Mortal Kombat | Xbox 360

pr@doctornuke

کاربر سایت
Apr 12, 2011
226
نام
hesam
فتالیتی ها رو حتما باید با امتیاز انلاک کنیم
چون دوست من بدون اینکه انلاک کرده باشه شانسی یکی زد ولی فتالیتی درست در اومد و به move list اضافه شد

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,095
نام
نـــــــویـــــــــد
بازی خیلی خوب است واقعا سرگرم شدیم به شدت بازی کردیم قسمت Ladder & Versus رو ترکوندیم babalityها فوق العاده خنده دار یعنی برای چندتاشون که ترکیدم از خنده :d کلا خیلی خوبه حال کردیم و امیدوارم کاراکترهایی که به عنوان DLC میدن بیرون خوب باشن و ارزش خرید داشته باشه من از Tanya خوشم نمیاد :| مثلا یکی که دوست دارم باشه Kenshi هستش ! یه DLC بدن صورت مضخرف Jax & Liu Kang درست شه :d

ولی بجاش اسکورپیون و نوب و ساب زیرو معرکه هستن.هم خوشتیب هم قوی.

کلا این بازی هستش و همون چندتا نینجا . Sub-zero , Noob-Saibot , Scorpion و همینطور Ermac که واقعا فوق العاست Reptile هم نمیدونم هنوز قاطی اینا حساب میشه یا نه :d ! من با NightWolf هم خوب و راحت کمبو میزنم واقعا عالیه .
در مورد اون babalityهاهم الان مال Smoke , Noob , Kung Lao , Scorpion رو خوب یادمه که فوق العاده خنده دار بودن مخصوصا نوب :d

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,151
نام
حسین
یه DLC بدن صورت مضخرف Jax & Liu Kang درست شه :d
آخ خدا از دهنت بشنوه.منم عین تو.حالم از این لو بهم خورد.هم صورتش هم لباسش و هم سر و صداش که آدم رو دیوونه میکنه.به جون نوید من تو کمبت 3 همش لو کنگ رو بر میداشتم ولی اینجا طرفش نمیرم.اون جکس هم که شبیه؟؟؟!!!نمیدونم بگم شبیه چیه،از بس که مزخرفه.:d

ولی بجاش اسکورپیون و نوب و ساب زیرو معرکه هستن.هم خوشتیب هم قوی.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,313
نام
امیر حسین
من به عنوان پیام بازرگانی پست میدم :d چون فعلا نمیتونم بازی کنم :d
کنشی برای DLC تایید شده فقط مونده تاریخ عرضه رو بگند! ( + Lady in Red )
از همه بدتر به نظر من اسموک ـه ! :d البته بازی نکردم با توجه به عکس ها گفتم!
راستی این لباس دوم های نینجاها باحالند ؟ نمیخوام زیاد شرح بدین فقط یک جوری بگید مثلا تفاوتشون در چه حده :d

نه باه خیلی سریع و روون هستش به نظر من . بازی کنی نظرت عوض میشه ا البته فکر کنم از نظر ظاهر میگی که البته با لباس دوم بهتر میشه !
آره از نظر ظاهری منظورم بود :d
گیم پلیی ازش ندیدم! این اواخر تایید شد گفتم دیگه بی خیالش بشم انقدر گیم پلی نبینم حداقل چندتا چیز برام جدید باشه تو بازی :d

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,095
نام
نـــــــویـــــــــد
از همه بدتر به نظر من اسموک ـه !

نه باه خیلی سریع و روون هستش به نظر من . بازی کنی نظرت عوض میشه ا البته فکر کنم از نظر ظاهر میگی که البته با لباس دوم بهتر میشه !

راستی این لباس دوم های نینجاها باحالند ؟ نمیخوام زیاد شرح بدین فقط یک جوری بگید مثلا تفاوتشون در چه حده :d

درصد بخوام بهت بگم فکر کنم بین 10 تا 20% با هم تفاوت دارن از نظر ساختاری :d البته من خودم لباس دوم Ermac رو به شدت دوست دارم

Mr.adams

کاربر سایت
Jul 28, 2008
247
نام
پدرام موسویــ
استوری لاینش خلاقانه بود ٰ‌ولی من موافقش نیستم ٰ‌از اولین ثانیه بازی تا ثانیه آخرش شروع میکنه به ضایع کردنت . :d
عجیبه من ژست خیلیاتونو خوندم ٰ میگفتین سابزیرو خیلی ضعیفه ٰ‌اتفاقا خوش قلق ترین کرکتر همینه ٰ‌( از نظر من ) باهاش کوبو میزنم 47 % دمیج ;;):d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بابا یکی بگه لباس دوم:
ملینا-سابزیرو-اسکورپیون-ارمک-لیو کنگ شماره چندم؟dl چنده تو کریپت؟
بعد چجوری میشه این لباسا رو پوشید؟من لباس دوم جانی کیج رو باز کردم رفتم نکروپلیس اونجا دیدم تنش خوشگل بود ولی تو بازی لباس 1ـش تنش بود!چجوریاست؟

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,151
نام
حسین
بابا یکی بگه لباس دوم:
بعد چجوری میشه این لباسا رو پوشید؟من لباس دوم جانی کیج رو باز کردم رفتم نکروپلیس اونجا دیدم تنش خوشگل بود ولی تو بازی لباس 1ـش تنش بود!چجوریاست؟
اون کریپت که انقدر بزرگ هست که نمیشه آدرس داد:d.ولی وقتی همون story mode رو تموم کنی بهت کلی پول میده که میتونی خیلی راحت کلی از اونها رو بخری.خود من کلیش رو خریدم.کلی فتالیتی آزاد کردم،مثل فتالیتی ساب زیرو و اسکورپیون،لو کنگ،کونگ لوآ،سونیا،استرایکر و خیلیهای دیگه.تقریبا بیشتر از نصف کرکترها رو فتالیتیشون رو آزاد کردم.لباس دوم ساب زیرو هم آزاد کردم.کافیه همون story رو تموم کنی بعدش هم challenge tower رو بری.

وقتی رفتی مثلا تو lader و خواستی بازی کنی،مثلا میخوای لباس دوم جانی کیج رو استفاده کنی،وقتی که رفتی روش بجای A با start انتخابش کن.که یه گزینه میاره که custom 1 باشه یا 2.که 2 رو بزنی لباس جدیدش رو میپوشه.برو حال کن.:d

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,946
نام
حسین
عزيز من اونا رو خودم ميدونم
يه سري ميگفتن 3 تا كاراكتر مخفي داره !!!!
اونا تو استوري مد باز ميشن !!!
کوروش مثل این که امار اشتباه بود همون 2 تا درست هست !!!!!!
دوستان عزیز نمیدونم کسی به این قضیه قبلا اشاره کرده بوده یا نه چون به تاپیک کم سر میزنم.

اگه اشتباه نکنم تو Challenge شماره 77 یا 93 بازی بودش که باید توی Arena پایانی Story Mode بازی می کردید. اونجا اگر دقت کرده باشید به جای Kitana یک زن دیگه که Tanya هست رو به زنجیر کشیده بودن. برای همین فکر می کنم ایشون یکی دیگه از DLCهای بازی هست.

نکته بعدی هم حضور استاد Bo Rai Cho در اولین قسمت و میان پرده Story Mode هست که فکر کنم نشون میده ایشون هم امکان داره به عنوان DLC بیاد که شدیدا هم استقبال میشه از حضورش! همین دیگه:D
اون که اره ولی اگه این طوری هست پس
مورتالو هم تو بخش داستای هست پس اونم فکر کنم جز dlc باشه :d

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
بابا یکی بگه لباس دوم:

دوست عزيز من توي كريپت تمام ايتم هاي قسمت بالايي و چپي رو خريدم
از قسمت قبرستان حدود 90 درصد خريدم و در اون قسمت مرداب هم حدود 50 درصد و همچنان چيزي از اسكورپيون و ملينا پيدا نكردم !!!!!!!!!!
نه لباس دوم نه فتاليتي نه استيج فتاليتي !!!
جالبه به نوعي خودش !!
براي پيدا كردن اينها قسمت مرداب رو بگرد !!!!!

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اون کریپت که انقدر بزرگ هست که نمیشه آدرس داد:d.ولی وقتی همون story mode رو تموم کنی بهت کلی پول میده که میتونی خیلی راحت کلی از اونها رو بخری.خود من کلیش رو خریدم.کلی فتالیتی آزاد کردم،مثل فتالیتی ساب زیرو و اسکورپیون،لو کنگ،کونگ لوآ،سونیا،استرایکر و خیلیهای دیگه.تقریبا بیشتر از نصف کرکترها رو فتالیتیشون رو آزاد کردم.لباس دوم ساب زیرو هم آزاد کردم.کافیه همون story رو تموم کنی بعدش هم challenge tower رو بری.

وقتی رفتی مثلا تو lader و خواستی بازی کنی،مثلا میخوای لباس دوم جانی کیج رو استفاده کنی،وقتی که رفتی روش بجای A با start انتخابش کن.که یه گزینه میاره که custom 1 باشه یا 2.که 2 رو بزنی لباس جدیدش رو میپوشه.برو حال کن.:d

اينكه ميگي استوري رو برو بعد چلينج خيلي خوب بود
كاش به همين راحتي بود :d
---------------------------
من تا چلينك 210 رفتم و ميتونم بگم دهنم صاف شده تا حدودي !!
تنها جلينجي هم كه جا انداختم 202 بود فكر كنم كه بايد با جيد اون سيندل رو ميزديم
واقعا نتونستم بزنم :d
راستي يك سوال، چلينج هارو جا خالي بديم چي ميشه؟
اخرش بايد همه رو بريم ديگه بالاخره ، نه؟

enayati11_ballack1

کاربر سایت
Dec 18, 2007
121
نام
Ramin
بابا یکی بگه لباس دوم:
Bloodmarsh
68. Ermac alternate costume

Deadlands
119. Scorpion alternate costume

Hollow Of Infestation
8. Liu Kang alternate costume
33. Mileena alternate costume

Meadow Of Despair
54. Sub-Zero alternate costume
اینطوریه که مثلا لباس دوم Sub-Zero تو Meadow Of Despair شماره ی 54.

ALEXY

کاربر سایت
Aug 22, 2010
48
اقا ما کل کریپت و 3 قسمتشو خریدم چرا فقط FATALITY میده. babelity انارو نمیده.

1303798774.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر