتیش زدن کتاب. خودش هم در جریان کارهایی که میکرده نبوده و واقعاً فکر میکرده کتاب رو آتیش زده.
در نهایت هم مادر و بچه تا حدی روی اوضاع کنترل پیدا کردن و این ترس و مشکل خودشون رو با غذا دادن به یه موجود خیالی برطرف کردن، نه اینکه بابادوک یه موجود واقعی باشه و از اینا حساب ببره و توی زیرزمین قایم بشه. :D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
نظرسنجی دور سوم و نهایی هم تموم شد و 10 فیلم نهایی راه یافته به دور نیمه نهایی (!) مشخص شدن:
Pirates of The Caribbean
Mission Impossible
Harry Potter
Die Hard
Three Colors Trilogy
Spiderman
The Fast And The Furious
Startrek
Hannibal Lecter Franchise
Rocky

http://www.uplooder.net/img/image/1/2fd533d3c4e5113b49ed746ab240a630/Snap90.JPG

دور دوم نظرسنجی در دو بخش 15 تایی انجام میشه که از 15 فیلم، 10 فیلم به مرحله نهایی راه پیدا میکنن.
نظرسنجی جدید هم اضافه شد.

پ.ن: خوابم میومد حوصله نداشتم به ترتیب حروف الفبا بچینم!!:D

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
برداشت من این بود که کلهم خبری از موجود ماورایی و عجیبی نبوده. همه چیز برمیگشت به مشکلات روحی روانی مادر و بچه که از سال ها قبل اوضاعشون خوب نبوده و بعد از خوندن کتاب به اوج خودش میرسه. مثل فنری که جمع شده و یه دفعه از جا در رفته.
خود کتاب هم به نظر میرسه نوشته مادره باشه. این بنده خدا یه زمانی برای بچه ها مینوشته و این کتاب هم میتونه اثر خودش باشه. یه موضوع دیگه هم توی فیلم بود که خودم متوجه نشدم و بعداً توی صحبت های ملت دیدم. اونجایی که میره اداره پلیس و دست هاش سیاه هست، احتمالاً این سیاهی به خاطر اینه که داشته صفحات جدید کتاب رو اضافه میکرده، نه به خاطر آتیش زدن کتاب. خودش هم در جریان کارهایی که میکرده نبوده و واقعاً فکر میکرده کتاب رو آتیش زده.
در نهایت هم مادر و بچه تا حدی روی اوضاع کنترل پیدا کردن و این ترس و مشکل خودشون رو با غذا دادن به یه موجود خیالی برطرف کردن، نه اینکه بابادوک یه موجود واقعی باشه و از اینا حساب ببره و توی زیرزمین قایم بشه. :D

خیلی ممنون بابت راهنمایی، حقیقتش منم احساسم این بود که داستان فیلم نمی تونه انقدر سطحی و در مورد یه موجود خیالی باشه، نحوه روایت و اشاره های فیلم هم بیشتر منو می برد سمت مشکلات روحی پسره و خصوصا مادره، اما خوب می خواستیم بدونم دوستان دیگه هم بعد دیدن فیلم چنین احساسی داشتند یا نه که الان دیگه نسبت به این موضوع مطمئن شدم....
از یه طرف الان ذهنم راحت شد و از طرف دیگه واقعا کپ کردم برای دو نکته ای که اشاره کردی.... با این اشاره ها به نظرم دیگه مشکلات روحی مادره که دلیل همه اتفاق ها شده رو نمیشه احتمال یا برداشت دونست، البته اشاره های دیگه ای هم تو فیلم شد مثل سوراخ شدن دیوار و اون سوسک ها (که بعد نشون داد وجود نداشته) ولی دو موردی که اشاره کردی منو مطمئن کرد....
اون قسمت که بچه کتاب رو پیدا کرد و زنه کتاب رو نمی شناخت هم به نظرم یکی دیگه اشاره های فیلم به این احتمال که خودش نویسنده ــش باشه بود، علاوه بر نکته ای که اشاره کردی ....

ممنون بابت شفاف سازی...

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,380
نام
Majid
این Babadook خیلی فیلم عجیبی بود!
نمره های خیلی خوبی گرفته بود ولی بنظرم نحوه روایتش خیلی میتونست بهتر باشه، الان اینقدر باز گذاشته بودن داستانو که هر کس میتونست یک برداشتی واسه خودش از قضیش داشته باشه و بنظرم اونقدم جالب نیست این قضیه.
من وقتی تموم کردم واسم سوال شده بود یک فیلم با همچین داستان سطحی چجوری اینقدر از طرف منتقدا ستایش شده و همه راضی بودن بعد که برداشتای دوستانو خوندم تازه فهمیدم همچین نظریه هایی هم وجود داشته و تازه قضیه داستانش خیلی واسم جالب شد و خوشم اومد از فیلش :| :D

در کل ولی توی این وضعیتی که از هر 100 تا فیلم ترسناک 95 تاش بول شته خالصه این عالی محسوب میشد.

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
این Babadook خیلی فیلم عجیبی بود!
نمره های خیلی خوبی گرفته بود ولی بنظرم نحوه روایتش خیلی میتونست بهتر باشه، الان اینقدر باز گذاشته بودن داستانو که هر کس میتونست یک برداشتی واسه خودش از قضیش داشته باشه و بنظرم اونقدم جالب نیست این قضیه.
من وقتی تموم کردم واسم سوال شده بود یک فیلم با همچین داستان سطحی چجوری اینقدر از طرف منتقدا ستایش شده و همه راضی بودن بعد که برداشتای دوستانو خوندم تازه فهمیدم همچین نظریه هایی هم وجود داشته و تازه قضیه داستانش خیلی واسم جالب شد و خوشم اومد از فیلش :| :D

در کل ولی توی این وضعیتی که از هر 100 تا فیلم ترسناک 95 تاش بول شته خالصه این عالی محسوب میشد.

هنوز فیلم رو ندیدم ولی امیدوارم این نظریه‌هایی که دوستان دادن خود فیلم ساپورتشون کرده باشه، در غیر این صورت ارزشی نداره به نظر من دنبال معنا و مفهوم گشتن وقتی که خود فیلم چیزی نشون نده. :d البته با این نمراتی که گرفته احتمالا درسته.

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
هنوز فیلم رو ندیدم ولی امیدوارم این نظریه‌هایی که دوستان دادن خود فیلم ساپورتشون کرده باشه، در غیر این صورت ارزشی نداره به نظر من دنبال معنا و مفهوم گشتن وقتی که خود فیلم چیزی نشون نده. :d البته با این نمراتی که گرفته احتمالا درسته.
تو حالا ببین ، من تضمین کیفیت میدم :d

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
این ترمیناتور جدیده را دیروز دیدم واقعا مزخرف بود نمیدونم من باهاش حال نکردم یا کلا فیلم چرتی بود حالا بگذریم که رفتم متاش را هم دیدم 38 بود:-&

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر