Mortal Kombat | Xbox 360

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
باور میکنی من که انقدر روی این مسائل حساس هستم انقدر توی بازی غرق شدم که بعد از ساعتها بازی کردن این رو نمیدونم ؟! :D
باور میکنم:d! سینا که میگه بازی دیوانه کنندست! پس حق داری از چیزای دیگه غافل شده باشی:d!
خوش به حالتون:( من که حد اقل تا 1شنبه نمیتونم بازی رو بگیرم!

SALAR13

کاربر سایت
Sep 20, 2010
50
نام
سالار
منم با سونیا میترکونم
خیلی حال میده
ولی بعضی وقتا میخوام 360 رو بکوبم به سرم :d
راستی اون قسمت توتریالی که داره میشه شخصیت اون کسی که میخوای باهاش توتریال بازی کنی انتخاب کنی؟

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
یه سوال نسبتا مهم دارم!!:d
خون رو زمین میمونه یا غیب میشه؟!
هرچی فکر میکنم تو تریلرهاش غیب میشد یا نه یادم نمیاد!
تو حرف منو قبول نداری!؟:|
بهت گفتم نمیمونه دیگه.:|
من که یادم نمیاد گفته باشی!:-/:d
حالا امشب بهت یادآوری میکنم.:D

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,947
نام
حسین
این قضیه گرافیک هم داستانی شده ! :D فکر کنم این چند وقته دوستان انقدر Crysis 2 و Killzone 3 و ... بازی کردن یادشون رفته گرافیک بقیه Fighting ها چطوریه ! :D درسته گرافیک بازی خیلی عالی نیست ولی انقدر هم مشکل نداره که ازش شکایت کنیم ! من که در کنار همه بخش های بازی از این بخش هم خوشم اومد ! گذشته از طراحی کاراکترها (به جز دو سه نفر) و نورپردازی زیبای بازی , پشت زمینه ها هم عالی هستن به نظرم !
حتما و 100 البته همینطور هست من موندم دیگه چی می خواهند بعضی ها
یا مثلا تو فایتینگ ها بازی با گرافیک بالاتری امده که دوستان ایراد می گیرند !!
این Story modeـش چقدر طولانیه!!! لامصب از Conviction هم طولانی تره!!!:D :D
کلا چند تا چپتره!؟
16 تا چپتر هست
یه سوال نسبتا مهم دارم!!:d
خون رو زمین میمونه یا غیب میشه؟!
هرچی فکر میکنم تو تریلرهاش غیب میشد یا نه یادم نمیاد!
اره بابا خون که هیچی حتی به روبات ها هم که مشت میزنی روغن هاشون روی زمین باقی می مونه این بازی خیلی روش کار شده
یه سوال در مورد بخش داستانی :
چرا Motaro توی بازی نیست ؟! البته هنوز بخش داستانی رو تموم نکردم ولی نیست دیگه ! :D
اریا هست دیگه :d تو برو جلوتر میبینیش :dدیگه بقیشو اسپول نمیکنم برات
:d:d:d:d!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: محمد رضا mr

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,021
نام
آریا
اریا هست دیگه :d تو برو جلوتر میبینیش :dدیگه بقیشو اسپول نمیکنم برات
:d:d:d:d!

خب امیدوار شدم ! :D از کاراکترهای دوست داشتنی من هست ! :D البته فکر نکنم باهاش بجنگیم ؟! ولی اگه فقط حضور داشته باشه هم کافیه چون داستانش جوریه که باید قاعدتآ توش باشه !

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,311
نام
Amin
یه سوال:
این چند ضربها در حین بازی چرا کمن؟ مثلا فوقش 4 ضرب میشه.یا من بلد نیستم؟:d
تو مورتال کمبت های قدیمی سگا یادمه تا 6-7 ضرب هم میزدن.نه؟

بعد اگه کسی اون DLC بازی رو گرفته یه عکس از لباس قدیمی ارمک و رپتایل بذاره.راسنی چرا شخصیت RAIN تو بازی نیست؟

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,108
من SF IV رو با دسته 360 خیلی راحت بازی میکنم، تمام فنون هم باهاش اجرا میکنم. MK که چیزی نیست در مقابل اون:D فقط باید با آنالوگ بازی کنید. مثلا وقتی میخواید پایین-چپ رو بزنید، باید آنالوگ رو سریع از پایین بکشونید به چپ، همین:D D-Pad رو کلا بیخیال بشید.

Story Modeـش هم تموم کردم، خیلی خوب بود. فقط من با Cut Scene های این بازی مشکل دارم:D نچسبه!

ضمنا فعلا با Smoke, Kitana و Kung Lao از بقیه بهتر بازی میکنم. حالا با بقیه هم باید بیشتر تمرین کنم:D

aria_victor

کاربر سایت
Jul 11, 2009
212
وقتی اکسپرت با نوب سیبوت مبارزه می کنی انقدر میبردت توی زمین یا ورت میداره میبره هوا که اعصابتو بهم میریزه. )x یه دقیقه آروم یه جا وای نمیسته بزنمش که :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر