MotorStorm: Apocalypse

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
امروز دمو قابل بازیو انجام دادم همانطور که حدس میزدم یه چیزی اونور فاجعست :d
مشخصه تقلید شدیدیم از عنوان Split Second شده حتی ریز ریز جزئیاتش!
کنترل و هندلینگ بازیم اصلا جالب نبود! گرافیک بازیم حرفی برا گفتن نداشت ولی رو بعضی جزئیات خوب کار شده بود.
از یه چیزش خیلی خوشم اومد اونم سیستم توربو و زیر گرفتن ادما بود :d
در نسخه دموی بازی یک مدل ماشین و موتور وجود داره.
در کل ارزش خریدن نسخه اورجو نداره. :d

iz24wrhbfuicbbo77vl.jpg

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
اتفاقا من شدیدا با این بازی حال میکنم! :d با MS2 که خاطرات زیادی دارم و فکر کنم اینم خوب باشه :d پس برم دموش رو از PSN بگیرم :d (رو کدوم store اومده ؟ :d )

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
منم دمو رو بازی کردم و نسخه های قبلیش رو هم بازی نکرده بودم.
بازی ارکید ارکید هست. تو مایه های Burnout و Split Second . اما برخلاف اون بازیها حس سرعت رو به آدم نمیده. شاید اگر از motion blur بیشتری استفاده میکردن بهتر میشد.
طبق چیزی که تو این دمو بود بازی به سبک SS انفجارهایی رو داره که اتفاقا خیلی خوب طراحی شدن و صحنه های سینمایی زیادی درست میکنن ولی این انفجارها دست ما نیست و خود به خود رخ میدن.
هندلینگ این یه ماشین و موتور توی دمو چندان خوب نبود. البته بد هم نبود ولی بخصوص موتوره یکم راحت نیست.
گرافیک هم خوب بود ولی چیز خاصی به نظر نمیرسید. اما در عوض محیط خیلی پرجزئیاتی رو داشت.
در کل بد نبود، اگر برای 360 عرضه میشد، نسخه پایریتیشو میگرفتم :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
منم دمو رو بازی کردم! :d بازم مثل همیشه ازش خوشم اومد :d
موافقم یکم کنترلش سخت شده! از نظر من ماشین خیلی سخت تر بود کنترلش! :d
به نظر میرسه مسیرهاش برای موتور چندان خوب نیست! چون هم پیچ زیاد داره هم همه جا در حال ترکیدنه! :d در کل خطرناکه :d
سرعت موتور هم احساس میکنم نسبت به MS2 کم شده! توی اون موتور بر میداشتی به احتمال 99% اول بودی! ولی الان سخت شده :d
در کل منتظرشم!!! :d

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
در مورد کنترلش این بازی همیشه همین جور بوده چون بازی از یه فیزیک وحشتاک استفاده می کنه که با بقیه بازی های ارکید تفاوت داره و کنترل رو سخت تر می کنه. هر وسیله نقلیه نسبت به سایزش و البته شکل و شمایل و خصوصیاتش هندلینگ خاص خودش رو داره.
بعد چیز دیگه ای که این بازی رو از بقیه بازی ها متمایز می کنه چند مسیره بودن ترک های مسابقه هست. یعنی ترکی که توش مسابقه می دیدم تشکیل شده از چندین مسیر مختلف که باید برای هر وسیله ای مسیر مناسب به خودش رو انتخاب کرد تا سریع تر به خط پایان رسید
مثلا موتور سوار ها باید از مسیر های خشک استفاده کنن و از مسیر های آبی و یا گلی دوری کنن. در عوض اگه از مسیر های خشک برن با اینکه راهشون طولانی تر میشه ولی چون سرعتشون بیشتر هست می تونن از بقیه جلو بزنن. ولی باگی های و ماشین های شاسی بلند راحت می تونن از مسیر گلی و آبی عبور کنن ولی خوب توی مسیر های خشک بدلیل وزن زیادشون سرعتشون خیلی از بقیه وسایل سبک کمتر هست.
در این بین راننده های وسایل سبک و با سایز کوچک مثل موتور سیکلت ها باید از ماشین های شاسی بلند دوری کنن چرا که راحت در یه لحظه زیر لاستیک های اون ها خورد میشن برای همین با انتخاب یه راه خشک و خلوت می تونن با سرعت تمام از همه جلو بزنن
کلا استراتژی توی این بازی خیلی مهم هست چرا که اول اکثر ترک ها قادر هستید که هر نوع ماشین یا موتوری استفاده کنید و مسابقه رو ببیرید به شرطی که با مسیر اشنا باشید و بدونید که کوتاه ترین مسیر نسبت به وسیله ای که در اختیار دارید کدوم مسیر هست
در مورد گرافیک این بازی یکی از زیبا ترین و روون ترین گرافیک های سیک ریسینگ رو داره و با وجود زیبایی گرافیک و مناظر و نماهای دیدنیش فریم خیلی عالیی داشته و خیلی روون بازی می شه
در کل من که در بین همه ارکید های این نسل از این بازی از همه بیشتر خوشم اومد.شماره جدیدش هم به نظرم از همون فرمول شماره های قبلی پیروی می کنه فقط با یه سری تغییرات نسبی

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Robin Hood

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
منم دمو رو بازی کردم و نسخه های قبلیش رو هم بازی نکرده بودم.
بازی ارکید ارکید هست. تو مایه های Burnout و Split Second . اما برخلاف اون بازیها حس سرعت رو به آدم نمیده. شاید اگر از motion blur بیشتری استفاده میکردن بهتر میشد.
طبق چیزی که تو این دمو بود بازی به سبک SS انفجارهایی رو داره که اتفاقا خیلی خوب طراحی شدن و صحنه های سینمایی زیادی درست میکنن ولی این انفجارها دست ما نیست و خود به خود رخ میدن.
هندلینگ این یه ماشین و موتور توی دمو چندان خوب نبود. البته بد هم نبود ولی بخصوص موتوره یکم راحت نیست.
گرافیک هم خوب بود ولی چیز خاصی به نظر نمیرسید. اما در عوض محیط خیلی پرجزئیاتی رو داشت.
در کل بد نبود، اگر برای 360 عرضه میشد، نسخه پایریتیشو میگرفتم :D

مطمعنی ؟ :-/
چون چنجا توی بازی بعد از نشون دادن و زدن دکمه مثلث یه صحنه انفجار رخ میداد!!!

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
مطمعنی ؟ :-/
چون چنجا توی بازی بعد از نشون دادن و زدن دکمه مثلث یه صحنه انفجار رخ میداد!!!
اونجاها که مثلث رو میزنی، دوربین به صورت سینمایی انفجار رو نشون میده، نه اینکه مثلث رو بزنی انفجار رخ بده!
بعد چیز دیگه ای که این بازی رو از بقیه بازی ها متمایز می کنه چند مسیره بودن ترک های مسابقه هست.
آره، این نکته اش خیلی جالبه. البته در این حدی که گفتی تو این دمو خبری نیستش.
موافقم یکم کنترلش سخت شده! از نظر من ماشین خیلی سخت تر بود کنترلش! :d
به نظر میرسه مسیرهاش برای موتور چندان خوب نیست! چون هم پیچ زیاد داره هم همه جا در حال ترکیدنه! :d در کل خطرناکه :d
منظور من سختی کنترل نبودا ! میگم راحت نیست. توضیح دادن این راحت نیست هم یکم سخته:D حالا شاید برای من فقط اینطور بوده!

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
نمیدونم ولی از نظر دکمه ها و اینا که مشکلی نداره! :d مشکل من کمی با کنترل ماشین بود! توی این با یکم ضربه سریعا میچرخه :d :d :d (واقعی شده :d )
حالا بزار خود بازی بیاد این چند مسیره بودن رو خواهی دید! :d بعضی موقع ها از 3-4 تا راه هم میشه رفت :d

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
كلا خيلي سخت شده ديگه هم نميشه با جهت ها بازي كرد حتما بايد با انلوگ بازي كرد ولي پر از نواوري شده بازي ولي باز ارزش گرفتن داره

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
كلا خيلي سخت شده ديگه هم نميشه با جهت ها بازي كرد حتما بايد با انلوگ بازي كرد ولي پر از نواوري شده بازي ولي باز ارزش گرفتن داره

با جهت هم میشه بازی کرد. تو دمو رو نمی دونم ولی تو بازی کامل میتونی بری تو Option و کنترل ماشین رو بذاری روی جهت، آنالوگ یا Sixaxis

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر